Pētām Sakrālo sirds telpu

Sestā saruna ar Šri Juktešvaru

15 08 18

http://new.sacralis.com/channelings/arhangel-gavriil/3077-26_07_2014.html

15.-17.08.13.

Dārgais Šri Juktešvar, es esmu atnākusi uz mācību!

Mūsu tēma šodien – sirds. Kas tas ir par orgānu? Kāpēc viņā ir tik daudz sakrāla?

Tas ir fiziskā ķermeņa centrālais punkts, Centrālais Atoms. Apkārt viņam ir daudz “alu”, kurās ir ielikta informācija šai konkrētajai dzīvei. Jūs varat šajās alās ieiet un atšķetināt informāciju, tikai ļoti uzmanīgi un vērīgi.

Kā to izdarīt?

Atbildes nav...

Laidos ceļojumā un sakrālajā telpā atradu bibliotēku, informācijas glabātuvi. Faili šeit atrodas enerģētiskā veidā, un tie jāatšķetina telepātiski (tāpat mēs skatāmies iepriekšējās dzīves, redzot un jūtot noteiktu informāciju). Ieinteresējos, noteikti pamēģināšu un paskatīšos, ko ar to var izdarīt.

Kā redzat, mums pašiem ir jāizstrādā visas “dzīslas”, kuras mums atveras.

Ko darīt ar šo materiālu? Jūs varat to mainīt atbilstoši savai attīstītībai. Jūs varat to atlikt uz nākamo inkarnāciju, ja atrodat kaut ko nepanesamu vai smagu, kas šai dzīvei nav piemērots, vai jūs neesat nobrieduši. Jūs varat paskatīties redzamās daļas no nākotnes, varbūtīgās nākotnes, viens no variantiem.

Bet vai var paskatīties vairākus variantus?

Pamēģiniet, kas traucē? Tikai vienalga notiks tas variants, kurš jums ir vajadzīgāks, nevis kurš vieglāks. Mēs pasekosim, lai jūs saņemtu vajadzīgās mācības vajadzīgajā laikā. Dvēselei ir jāiziet noteiktas grūtības vai prieki, lai kļūtu pilnvērtīga un augtu.

Sirds – tas ir portāls uz sevi. Tas ir dvēseles jutīgais elements, tā ir dvēseles zvaigzne.

Bet kristāls, kurš ir sirds centrā? Es sākumā sev redzēju rubīnu, pēc tam dimantu. Un kas tie ir par kristāliem?

Kristāliskie cilvēki satur noteiktus kristālus smalkajā plānā svarīgās ķermeņa uzbūves daļās – kronī, sirdī, pirmajā čakrā.

Neredzēju agrāk kristālu pirmajā čakrā, bet tagad atradu – viņš ir tumšs un neliels. Kā es sapratu, ne visiem kristāli ir čakrās, tikai kristāliskajiem?

Jā, ne visiem. Tas nav obligāti – būt kristāliem. Var būt amorfs tādās vietās.

Ar ko kristāliskie cilvēki atšķiras no citiem?

Ārēji ne ar ko. Iekšā viņi ir citādi. Precīzāki un asāki.

Tas nozīmē jutīgumu un tīrību?

Jā, tev taisnība. Atgriezīsimies pie tēmas – sirds un sirds centrs. Dzīves iedarbināšana un dzīves virsotne, dzīves beigas – viss ir saistīts ar to. Šeit guļ dzīves programmu izpildes kontrole.

Un, kurš slimo ar sirds slimībām, tas nepilda programmas?

Ne tā. Pilda, bet ne tās, kas vajadzīgas dvēselei. Un paskubināt viņa izlemj tos, kas darbojas ar sevi.

Nevis ar dvēseli?

Jā, pārāk daudz velta matērijai un cīņai, neatceroties to, kas viņš ir. Notiek programmu kļūme, iniciatīvu pārtver apakšējais saprāts. Šeit ir miesiskas vēlmes, materiāla ieciklošanās, slimības un netīrumi.

Dažreiz tādas nevainīgas dvēseles cieš...

Kļūdas ir visur un visiem. Ir kļūdas gan ķermeņos, gan dvēselēs, jums ir radies nepareizs priekšstats par visa notiekošā mehānisku precizitāti. Tas ir pieļauts. Neviens nevar būt par 100% pilnīgs. Visums mācās dzīvot, visu laiku radot jaunu, neizzinātu, kuru vēl neviens nav izregulējis, nav izdevis likumus vai noteikumus. Visu laiku uz jūsu planētas norit eksperimenti, lūk, kāpēc viņa ir piesaistījusi tik daudz dzīvību dažādos plānos.

