Apziņa vienmēr rada formu

Atskaite par seansu ar Saules Brālību 15.07.24

“Eksistē tikai tā objektīvā realitāte, kuru rada apziņa. Apziņa vienmēr rada formu, nevis otrādi.” Sets

15 07 29 01

1. noskaņošanās

Lasu nodaļu no Dž. Robertsas grāmatas “Runā Gaisma. Dvēseles mūžīgā realitāte” par simbolu uztveri un radīšanu dažādos apziņas līmeņos.

http://sanatkumara.ru/stati-2015/kak-ponyat-simvoli[1]

2. noskaņošanās

Saules Brālība, sveicu un gaidu noskaņojumus!

Mēs esam nogaidījušies. Lūk, noskaņojums, pieņem!

Es nostājos ļoti augsti, izstiepos kā zāles stiebriņš un atvēros augstumā kā lilija. Esmu zieda centrā, un katra ziedlapiņa ir manas piedurknes-realitātes, kuras es radu. Tas ir mans ķermenis. Pamēģināju kaut ko papētīt, bet neizdevās. Vēl viens pacelšanās laidums.

Lūk, šeit mēs esam – SB. Šeit tu parasti vadi vebinārus ar Mums. Šeit ir daudz ceļļu, kuras satur mūsu apziņas iekšienē.

Mēs esam ierīkoti kā sēnes, saistītas ar vienu micēliju, micēlijs ir kolektīvā apziņa, bet paši sēņu ķermeņi ir pagaidu objektizējušies ķermeņi. Mums ir vienalga, kā mēs izskatāmies, tāpēc ka katra apziņa mūs iztēlojas savā veidā, atkarībā no Ģimenes un uztveres sistēmas. Jūs mūs varat iedomāties kā cilvēkus, Dievus, kā būtības vai kā bezķermeniskas apziņas vienības. Sēnes mūs var iztēloties kā bērzlapes vai baravikas, dzīvnieki, ja viņi mūs ieraudzīs – kā dzīvniekus, piemēram, vilks ieraudzīs vilku, bet lācis – lāci.

Cilvēks var mūs pētīt gadiem, un viņa priekšstats gadu no gada mainīsies viņa apzinātības attīstības dēļ.

Jūs pētāt nevis formas, bet Būtību iekšējo saturu. Jūsu uzdevums – sākt just, nevis redzēt. Formu rada smadzenes, bet viņas orientējas uz zemes plāna tēliem vai fantastiku. Jūsu uzdevums – sākt domāt ar citām/augstākajām apziņām, saprast viņas un kooperēt savu darbību vairākos plānos.

Piemēram, jūs varat sevi ārstēt kā fiziskajā, tā arī visos smalkajos plānos. Jūs varat savus dzīves plānus realizēt vairākos realitātes plānos – domās, jutīgi vai fiziski.

Jūs varat paskatīties uz savām problēmām no ne zemes plāniem, no augšas, un jums var atnākt gan atbalsts, gan uzvedne, gan atklāsme, gan atklājums.

Vai mēs varam ieraudzīt sevi darbībā uz citām planētām?

Pagaidām nē. Šo iespēju bloķē jūsu saprāts. Tur ne tikai ir cita realitāte, tur ir citāda apziņa, pagaidām jums nepieejama pēc tēlainuma un jēdzieniem.

 

Īsa atskaite par seansu

 

Seanss bija veltīts atšķiršanas praksei mentālajā plānā. Sākumā es nolasīju nodaļu no Robertsas grāmatas “Runā Gaisma. Dvēseles mūžīgā realitāte”, veltītu mūsu apziņas simboliem, tēlu uztverei un radīšanai. Tas izskanēja kā saprašanas un redzēšanas augstākajos plānos noskaņošana un teorija. Bet pēc tam sākās prakse.

Mūsu apziņa ir kustīga, un mēs paši radām visus tēlus, kuri rodas mums galvā, balstoties uz uztveri. Tēla uztvere un radīšana ir mirkļa darbība, un apzināšanās nāk caur pazīstamu simboliku. Jums ir ļoti svarīgi saprast, ka vienu un to pašu mēs varam ieraudzīt dažādā veidā. Smalkajos plānos mēs neradām noturīgu realitāti. Šī realitāte var tiešā veidā būt atkarīga no jūsu noskaņojuma, domām, vēlmēm. Šodien jūs varat eksistēt vienā realitātē, rīt citā utt. Tas liecina par jūsu radīšanas iespējām.

