Eksistē iekšējs filtrs

Eksistē iekšējs filtrs, kurš seko apziņas gatavībai nostāties galaktiskajā līmenī

Saruna ar Gabriēlu

15 07 18 0115.07.17.

Pēc tam, kad es Gabriēlu ieraudzīju jaunā veidā mūsu ceļojuma uz Gulbja zvaigznāju laikā, es nekādi nevarēju atrast laiku ar Viņu parunāt. Visu laiku kaut kas stāvēja ceļā. Beidzot es iegāju kontaktā!

Dārgais Gabriēl, man gribas ar Tevi parunāt. Pastāsti par sevi, lūdzu! Kāpēc es Tevi un Mihaēlu redzēju ļoti līdzīgus baltajiem cilvēkiem? Jums ir cilvēciska āriene, jeb tā ir mana iztēle, kura rada tādu ainu?

Tas jums pagaidām ir noslēpums.

Atklāj savu noslēpumu, mēs jau to varam zināt...

Grauds aizmetas visuma dziļumā. Viņš nekustas un neaug, kamēr nebūs apliets ar dievišķo skūpstu. Senatnē cilvēki to saprata un nesteidzināja ideju dzimšanu. Arī jūsu ideja un dzimšana nesteidzas. Jūsu graudi vēl nav gatavi pieņemt visu patiesību līdz galam. Tu vari tikai pieņemt vai nepieņemt manu ierobežojumu zināšanās. Pagaidi līdz labākiem laikiem.

Pagaidām jūs neesat gatavi pieņemt patiesības, kuras var jums kaitēt vai pagriezt jūs atpakaļ.

Pie Atlantīdas?

Nē, dziļāk, pie Lemūrijas. Šeit ir sakne visiem ļaunumiem un bēdām, kuras uzbrāzās Zemei.

Bet mums iedveš, ka mūsu dzīve – tas ir tāds eksperiments...

Tas arī ir eksperiments. Un eksperimentētāji esam Mēs ar jums... Mēs pieskatām jūs un gaidām graudu nobriešanu ražas pļaujai. Pagaidām neredzam gatavību ne zināšanām, ne jaunu ķermeņu apgūšanai. Apziņa ir zema un prasa slīpēšanu.

Paslīpē...

Es nerunāju par tevi, – par vairākumu. Jūs esat Vienotība, kura vēl nav ienākusies. Pa graudiņam nevāc, bet par visu gatavību nav nemaz runas. Nu kaut vai 50% iedzīvotāju atrastu sevi un atcerētos. Bet pagaidām jūsu pirmie uzzibsnījumi robežojas ar rītausmas pirmajiem stariem. Taču viss ir priekšā. Drīz, ļoti drīz sāksies jaunu zināšanu un atklājumu nogruvums. Tad Zemes iedzīvotāji nonāks kustībā. Mums viss ir gatavs, lai pieņemtu jūs jaunā līmenī. Sasniedziet, traucieties, paspējiet!

Citādi būs par vēlu?

Nē, vilciens aizies...

Kas tas par vilcienu, kā tēls?

Protams, tā ir jūsu paruna, jēga – nepaspēt šajā dzīvē izdarīt to, ko varat. Jūs varat daudz ko – jums ir atklāts milzīgs potenciāls kā zinātniskos atklājumos, tā arī mīlestības un pieņemšanas jomā – kā gatavošanās Vienīgajai Apziņai...

Viena vai Vienotības Apziņai?

Gan vienai, gan otrai...

Tagad es Gabriēlu ieraudzīju kā Būtību ar realitāšu piedurknēm. Es esmu vienā no Piedurknēm.

Tā ir Saules Vienotība?

Nē, galaktiskā Vienotība, mans tēls pašlaik ir Būtības uzbūve, arī tev pazīstama...

Tu esi Galaktiskās Vienotības Būtība?

Nē, ne tā. Galaktiskās Vienotības Spārns. Galaktiskā Vienotība sastāv no daudziem Spārniem kā Enerģiju pielietojuma apgabaliem, tas ir, tā sastāv no dažādām realitātēm vienlaicīgi un ir atkarīga no tā, Kurš Skatās, no Viņa Apziņas un domāšanas šabloniem, no viņa radīšanas pakāpes, uzbūves un uzdevuma.

Tu caur dažādām kolektīvām apziņām vari just pilnīgi dažādu vienas un tās pašas vietas realitāti. Teiksim, no Gabriēla apziņas tu ieraudzīsi gaišus mākoņainumus, no Viena Cilvēka apziņas tu ieraudzīsi citus redzējuma un realitāšu reģistrus. Realitāte ir atkarīga no apziņas, kura to rada. Simtiem realitāšu var būt vienā un tajā pašā punktā un nesaskarties savā starpā, atdalītas tikai ar skatošā apziņas ierobežojumu.

