Čiekurveida dziedzeris, talāms un ugunīgais ķermenis

Ceturtā mācība ar Šri Juktešvaru

15.08.15.

Dārgais Šri Juktešvar, es klausos tevi!

Š.J.: Paskatāmies atkal no tā līmeņa, kur jūs uzrāpāties pagājušo reizi, un pamēģinām vēl un vēl sevi tur apzināties.

Manas kājas stāv uz zemes, bet augumā esmu ļoti liela. Galva ugunī. Sākumā ugunīgais ķermenis neizsniedzās līdz fiziskā ķermeņa pleciem. Pavirzījos vēl par pakāpīti uz augšu, un viņš nolaidās uz pleciem. Pāreju ugunīgajā ķermenī pilnībā un sāku skatīties. Fiziskais plāns ir nogājis lejā un aizvēries. Man priekšā ir ugunīgs plīvurs. Iekšā apzinos sevi. Šeit es esmu līdzīga artišokam. Jeb čiekuram?

15 08 12 15

Nē, vairāk artišokam. Atcerējos, ka čiekurs ir sakrāls simbols un ka pat ir piemineklis ciedru čiekuram Vatikānā.

15 08 12 16

Un to saista ar čiekurveida dziedzeri, bet varbūt neviens nav apzinājies sevi šajā ugunīgajā ķermenī un nav redzējis līdzību? Piemineklis ir uzstādīts ciedru čiekuram. Čiekurveida dziedzera nosaukums ir Pineal gland.

Vikipēdija

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B8%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BE

Līdz šim laikam epifīzes funkcionālā nozīme cilvēkam nav pietiekami izpētīta. Epifīzes sekrēcijas šūnas asinīs izdala hormonu melatonīnu, sintezētu no serotonīna, kurš piedalās cirkādes ritmu (bioritmi „miegs – nomods”) sinhronizēšanā un, iespējams, ietekmē visus hipotalāma-hipofīzes hormonus, kā arī imūnsistēmu. Adrenoglomerulotropīns (Farell 1959.) stimulē aldosterona izstrādāšanu, biosintēze realizējas, atjaunojot serotonīnu.

Pie pazīstamām galvenajām epifīzes funkcijām pieskaita:

augšanas hormona izdalīšanās bremzēšanu;

dzimumattīstības un dzimuma uzvedības bremzēšanu;

audzēju attīstības bremzēšanu;

ietekmi uz dzimumattīstību un seksuālo uzvedību.

Bērniem epifīzei ir liekāki izmēri nekā pieaugušajiem; sasniedzot dzimumbriedumu, melatonīna izstrāde samazinās.

15 08 12 17

Pamēģināšu atrasta čiekurveida dziedzera un ugunīgā ķermeņa sakaru. Viss galvas (ugunīgā ķermeņa) centrs ir liesmas aptverts, bet tā nav koncentrēta čiekurveida dziedzerī vai centrā. Uzmanīgi aplūkojot, centrā liesmā ir izveidojies mazs lotoss, pilnīgi atvērts, kā pjedestāls, bet viņā ir dzīvības liesma, patiešām līdzīga čiekuriņam. Pjedestāls ir blīvs, bet liesma caurspīdīga un tikko uztverama šajā plānā. Iespaids, ka tā ir no citas realitātes.

Apkārt visam šim ugunīgā ķermeņa ugunīgajam centram ir mentālais apvalks, arī līdzīgs čiekuram ar platu pamatu. Tas arī ir priežu čiekurs! Un simbols, kurš ir nākamajā attēlā, uzreiz kļūst saprotams. Kundalini noved enerģiju attīstību līdz čiekurveida dziedzera aktivizēšanai, kurš ir vienas no ugunīgo serdeni aptverošā mentālā ķermeņa formas fiziskā projekcija (mēs atceramies, ka mentālais plāns ir plašāks nekā ķermenis, un aptver augstākos plānus, piemēram, ercenģelisko). Un nākamajā Gora Labās Acs zīmē ir čūska – kundalini simbols, pat galvassegas ir līdzīgas divos dažādos simbolos.