Ierobežojums mentālajā plānā ir jūsu attīstības līmenis. Tāpēc vecas un attīstītas dvēseles eksistē augstākos mentālos apakšplānos nekā jaunas dvēseles. Vecas dvēseles var radīt rasi, ēru, planētu ar iedzīvotājiem, tik lielā mērā viņām jau ir attīstītas radīšanas funkcijas.

Pirmais vingrinājums – ieraudzīt savu formu Saules Brālības līmenī.

Sākumā mēs skatījāmies uz sevi kā uz cilvēkiem Augstākajā mentālajā plānā.

Pēc tam vingrinājums izmainījās. Mēs mēģinājām sevi ieraudzīt ne cilvēka formā, piemēram, kā dzīvniekus.

– Ieraudzīju sevi kā šaha dāmu, tikai ar lielu lodi augšā.

– Figūra, līdzīga piramīdai, bet ar noapaļoti virsotnei, tēls, kuru veido mirguļojoši enerģijas pavedieni.

Mums visiem fiziskajā plānā ir viena forma – cilvēks. Pat cilvēkam paceļoties uz astrālo plānu, formas var būt jebkuras, nemaz nerunājot par mentālo realitāti. Katrs uztver, rada tēlu būtnei, kuru viņš satiek savā apziņā pats.

Otrais vingrinājums – ieraudzīt Saules Brāļus, ārpusē vai savā iekšienē. Mēs jūtam, cenšoties nelietot galvu.

Kas pie mums nāk, kādas jūtas un enerģijas? Ko mēs paši izstarojam pretī?

Analīze: kādas enerģijas bija DD, DA līmenī un šeit, SB līmenī?

Mentālo enerģiju atšķiršana, salīdzinot ar šiem plāniem:

– Nāk tēli, līdzīgi gaismas stabiem, pēc sajūtām kā dzīva lava. Plūstoša, aktīva ugunīga enerģija.

– Šī uguns ir ļoti viegla atšķirībā no zemes lavas.

– Tā ir ļoti smalka un maiga uguns, gan iekšienē, gan ārpusē. Ļoti gaiša, mierīga.

– Enerģiju pieplūdums, karstuma sajūta, ugunīgas skaidas lido un attīstās.

Šī uguns ir mums iekšienē un ārpusē, mēs no viņas sastāvam, jūtam viņu ar visu “ādu”, mēs viņu elpojam. Taču šis ķermenis nav ugunīgs, bet starveidīgs.

Sanats Kumara

15 07 29 02Mēs piesaucam Sanatu Kumaru un cenšamies viņu uztvert. Sākusies pacelšanās no karstās “lavas”, mēs paceļamies pēc vibrācijām un pārejām uz citu realitāti. Kas ir šajā plānā, kādas sajūtas?

Balts smalks caurspīdīgs mierīgs stāvoklis. Vēsums. Nav tāda lietišķuma un tik daudz informācijas kā iepriekšējā mentālajā līmenī. Aprimums un tīrība.

– Ļoti mīksti ritmiski viļņi, atbalstošas sajūtas.

– Patīkams vēsums...

– Enerģija ir ļoti mīsta, kā mīlošs tuvs Skolotājs ietin un noskaidro apziņu.

Mēģinām sajust SK un apkārtni ar savu mentālo ķermeni. Jūtu viņa jaunību un vieglo draiskumu, pacilāto priecīgo noskaņojumu. Mēs visi stāvam blakus viņam, mūsu formas ir dažādas – kāds ir dzīvnieks, kāds ir cilvēks, kāds ir eņģelis, kāds ir vienkārši bumbiņa.

Mēģinām ieraudzīt SK formu. Turklāt viņš pats man apmēram atgādināja formu, kuru es uzzīmēju pirmajai grāmatai.

 

 

 

 

15 07 29 03

SK: “Notiek jūsu apziņas apmācīšana, viņas ietekmes mentālajā plānā paplašināšana.”

Enerģiju nomaiņa.