Mēs runājam par sirds centru. Tas ir portāls uz daudzdimensionalitāti. Kā to izmantot? Tu man vari palīdzēt – veikt ekskursiju, kā es palīdzu mācekļiem iekļūt iekšā sakrālajā telpā?

Es iegāju sakrālajā sirds telpā, manā priekšā nostājās ŠJ, mēs saplūdām. Caur viņu es nonācu nākamajā stāvā (tajā ir arī bibliotēka, bet citā vietā).

Es izrādījos kakla centrā. Kā zināms, tas ir mentālā aspekta centrs. ŠJ apstājās.

Iejūties šeit. Iemācies ienākt un iziet, iedzīvojies un iemācies to visu izmantot.

Pateicos tev, mans Skolotāj!

***

Tātad vingrinājumi.

1. Atrast bibliotēku otrajā stāvā.

2. Atrast portālu uz kakla čakru, tas ir kaut kas jauns. Saprast, kas šeit ir jauns un kā var izmantot.

PS. Sastapu internetā rakstu pēc maniem materiāliem par sakrālo telpu. Šeit īsumā ir par to, kas rakstīts virknē manu rakstu par sakrālo sirds telpu.

 

Sakrālā sirds telpa (SST) atrodas krūšu centrā. Tā ir Cilvēka Daudzdimensionālā centrālais punkts fiziskajā ķermenī. Šeit mēs ne tikai varam pacelties uz jebkuru visu vibrāciju telpu, bet tā ir arī Debesu Tēva Klātbūtnes vieta, šeit atrodas nedegošā Tēva Daļiņa, kuru Viņš deva mums, radot mūsu Monādi. Šeit mēs varam iziet uz jebkuru daudzdimensionalitātes telpu, ieskaitot Visu, Kas Ir.

No pašas definīcijas izriet, ka šī vieta ir sakrāla, tas ir, svēta. Nevienam nav ieejas viņā, nevienam nav tiesību tur ieiet. Ne ar vienu, izņemot pašus mīļākos, mēs šeit nesavienojamies, nevienu neaicinām. Šeit ir klātesošs Viss, kas attiecas uz jūsu dzīvēm, ne tikai cilvēka ķermenī, bet arī daudzos citos izskatos, kuri atrodas šeit samadhi stāvoklī. Šeit jūs varat dziedināt savu fizisko un savus smalkos ķermeņus. Šeit atrodas jūsu pateicības zāle tiem Skolotājiem un Dieviem, kuriem jūs kalpojāt senos laikos. Šeit ir jūsu Spēku un Sidhu atrašanās vieta. Šeit jūs varat saņemt Iesvētīšanas. Šeit ir tā realitāte, kurā jūs atrodaties tagad. Jūs varat ar savu jaunradi izmainīt šo realitāti tieši sakrālajā sirds telpā.

Nekādā gadījumā nepiesauciet un neaiciniet uz savu svēto altāri – sakrālo sirds telpu – uz augstāko plānu nepacēlušos cilvēkus, īpaši tos, kas ir nomiruši, nav aizgājuši Gaismā un palikuši “klaidoņi”.

Klaidoņi parasti ir tie, kas baidās aiziet neticības, baiļu, noziegumu vai alkoholisma, narkomānijas iemeslu dēļ. Saikne ar neaizgājušajām dvēselēm dod jums ļoti zemas vibrācijas un sagrauj cilvēku. Nekrotiskās saiknes veicina cilvēka vājināšanos un slimības. Caur klaidoņa apakšējo astrālo kanālu jūs varat tikt pakļauti neaicinātu “viesu” uzbrukumiem. Ja jums nepieciešams nosūtīt uz gaismu tādu cilvēku, piesauciet speciālu komandu, kura pieņem tādus “bijušos cilvēkus” un izdziedina viņus, kā arī Ercenģeļus, kuri var to izdarīt. Turklāt jūs paliksiet tīri.

Mēs zinām, cik grūti ir izvākt no sakrālās sirds tos, kas tur klātesoši mūsu kļūdas dēļ. Ercenģelis Mihaēls var palīdzēt jums aizvākt nekrotiskās saiknes, ja jūs tās esat nodibinājuši tā vai cita iemesla dēļ. Piesauciet Viņu un vienkārši palūdziet aizvākt savas saiknes ar aizgājušajiem uz citu pasauli, ja tās jums ir.

Savienosim mūsu gaismas prakses ar mīlestību. Mīlestība ir pats galvenais spēks un milzīga varenība. Lai Debesu Tēvs ienāk katrā sirdī un lai palīdz mums tikt galā ar planetārajiem uzdevumiem!

 

Pievienots 18.08.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/izuchaem-sakralnoe-prostranstvo-serdtsa

Tulkoja Jānis Oppe