Mūsu izrāviens Debesīs

Atskaite par Saules Brālības vebināru 2015. gada 9. augustā

15 08 11 02

15.08.09.

Noskaņošanās

 

Dārgie draugi Saules Brāļi! Es esmu atnākusi, lai noskaņotos.

SB: Noskaņošanās šodien ir parastā, bet seminārs iznāks neparasts.

Kā vienmēr!

Nepazīstams vīrieša diapazona tembrs: “Noskaņojies uz augstāko apziņu. Atrodi tur mani.”

Es sāku stiepties augšup, meklēt un meklēt apkārt, augšā, bet ne uzreiz atradu To, kuru meklēju. Nepazīstama būtība, zemāk par DD, bet Augstākajā Mentālā (ercenģeļu plāns). Liela gaisma, dzirkstoša un apžilbinoša, kā elektriskās metināšanas serdenis. Augstāk par Saules Brālību par vienu plānu.

Ja attēlam, ar kuru sākas raksts, jūs aizvāksiet visas dzeltenās daļas un piepildīsiet ar elektriskās metināšanas skaņām un uguni, atstājot tikai siluetu, jūs sapratīsiet, ko es ieraudzīju.

Šodien es vadīšu mūsu vebināru.

Liela mirdzoša Būtība, pat milzīga. Viņa ir mierīga un pacietīga. Tās ir vīrišķas enerģijas, milzīgs Spēks, bet Spēks ļoti kulturāls.

Viņa gaida. Pirmais kontakts mierīgi nodibinās starp mums. Viņa ieiet manī, es viņā. Es piepildos ar uguni, un mans serdenis kļūst ugunīgs.

Gaidu un skatos, kā mēs šodien grupā esam savienoti vebinārā (apzinos, ka viegli ieeju tuvākajā nākotnē). Šodien mums grupā savienojums ir pa horizontāli, vienlīdzīgi ar Saules Brālību, tas ir, ar katru reizi tas ir arvien augstāk un augstāk.

Balta gaisma pielēja mani un nedaudz pacēla. Viss ir mierīgi un karsti, kā tuksnesī.

Kas tomēr ir kopā ar mani? Es nezinu. Pārcilāju “visus paziņas”. Nē un nē.

Tu esi mans AEs?

Nē.

Vibrācijas ir ugunīgas. Es palūdzu iedot man viņa Vārdu. Viņš nosauca. Nedzirdu. Viņš sāka diktēt vārdu pa burtiem, apstājāmies pie PISI... un tālāk... it kā... lierds. Nelabskanīgi. Sapratu, ka vienkārši jāpiemeklē skanīgāks zemes vārds. Kopīgi atradām viņam vārdu – Pisandrs. (Bija tāds rakstnieks Grieķijā, bet tas nav viņš.)

Es esmu mūsu Saules Brālības galvgalī, un man šodien nāksies vadīt visu mācību savā vārdā. Līdz šim es tikai vēroju, bet pēc tikšanās ar Šri Juktešvaru es sapratu, ka tās ir manas izredzes – pakalpot Zemes labumam.

(Sarunājoties ar Būtībām, mūsu jautājumi nav nekaunība, bet pieslēgšanās vajadzīgajai informācijai, āķītis, kurš no sistēmas izzvejo vajadzīgo atbildi. Kamēr es jautājumu neuzdošu, Pisandrs klusē. “Iemācies uzdot jautājumus” – es atcerējos.)

Tev ir zemes pieredze?

Nē, es neesmu iemiesojies uz Zemes, tikai uz Marsa un Saules.

Ko mēs šodien mācīsimies?

Pēc jūsu šodienas stāvokļa testēšanas jūs sāksiet ar mani mijiedarboties, un tur paskatīsimies.

Kas svarīgs ir priekš mums šodien?