Zevs

15 07 29 04

Ir atnācis Zevs. Izjutīsim viņu. Vai viņš atbilst grieķu attēlojumam?

Ļoti kustīga būtne, lielas enerģijas, kustība visos virzienos uzreiz. Iekšā viņam ir daudz uguns. Vīrišķas enerģijas, vīrieša balss intonācijas. Ļoti neitrālas emocijas.

Viņš saka, ka piedalās visos mūsu SB vebināros un ļoti atbildīgi attiecas pret savu lomu. Tas viņam palīdz vairāk apzināties savā plānā, caur šo darbību viņš mācās vēl lielāku apzināšanos un daudzdimensionalitāti. Seansu laikā viņš caur mūsu apziņu iekļūst fiziskajā plānā, iegūst zemes pieredzes caur tiem, kas ar mums sarunājas. Viņš mums nekādi nekaitē, kā ieiet, tā arī iziet. Mēs apzināmies, ka arī tagad esam viņā iegājuši, savienojušies ar savām apziņām. Mēģinām caur viņa apziņu apzināties realitāti ar viņa tēlainuma palīdzību.

Ieraudzīju viņu kā Sauli, apkārt viņam planētas. (Viņš ir Saules apziņā.)

– Karsts zibens.

– Pārvietojama elektrostacija.

Zevs: “Es ietekmēju visas planētas uzreiz, ne tikai Zemi.”

Viņa uzdevums ir saistīts ar apziņas mentālo tīklu organizēšanu uz planētām. Viņš ir piepildīts ar karstu mentālu “elektrību” un nodarbojas ar šo apziņas tīklu “apkalpošanu”, lai tajos būtu pietiekoši “sprieguma” un “strāvas” (viņa informācijas mana interpretācija).

Zevs: “Tā ir mana specifika – apziņa un noteiktas mentālas vides veidošana uz planētām. Bet es arī apmācu un mīlu, un ceļoju ārpus Saules sistēmas. Mana augstāka apziņa, un es viņu labi apzinos, dod man priekšstatu par citām pasaulēm. Es tur gan apmācos, gan ceļoju, gan vācu informāciju Saules sistēmai.”

Pateicības.

Demetra

15 07 29 05

Sākumā neatpazīstam Demetru. Aprakstām to Būtību, kuru jūtam.

Būtne, kura nav līdzīga Zevam. Viņa ir lielāka, un viņā vairāk ir attīstītas koka un ūdens enerģijas. Mierīgākas, plastiskas, vēsas enerģijas.

– Atnāca un izplūda, piepildīja, nomierināja.

Klusas un sievišķas Būtības enerģijas. Tomēr tā ir Demetra!

Demetra ir ļoti smalka. Pilnīgi citas enerģijas, salīdzinot ar Zevu.

Demetra: “Es pateicos jums, ka jūs mani atcerējāties. Es nācu pie jums toreiz Grieķijā, bet jūs mani nesajutāt.”

(2013. g., ceļojuma uz Grieķiju laikā, mēs nonācām Demetras Templī, bet nesajutām viņu tik skaidri, kā pārējos grieķu dievus pielūgšanas vietās.)

Cenšamies iztēloties viņas formu. Tā ir plastiska plūsma, pēc formas visai nevienkārša. Tā atšķiras arī pēc uzdevuma.

Demetra: “Mans uzdevums bija – darbs ar apziņām. Es sacerēju mīklas, strādāju ar dzejniekiem un rakstniekiem, ar filozofiem, ar muzikantiem un māksliniekiem. Es cilvēku pasauli piepildīju ar tādiem tēliem, kuri kļuva par simboliem, paraugiem, standartiem daudzām paaudzēm. Ar reliģiju es nenodarbojos, vairāk mīlēju spēlēties ar cilvēku apziņām.”

Enerģiju nomaiņa.

Gors

15 07 29 06

Nākamā Būtība ir lidojoša. Putns vai drakons. Redzu, ka tas ir piekūns, apjautu, ka tas ir Gors.

Gors vispār ir drakons, bet, tā kā viņu vienmēr attēloja kā piekūnu, tad manas smadzenes radīja tādu tēlu. Redzu piekūnu ļoti skaidri, bet tas nav astrālais blīvums, tas ir mentālais blīvums. Viņš tādu tēlu radīja pats, lai mums būtu labāk viņu atšķirt.

