Ceļojums sevis dziļumā

Trešā mācība ar Šri Juktešvaru

2015. gada 9. augusta vebināra apzināšanās

15.08.10.

Dārgais Šri Juktešvar, sāksim mūsu mācību!

Patika vakar vebinārs?

Protams, es negaidīju tādu lēcienu...

Ne tas vien būs!

Es visu laiku gaidu, ka kaut kas notiks, un man ir grandioza izrāviena sajūta. Droši vien vajag likt mierā savas gaidas un vienkārši dzīvot tā, kā dzīvojas?

Nē, tu taču pati ieplānoji visus jūsu izrāvienus, vienkārši šajā līmenī tu to pagaidām nezini, bet sirds tevi nemāna. Viss atnāks savā laikā un būs svinības (prieks, gaviles).

Bet pagaidām sāciet strādāt. Jūs katrs – atrodiet laiku pašu meditācijām. Lai tā ir bezvārdu iziešana uz augstu apziņu, bez īpašiem komentāriem (es šodien no rīta tur biju), lai arī jūs pagaidām pilnībā neapzināties, kas notika, bet uzturiet sevi un grupu augstā noskaņā, nenolaidieties nedēļas laikā, pacentieties, kā pie jums saka, turēt marku.

Ticiet, tas ir ļoti svarīgi.

Bet tagad mēs apspriedīsim, kas tad jums bija vebinārā. Tā apziņas realitāte, uz kuru jūs izgājāt, vēl nav sasniegums pēdējā instancē, tas ir svarīgi no likumības un atļaušanas redzes viedokļa. Mums arī ir arvien augstāku attīstības stadiju sasniegšanas noteikumi. Un vakar mēs pārvarējām augstu barjeru, kura ar prieku atvērās un izlaida bariņu apziņu visuma koridorā.

Es ieraudzīju mūsu asniņus, kuri izsitušies jaunā realitātē pēc Saules. Pastāsti par šo realitāti.

Tu redzēji trīs Saules ugunīgajā plānā. Lūk, uz nākamās Saules jūs nonācāt. Tā ir pilnīgi cita pasaule. Šeit pagaidām nav cilvēku, un jūsu izrāviens parādīja jūsu apziņas spēku.

Ja mums pagaidām nav iespējas saprast šo pasauli, ko tu tur darīsi?

Apgūsi pasauli, kā mazuļi apgūst pasauli, kurā viņi ir ienākuši.

Kā te viss ir ierīkots?

Atbildi uz jautājumu es saņēmu savu pašas.

 

Mans ceļojums sevī

Pirmām kārtām es ieraudzīju “Vārtus”, tās ir ugunīgas pulsācijas, caur kurām es iegāju iekšā.

Pēc tam apdomājot, kas tie par “Vārtiem”, es atgriezos, lai saprastu, ar ko to var salīdzināt. Tie no apakšas ir līdzīgi pagodas jumtam.

Es atgriezos pagātnē, teiksim, astoņus gadus atpakaļ, 2007. gadā, uz kuru attiecas attēli zemāk. Šeit vārti bija kā manas apziņas jumts, un nelaida mani uz augšu.

15 08 12 01

Nu tagad es sapratu, kāpēc pagodām ir tāda forma, katrs jumts ir apziņas vārti uz arvien augstāku pasauli. Es toreiz (2007.-8. gados) sekoju, kā es izeju vienus vārtus pēc otriem samērā ar manas apziņas izaugsmi.

Pirms gada šie pēdējie ugunīgie vārti jau mierīgi pavērās un ielaida mani ugunīgajā pasaulē kā viesi.

Šodien tās ir manas durvis, caur kurām es ieeju, un tās ir atvērtas. To ugunīgā šūpošanās, pulsācija atstāj filtru citām apziņām, kurš viņām liekas kā necaurejama siena.

 

Apzinos sevi tālāk. Esmu kļuvusi par ugunīgu toru – ciklu.

Apdomāju pateiktā nozīmi. Tors ir telpa, cikls – laiks.

Šeit nav ārējā un nav relatīvuma.

Varbūt mans uzdevums ir atnest šurp relatīvumu caur savu apziņu, kura tiešā veidā ir saistīta ar ārējo un iekšējo? Tāpat kā atnesam ļaunā un labā īpašības?

