Iepazīstieties: Marija Komarova

15 11 04 01

15.11.03.

Vēstule no Marijas atnāca kā lūgums mazliet piedalīties Saules Brāļu vebinārā.

Mākslinieces apbrīnojamā tehnika pārsteidz mūs ar skaitumu un izpildījuma oriģinalitāti. Pievērsiet uzmanību Marijas pašportreta izmēriem – 100 x 50 cm. Jūs redzat arī norādi uz viņas lappusīti VKontakte https://vk.com/komarova_mv. Marija jautā: kāpēc esmu sākusi nodarboties ar jaunradi? Mēs taču visi nevaram bez jaunrades un skaistuma, tā ir dvēsele, kura mūsos dzied un rada labo!

Labrīt, dārgā Natālija! Pateicos jums, ka jums patika mana jaunrade. https://vk.com/komarova_mv – tā ir lapa kontaktā, kurā esmu izlikusi vairāk nekā simts bilžu un turpinu tālāk iepazīstināt draugus ar to radošumu, kurš man pēkšņi atklājās 55 gados. Būšu arī ļoti pateicīga un priecīga par jūsu atsauksmi.

Akmens pasaule, dzīvās dabas pasaule mani ir pilnīgi aizrāvusi, un man tagad ir tik priecīga dzīve, ka pati brīnos, kaut arī materiālā daļa – un tieši pensija pastāvīgi samazinās inflācijas sakarā. Bet tik daudz visa kā gribas izdarīt! Un daudz izstāžu organizēt visās pasaules valstīs, ar vienu mērķi – parādīt, ka viss ir dzīvs uz Zemes, un arī akmeņi ir dzīvas būtnes. Taču pagaidām attēlu izstādes organizēju savā pilsētā. Vienā no izstādēm man pat pasniedza zelta zīmi “Žēlsirdības Eņģelis”, un tad es sapratu, ka ne velti bradāju zemi, bet kaut nedaudz ienesu prieku un labo cilvēka sirdī. Radīt bildi nav vienkārši, nepieciešams atrast noteikta izmēra un harmonijas akmeņus, bet pēc tam vajag, lai šie akmeņi vēlētos kļūt par bilžu personāžiem. Apbrīnojami, bet akmeņi ar prieku piekrīt būt par jebkuru sižetu aktieriem!

Dārgā Natālija, es saprotu, ka jūs esat ļoti aizņemta, taču man gribētos saprast sevi, kāpēc es, kura nekad nav mācījusies zīmēt, pēkšņi sāku zīmēt uz akmeņiem. Varbūt jūs man spēsiet kaut nedaudz apgaismot manu jautājumu. Es sen ļoti gribēju jums to pajautāt, bet arvien kautrējos, domāju, ka, iespējams, tas nav ļoti svarīgi. Taču kopš zināma laika manas bildes pēkšņi ir sākušas atdzīvoties. Bet bildi “MARUSJA”, tas ir, pašu Marusju kāda sieviete ieraudzīja uz Kasiopejas. Esmu pamanījusi, ka šīs bildes smalkais ķermenis, kaut kur lido prom, un izrādījās – uz tik tālām zemēm.

Ar cieņu Marija, Odesa.

15 11 04 02

Mājas saimnieks

15 11 04 03

 

Pievienots 04.11.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/znakomtes-mariya-komarova

Tulkoja Jānis Oppe