Ar katru dienu arvien brīnumaināk

Atskaite par vebināru ar Saules Brālību

15.08.21.

Noskaņošanās

Dārgie Saules Brāļi! Sākam mūsu seansu!

Sveicam visus, kas pieslēgušiem mūsu seansam! Priecājamies jūs atkal redzēt! Klausāmies jūs!

Grupas noskaņošanās – apvērsta margrietiņa. Tikai šodien šī forma vairāk līdzinās apvērstai sēnei gailenei. Tā pati krāsa un tas pats gludenais izliekums uz leju. Ar ko atšķiras šodienas pieslēgšanās?

Lauks lapiņu vietā. Lauka pieslēgums. Pēc jūsu pēdējiem reidiem uz augstākajiem plāniem mēs spējām uzķert jūsu sutratmas un savienot viņas laukā. Tas ir noturīgs savienojums un informatīvāks.

Redzu, ka uz mūsu sutratmām ir uzstādīti tādi paplašinātāji vertikāli nostādītu šķīvju veidā. Diedziņa vietā – vertikāls disks, radars. Tas aptver ne tikai zemes mentālo aspektu, bet pāriet arī Augstākajā Mentālā.

Šodien var veikt sakaru pārbaudi ar tiem, kas mūs slikti dzirdēja.

Vai šodien būs labāk?

Un vēl jāatstāj nedaudz laika apstarošanai speciāli jums. Tas būs jauns vilnis, kurš palīdzēs izlabot... trešo čakru? programmēšana trešās čakras iekšienē?

Jā, epigastrijas rajons un gribas aspekts, vērsts uz sevis apzināšanos.

Vikipēdija:

Epigastrijas rajons (epigastrija) – rajons tieši zem zobenveida izauguma, kurš atbilst kuņģa projekcijai uz priekšējās vēdera sienas.

http://fb.ru/article/56953/epigastralnaya-oblast-prichinyi-boley

Ja jūs jūtat sāpes epigastrijas rajonā, un tās jums sagādā diskomfortu, turklāt mājas apstākļos pretsāpju līdzekļi nepalīdz – izsauciet neatliekamo palīdzību. Daudz slimību izpaužas ar tādu simptomu, pat tādas, kuras apdraud cilvēka dzīvību.

15 08 24 01

Ar metodi, kura iedarbojoties uz epigastrijas rajonu, mēs gatavojamies uzlabot jūsu nervu sistēmas stāvokli kopumā.

Kāds sakars Saules pinumam ir ar Saules sistēmu?

Nepastarpināts, tas ir sistēmas atspoguļojums cilvēkā. Pats Saules pinums ir Saule, Zeme – tā ir sirds, Mēness – aizkrūts dziedzeris, Venēra – tās ir krūtis, Marss – naba, Jupiters – kakls, Saturns – galva utt.

Vai var teikt, ka Merkurs – tas ir epigastrijas rajons?

Nē. Merkurs – tās drīzāk ir aknas. Vēl pareizāk tas ir tas, kas stāv aiz viņām.

Man visu laiku atgādina par aknām. Kas aiz viņām stāv?

Aknas ir ne mazāk svarīgs orgāns kā sirds, orgāns Nr.2. No aknām ir atkarīgs ļoti daudz kas, piemēram, sirds, plaušas un kuņģis. Aknas ir ķēniņienes organismā, viņās ir jāieklausās.

Es ieklausos, bet viņas ir miegainas...

– Aknas, jūs guļat? (Tur notiek kustība, kura atgādina kurtuvi.)

Mums vajadzīga kustība, un sastingums pāries.

Labi, apsolu jums vairāk kustēties.

Būtu labi, sen būtu laiks! Citādi nezinām, kā uzvesties.

Saules Brāļi, un kas ir gribas aspektu?

Mācīsieties klausīties sevi, sarunājoties ar aknām. Bet mēs tajā laikā palabosim un apstarosim jūs un jūsu orgānus.

 

Īsa atskaite par seansu

Noskaņošanās un atslābināšanās, aicinājums.

Grupas atvēršanās uz augšu. Mēs esam sapulcēti apziņas tīklā, Augstākajā plānā ir saiknes starp mums. Mēs esam šeit un tagad. Visa uzmanība un visas sajūtas ir iekšēji aktīvas. Galva nestrādā.

Sajūtam to lauku, kurā ieradāmies. Nāk priecīgs sveiciens no SB. Mēs esam savienojušies ar saviem Saules Es. Norit mūsu nostiprināšanās šajā līmenī, lai mēs nekristu zemākos aspektos, atbalsts ir šajā līmenī.