Jūs pirmoreiz pabūsiet manā rīcībā, bet es tuvāk aplūkošu jūsu apziņu un saprašanu. Man ir svarīgi tik skaidrībā, kas mums būs tālāk. Ceru uz uzmanību, sapratni un pacietību. Mēs tikai ķeramies pie lietas, un vajag citam citu iepazīt un pieskaņoties, kā mēs mijiedarbosimies tālāk.

Es saprotu, ka šī mācība nebija plānota?

Jā, tev taisnība, mums bija grūti izlemt, kas ir svarīgāk – SB izziņotie plāni vai iepazīšanās ar augstāku saprātu. Manu ietekmi uz jums jūs redzēsiet paši. Katrs mirklis, pavadīts manā sabiedrībā, ir nenovērtējamas izredzes ikkatrai Saules sistēmas būtnei.

(Manā iekšienē radās sapratne, ka tas ir pats pieticīgākais viņa ietekmes novērtējums, viņš vienkārši negrib pacelt mūsos emociju viļņus un pazemina savu ietekmi.)

Es jūtu, ka tu vēl neatklāj visu mūsu saziņas vērtību, baidoties mūs nobiedēt.

Bīties nav no kā. Jūs esat izauguši, un šī tikšanās ir kā personīga tikšanās ar rektoru mācību iestādē, kur jūs stāsieties pēc skolas.

Šajā etapā, kā es saprotu, tiek noteikts mūsu tālākais liktenis?

Ne gluži tā. Jūs paziņosiet, bet mēs izskatīsim, kas uz ko ir parakstīts. Bet domāju, ka mūsu plašā iepazīšanās jums nākotnē netraucēs.

 

Īsa atskaite par seansu ar Saules Brālības Vadītāju

 

Apspriežam to, Kurš pie mums ir atnācis. Tā ir Saules kolektīvās apziņas Vienotā Būtne (Viena Apziņa).

Atslābināšanās un ķermeņa iztaisnošana, un auras vingrinājumi.

Mūsu Sanata Kumaras un tagad Saules Brālības Skola ir augšupcelšanās un apskaidrošanās Skola Kristus Apziņas gultnē. Ja mēs novirzāmies, Skolotāji mūs palabo.

Mēs ar jums pašlaik balansējam punktā “šeit un tagad’. Mēs visas zemes zināšanas aizvācam zemāk, zemes apziņā. Mēs kļūstam par tīru lapu un atkārtoti apgūstam jaunu telpu. Saules Brālības Skola māca atklāt sevi jaunās telpās, jaunos apziņas līmeņos, sastrādāt savu pieredzi un apmācīt šajā pieredzē citus. Un saprast, ka citiem var būt sava pieredze. Bet mēs nevaram apmācīt svešā pieredzē. Katrs no mums iegūst savu pieredzi ar mūsu kolektīvā Es palīdzību.

 

Mēs piesaucam Tevi, Pisandr, Saules Brālības Vadītāj!

Pisandrs: Es sen esmu jūsos un pētu, kā jūs gatavojaties jūsu vebināriem, kāds ir jūsu apziņas līmenis, ko jūs par sevi domājat. Bieži tas ir pazemināts pašvērtējums, neapmierinātība ar sevi, nepietiekams redzējums vai sajūta.

Gribu teikt, ka Mani redzēt nevar. Jūs, balstoties uz manu enerģiju uztveršanas, varat Mani iztēloties kā to gaismu, kuru parādīja Natālija. Jo augstāk jūs pacelsieties, jo skaidrāk jutīsiet manas enerģijas.

Mēs iedomājamies, ka mēs liftā braucam uz 60. stāvu uz viņa pārstāvniecību.

Dzirdu iebildumus no grupas: kādēļ tik augstu?

Paskaidroju: iedomājieties personīgu tikšanos ar tās universitātes vadītāju, kur jūs esat nodomājuši stāties. Nākamais students redz, kādas iespējas viņam sniegs universitāte, par ko viņš var kļūt. Pat tikai sajūsma, tikai šī zinātnieka izskats vien var pacelt un motivēt studentu.