Viņš ir ļoti poētisks, iedvesmas pilns, stiprs, manā priekšā ir nostājies Bojans-teicējs[2]. Jūtu burvestību, lielu spēku.

– Lidojoša, brāzmaina enerģija.

Gors: “Jā, es biju burvis uz Zemes, no turienes tu jūti tādu sastrādātu enerģiju.”

Viņa uzdevums uz Zemes bija dot zināšanas. Viņš uz planētu atnesa daudz informācijas. Ar viņu strādāja Hērodots, Pitagors u.c.

Gors: “Es cilvēkiem devu atklājumus mehānikas jomā: lidaparātus, nodarbojos ar enerģētiku, ūdensvadu iekārtošanu u.c. Kultūru rasei devu caur sadzīves tehnisko iekārtojumu, caur projektiem, caur domu tēliem. Es gāju iekšā viņu domāšanas aparātā un devu gatavus pārbaudītus risinājumus. Es palīdzēju civilizācijai kļūt cilvēcīgai.”

Enerģiju nomaiņa.

Hēlijs

15 07 29 07

Pēdējā būtība atnāca kā Saule – liela, gaiša, gara!

Tas ir Hēlijs.

Viņš ir ļoti garš, un viņā ir daudz uguns. Šeit ir Saules uguns – karsta, spēcīga, milzīga, bet ne smaga. Viņa neapspiež un nesamazina mūs. Mēs iedvesmojamies un paceļamies viņai pa pēdām, jūtot viņas dabu, kura mūs mazliet paceļ, mīl un apdāvā ar sevi.

– Mirdzošs, augsts, augsts!

Ļoti priecīgs. Svētku, uguņošanas sajūta, daudz gaismas un daudz emociju – pašu pozitīvāko, pašu gaišāko un pašu patīkamāko. Bet emocijas nav pārāk milzīgas, tās neapspiež.

Nāk attīrīšana, piepildīšana un reģenerēšana, “saules elpošanas atjaunošana” pēc Hēlija vārdiem.

Elpojam pa prānisko caurulīti no augšas, piepildāmies ar viņa uguni.

Jūtamies vienkārši ļoti labi...

Hēlijs: “Pacelieties pie manis!”

Mēs augam, palielināmies līdz Hēlijam.

Apzināmies: Hēlijs ir ļoti patīkama Būtne. Salīdzinām ar Apolonu. Hēlijs sniedz lielāku svētku sajūtu, ir grezns, svinīgs, bet pilnīgi savējais. Katrs no mums šajā līmenī viņu lieliski pazīst, un viņš mums dāvā savu mīlestību, iedvesmu, prieku un pašas brīnišķīgākās jūtas.

Mēs jau daudz varam atšķirt šajā apziņas līmenī. Šejienes apziņa ir savienojusies ar apakšējo apziņu un ir kļuvusi vienota, lai mēs varētu arī šeit atšķirt.

Vingrinājums diagnostikā un ārstēšanā

Hēlijs liek priekšā ieraudzīt savu fizisko ķermeni no šejienes. Pa sutratmas diedziņu ejam lejup, ieejam fiziskajā plānā un skatāmies uz savu ķermeni. No šejienes mūsu blīvums izskatās tumšs, tas nespīd, bet tikai iesūc gaismu. No šejienes no augšas cenšamies ieraudzīt realitāti ap sevi apakšējo, piemēram, auru.

Taisām manipulācijas fiziskajā plānā ar auru un no augšas skatāmies, kā tas ir redzams no mentālās apziņas.

Attīrām sevi un velkam ārā negativitātes no ēteriskā ķermeņa.

No augšas piepildām apakšējo aspektu ar mīlestības uguni un jūtam šīs plūsmas ar apakšējo ķermeni. Fiziskais ķermenis atbild uz šīm pulsācijām un plūsmām.

Hēlijs strādā ar mums, mūsu iekšienē. Šī mīlestība ir no visas Saules Brālības.

Dvēsele nomierinās. Viss ir nostājies savās vietās, iekšienē viss ir komfortabli un veselīgi.

Ārstējam konkrētus orgānus ar savām dziedinošajām plūsmām.