Mēs atbildam sveicienam. Mēs esam līdzīgi ogļračiem, kuri pacēlušies no šahtas. Mūs sadala, katram ir pielikti 2 cilvēki/būtnes/eņģeļi.

Mēs izklīstam.

Mēs esam atvesti uz Galaktisko sēdi, un mūs apsēdina brīvās vietās galerijā. Apakšā ir milzīgs amfiteātris. Apakšā ir tik daudz gaismas, kas ko saskatīt nav iespējams.

Mūsu pavadītāji: “Noskaņojies un klausies, tev pašai jāsaprot.”

Sēdē tiek apspiests, kurām no viscietošākajām planētām un cik jāizdala enerģija, un kāda noteikta enerģija viņām ir vajadzīga. Un kā to nemanāmi izdarīt, sniegt palīdzību, lai netraucētu planētas pašas ceļu. Nevis palīdzība ar spēku, bet delikāta.

Rezultātu apkopošana, kuras planētas jau ir pārgājušas un kuras atpaliek. Kam ir vajadzības un kas lūdz, tam tiek piešķirta palīdzība. Vecās palīdzības metodes jau ir novecojušas. Viss norit pa jaunam, nāk svaigas un jaunas enerģijas. Tas ir jauns vilnis, un palīdzēšanas dzīvei stratēģija un taktika mainās. Norit jaunu metožu un prakšu meklēšana un foruma visu dalībnieku savstarpēja apmācība galaktiskajā vadībā. Tas ir atklāti un caurspīdīgi, un visas būtības mācās un apmainās ar viedokļiem, norit kolektīva radīšana.

No savas vietas uzstājas viens no tumšas planētas pārstāvjiem. Viņš lūdz izmainīt viņu planētas orbītu, viņas kustības virzienu, tāpēc ka viņi atrodas milzīgas planētas ēnā un pilnā mērā nesaņem gaismas un siltuma enerģijas. Norit apspriešana.

Mēs aizejam. Mums parādīja Galaktiskās sēdes epizodi, lai mēs atpazītu šīs enerģijas, lai mēs atcerētos, ka naktīs mēs šeit mēdzam būt.

Parādīja, kas mēs esam, ka mēs mierīgi varam būt šeit klāt. Un mēs varam šeit apmācīties, lūgt un mācīties iekārtot planētu ar savām domām un lēmumiem.

Sākusies mūsu grupas apstarošana ar maigām un vājām enerģijām. Nav karsti. Tās ir informācijas plūsmas, un mēs tās pieņemam ar savu lauku. Galvenokārt tās ir Augstākajiem Es, bet tiek sadalītas arī līdz fiziskajam plānam. Norit pārmācīšanās lauku un ķermeņa iekšienē.

SB: Mēs ne velti aizvedām jūs uz Galaktisko sēdi. Tur jūs uzķērāt kādu daļu augstāko enerģiju, kuras ir pārmācīšanās katalizators, ienesāt tās savā mentālajā aspektā. Arī pārmācīšanās norit mentālajā plānā.

Tā daļiņa, kuru mēs ienesām ķermenī, tagad sāk strādāt, un kļūst karsti. Iekšienē viss mainās, un, tā kā tas ir mentāls, tad viņu no jauna neapstaro, bet no jauna apmāca. Atveramies vairāk.

(Dalībnieku atbildes, kā viņi jūt enerģiju kustību fiziskajā mentālajā plānā.)

Sāk aktivizēties ugunīgais ķermenis – nimbs no pleciem līdz sahasrarai.

Mēs esam savienoti savā starpā ar Saules Brāļiem lielā zvaigznē. Mēs un viņi esam uz zvaigznes stariem, un ir zvaigznes ugunīgais centrs. Tā ir savstarpējās došanas un saņemšanas sistēma.

– Sirds reaģēja ar uzliesmojumu.

– Karsti, galvas augšējā daļa ir paplašinājusies, pāriet kakla un krūšu rajonā, sirds pulsē.

– Norit galvas smadzeņu pusložu strukturēšana un izlīdzināšana.

Es teiktu, ka norit virs cilvēka esošās vadošās struktūras labās un kreisās enerģētisko pušu strukturēšana un izlīdzināšana. Tas ir rajons, no kurienes nāk domas un ķermeņa parametru vadība.

Mani aspekti visās dimensijās visi ir atvērti, pieņemot daudzdimensionālo plūsmu no augšas. Man tas ir iesvētīšanas moments no augšas – jaunu programmu nolaišanās, veltes. Vecais aiziet, jaunais izspiež veco. Gaišāks ugunīgs vilnis izspiež no laukiem tumšākas daļas.