Jautājums: Cik daudz cilvēkiem vai citu planētu būtībām ir kontakts ar tevi?

Pisandrs: Ne visiem ar Mani ir kontakts.

Rāda noteiktu līmeni, diezgan augstu, kuru sasniedzot, tas kļūst iespējams. Mēs esam izauguši līdz šim līmenim.

Salīdzinu šo lielo Būtību ar Saules Logosu. Tas ir Saules Logosa iekšējais mirdzošais kodols.

Mūsu liktenī šī tikšanās spēlē nozīmīgu lomu. Norit pirmā pieskaršanās un iepazīšanās ar Pisandra Būtību...

Mēs “elpojam” Pisandru 60. stāvā, uzsūcot viņa enerģijas sevī...

Es redzu, ka mūsu grupas AEs ir nometies uz viena ceļa viņa priekšā. Viņš pieceļ un aicina uz sarunu.

Īsi stāsta mūsu vēsturi, kura ienāca manī ar vienu impulsu. Mēs esam Nebadona bērni, Ercenģeļu radīti līdzīgi Ercenģeļiem, piemēroti apgūt apakšējās pasaules. Mūsu daudzdimensionalitātes apakšējie aspekti spēj dzīvot, viņiem ir iespēja dzīvot matērijā, blīvos plānos, tādā veidā attīstoties tālāk, attīstot ar sevi mūsu apvalku un ķermeņu radītājus.

Pisandrs: Iedomājieties koku, kurš ir sācis augt ar saknēm dziļumā. Jo dziļākas saknes, jo labāka barība un stiprāks pats koks. Viņš kļūst varenāks un cietāks, ciešāk turas zemē un pretojas visām likstām. Kā tu domā, kā koks attiecas pret savām saknēm – nevērīgi? no augšas? bet varbūt ar pateicību un prieku?

 

Viņa enerģijas ir piepildījušas visu ķermeni un sākušas nolaisties zemāk par kājām, Viņš ir aizgājis uz cilvēka apakšējo aspektu, un katrā plānā Viņam ir savs enerģiju līmenis.

Mēs arī augam Viņā un cenšamies iejusties un kaut ko apjēgt.

Jūtu elektriskās metināšanas serdeņa nokaitēto uguni.

Viņš nedaudz piesedz sevi ar kādu aizkaru, lai mēs varētu ar Viņu normāli sarunāties.

Mūsu saruna ir par mūsu garīgo ceļu kā ceļu uz Tēvu caur daudzdimensionalitātes apgūšanu un visu aspektu apvienošanu Vienotībā. Pisandrs palabo, ka patiesībā tas nav ceļš uz 60. stāvu, bet ceļš sevis dziļumā, jo augstās vibrācijas atrodas dziļumā, bet blīvās – perifērijā. (Šajā plānā, kur mēs sarunājamies, mēs jau esam izvērsti otrādi.)

Tagad atveras mirdzošs punkts fiziskajā sirdī, smalkā telpa aktivizējas. Notiek sirds sakrālās telpas slepenās istabiņas aktivizācija, kur Pisandrs glabājas mūsu iekšienē.

Pisandrs: Es demonstrēju jums manu Klātbūtni jūsos. Un jums nevajag ne rāpties augšā, ne censties, ne pārvarēt savus ierobežojumus, Es jau esmu šeit, Es esmu jūsu sirdī, Es esmu ar jums, un jūs varat vienmēr ar Mani sarunāties.

Šeit cilvēka dvēsele sarunājas ar Viņu, un Viņš skatās mūsu dvēseles sastrādātās īpašības visu zemes dzīvju laikā. Tā ir neitrāla fiksēšana, bez tā vērtējumiem, ko Viņš redz.