Hēlijs: “Nolieciet sevi kā mazuļus un izārstējiet savas inkarnācijas bērnības periodu.” Maigu, bērnam domātu uguni sūtām uz mūsu bērnības vecumu, uz to vecumu, kad tas nepieciešams. Mēs līdz galam izārstējam savas bērnības grūto periodu, līdz galam piešķiram mīlestību. Mainām savas bērnības negatīvos momentus, radot citu realitāti, dziedinām dvēseli caur bērnības aspektu.

Mūsos rodas laipnība, aprimums, uzticēšanās pasaulei. Izstarojas cilvēciska mīlestība, dzīvāka, emocionālāka.

Kāds piepildījums ar maigām emocijām, kāds maigums!

Pavērsiet šo mīlestību, kuru jūs jutāt pret mazuli, uz sevi īsto.

(Uzreiz enerģijas nolaidās, sāka dzist, sāka iet pret sevi pretenzijas.)

Atcerēsimies, ka patīkamas jūtas rada reģenerācijas, atjaunošanās momentu organismā. Aizvācam pārējās domas un pieņemam sevi un mīlam tādu, kā ir!

Mēs nerēķinājāmies ar savu organismu, aizmirsām viņu mīlēt, piepildījām viņu ar kaitīgu barību. Viņš ļoti stipri nogura, mēs pakļāvām viņu pārslodzēm, bet tagad mēs gribam, lai viņš būtu pilnīgi vesels!

Lūk, tagad mēs esam ķērušies pie reģenerācijas, atjaunošanas un mīlestības.

No Hēlija nāk ļoti stiprs ugunīgs stars. Viņa vilnis ieiet visās šūniņās, ar mīlestību un cieņu pret katru ķermeņa šūniņu (izņemot pret onkoloģiskām šūnām!).

Hēlijs ir pieaicinājis eņģeļus, ir parādījušās lidojošas būtnes... ar šļircēm. Viņas iešļircina mums zāles... kam kur... (ir sajūtams).

Viņi iešļircina vēl arī mūsu mentālajā ķermenī, mūsu domās. “Mēs jūs tādā veidā dezinficējam.”

Mēs zinām, ka visas slimības dzimst mentālā, tur guļ saslimšanu cēloņi.

Atkal vilnis no augšas apgaismo mūs, izgaismojot visas šūnas kā ar rentgenu. Nāk ļoti smalka iedarbība uz šūnām no centrālā kanāla, īpaša, ļoti specifiska vissmalkākā enerģija. Mēs šo enerģiju elpojam ar savām šūnām. Tā ir ar ļoti smalkām vibrācijām, diezgan cieta. It kā nāk šo šūnu pārprogrammēšana, pārorientēšana.

Mana Būtība jau pateicas!

Un mēs pateicamies. Un sūtām mīlestību pie visiem, kas ar mums bija.

Augšējā apziņa jūt mūsu mīlestību un pateicību kā kori, maigu skaņas vibrāciju vilni. Bet Hēlijam tas iegāja viņa apakšējā čakrā.

Hēlijs pastiprina mīlestību daudzas reizes un atkal sūta viņu mums.

Fiziskajā plānā šī plūsma ir jūtami labi. Spēlējamies ar plūsmām, pastiprinot tās un sūtot Hēlijam.

Mēs visus ķermeņus savienojam vienotā daudzdimensionālā plūsmā – ugunīgā piedurknē.

Tā ir liela ugunīga aizsardzība. Elpojam šo enerģiju ar savām smalkajām daļām.

Pateicības.

Šodien mēs nodarbojāmies ar augstāko apziņu simboliku, redzējām sevi un citus SB līmenī, mainījāmies ar enerģijām un ārstējām sevi no Saules Brālības augstuma.

P.S.

Ņina: Es līdz šim brīdim jūtos kā pērļu krāsas Vienradzis Tēta Hēlija Mirdzumā. Tas dod labestības stāvokli un atsvešinātību no Zemes 3D spēlēm.

 

Pievienots 29.07.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/soznanie-vsegda-sozdaet-formu

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/18-raksti-2015/607-ka-saprast-simbolus (Tulk. piezīme)

[2] Skat. Боян (Tulk. piezīme)