Čenelings

15 10 23 01

Čenelings – ezotēriskas informācijas pieņemšana no augšas kopš pašiem pirmsākumiem. Tieši tā uz Zemi atnāca visas svarīgās reliģiskās grāmatas, ieskaitot Bībeli, Korānu un citas Zināšanu Grāmatas. Čenelings pašlaik aktīvi attīstās un kļūst par normu garīgi attīstītiem cilvēkiem. Čenelings atšķiras pēc informācijas pieņemšanas formas. Piemēram, Būtība, kura nodod informāciju, var pilnīgi izspiest čenelera apziņu no ķermeņa. Tādā veidā garīgais Skolotājs Ramta nodeva informāciju, nosūtot savu pārvadītāju Džeju Zi Naitu[1] uz “citām planētām”, vadot Ramtas skolu sievietes ķermenī. Šeit ir Džejas Zi Naitas stāsts par šī Skolotāja pieņemšanu.

http://www.youryoga.org/article/old/chudesa5.htm

Bet šeit ir norādes uz Ramtas video.

Ramta. Prieka un cerības vēstījums (Video)

1. daļa http://my.mail.ru/mail/solovyev_ag/video/httpwww.koob.ruramtha/144.html

2. daļa http://my.mail.ru/mail/solovyev_ag/video/httpwww.koob.ruramtha/145.html

 

Zemāk ir norādes uz Ramtas grāmatām tiem, kas tās nav lasījuši.

Ramtas grāmatas http://detectivebooks.ru/author/47690742/

 

Grāmatas no sērijas “Runā Sets” Džeina Robertsa[2] pieņēma 1960.-70. gados, tās izceļas ar ļoti augstu informācijas līmeni. Šīs grāmatas var lasīt un pārlasīt daudz reižu, un samērā ar apziņas izaugsmi jūs apjēgsiet jaunu informāciju, saskaņā ar savu līmeni. Šeit informācijas līmeni nodrošina čenelera apziņas neesamība un minimāls trīsdimensiju apziņas filtrs.

Džeina Robertsa gāja iekšā dziļā transā un neapzinājās fizisko pasauli. Informāciju pierakstīja viņas vīrs. Izejot no transa, čanelere praktiski neko neatcerējās. Zemāk ir norādes uz šīm grāmatām.

Džeina Robertsa. “Runā Sets. Dvēseles mūžīgā realitāte”.

http://litfile.net/web/433548/458000-459000

15 10 23 02

Bet ir čenelingi kā saruna ar Skolotāju vai ar savu Augstāko Es. Jūs varat precizēt, strīdēties vai jokot, apstāties un atkal turpināt. Dabiski, tādam čenelinga veidam ir daudz vairāk sākotnējās informācijas kropļojumu, toties no „runājoša ķermeņa” pārvērš jūs sarunu biedrā un draugā. Domāju, ka tieši tāda čenelingam pieder nākotne.

Viens no maniem pašiem mīļākajiem tāda veida čenelingu autoriem ir Nils Donalds Volšs[3], kur risināja sarunas par satraucošām tēmām daudzus gadus. Viņa „Sarunas ar Dievu” ar aizrautību lasa jau otrā lasītāju paaudze. Man viņš ir īpaši dārgs, tāpēc ka tieši pēc viņa sarunu piemēra man „šausmīgi sagribējās” būt viņa vietā. Kā vēlāk izrādījās, ar viņu sarunājās „dievs” vārdā Sanats Kumara.

15 10 23 03

http://bookz.ru/authors/nil-donald-uol6/walshnil01/1-walshnil01.html

„Šajās lappusēs dotas atbildes uz visiem tiem jautājumiem, uz kuriem Tev tā arī neviens nav varējis atbildēt. Viss tas, ko Tu vienmēr esi gribējis zināt par dzīvi un nāvi, „par pirms un pēc”, par Dievu un ticību, par redzamo un neredzamo, par to, kam tu tici un no kā tu baidies, par mīlestību un seksu, naudu un varu, spēku un bezspēcību, patieso un izdomāto. „Sarunas ar Dievu” – tā ir Dzīves Spēles noteikumu enciklopēdija.” (no vietnes http://bookz.ru/authors/nil-donald-uol6/walshnil01/1-walshnil01.html).