Iespējams, Viņš pašlaik pārraida Saules sistēmas vēsturi. Bet man ir grūti to nodot. Nāk kosmiskas bildītes.

Norit šūnu piepildīšana un darbs ar šūnu apziņu caur viņu šķidrumiem. Atveram sevi ārstēšanai un veselības atjaunošanai.

Saules Brāļi saka, ka mums ir briesmīgi paveicies. Šri Juktešvars miedz man ar aci, jo tas taču tika izdarīts ar viņa pieteikumu. “Lūk, ko nozīmē personīga pazīšanās!” SB ir iesnieguši atskaiti par visiem mūsu seansiem, un pēc šīs atskaites rezultātiem pats Vadītājs nolēma uz mums paskatīties.

Šri Juktešvars saka: Iedomājies, ka tev būtu personīga divu stundu saruna ar Putinu. Bet tas pat nav Putins! Lūk, tad nu stādies priekšā šīs tikšanās nozīmi!

 

Mēs pieņemam Saules Brālības Vadītāja ietekmi/apmācību.

 

Pievēršam uzmanību, ka visas Zemes pasaules ir kolapsētas. Šeit to vienkārši nav. Mēs redzam punktu-portālu, kurp mēs atgriezīsimies.

Redzu savu ugunīgo aspektu šajā plānā kā irdenu saules zaķīti. Viņš pēc lieluma ir mazāks par mani. Domāju, ka visi pašlaik ir stādīti priekšā saviem ugunīgajiem aspektiem. Mēs saplūstam ar viņiem. Ieejot viņos, mēs arī samazināmies. Bet mūsu iekšienē ir atomelektrostacija. Priekš mums tie ir ugunīgi eņģeļi, tā ir vieglāk mums sevi šeit iztēloties.

Norit vibrāciju pacelšana un apziņas paātrināšanas procesa katalizēšana caur šīm saplūšanām. Mēs apmaināmies ne tikai ar enerģijām, bet arī informāciju. Mēs tā apmācāmies šajā plānā.

Mums piedāvā izdzirdēt ugunīgo visumu, noskaņoties unisonā ar šiem viļņiem. Tie ir bez skaņas, taču tiem ir svārstība, griešanās, cikliskums.

Man mentālais aspekts arī ir aizdedzies. Notiek ugunīgā aspekta tieša ietekme uz manu mentālo ķermeni.

Grūti ir aprakstīt procesu ar zemes jēdzieniem.

Kāds ir stipri nolaidies, un SB kādu “stūķē” atpakaļ uz augšu grupā. Jo tā taču ir grupveida akcija. Es sapratu, ka Pisandrs runā ar mūsu grupas apziņu, bet atsevišķu Cilvēku viņš neredz.

Šajā līmenī ir ugunīgi jēdzieni, un man ir grūti komentēt.

Vilnis pēc viļņa ienāk mūsos. Sākuma bija šūnu piepildīšana, pēc tam cits vilnis kaut ko izdedzināja mūsos. Tagad norit mentāla piepildīšana. Norit gluži kā maģiska pārvēršanās mūsu iekšienē.

Notiek mentālā aspekta atvēršanās no krūtīm uz augšu. Vairākas rindas ziedlapiņu nolaižas un nolaižas, un atveras cilvēka Centrālā Zvaigzne Pisandra ietekmēm.

Šis centrs paceļ augstākā telpā apstarošanai un iedarbībai. Šī apstarošana ir līdzīga vissmalkākajai atklāsmei.

 

Šķiet, ka pašlaik izšķiras, cik lielā mērā mēs esam nobrieduši kā apziņas, vai pēdējā dzīve mums Saules telpā, jeb mums vajag vēl inkarnēties mentālajā līmenī.

 

Augstāk un apkārt mums ir ļoti daudz ugunīgu būtību, pa labi un pa kreisi, viņas izskatās kā lieli spārni... atver mūsu Akašas Hronikas, izvēlas no turienes informāciju (kopē).