Ja labi padomā, šeit man viss ir pazīstams. Šeit ir mans dvēseles siltums, iekšējā uguns (sirds), šeit vēl joprojām paliek mans “es”, tas ir, personība, būtības seja. Mana tora ārējais apvalks ir mans Augstākais Es, es pēc tam viņu aplūkošu. Bet kas man ir iekšienē, kā es šeit dzīvoju?

Šī apvalka projekcija uz manu fizisko ķermeni ir ļoti maza – no galvas čakras līdz Sahasrarai (atgādināšu, ka mentālā ķermeņa projekcija ir no sirds čakras līdz Sahasrarai). Tas ir, viss mans ugunīgais es ir sakoncentrēts apkārt galvai, un viņš ir kā ugunīga lode. Atausa – jāpaskatās ikonas! Griežos pie interneta.

15 08 12 02   15 08 12 03   15 08 12 04

 

15 08 12 05

Lūk, kādā ķermenī mēs iznācām. Tagad saprotams, kas ikonā attēlots.

Vikipēdija https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B8%D0%BC%D0%B1:

Nimbs (no latīņu nimbus – mākonis) – nosacīts apzīmējums mirdzumam ap galvu Kristus, Dievmātes, svēto utt. attēlos, kurš simbolizē viņu svētumu. Mēdz būt dažādā formā (apaļš, trīsstūrains, sešstūrains utt.) un dažādā krāsā. Apaļš nimbs ar tajā ievilktu krustu (krusta nimbs) – ir ļoti svarīgs atribūts, kurš tiek piešķirts tikai vēsturiskiem un simboliskiem Kristus attēliem.

Pazīstams antīkajā pasaulē, sākot ar hellēnismu, kristiešu mākslā izplatās no IV gadsimta. Islāma mākslā, konkrēti miniatūrās, nimbu izmanto daudzu cilvēku, ne obligāti svētu, attēlos. Bizantijas tradīcijā ar nimbu attēloja karalisko personu.

Viduslaiku freskās, attēlojot dzīvus cilvēkus vai mirušus kņazus, arī tika attēloti nimbi. Šajā gadījumā nimbi neliecināja par attēlotā godāšanu par svētu, bet rādīja viņa statusu. Tādus attēlus var atrast Bizantijas tempļos un rokrakstos, kā arī Maskavas Kremļa katedrālēs un ēkās.

Katoļu tradīcijā dzīvas (tā laika māksliniekam) personas, tādas, kā pāvests, imperators un donatori arī tika attēloti ar nimbu, bet, kā likums, kvadrāta formā. Alegoriskas figūras varēja būt attēlotas ar sešstūrainiem nimbiem.

Ar nimbiem tikām skaidrībā. Tagad paskatīsimies, kas ir šeit?

15 08 12 06   15 08 12 07

 

15 08 12 08   15 08 12 09

Skatos pie sevis: mana tora iekšējam apvalkam ir divas asis – pa vertikāli un horizontāli (divkāršs tors), uz nākamā apvalka ir parādījušās vēl divas asis – tas pats krusts, bet ar vertikāles nobīdi pa kreisi... par 45°. Apbrīnojami, ka noliece ir stingri pa kreisi, bet pa labi nebīdās... Mazais Jēzus ikonā sēž zem kreisās ass...

Ikonās Dievmātei ir divi šie torsionu ķermeņi (divi apvalki un četras asis), bet Visuredzošajai Acij vairs ir palicis tikai ārējais ķermenis 45° leņķī, ārējais apvalks... Tas ir vienu plānu augstāk.

Savā otrajā grāmatā es redzēju tādu mana Augstākā Es uzbūvi astotajā čakrā...

15 08 12 10

Torsionu lauki ar centru virs galvas (07.06.30.)

15 08 12 11

Torsionu lauku skaita palielinājums uz 07.09.23.

15 08 12 12

Ķermeņa torsionu lauku skaita palielinājums uz 07.10.12.

Lauku forma – zvaigžņveida dodekaedrs

Tagad es esmu sava AEs iekšienē, tas ir, mana apziņa ir nostājusies virs galvas (jeb AEs ir nolaidies galvā, kas ir viens un tas pats) un redz to ap sevi... Saulīte virs galvas ir nolaidusies un nostājusies galvā.

