Kas viss notiek ap Zemi?

15.09.28

Es vēršos pie Galaktiskās Padomes planētu lietās. Kas viss notiek ap Zemi? Kas notiek kosmosā?

15 10 01 01

Zeme iziet savas dzīves sarežģītu periostu, iet cauri realitātes tumšajam koridoram, lai izietu citā telpā.

Kāpēc Saules 11 gadu cikls ir pārkāpts?

Saule, tāpat kā visas planētas, arī ir pakļauta izmaiņai. Tas ir saistīts ar Galaktisko Konfederāciju.

Kas saistīts, izmaiņas Saules sistēmā?

Tāpat kā viss uz planētas, tāpat kā pati planēta, Saule un visi, kas uz Saules ir dažādos ķermeņos, mainās. Notiek vispārēja transformācija, vispārēja Pāreja no realitātes viena apgabalu uz citu. Citām Būtībām atbilst cita realitāte.

Realitāte ir atkarīga no tiem, kas tajā atrodas?

Viņi paši visu rada ap sevi ar savām domām, vēlmēm un mērķiem.

Ar ko būs raksturīga nākamā realitāte uz Zemes?

Tā būs energoietilpīgāka, būs vienkāršota kosmosa enerģiju, planētas telpas un siltuma izmantošana. Kvantu enerģija kļūs galvenā enerģijas patērētājiem. Mazāk tiks tērēts pašas planētas resurss, vairāk atoma un molekulas enerģiju tiks izmantoti kā kvantu enerģētikas sasniegumi. Jau ir izdarīti galvenie atklājumi šajā enerģētikas jomā, un pašlaik tie tiek novesti līdz izmantošanas praktiskai iespējai iedzīvotājiem.

Vai šī svarīgā informācija nebūs atkal apklusināta to labad, kuriem pieder nafta?

Mēs atrodamies uz Zemes (mūsu pārstāvji), lai atklātu šo informāciju cilvēkiem vienlaicīgi vairākās planētas vietās, un centīsimies likt šķēršļus svarīgu atklājumu noklusēšanai un slēpšanai.

Visa enerģētika paceļas uz jaunu līmeni. Turklāt tiks pārskatīts enerģētiskais resurss lietotājiem un atslēgta veltīga elektrības tērēšana, tāda, kā izklaidējošās reklāmas. TV drīz būs uz cita pamata un netērēs tik daudz enerģijas, tāpat kā internets.

Jūs no metāliem pārslēgsieties uz plastmasu, un pašas smagākās ieguves vietas tiks slēgtas. Jūs iemācīsieties reģenerēt ūdeni un atjaunot derīgo izrakteņu ieguves vietas, lai atdzīvinātu planētas virsmu un padarītu to derīgu dzīvei.

Izglītības jomā jūs tiksiet pievesti pie atklājuma patstāvīgas zināšanu iegūšanas no vispārējas lietotāju izvēlnes jomā.

Bet cilvēki tāpat ar katru gadu kļūs arvien neizglītotāki!

Nebīsties. Nevajag piebāzt galvu ar tām zināšanām, kuras jūs vienalga pēc tam zaudējat. Jūsu smadzenes attīstās ne tā, kā vajag, piebāžot galvu ar dažādām neinteresantām zināšanām. Tās galvā neiegulstas, un drīz jaunas informācijas lavīna padarīs par neiespējamu no visām jomām zināt pa druskai.

Mani neiepriecina perspektīva, ka literatūra ripo lejā, detektīvu un slepkavību cienītāju labad.

Tas ir uz laiku. Reiz cilvēkiem arī tas apniks. Tas ir gremoklis zālēdājiem.

Kāpēc mani ir pārtraukusi satraukt gan literatūra, gan drāma, gan glezniecība, gan mūzika? Man ir kļuvis garlaicīgi uz to skatīties un klausīties.

Ir notikusi pārsātināšanās un pāreja uz citām vibrācijām. Mēs priecājamies, ka tu netērē laiku tam, kas tavai dvēselei vairs nesniedz piesātinājumu. Šo laiku iztērē čenelingiem.

Man patiešām gribas vairāk sarunāties ar jums.

Svarīgs paziņojums. Mēs ar tevi vairs nesarunāsimies mehāniskas balss tonī. Tagad tu spēsi dzirdēt mūs citā diapazonā.

Pārslēgšanās.

Tagad enerģija ir sākusi nākt vairāk no sirds, no dvēseles. Kas ir izmainījies?

Mēs esam izmainījušies, tu esi izmainījusies, viss ir izmainījies. Mēs priecājamies sveikt tevi šeit.

Cits noskaņojums?

Mēs esam atnākuši pie tevis sirdī, un jautā.

Mani interesē uzzināt par Pāreju, kā tā norit, ar ko tā ir saistīta, kas notiek ap Zemi un kā tas ir saistīts ar Sauli?

Ir izmainījusies Zemes magnetosfēra (apvalks). Apšaudīšanas ar plazmas plūsmām rezultātā ir notikusi pāriešana uz augstāku enerģētisko līmeni.

Tas ir saistīts ar augstāku apziņu?