Ir pienācis tāds mirklis. Šī testēšana bija paredzēta. Norit Zemes augsto apziņu testēšana. Mēs esam planētas pārstāvji, un pēc mums spriež par planētu, par cilvēku apziņu.

 

Mūsos nāk baltais zelts režģīšu-tīkliņu veidā. Mums tiek piešķirts kaut kāds atribūts, tīkliņa-apmetņa no baltā zelta vai kroņa veidā (tā kā mēs tur esam lodīte, tad tas ir viens un tas pats).

Š. J.: Mums visiem ir tādas galvassegas. Tā ir SB pazīme.

– Līdzīga Romas Pāvesta augstajai galvassegai.

– Kā saule uz galvas.

Mēs visi pateicamies (mūsu Vienotība).

Šeit nav mūsu notikuma savdabības un izcilības sajūtas. Norit parasts eksperiments regulārā režīmā. Ļoti mierīga harmoniska darba atmosfēra. Mēs nebrīnāmies, nepriecājamies, mēs vienkārši tur aktīvi darbojamies, saprotam un pieņemam.

Tas ir ļoti pagodinoši, un mēs saprotam, ka mēs vēl esam pavirzījušies savā ceļā. Apmierinājums, saskaņotība, harmonija.

Mūs laiž lejā, un mēs saprotam, kas tas ir mūsu tālākajā dzīvē ļoti svarīgs, revolucionārs notikums.

Pisandrs smejas: Labi, ka jūs to esat sapratuši. Man gribētos, lai jūs apzinātos, kas šodien bija, kaut arī jūsu zemes aspekti vāji tajā orientējas. Mēs mūsu līmenī lieliski saprotam, ka tas bija grandiozs notikums jūsu dzīvē, pirmais jūsu zemes vēsturē. Jūs esat Manis atzīmēti, un šīs atzīmes tagad jums saglabājas uz visu mūžu. Tas ir saistīts ar augšupcelšanās ceļu. Tas ir viens no augšupcelšanās momentiem, cilvēkiem jauns.

Cilvēki ar Mani jau ir tikušies, tā nav pirmā tikšanās ar Mani, taču viņi nāca ne šo mērķu dēļ. Cilvēkiem visiem patīk lūgt, un viņi lūdza.

Bet jūs atnācāt ar tīru sirdi, jūs atnācāt saņemt to, ko Mēs gribam jums dot. Un jūs saņēmāt, Mēs ar prieku to atzīmējam. Mēs atzīmējam jūsu tīrās sirdis, neitrālo ieinteresētību – kas būs, tas būs. Mēs atzīmējam, ka jums nav ieraušanas vai tieksmes iegūt to, kas jums nepienākas.

Mēs jums iedevām vairāk, nekā jūs varētu iedomāties vai paredzēt. Jūs saņēmāt vairāk, nekā varētu saprast savā līmenī.

Viņš rāda, ka mums ugunīgajā plānā ir nomainīts apvalks, uzģērbts jauns. Šis apvalks atklāj jaunu dzīvi ugunīgajā plānā, sniedz jaunas iespējas, it kā jūs būtu pārgājuši no skolas uz institūtu. Tas sniedz jums iespēju strādāt vai izvēlēties jebkuru darbu šajos plānos.

Mēs augstāk rakstījām, ka šī tikšanās nosaka mūsu tālāko likteni.

Mums ir iedota carte blanche. Jūs varat mierīgi izvēlēties jebkuru darbu ugunīgajā plānā. Apakšējā plānā tam pagaidām nebūs nekādas ietekmes, bet pēc tam jums būs ļoti labi.