15 08 12 13

Tagad ir saprotams, kas ir arī šajā attēlā. Tikai šeit saulīte vēl ne līdz galam ir nolaidusies, viņa ir kronī, bet kakla centrs vēl nav iegājis nimbā. Pievēršu uzmanību, ka Dievmāte un Jēzus ir nimbā līdz kakla centram, bet svētajiem ikonā nimbs ir nedaudz augstāk, ar centru sestajā čakrā, ne līdz galam vēl ir ienācis galvā.

Skatāmies tālāk.

15 08 12 14

Bet kurš ir redzējis sevi tādu? Pazīstams attēls? Mēs viesos pie Diženās Dievietes tāpat esam klātbūtnē, sēžot uz lotosa. Lotoss – tā ir mūsu ēteriskā ķermeņa atvērtā aura, pēc tam augstāk ap Budas ķermeni mēs redzam mentāli-astrālo ķermeni, kurš šeit atrodas zemāk par ugunīgo, bet galvā – ugunīgais ķermenis. Un kakla centrs šeit ieiet ugunīgajā ķermenī-nimbā.

Viss it kā nostājas vietā. Tie pagaidām it tikai mani spriedumi, nevis patiesība pēdējā instancē. Ja jums ir man kas sakāms vai labojams, es priecāšos, rakstiet man uz pastu.

 

Šri Juktešvar, es lūdzu dot man uzvedni, kas nav tā un kas ir tā?

Ieraudzīju sevi, kā pēdējā attēlā, kā Budu, un sāku lūkoties savā iekšienē. Šri Juktešvaram nevajag, lai viņš manī ieliktu gatavas zināšanas. Viņam vajadzīga pašapzināšanās, jo tā taču arī ir virzības pa apziņas plāniem attīstības jēga, lai mēs kļūtu pašapzinošās būtnes. Viņš nemanāmi ienāk un rāda.

Lotoss zem kājām ir sācis iet prom, liecoties arvien tālāk uz leju, un pakāpeniski es esmu atrāvusies no viņa un sākusi lodes veidā karāties telpā. No manis piltuvveidīgi iziet saules stari uz visām pusēm. Atgriezos pie Budas attēla un redzu, ka Budas attēlā tādi stari ir, un mani stari ir kā no lodes Budas galvā. Pievērsiet uzmanību, apakšējais ķermenis neizstaro, visi stari iziet no nimba. Precīzāk, no augšupcelšanās čakras aiz galvas.

Tikai šeit ir plakanisks attēls, bet no manis/manas lodes uz visām pusēm iet tādi piltuvveidīgi stari.

Es sapratu, ka apziņā esmu pārgājusi savā ugunīgajā ķermenī.

Man iekšā ir ugunīgs ģenerators, es atcerējos, ka redzēju tādu sava Mentālā aspekta krūtīs. Tagad ģenerators aizņem visu manu iekšienē. Viņš kūsā un tek kā saule. Tātad ugunīgais ķermenis atrodas mentālā ķermeņa iekšienē, tas ir viņa iekšējais apvalks. Ģenerators būtnei dod enerģiju radīšanai.

Beidzu šodienas ceļojumu, lai paspētu uzrakstīt atskaiti par vakardienas semināru, jo bez atskaites taču neviens nesapratīs, par ko es te runāju. Noslēgumā pilnībā sniegšu minēto rakstu no grāmatas “Zināšanas no ugunīgā slāņa”[1], tas man šķita interesants.

 

Kalpošanas mācība

(saruna ar Sanatu Kumaru)

07.06.27.

Kāda mana paziņa, kura sen studē Agni-Jogas, Helēnas Rērihas, H. P. Blavatskas darbus un citu ezotērisko literatūru, uzskata, ka es pārāk daudz rakstu par sevi, tādā veidā paužot savu patību vai kaut ko tamlīdzīgu, un mūsu grāmatā nepietiekot mīlestības. Viņa uzskata, ka par savu ceļu rakstīt ir nedelikāti. Varbūt aizvākt personiskās lappusītes?

Mēs piekrītam, ka tu neesi H. Rēriha un neesi H. Blavatska. Neviens tev nav devis uzdevumu līdz viņām aizsniegties. Visi pārējie cilvēku miljardi – nav Rērihi un nav Blavatski. Rakstīt par ezotērisku un dot Zināšanas tavā līmenī – jau ir labi. Un šie autori raksta par kristālisko Visumu vai par Patiesības Ķermeni?