Nē, apziņa atpaliek, un ir vajadzīga tavas apziņas izustēšanās, lai Zeme varētu just enerģiju pārkārtojumu. (Viņi runā ar planetāro Vienotību.)

Mēs nevaram ieteikt, jo jūs savu ceļu izvēlaties paši, unikālā veidā. Mēs varam tikai fiksēt izmaiņas un palīdzēt pārvarēt izvirzīto uzdevumu grūtības.

Kādi uzdevumi planētai stāv priekšā bez pāriešanas uz kvantu enerģiju?

Daudz uzdevumu, daļa no tiem tiek risināti citā līmenī. Daļu no tiem jūs pārvarēsiet patstāvīgi.

Rasu pārākuma pārvarēšana.

Medicīnas pastiprināšana.

Šķiršanās no pagātnes un pagātnes izmainīšana.

Kas ar to tiek domāts?

Iemācīsieties izmanīt pagātni savās dzīvēs, cilvēku vairākumam pagātne izmainīsies vai atmirs.

Tas ir, atmiņas nebūs?

Jūs iemācīsieties atmiņu apgaismot, mainīt notikumus uz pozitīvo pusi, kā tas jau tiek darīts individuālā līmenī.

Kā apgaismot planētu? Vajag izgaismot visu informāciju. Atstājam galvenos notikumus, bet pārskatām izpratni un novācam nosodījumu. Paliek fakti, kurus jūs sapratīsiet kā destruktīvus un konstruktīvus, bez emocionālas piesaistes.

Es to labi saprotu.

Pietiek informācijas.

Bet mēs neko konkrēti nepateicām!

Tev ir zems sapratnes līmenis kosmosa fizisko un astrālo procesu jomā. Mēs varam tikai nodot zemiešiem apstiprinājumu, ka ceļš, pa kuru iet planēta, ir pareizs. Tas nav pretrunā ar vispārējiem galaktiskiem plāniem un attiecas uz tādām planētām, kā jūsējā.

Kāda ir mūsu planētas īpatnība?

Viss ir palaists – gan vājais, gan stiprais, gan muļķīgais, gan gudrais. Jūs tā attīstāties un kalpojat kā mērķis daudziem eksperimentiem Galaktiskajā Universumā.

Vai daudz ir tādu, kā mēs?

Daži. Tas ir sarežģīts eksperiments, un daudz tādu, kā jūs – tas ir nepieļaujami.

Kāpēc?

Ir pārāk sarežģīti – noturēt jūsu domas, jūsu idejas un jūsu plānus Galaktisko plānu līmenī, koriģēt un palīdzēt. Daudz spēku uz planētas jums palīdz.

Bet vai daudz traucē?

Tāpat kā visur, Nedomājiet, ka jūsu tālākais ceļš ir ar medu smērēts. Jūs gaida ne mazākas grūtības tālākajā planetārajā ceļā.

Ar ko raksturīgs Zemes tālākais ceļš kosmosā?

Jūs izejat uz realitāti, kura saistīta ar Gaismas Būtībām, bet tas nenozīmē, ka viņas visu darīs jūsu vietā – slēgs parādus, dziedinās un palīdzēs palikt gudrākiem.

Jūsu uzdevums būs pazemināt patēriņa līmeni līdz saprātīgam, lai planētas resursi tiktu izmantoti racionāli. Jūs uz tā rēķina varēsiet daudzus cilvēku resursus vērst uz jaunradi un garīgu attīstību.

Kā notiks garīga attīstība, ja visas zināšanas būs izmainītas un vēsture tiks pārrakstīta?

Patiesībā garīgā attīstība nav saistīta ar zināšanām, ticību vai intelektu. Dzīve IEKŠIENĒ – tas ir jauns dzīvesveids tiem, kas pāriet uz apzinātības nākamo līmeni. Dzīvot kā Būtībai un zināt to, tas ir, pāriet uz apzinātu “pretēja” dzīvesveida pētīšanu, no dzīves ārpusē pāriet uz dzīvi savā iekšienē.

Tas ir Planetārās Vienotības līmenis. Un visi cilvēki, kuri izauguši līdz šim apziņas līmenim, spēs ar tieši tādu apziņu dzīvot sociumā? Jo pagaidām taču tas nav iespējams praktiski. Tas notiek meditācijās, kad cilvēks ir izslēgts no sociuma kaut vai uz laiku.

Paskatīsimies, kā jūs attīstīsieties un ko cilvēce izdomās, lai saglabātu izvirzīto uzdevumu un to realizētu. Paņēmieni var būt diametrāli pretēji, bet iemācīt TO nevar. Visam ir jātiek atklātam SEVIS IEKŠIENĒ. Un nepieciešamais atklāšanas procents arvien pieaugs, kamēr neizpaudīsiet “simtā pērtiķa efekts”.

Es pateicos par sarunu! Lai uz planētas būtu miers, tā vairāk Paradīzes dārzu un vienkārši – cilvēku dvēseļu skaituma!

15 10 01 02

 

Pievienots 01.10.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/kak-dela-vokrug-zemli

Tulkoja Jānis Oppe