 

Mūsu iesvētīšana nolaižas uz arvien zemākiem plāniem. Mums būs noturīgāki sakari ar AEs un Būtībām. Jums parādīsies spēcīgs čenelings, ja jūs vēlēsieties to darīt. Ir notikusi karmiska atveseļošanās – ir noņemtas karmiskās slimības. Ir jāizmainās jūsu liktenim. Vibrāciju vijums ir pacēlies, un mūsu apkārtējai pasaulei ir jāmainās.

Sūtām mīlestību, pateicību, atzinību, cieņu, godināšanu visiem tiem, kas mūs ved.

– Lūdzu komentāru savam AEs, viņš klusē, un pats vēro notiekošo.

– Jūtu, ka viss ir noticis, sakārtojies, iekšējā telpa ir izmainījusies, atvērusies, bet tikšanās ar Vadītāju ir viena nepārtraukta laime, cik tur ir labi!

– Piepildījuma sajūta, it kā būtu no jauna. Biezs siltums iekšienē, gluži kā no iekšpuses apkampj.

– Sakari ir pastiprinājušies, paplašinājušies.

– Sirdī ir izmainījusies telpa. Nav apakšas, viena Liela telpa un sajūta, ka esi pieaugušais.

– Vadītājs piepildīja ar dziļas pašcieņas sajūtu.

– Bija sajūta, ka ietērpies gaišās jaunās drānās un sajūsma par to.

– Paša augstākā līmeņa apmierinājums, kādu jebkad esmu izjutusi.

– Katra šūniņa vibrē milzīgā mīlestībā un gaismā.

– Asaras no mīlestības un pateicības...

– Gaiši iekšienē, vieglums, pašpietiekamības sajūta, mīlestība un pateicība.

 

Pisandrs gluži kā glauda un apsedz mūs, nomierina, iekļūst iekšā katrā šūniņā... Katra šūniņa pamirst un saka: ak! Maģija...

– Harmonija, mierīgums, sajūta, ka viss ir iesūcās kā sūklī.

 

Mums augšā ir atvērusies jauna telpa. Mēs teicām, ka uz turieni augam, mums viss tur ir piešķirts, bet mēs to nevaram apgūt, jo mums nav tā, ar ko tur var apgūt. Tagad tas ir parādījies. It kā mēs būtu izbāzuši asniņu no zemes. Beidzot taču mēs sākam viņu pētīt. Un norit sakrāla augšana, ļoti klusa un uzmanīga. Mēs mēģinām apzināties un apgūt šo realitāti kā zīdainis.

– Ar katru reizi ir arvien vieglāk pacelties.

– Laimes stāvoklis. Un kad atvērāmies, radās frāze: ņemiet visu. Tik labi, ka negribas iet ārā.

– Sajūta, kā izdedzināja, sakausēja manus aspektus. Plūda asaras.

– Siltums tā ir piepildījis no iekšienes, ka liekas – esmu palielinājusies arī fiziski.

– Saņemts ir daudz. Un ko ar to darīt?

Domāju, ka mēs sarunās ar Šri Juktešvaru to visu saliksim pa plauktiņiem, lai mēs ne tikai ar sirdi, bet arī ar galvu saprastu.

Tagad ir jāiet uz šiem plāniem un tur jāapzinās. Tā kā tas ir nolaists uz katru aspektu, tad arī katrs aspekts ir pārveidots.

Visa daudzdimensionalitāte ir ieguvusi jaunu apvalku. No tā, ka mēs tur iemantojām jaunu, mēs visur iemantojām jaunu, mēs esam kļuvuši citādi. Un tagad mums ar mūsu pieredzi ir jāsaprot, kas tagad būs.

Kāda laime, ka mūs uzaicina vai ļauj iziet uz jaunu līmeni!

– Viegla skudru pūžņa sajūta, sirds telpas paplašināšanās, tālāk – sirds telpas ugunīgā paplašināšanās.

– Es redzu šūnu struktūras caurspīdīgas un labas, un sakari ar aspektiem ir ļoti izmainījušies.

 

Sajūta, ka arī mūsu plānā norit “sabrukšana”, atjaunošanās.