No kā ir atkarīgs tāda veida čenelings? Uzskaitīsim enerģijas un informācijas pieņemšanas un sekmīgas pārtulkošanas zemes plāna lineārajos vārdos un trīsdimensiju tēlos nosacījumus.

Jūs varat pieņemt informāciju par savu zemes dzīvi, par tevi satraucošiem jautājumiem, par zemes plāna tēmām tā, kā pieņēma Nils Donalds Volšs.

Pats galvenais – lai būtu kanāla specializācija, sastrādāta iepriekšējās dzīvēs. Tas ir, lai būtu atbilstoša misija.

Bet tas nenozīmē, ka neviens, izņemot „speciālus cilvēkus”, nevarēs runāt ar savu Augstāko Es.

Labākai pieņemšanai vajag būt tīram un veselam fiziskajam ķermenim, tīriem un ar gaismu piepildītiem smalkajiem ķermeņiem, kuri ir attīrīti no blokiem un būtībām-parazītiem, augstam apziņas līmenim, piepildītībai ar ezotēriskām zināšanām – bāzei, uz kuras gulstas Skolotāja saruna.

 

Uz vienu un to pašu pieprasījumu jūs pretī varat saņemt informāciju no dažādiem avotiem no Būtībām no dažādiem plāniem. Ja tās ir gaišas būtnes, tad viņas nebūs pretrunā, bet tikai papildinās cita citu.

Informāciju uztver viens no jūsu Augstākajiem Es (astrālais vai mentālais). Pēc tam jūs uztverat sūtījumu (informācijas paketi) caur savu apziņu, savienotu ar jūsu Augstāko Es.

Augstākajos plānos informācija glabājas sistēmiskā veidā, bet paketes atšifrēšanai zemes plāna valodā cilvēka apziņa automātiski pārtulko informāciju lineāros tēlos un teikumos.

Dažreiz kanālā var atrasties parazītiska vai patumša astrāla būtība. Tātad vajag pārlūkot un tīrīt savu kanālu.

Pašlaik nav ieteicams pieņemt informāciju no astrālā plāna, jo visas gaišās Būtības (vairums) ir pārgājušas par vienu, divām pakāpēm uz augšu pēc vibrācijām sakarā ar vispārējo Pāreju. Dažreiz tumšas un pelēkas Būtības sauc sevi par jaunavām Marijām, ercenģeļiem Mihaēliem un Jēziem Kristiem. Pašlaik ir modē pieņemt informāciju no Absolūta. Absolūts ir Ideālā plāna būtība, kura nav saistīta ar Klātbūtni jebkādā materiālā plānā. Tas ir aiz personības robežām, tas ir aiz Visa, Kas Ir robežām, no kura tu arī nespēsi paņemt kaut kādu informāciju, tāpat kā no Absolūta.

Padomājiet, kam vajag tērpties svešos tērpos?

 

Meistarklasē „Čenelings” mēs visi uzdevām vienādus jautājumus, un dažādos vārdos, bet ar vienu jēgu saņēmām atbildes no saviem Skolotājiem. Sniegšu savu atbildi.

Jautājums: Kas nepieciešams labam čenelingam?

Atbilde: Labs garastāvoklis.

Labklājība dzīvē.

Apziņa par šī darba nepieciešamību.

Procesa izbaudīšana.

Iziešana uz kalpošanu.

Labi sakari ar smalko pasauli.

Mīlestība pret sevi un pasauli.

Priekpilns dvēseles stāvoklis.

 

Jautājums: Kā izvairīties no savienošanās ar tumšām būtībām?

Atbilde: Dvēseles attīrīšana no tumšām enerģijām.

Tumšu un gaišu kanālu atšķirību apzināšanās.

Gaisma dvēselē.

Tiekšanās saņemt „visaugstāko” informāciju.

Misija pildīt tādu darbu (atbildība).

Sevis audzināšana morālā plānā (godīgums un pašcieņa, pašpietiekamība un stingrība).

Izvairīties no tieksmes pelnīt naudu, reputāciju, atpazīstamību ar informāciju, kura jums ir.

