Jaunā Šūna: kas ir izdarīts?

Saruna ar Saules Brālību

15 09 04 01

15.08.30.

Dārgie Saules Brāļi! Dārgā Diženā Dieviete!

Es lūdzu man pastāstīt, kas tika izdarīts pēdējā seansā un kas nē. Esmu apmulsusi, un pati nevarēšu visu precīzi izskaidrot, pārāk neparasts darbs tika veikts. (Pat man. Un es turklāt esmu liela skeptiķe.)

SB: Mēs gaidījām tevi, lai saliktu visus punktus uz “i”. Klausies uzmanīgi. Pirmkārt, darbs tika izdarīts. Viss jūsos ir ievadīts. Taču apmācībai lietotāja ābecē mums nepietika laika. Labāk to izdarīt tad, kad būs mierīgs laiks, pēc tavas atbraukšanas. Pašlaik pagaidām viss ir izslēgts, atsevišķi cilvēki iziet apmācību un būvē šūnas. Tu arī naktī strādā.

(Pēc piektdienas vebināra mēs ar Vladimiru pamodāmies ļoti vēlu un noguruši, kas ir neraksturīgi.)

Domāju, cilvēku, kuri piedalījās mūsu darbos, smalko plānu lielā daudzveidība nedaudz vājināja mūsu darbu, toties deva iespēju ieraudzīt, ka mēs esam radījuši universālas enerģijas, paredzētas dažādām cilvēka struktūrām. Šis darbs (šūnas apmācīšana) pagaidām ir tikai sākts, un tas tiks veikts atsevišķi no šūnas struktūras ietekmes uz visu organismu pētījumiem.

Vai tu pašlaik vari mums nodot, ko tu jūti pēc šī darba?

Es īpaši neko nejūtu (ieklausos)... Vienmērīgs spriegums iekšienē, īpašs enerģiju plūdums. Daudz kanālu, it kā meridiāni nāktu no augšas, no devītās čakras telpas.

Tā arī ir, tas ir Ķermenis Ka un augstākie enerģētiskie ķermeņi, kuri strādā, viņi ir savienoti pa “vertikāli”.

Jā, redzu, ka esmu Liela.

(Skatos)... Noliku atkal abas šūnas (līdz darbam ar SB un pēc darba) Šūnu Palielinājuma Kamerā.

Vecā šūna (atstrādājusi un attīrīta ar starpšūnu terapijas praksēm) staro saules enerģiju, ir caurspīdīga. Un ir dažas spirālītes iekšienē (tās ir bailes par nākotni, materiālo nodrošinājumu – vecums tomēr! Vācu prom, izdedzinu).

Jaunā šūna ir divas reizes lielāka par veco, pārklāta ar rievām. Viņa ir pamirusi, it kā iekšā būtu izslēgta gaisma.

Iegāju šūnas iekšienē. Izskatās kā liels dators, ar plauktiņiem un nodalījumiem, kā informācijas glabātuve (manas smadzenes rada tādu tēlu, lai es saprastu). Taču gaisma šūnas iekšienē nav iedegta.

Tā ir mūsu darba apoteoze, visu mēnešu darba rezultāts. Lai viss sāktu strādāt, ir vajadzīgi vēl seansi un jaunas izglītošanas sākšana. Sāksim strādāt pēc iespējas.

Vai varēs izplatīt darbu visos manos turpmākajos semināros?

Mēs paskatīsimies kontingentu, tu, galvenais, neko nesoli. Viss atnāks pēc gatavības. Ar “sliktu” galvu nevar taisīt jaunā mehānisma iesakņošanu, jo cilvēks par sev kaitēt (liec muļķim Dievu lūgt, viņš tāpat pieri pārsitīs).

Vispār visiem mūsu tikšanos dalībniekiem tāds norādījums: piesauciet mūs un strādājiet ar mums individuāli, bet neko nedariet paši.

(Kā saka, atpestī mani no palīgiem.)

Ja jūs nodibināsiet kontaktu ar mums, tad būs individuāla noskaņošana un jūsu šūniņu testēšana. Jūs varat sekot mūsu darba rezultātiem ar pārbaudītām metodēm, kā Natālija. Jūs varat pilnīgi paļauties uz mums.