Piesaucam Mihaēlu un mēģinām testēt mūsu saikņu izmaiņas.

Mihaēls nepazīst mūs: Ooo, tie esat jūs? Tas ir lieliski! Es paskatījos, cik labi jūs esat pavirzījušies! (Viņš ir pārsteigts.) Kurš tur to visu izdarīja? (Skatās uz leju, uz SB Vadītāju.)

Es lūdzu Mihaēlam komentēt mūsu izmaiņas, tāpēc ka mēs pagaidām apzināties nevaram.

Mihaēls: Mani bērni, lūk, kad jūs izaugsiet līdz tam, lai apzinātos, lūk, tad jūs izmainīsieties, bet tagad tas ir vienkārši avanss. Jā, jūs esat kļuvuši ugunīgi.

Rāda manu/mūsu figūru līdz šim iesvētījuma un pēc tam. Augums un spīdamība ir divas reizes augstāki (mūsu grupai).

Tas nav pats galvenais. Rāda, ka mēs esam ieguvuši to, kas mūsu aspektiem saules plānā nav bijis līdz šim laikam. It kā mēs būtu apveltīti ar jauniem instrumentiem.

Mihaēls: Tas pagaidām ir ļoti maz. Jūs esat vieni no nedaudzajiem, kam tas ir! Ja tu labi apzinātos ugunīgajā plānā, Es tev izskaidrotu. Bet kā tu to pārtulkotu fiziskā plāna valodā?

Es mēģināšu, Mihaēl, parādi, jo mums taču ir svarīgi apzināties.

Viņš mūsu grupas aspektam rāda mūsu iespējas – ko mēs tagad esam iemantojuši. Es tās sauktu par privilēģijām.

Mihaēls: Saproti, kurš iet – tas iet! Bet kurš guļ – tas guļ. Mēs cenšamies ieraudzīt, sajust, pacelt un izdarīt visu no Mums atkarīgo priekš tiem, kuri iet, lai šos cilvēkus atzīmētu, apbalvotu viņus par viņu nepagurstošo darbu un par viņu pat varoņdarbu, tāpēc ka viņi dara to, kas uz Zemes vispār nav vajadzīgs. No tā nav ne naudas, ne panākumu, uz Zemes jūs par to neko nesaņemat, bet TUR jūs attīstāties ļoti stipri. Un mēs jums par to pateicamies un apbalvojam.

– Ļoti ir audzis jutīgums pret Mihaēla enerģijām, sakari ir ātrāki un tuvāki.

– Mums ir vieglāk veikt iekļūšanu.

Arī man tagad ir kļuvis vieglāk uztvert. Kad Mihaēls augšupcēlās, man bija pagrūti viņu tulkot. Bet tagad atkal ir kļuvis viegli.

Mihaēls: Tu mani jūti pat vieglāk nekā agrāk. Cita lieta, ka Es tagad neesmu saistīts ar planētu. Manas intereses ir daudz plašākas un augstākas, Es nekoncentrējos uz planetārajām problēmām, ar kurām tu nodarbojies.

Bet jūs varat ar Mani runāt, realizēt sakarus, un gribu uzsvērt, ka katra mana klātbūtne jūsu ķermenī ir jums ļoti noderīga.

Jā, tas, ka mēs tagad esam apstarojušies ar SB Vadītāja enerģijām, ir mūs pietuvinājis Mihaēlam un padarījis viņu mums pieejamāku. Mēs tagad varam labi apstaroties arī ar Mihaēlu.

Visa SB mūs šeit atbalsta un tiecas tagad aiznest līdz katram individuāli to, ko viņš nav sapratis un nav apzinājies. Ar jums strādā, un jūs strādājiet.