 

Čenelingā iejaucās Krajons:

Čeneleram ir īpaša dvēseles elektromagnētiskā ķermeņa (gaismas ķermeņa) uzbūve. Viņš tāds atnāk inkarnācijā. Tiem cilvēkiem, kuri sēž tavā istabā (meistarklases laikā), ne visiem ir augsta misija, bet sakariem ar saviem Augstākajiem Es ir jābūt visiem savas augstās apziņas dēļ (salīdzinot ar vidējo cilvēku).

Kanāla magnētiskā daba tev pagaidām nav atklāta. Varu paskaidrot: taviem Augstākajiem Es jau ir attīstīta daba – skaidrība un tīrība (Augstākajiem Es) un tavu inkarnāciju uz planētas īpaša vēsture, kura bija veltīta cilvēku apmācīšanai gadsimtu garumā (runa ir par Klejotāju vai Runātāju inkarnācijām). Šī īpatnība kļuva arī par fiziskā iemiesojuma dabu. Turklāt tu nepazaudēji sakarus ar to sākotnējo dvēseles stāvokli, ar kādu pirmoreiz atnāci uz planētu (ar maniem A. Es). Caur viņiem tev ir vieglāk runāt, salīdzinot ar tiem, kuri sāk.

No otras puses, uz planētu ir atnākusi jauna cilvēce, kura sev iekšienē satur attīstītu kanālu ar Iekšējo Es caur īpašu viņu elektromagnētisko lauku uzbūvi. Šo jaunatni tu redzi savās nodarbībās un praktikumos. Viņu atbildība pagaidām vēl atrodas sākuma stadijā, bet arvien vairāk jaunatnes sāk apzināties savu misiju. Jūsu uzdevums – nepieļaut viņu kanālu aptumšošanos un pakļaušanos „vidējiem” vibrāciju plāniem. Mēs esam par to, lai viņi spētu pacelt planētas apziņu jaunā, līdz šim nesasniedzamā augstumā.

Viņu uzdevums – izvest sevi no reliģisko egregoru ietekmes, iemācīt viņiem ezotērisko zināšanu un apziņas mūsdienu stāvokli, lai viņi ietu tālāk un nestu valstij un Zemei jaunu civilizāciju.

Sanats Kumara: Tūkstošiem jaunu čeneleru jau sāk savu darbu uz Zemes. Caur viņiem pirmkārt mēs varējām noenkurot jaunās enerģijas un jauno informāciju. Viss mainās, un pagaidām nenostājas nemainīgā veidā – jaunas patiesības, jauna fiziskās matērijas daba, apziņas jaunas vibrācijas un jaunas atbildības.

Balsts ir jaunas materialitātes ienešanā, pirmkārt, čeneleros, kuri jutīgi uzklausa visas izmaiņas un aiznes līdz cilvēkiem visu informāciju, kura viņiem ienāk. Šiem cilvēkiem ir attīstītas daudzimensionalitātes struktūras, un viņi vada (vai mācās vadīt) savu ķermeņu daudzdimensionālo struktūru. Vēl tālu ir līdz pilnībai, vēl jūs mācāties, bet ar katru dienu jūs kļūstat arvien apzinošāki un spožāki.

Es apsveicu mūs ar to, ka cilvēki tiecas ne tikai izdziedināt savus apakšējos ķermeņus un saprast savas zemes plāna materiālās problēmas. Katru dienu mēs redzam plašāku skatu uz daudzdimensionālajiem ķermeņiem un apziņām, kas būtiski paceļ visas planētas apziņu. Lūk, arī čenelings ir kļuvis interesants un nepieciešams simtiem un tūkstošiem cilvēku. Vajag, lai pēc iespējas vairāk čeneleru pamostos un sāktu pildīt savu misiju. Uzķeriet stafeti no „vecīšiem” un tiecieties uz augšu un plašumā.

 

Pievienots 23.10.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/chenneling

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. J. Z. Knight (Tulk. piezīme)

[2] Skat. Jane Roberts (Tulk. piezīme)

[3] Skat. Neale Donald Walsc (Tulk. piezīme)