Es vēl uztraucos, ka tik cilvēki nepieslēgtos “pelēkajiem onkuļiem”, kuri uzreiz ir klāt, ja kanāls nav pārāk aizsargāts.

Kuri par to uztraucas, sagaidiet vebinārus. Mēs centīsimies strādāt, tikko kā parādīsies iespēja (tas ir, visās manās pauzēs. Nāksies taisīt vebinārus atpūtas laikā starp semināriem!).

Vēl viens brīdinājums. Ja jūs neticat (esat lielāks skeptiķis nekā Natālija), tad, lūdzu, nerēķinieties, ka jums viss sāks strādāt. Jūsu domas taču arī ir vadošās struktūras, kuras iedarbosies uz jūsu šūnām, sāks darbus un tml.

Gribu izskaidrot šo mehānismu, kā es viņu redzu: domas var būt gan labas, gan pozitīvas (galvā, tas ir, zemes plānā), bet sirdī sēž kāda “būtne”, kura no tā visa baidās, netic, ka visu var izmainīt vai neuzticas kanālam (saiknei ar dvēseli un Augstākajiem Es). Un “drošs paliek drošs”, jūs piedalāties vebināros, ja nu pēkšņi patiešām nostrādās? Kā jūs uzskatāt, kas uzveiks, kas uzvarēs – galva vai sirds?

Tomēr jūs varat vienkārši atveseļoties seansos, pašas mūsu seansu enerģijas vienmēr pozitīvi ietekmē visus.

(Lūk, ko raksta viena no dalībniecēm, kurai es rekomendēju vienkārši “pagulēt zem vebināra”, tāpēc ka testēt, domāt, just un strādāt viņai ir grūti.

“Seanss ar Diženo Dievieti (15.08.28.) pagāja lieliski!

Tiesa, es biju guļus, nepaklausīju nekādām citām rekomendācijām, tāpēc ka šodien biju ļoti nogurusi un tikko kājas līdz mājām atvilku. Bet pēc seansa biju kā no jauna! Gan kājas pārstāja sāpēt, gan visa atjaunojos. Arī garastāvoklis izmainījās. Tikai ēst ļoti sagribējās, bet sagaidīju seansa beigšanos, un tagad iešu sev gatavot.

PALDIES SPĒKIEM DIEVIŠĶAJIEM NATĀLIJĀ, MANĪ UN VISIEM, KAS PAVADĪJA DIŽENĀS DIEVIETES SEANSU.

PATEICOS ĪPAŠI PAŠAI DIŽENAJAI DIEVIETEI!!!”)

Mēs gribētu apliecināt, ka darbs tiks novests līdz pozitīvam efektam, un tas ir ļoti nopietns. Nedomājiet, ka jūs piešķirat mums sevi kādiem izmēģinājumiem, un tie paies, un viss beigsies. Apliecinām jums, ka šis nav parasts laiks, un mēs to izmantojam par visiem 100%, lai varētu visu izdarīt maksimāli izteiksmīgi. (Interesants izteikums! Tulkoju šo daudznozīmību: izteiksmīgi – galīgi un reljefi, dziļi un skaisti, ceļā uz pilnību un skaistumu, derīgi un barojoši, dziedinoši un jauni).

(Cik vienam vārdam var būt daudz zemtekstu! Tas ir sistēmisku izteikumu – jēdzienu darbības sākums.)

Pēdējais jautājums – par ne parasto laiku. Pastāstiet nedaudz par to!

Labi. Pārmaiņu laiks vienmēr ļauj uzstādīt jaunas darba sistēmas, ieviest daudz pilnveidojumu, tāpēc ka enerģijas ļauj darīt visu. Vēlāk, kad realitāte nosēdīsies un nostabilizēsies, mēs būsim spiesti to pakļaut likumiem. Bet pagaidām – ne gluži anarhija, nē, eksperimentu brīvība, zīmīgs laiks novitātei un brīvība no stipriem ierobežojumiem. Iespējams, arī radošums vienkārši kūsā un līst straumēm. Mēs pateicamies visiem, kas atsaucās mūsu aicinājumiem un noticēja mums. Patiesībā jūs vienkārši strādājat ar saviem Saules sistēmas Augstākajiem Es un iedarbināt jaunus saprāta mehānismus šūnas līmenī.