– Stari no Sahasraras ir augstu, mirdzums ir saplūdis ar stariem no augšas.

– No katra ķermeņa kāju apakšas notiek kustība uz augšu, it kā apakša apgaismojas.

Notiek apstarošana no jauna. Ir dotas iezīmes šūnām vai atomiem, un pēc šīm iezīmēm mūs izkārto no jauna. (Pareizi.)

Saules aspekts atveras vēl vairāk, kā lotoss, gaida kaut kā pieņemšanu no augšas.

It kā liela ugunīga Saules lode nokāpj pie mums. Tā ir Saules Būtība – Tēvs-Saule (kā Māte-Zeme). Mēs saplūstam ar Saules zvaigznes apziņu, it kā ielidojam tur, un viņa nolaižas uz mums. Mēs ieejam iekšā, un šeit it nemaz nav briesmīgi un karsti. Ļoti mierīgi apstākļi, daudz enerģiju, viss zaigo, mirdz. Bet mūsu ķermeņi ir piemēroti šai ugunij, viņi nedeg. Mēs lidojam iekšā kāsī, kā dzērves.

Mēs pulcējamies kopā. Mēs esam nostājušies Saules priekšā. Notiek pieņemšana Saules sistēmas augstākajā plānā.

Atveras viss, ļoti delikāti, mierīgi, taču satraukums krūtīs ir ļoti stiprs. Saspringums iekšienē un gaidas.

Pēkšņi ieskanējās ērģeles, sāka spēlēt ar pilnu spēku, svinīgi un gaiši. Atveras Debesis.

Viss ir ļoti cēli un neparasti.

Mēs stāvam (предстоим). Gandrīz tāpat, kā šajā attēlā, tikai daudz reižu grandiozāk.

15 08 24 02

Es trīcu, un skrien asaras. Tas viss pieaug ļoti akurāti un pakāpeniski.

Priekšā ir atvēries portāls, kā ugunīga piedurkne. Ļoti svinīgs un kluss moments. Visi ir koncentrēti savā iekšienē. Visiem ir pārdzīvojumi un aktualizācijas moments.

Man ienāca prātā tāds pats moments, kad mēs pavadījām Budu Vesaka svētkos Arkaimā. Tas bija pēdējo reizi uz Zemes. Ir sajūta, ka arī šeit kādam ir jāatnāk un jāparādās pēdējo reizi. Un pēc tam viņš sāk jaunu dzīvi, augšupceļas uz realitātes nākamo līmeni.

Telpa sāk iesūkt mūs, un mēs visi lidojam pa ugunīgo portālu, pa gaišu cauruli. Mēs esam mierīgi, lidojums nav ātrs.

Ir Pastarās Tiesas jēdziens, un it kā mēs jau to esam izgājuši, un mēs esam atlasīti. Mēs turp ejam pirmoreiz. Mēs esam atsevišķa grupa, kurai rāda viņas nākotni. Dvēselē ir izlēmīgums un satraukums, bet nav baiļu. Viss ir ieplānots, un mēs zinām, kurp ejam.

– Kā nākotnē ielūkosimies.

Mūsu priekšā ir reāla degoša uguns siena. Mēs tajā ieejam. Noskaņojam jaunās Saules aspekta sensorās spējas.

Skan milzīgi augstas vibrācijas visskaistākā mūzika, neparasta, paceļoša un iedvesmojoša. Iespaids, ka pašlaik spēlē visas pasaules instrumenti – skaļi, apsveicoši, svinīgi. Šo stāvokli labi ilustrē vārdi “Dieva Kunga Slava”[1].

Tas ir dvēseles ekstāzes stāvoklis. Viss iekšā dzied, vibrē, priecājas un atbild.

Asaras straumēm.

Dvēsele ir uzlidojusi Debesīs.

Cilvēkam priekšā paveras jaunas tāles, mūs ar tām iepazīstina.

Mums ir atklājies dzīves pārejas periods uz otro Sauli, pilnīgāku, kā cilvēces un mūsu dvēseļu attīstības nākamais etaps.

Tā ir nākotne, tas ir mērķis, kurp mēs ejam, kurp kā garīguma skolotāji saucam visus pārējos, tā ir mūsu dvēseļu potēšana. Ir parādīts, kādās augstākajās vibrācijās mēs varam eksistēt, cik tas ir satriecoši.

Mana dvēsele ir pārsteigta, un viņa dzied ar katru šūnu, ar priecīgu vibrāciju.

– Enerģija ir mierīga, vēsa.

– Asaras viļņiem. Protuberances.

– Es redzu lielus kristālus-sniegpārslas, ļoti skaistus, ažūrus.

– Mirtes smarža.