Mihaēls: Mūsu pūliņu mērķis – radīt jaunu cilvēci augstākos plānos. Cilvēces tur pagaidām nav, bet atsevišķas grupiņas eksistē. Un jūs esat zāles stiebriņš, kurš ir izlauzies uz jaunu plānu. Tur tādi zāļu stiebriņi jau ir, bet viņu ir ļoti maz, burtiski 3-4.

 

Atkal dzirdu no kāda no grupas: “Nu kādēļ mums to vajag?”

Kas jūt, ka viņam to nevajag, var nedarīt. Bet kas jūt, ka “visa mana dvēsele ir mērķēta uz to, un tā ir mana misija un eksistences jēga, un es saprotu, ka tādā veidā palīdzu planētai un visai cilvēcei, es esmu eksperimentāla būtība, uz kuras tiek būvēta tālākā cilvēce”, tad esiet ar mums.

– Vajag, vajag!!!

– Agrāk priekš sakariem bija stars, bet tagad trase!

– Un šis jaunais vienkārši un ātri savienojas ar jebkuru visuma apziņu!

 

Mēs esam izgājuši uz jaunu līmeni, kur tas viss ir daudz vieglāk. Aicinu jūs rakstīt individuālus un grupveida čenelingus un sūtīt uz vietni. Mums diktēs jaunas zināšanas, un mēs tajās dalīsimies ar visiem.

– Nu mēs tak tam arī esam radīti!

– Sirds un ķermenis ir milzīgi. Turpina vibrēt laimē un priekā, mīlestībā, ir ļoti karsti, tik labi!

– Kas gan var būt brīnišķīgāks!

 

SB: Ne tas vien būs augusta beigās!

Atkal par augusta beigām... man jau Šri Juktešvars deva mājienu, tagad SB saka...

Nāk liela svilpšana ausīs. Ļoti augstas vibrācijas nolaižas uz mums un uzstāda un stabilizē mūsos visu, ko saņēmām. Notiek apstarošana, lai mūsu šūnās visu aizvākotu.

SB: Kā bišu šūnās bites aizvāko medu, tā arī mēs katrā šūnā, starpšūnu un atomu telpā aizvākojam to, ko jūs šodien atnesāt šurp.

Pateicamies un iezemējam visas plūsmas.

Nāk pateicība no SB par to, ka mēs visu pieņēmām, apzinājāmies, izjutām un pateicāmies. Tāpēc ka viņiem bija šaubas, cik lielā mērā mēs spējam to izdarīt.

Tie, kuri ne pārāk labi jūt, jūs pakāpeniski pacelsieties. Ievērojiet, kā mēs pietuvinājāmies Mihaēlam!

SB: Pateicamies Zemes Brālība par atbalstu mums, par to, ka saprotat mūs un atbalstāt mūs! Šodien arī mums bija Iesvētījums! Pateicoties tam, ka ar jums sazinājās mūsu Vadītājs, arī Mēs saņēmām savu daļu/dozu apstarojuma! (Apstarojums – tā ir enerģija, kā balva, kā barība, kā jauns apvalks.)

SB caur mums saņēma savu balvu. Bet ievērojiet: nav ne uzslavas mums, ne sajūsmas emociju, ne cildināšanas. Ar ļoti neitrālām, harmoniskām enerģijām, parastiem vārdiem mums paskaidro notikušā notikuma nozīmi savā un mūsu dzīvē.

Jā, tur ir liela visu apziņu vienlīdzība. Mēs mācāmies tādi būt.

– Mūs māca mīlēt bez vērtējumiem.

 

Mēs piesaucam SB un gribam uzzināt, kā ir izmainījušies mūsu sakari ar jums.

SB: Mēs neesam gatavi, mēs paši transformējamies. Atliekam to līdz nākošajām tikšanās reizēm. Mēs paši arī daudz saņēmām, un mums norit spēcīga perturbācija.

 

Pateicības visiem.

 

Pievienots 11.08.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/nash-proriv-v-nebesa

Tulkoja Jānis Oppe