Pateicamies un gaidām turpmākas tikšanās! Jūsu Saules Ercenģeļi.

No interneta: http://evico.ru/news/Novosti_tehnologiy/777-Uchenim-udalos-dobitsya-transformatsii-kletok.html

Unikālu eksperimentu ir veikuši Kalifornijas zinātnieki, kuriem ir izdevies izpildīt ādas šūnu pārveidošanu smadzeņu šūnās. Atbilstoša metodika tika izmēģināta ar laboratorijas pelēm un ir sevi lieliski rekomendējusi. Atskaite par pētījumiem, ar kuriem var iepazīties jebkurš interesents, jau ir publicēta žurnālā Proceedings of the National Academy of Sciences. Eksperimenta procesā pirmoreiz izdevās izlaist vairākus šūnas attīstības etapus, kas ļāva cilmes šūnu pārvērst galvas smadzeņu šūnā. Rezultātus projekta autori ir nosaukuši par brīnišķīgiem, kaut arī ar atrunu, ka nepieciešami papildus un paši rūpīgākie pētījumi. Jebkurā gadījumā, par izmēģinājumiem ar cilvēkiem pagaidām nevar būt ne runas. Atgādināsim, ka cilmes šūnu izmantošana ir viena no pašām perspektīvākajām tehnoloģijām, kura cilvēcei atklāj unikālas iespējas ārstēt pašas smagākās slimības. Pateicoties cilmes šūnu spējai pārvērsties jebkurās organisma šūnās, mediķi var ārstēt noteiktus orgānus, kuriem visvairāk ir vajadzīga ārstēšana šajā momentā. Taču „svešu” cilmes šūnu iesakņošanas process nav ļoti drošs, kas spiež pacientu lietot imūnsupresijas preparātus. Cits cilmes šūnu izmantošanas variants ir saistīts ar viņu pārprogrammēšanu un pārvēršanu cilvēka „dzimto” šūnu analogos. Tomēr pat šis ceļš nav pat drošākais, jo šis process ir sajūgts ar gēnu aktivizāciju, kura var vest pie vēža slimībām. Zinātnieku atrastais trešais šīs problēmas atrisinājuma variants ir drošāks, jo šūnu pārveidošanas procesā tiek izmantotas paša cilvēka ādas šūnas, kuras pārvēršas tā sauktajās vadošajās cilmes šūnās (master cells), apejot inducētu cilmes šūnu stadiju. Zinātniekiem eksperimenta gaitā ir izdevies radīt neironu šūnu priekštečus, kuri savukārt var kļūt par neironiem, astrocītiem vai oligodendrocītiem. Turklāt šādas šūnas var tik reproducētas laboratorijas apstākļos praktiski neierobežotā daudzumā. Un, pateicoties tam, ka viena cilvēka smadzeņu un ādas šūnās ir viens ģenētisks kods, ir izslēgts šūnu atgrūšanas variants.

Read more at http://evico.ru/news/Novosti_tehnologiy/777-Uchenim-udalos-dobitsya-transformatsii-kletok.html

15 09 04 02

No Ņinas Oševas vēstules:

15.08.30. pulksten 21:28. Es sveicu manu dārgo mīļoto ķermeni un katrai šūniņai sūtu mīlestības un pateicības enerģiju.

1. Lūdzu jūs izskaidrot, kā jūs jutāties šodien seansa ar Saules Brālību, Diženo Dievieti un Dievišķo Aizgādni laikā? Kā jūs paši uztvērāt jaunās enerģijas, kuras tika dotas seansa laikā?

Jau tas vien, kas pašlaik ir tevis sūtīts, sagādā mums milzīgu prieku un spēku. Bet tas, kas tika radīts vebināra laikā, radīja tādus apstākļus, ka mēs spējām iziet ārpus tām iespējām, kas ir mūsos, un sajust savus arvien pieaugošākos spēkus. Tevis jaunā pilnveidošanās programma pozitīvi ietekmē mūsu potenciālu, un mēs jūtam milzīgu pateicību tev par tādu iespēju būt šajās plūsmās. Tās pašlaik ir ļoti savlaicīgas mums.

 

Pievienots 04.09.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/novaya-kletka-chto-sdelano

Tulkoja Jānis Oppe