Paskatieties, cik daudz jums ir spārnu šajā līmenī.

Dvēseles visaugstākā lidojuma, visaugstākā prieka, atklāsmes, skaistuma ekstāzes stāvoklis. Jūtas nav izsakāmas.

 

Mūs nolaiž, viss aizveras.

SB: Jūs pietiekami savācāt savos laukos šīs enerģijas. Jūs paņēmāt vēl arī programmu, pēc kuras jūs tagad eksistēsiet. Jums jābūt gataviem tai. Saules līmeņos jūs strādāsiet, lai Saules aspekti varētu pāriet uz šo telpu. Jums parādīja mērķi.

Nolaiž uz Saules plānu, un salīdzinājumā šeit jau izskatās patumši.

Mēs bijām ercenģeļu ķermeņos. Mēs esam “pēdējā cepiena” ercenģeļi.

(...)

SB: Ne tas vien būs!

Sajūtas ir brīnumainas. Pat sapņos mēs ko tādu neredzam.

 

SB: Bet tagad darbs ar aknām. Pirmās, kas mainīsies no šīm enerģijām, būs jūsu aknas. Viņas uztvēra šīs enerģijas pirmās, pat ne sirds. Caur viņām kā caur filtru iet visas enerģijas, nevis tikai barības ķīmiskās vielas.

Mēs pašlaik sarunājamies ar savām aknām caur savu mentālo aspektu, sarunājamies ar sirds centra enerģijām – enerģētiski.

Sūtām viņām sveicienu un pateicību kontakta noskaņošanai. Viņas mums atbild.

– Ūdens, ūdens, ūdens!

– Kustība.

Viņas nejūt mūsu mīlestību. Mēs tev kalpojam, bet tu pret mums kā pret kalponēm!

(Bet viņas ir ķēniņienes.)

Deg saules pinums (epigastrija).

Mēs varam iztēloties aknas kā jebkuru dzīvu būtni un caur šo tēlu saprast viņas vairāk.

SB: Norit aknu ārstēšana.

Apkārt aknām ir izveidojies zeltains spīdums. Aknas nomierinās un apgaismojas, attīrās un noskaņojas uz jaunajām enerģijām.

SB: Tas ir ļoti svarīgs darbs. Aknās guļ organisma attīstības karmiskās programmas – bērnībai, jaunībai un pieaugušā stāvoklim. Programmas tiek pārlūkotas un kalkulētas, pārskatītas.

Atbildes par aknu ārstēšanu:

– Man bija vajadzīga aizsardzība, es to tagad saņemu.

– Apkārt aknām ir kā zelta siets, karkass.

– Jūtu kā aknu masāžu, viņas kļūst gaišākas un atsperīgākas, un jaunākas.

– Aknās ir daudz karmisko āķīšu.

Atnāca tēls: aknas – tas ir uzticams suns. Mēs dažādi attiecamies pret suņiem, kāds mīl, bet kāds pat uzmanību nepievērš.

– Mans vecais aknu tēls – meitene sarkanā lakatiņā. Lakatiņu ir nomainījis skaists gredzens.

– Man parādīja kaķa tēlu. Viņš lūdz glāstus.

Kā izmainās aknu tēls?

Mans “suns” iekļūst man ar acīm acīs un mēģina man pateikt, cik ļoti viņš mani mīl. Un ka viņš ir gatavs uz visu manis dēļ. Tā ir tīra mīlestība un uzticība: mīli mani, lūdzu, jo es taču tevi tā mīlu!

– Aknas piepildās ar zelta enerģiju.

Mēs ar savu apziņu palīdzam piepildīt aknas ar zelta plūsmu, kura pašlaik nolaižas uz mums no augšas. Palīdzam stariem izlauzties pie aknām. Mīlam un pateicamies viņām.

SB: Aknas pirmās pieņem to, ko mēs pieņēmām augšā. Norit ne tikai attīrīšana, bet arī aknu iesvētīšana par būtību. Izmainās viņu kā būtības dzīves un attīstības programmas.

– Aknas saudzīgi un priecīgi vibrē no tādas gādības un tīrības, kādu viņām dod šī enerģija.

– Viņas pateicās man, ka esmu viņas saudzējusi, nedzēru un nesmēķēju.

– Viņās ir ļoti daudz gaismas kanāliņu. Dzīva būtne.

Aknas piedod mums. Atlaižam savas pretenzijas un neapmierinātību. Mēs it kā nožēlojām grēkus viņu priekšā.

Epigastrijas rajonā atrodas visu orgānu projekcijas, Un mūsu darbs norit caur šo rajonu.

– Aknas saka: Es pilnveidojos un priecājos.