15 08 12 18   15 08 12 19

Bet šajā attēlā ir talāma uzbūve un Gora Labās Acs Skolas simbola projekcija uz talāma attēlu.

15 08 12 20

 

15 08 12 21

Vikipēdija: „Talāms – galvas smadzeņu apgabals, kurš atbild par informācijas pārdalīšanu no sajūtu orgāniem, izņemot ožu, pie galvas smadzenēm. Šī informācija (impulsi) nonāk talāma kodolos.”

Lūdzu atnākt Goram un dot man uzvedni vai tieši pastāstīt par simbola nozīmi sakarā ar manu ugunīgā ķermeņa aktivizāciju.

15 08 12 22   15 08 12 23

Gors: Es aktivizēju sakaru kanālus ar Mani, tas notika caur aktivizāciju smadzeņu centrā, kuras ir ugunīgā ķermeņa sakrālā daļa.

Ugunīgā ķermeņa kodols?

Jā, arī kodols, ja tu gribi tā nosaukt. Un sakaru kanāla pastiprinājums, trešās acs atvēršanās un Debesu Spēka (demonstrē Spēku) aktivizētājs.

Atvērās enerģijas portāls ar neparastām īpašībām. Tā ir gaišzilas liesmas plūsma, tā iet pa centrālo kanālu, aiziet līdz sirdij no augšas, bet iznāk augšā no virsotnītes mentālajam čiekuriņam, kurš ir apkārt ugunīgajam ķermenim. Šī Spēka plūsma nav saistīta ar ugunīgo ķermeni.

Gors: Tā ir saistīta ar mentālo ķermeni. Tā ir pāriešanas uz vidējo mentālu no parastā cilvēka mentāla aktivizēšana. Vidējā mentālā (tas vēl ir zemes plāna mentāls) tajā laikā atradās visi cilvēces Skolotāji un dievi, kā viņiem patika mūs saukt. Augstākajā Mentālā bija Zemes vadītājs un Ercenģeļi.

Sanats Kumara?

Ne tikai Viņš, bija Padome, kurā ietilpa daudzi Skolotāji un Padomnieki. Sanats Kumara vadīja planetāro konklāvu.

Mūsu Labās Acs Skolas uzdevums bija pacelt apziņu tiem, kas nodarbojās ar garīgo ceļu. Tajā laikā bija daudz aizspriedumu, un garīgais ceļš bija saistīts ar maģiju, alķīmiju un buršanu.

Bet plūsma iznāk no mentālā sakrālā ķermeņa virsotnītes. Kāpēc?

Paskaties, kas ir virs tās.

Kaut kas, līdzīgs putna kontūrai ar sakļautiem spārniem. Bet pats Gors stāv daudz augstāk, es viņu redzu, un Viņš ir milzīgs, salīdzinot ar šo putniņu.

Tas ir vecs simbols pāriešanas uz augstāku apziņu sakrāla zīme un mana vadība pār simbolu. Tagad jau tas vairs netiek lietots, tāpēc ka viss atjaunojas katru dienu, un vēl jo vairāk vecā simbolika nestrādā, tāpat kā daudzas zināšanas, kuras palikušas aiz muguras.

Ko tu mums ieteiksi sakarā ar ugunīgā ķermeņa aktivizēšanu?

Lepni nest savus sasniegumus, saprast tos, apzināties un sākt izmantot. Un, kā izmantot, līdz šai informācijai jums ir jātiek pašiem. Tagad jūs neviens nebaros ar gatavu barības komplektu, gluži kā putnu būrī. Brīvībā jūs esat izgājuši, un brīvībai ir savas grūtības un prieki. Lūk, tā.

Bet Tu biji Saules Brālības Vadītāja pieņemšanā?

Aizvakar biju, kopā ar jums.

Bet agrāk Tu ar Viņu biji pazīstams?

Pastarpināti, caur Pārstāvjiem un Palīgiem.

Es pateicos par jautājumiem un kopā ar tevi priecājos par šo neparasto tikšanos.

Es pateicos jums, dārgie Šri Juktešvar un Gor! Līdz rītdienai!

 

Pievienots 12.08.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/shishkovidnaya-zheleza-talamus-i-ognennoe-telo

Tulkoja Jānis Oppe