Mūsu uzdevums – nevis mīlēt, bet mīlot – mācīt. Dot jaunas zināšanas. Tava grāmatiņa ir izrāviens ezotēriskajās zināšanās. Tie ir zinātnes jaunumi. Daudz grāmatu runā par karmu, par pašaudzināšanu un Visumu. Bet ir tādas lietas, par kurām tu vari izlasīt tikai pie mums. Turklāt visas cilvēka transformācijas parasti paliek “aiz kadra”. Cilvēkiem, kuri lasa tādas grāmatas, liekas, ka viņi ir parasti, vienkārši, bet tas, kurš tādas grāmatas raksta, ir dzimis kā liels Skolotājs. Ne visi. Tu neesi dzimusi kā liels Skolotājs. Tu vēlējies par viņu mosties, tu sajuti savu uzdevumu. Šai dāmai ir tāds pats uzdevums. Bet viņa sēž un lasa. Un vairums cilvēku baidās izbāzties. Tā ir negatīva sociāla iestrāde, pašierobežojums. Nedod Dievs nebūt kā visiem! Citādi cilvēki teiks, ka tas ir nedelikāti, ka tā ir patība. Un, ja pēkšņi neiznāks, visi smiesies – tā, kā viņa vakar smējās. Par sevi, starp citu, smējās, jo ieraudzīja sevi spogulī. Katrs citā redz to, pie kā viņam pašam jāpastrādā. Mazāk drukā tekstu no sevis, ja baidies tikt izsmieta. Gandrīz visi slēpj savu ceļu! Un velti. Tās ir tehniskas detaļas no parasta cilvēka, ne Avatara, izaugsmes, no patstāvīga ceļa, kurš pēdējā etapā ir sistēmas (mācības skolā) pielāgots. Saproti, ka tas ir katra iespējamais ceļš!

Tu tagad viegli ieej tajos apgabalos, līdz kuriem tev agrāk bija jāizgriežas. (Tas nozīmē, ka es taisīju izvērsumu, bet reizēm arī vairākus, lai labāk pieņemtu informāciju, tas ir, izgāju citās realitātēs.) Tie ir tīru Zināšanu apgabali, Gaismas informācija. Bez mīlestības tie neeksistē, jo sastāv no informācijas šūnām, kuras balstās uz sirds vibrācijām. Ar tevi ir kļuvis vieglāk strādāt, mums patīk, cik saudzīgi tu attiecies pret saviem uzdevumiem.

Kā grāmatas ietekmē lasītāju neatkarīgi no informācijas?

Tekstā ir ieliktas Sanata Kumaras vibrācijas, kuras cilvēku no zemām vibrācijām pārved uz augstākām, veicina sevis kā galaktiskas būtnes apzināšanos.

15 08 12 10

Torsionu lauki ar centru virs galvas (07.06.30.)

15 08 12 11

Torsionu lauku skaita palielinājums uz 07.09.23.

15 08 12 12

Ķermeņa torsionu lauku skaita palielinājums uz 07.10.12.

Lauku forma – zvaigžņveida dodekaedrs

Ejot cauri kārtējam transformācijas etapam, centrs virs galvas, transpersonālais punkts, pārvēršas cilvēka galvenajā centrā, ar Cilvēka Augstāko Es jeb Eņģeli apvienotajā centrā. Turklāt veidojas jauni cilvēka torsionu lauki – divkāršs lauks pa kreisi un pa labi, kuri vidū sakļaujas un veido projekcijā 8. Cilvēks – punkts vidū. Šo divkāršo lauku lielums ir no dažiem metriem līdz kilometram.

Kāpēc viņi ir divkārši? Kā viņus uzzīmēt?

Viņi atrodas leņķī viens pret otru. Viņus vienkārši neuzzīmēsi, viņi atrodas citā realitātē un nav taisni, bet elipsoidāli. Cilvēkam šajā periodā ir piecas asis. Vecā ass ķermeņa vidū un četras jaunas torsionu lauku, kuri iekļūst viens otrā, asis.

 

Pievienots 12.08.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/puteshestvie-vglub-sebya

Tulkoja Jānis Oppe