– Redzu smejošos bērnu – ķiķinātāju.

Saules aspekts ir atslābinājies, enerģijas, kuras viņš pieņēma, uzstādās viņa iekšienē.

SB: Šis iesvētījums ir pārvedis jūs Saules aspektā par vienu plānu augstāk mentālajā plānā, jūs esat pārgājuši uz citu dzīves un mitināšanās apgabalu.

No katra mentālajā plānā nāk starojumi, kā apļi no akmentiņa ūdenī. Enerģija kā no Saules. Mēs pašlaik pārradām savu realitāti atbilstoši tām enerģijām, kuras izlaižam, jo mēs šeit taču esam savas vides un telpas radītāji. Šiem starojumiem tiek sekots, un tie tiek mērīti. Kā es saprotu, tas tika ieplānots Saules Brālības Vadītāja apmeklējuma laikā.

Viss tiek aizsegts ar aizskaru, aizzīmogojas iekšienē. Šī pārveidošanās notiek manā iekšienē.

Notiek kustība šūnās. Daļa šūnu, kuras spēj uztvert šīs augstās ugunīgās enerģijas, smalki, smalki vibrē un ir saspringtas. Šīs šūnas ir visā ķermenī. Es viņas labi jūtu.

SB: Jūs pieņēmāt radioaktīvu apstarojumu, jūs tam esat gatavi.

SB seko mums, kā organisms uztver šīs enerģijas. Pastiprina vai pavājina viņu darbību.

SB: Apzinieties, ka jūs tikko pieņēmāt jaunas enerģijas, kuras nekad nav bijušas uz Zemes un Saules sistēmā. Tie ir Galaktiski stari, absolūti jauna enerģija, kura sāka nākt pēc 2014. gada. Šī enerģija tika realizēta Saules aspektos. Ja Saules aspekts pārveidojas, tad arī visi pārējie plāni izmainās.

– Mentāls parādīja vairākas pakāpes uz augšu. Bet šīs jaunās dziedošās šūnas ir kā uz vissmalkākajām stīgām.

(...)

Sevis testēšana: skatāmies auru fiziskajā plānā pirms seansa un tagad. Esmu kļuvusi divas reizes garāka (tas ir par apzināšanos). Pirmā aura ir irdena, bet otrā blīva un biezāka. Mēs esam piepumpēti ar enerģijām.

SB: Notiek savienošanās ar mentālajiem aspektiem – zemāko un augstāko, un tāpēc ir parādījies auras blīvums un spožums, mēs esam kļuvuši veselīgāki. Visas šīs iesvētīšanas un vienkārši nodarbība ietekmē fizisko un dvēselisko veselību.

(atsauksmes)

SB: Kas tas ir – jaunības atgriešana (омоложение)? Tas ir tad, kad jūsu kanāli ir attīrīti, bez blokiem, kā jaunībā, un katrs orgāns saņem spēcīgāku un brīvāku enerģiju.

(atsauksmes)

SB: Mūsu apsveikumi! (Viņi ir ļoti mierīgi un priecīgi): Mēs novēlam jums un mums sadarboties arī turpmāk. Mēs priecājamies, ka mums ir tik auglīga sadarbība, un jūs tik daudz esat paspējuši pusgada laikā. Mēs atzīmējam, ka visi mūsu plāni ir piepildījušies.

Mēs nebeidzam, mums vēl ir seansi. Mēs esam ļoti apmierināti ar to, kas pie mums notiek.

Mēs katrā seansā cenšamies jūs paārstēt. Mēs saprotam, cik jums tas ir svarīgi.

Mēs ļoti jums lūdzam neaizmirst šo jūsu darbu. Saprast, ka tas ir ļoti svarīgi ne tikai Zemei, bet arī visai Saules sistēmai. Jūs jau esat Saules sistēmas darbinieki.

Es jūtu, ka ne tikai viņi mūs atveda pie šī izrāviena, bet arī mēs ielējām jaunu svaigu strūklu, pacēlām viņus, atdzīvinājām viņus.

SB: Mēs esam jums pateicīgi ne mazāk, kā jūs mums. Tas ir kopīgs darbs, Saules sistēmas darbs planētas un visas Saules sistēmas labumam.

– SB: Mēs priecājamies ienest savu artavu, lai savstarpēji bagātinātos un sajustu skaisto.

Viņi saka, ka mēs viņus atdzīvinām.

Pateicības, maigi apkampieni un visa patīkamā sevis iekšienē noslēgšana.

 

Pievienots 24.08.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/s-kazhdim-dnem-vse-chudesnee

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Слава Господа” (Tulk. piezīme)