Kas radīs simtiem apziņu variantu? Kā Tas rezultātā savienosies ar To, Kurš Rada?

Radītāju ir ļoti daudz, un katra Radība principā ir savas realitātes un vēlmju Radītāja. Tu vari debesīs ieraudzīt mākoņus, un vari arī lidmašīnu, un vari – ērgli vai lietu... Sakoncentrējot apziņas ievirzi uz vienu objektu, piemēram, ērgli, tu vari neievērot vēju, putekļus, mākoņus un lidmašīnu. Tava realitāte būs ērgļa lidojums kādu mirkli. Tu pat aizmirsīsi par sevi kā objektu, un mentālajā pasaulē tu nebūsi redzama un sajūtama... Tu pārnesi apziņu ērglī un tur šajā mirklī dzīvo...

Tas ir kā sapnī?

Apmēram, jo sapnī tevis taču šeit nav kā apziņas... Ķermenis ir, bet tevis nav.

Tāpat arī mentālajā pasaulē – kur ir tava apziņa, viņas koncentrācija, tur esi arī tu.

Bet ja es koncentrēšos uz citu visumu ar mērķi viņu izzināt?

Tu tur nonāksi un sāksi viņu izzināt. Bet daļa tavas enerģijas kā piestātne būs dzimtajā dokā. Un tevi vilks šurp, it kā kāds tevi sauktu vai it kā tu vienmēr redzētu savu bāku...

Tā ir Ģimene un viņas Mājas?

Jā, var teikt arī tā. Tā ir Dvēseles piestiprinājuma vieta.

Saki, lūk, es uzzināju, ka esmu bijusi Gulbja zvaigznājā, Kentaura Alfā, tagad Saulē. Gulbis – tā ir milzīga struktūra, Kentaura Alfa mazāka, bet Saule ar Plejādēm vēl mazāka. Lielumi iet uz samazināšanos. Bet kā ir patiesībā, kāds ir dvēseles ceļš cilvēkā? Kāpēc tieši cilvēkā ienāca vecā dvēsele?

Tu esi pētnieks, zinātnieks, kurš specializējas saprāta attīstībā un slīpēšanā. Eksistē dažādi saprāta attīstības varianti, un katrs variants savā veidā ir vērtīgs. Tu esi iemiesojusies uz planētām un zvaigznēm, un visur tevi interesēja šie varianti. Mēs taču sakām, ka dvēselei ir specializēta dievišķā misija. Tava Ģimene aug un progresē kā Lielā Saprāta un Domāšanas Radītāji.

Uz blīvajām planētām ir īpašs saprāts. Nav nozīmes zvaigznāja vai planētas lielumam. Nozīme ir augšanas apstākļiem, ķermeņa iespējām un neironu sakaru lielumam smadzeņu iekšienē, domāšanas ātrumam..

Tu teici, ka ir iespējams arī mašīnas saprāts.

Jums ir radies sašķiebums tajā nozīmē, ka jūs savu bioloģiju uzskatāt par vienīgo saprātīgo domāšanas un dzīvības variantu. Jūsu dzīve ir atkarīga no jūsu apziņas nesēja, un jau ir radīti citi ķermeņi, balstīti uz silīciju, hēliju, ūdeņradi un citiem elementiem.

Es redzēju pat zelta radības.

Pareizi, ir ar arī tādi apziņas nesēji. Viņi sastāv no viegla zelta un nes savu slodzi dievišķās izpausmēs.

Kurp tiecas mūsu saprāts? Vai tiešām viņu ierobežo mūsu zemes priekšstati? Man ir sāpīgi par to domāt... No vienas puses, mēs esam sasnieguši kosmiskus dziļumus, no otras puses, drīz iesim bojā no netīrumiem uz planētas un kosmosā...

15 07 18 02

Tā ir nopietna problēma, un katra civilizācija to risina savā veidā. Bet runa nav par to, kur likt netīrumus un kā izaudzināt bērnus tādā netīrā vietā. Runa ir par to, ka jūs tādus savus ieradumus varat izplatīt visā galaktikā. Tieši tāpēc jūs pagaidām nevarat kontaktēties ar Galaktiskās Kopienas locekļa tiesībām ar citām civilizācijām. Eksistē iekšējs filtrs, kurš seko apziņas gatavībai nostāties galaktiskajā līmenī (sk. raksta sākumu).

Kādi ir kritēriji mūsu gatavībai kļūt galaktiskiem?

Pirmkārt, Kristus-apziņa vai viņas dažādi varianti. Ko es ar to domāju? Galaktiskais saprāts sevī ietver domāšanas vētrainu attīstību, miegains saprāts tam neatbilst. Otrkārt – spīdamība un mīlestības dievišķums. Treškārt – tiekšanās uz Vienotību arvien attīstītākā līmenī.

Vai jūs gribētu savā Vienotībā ņemt vīrusu, ja viņš nepārstās jūs graut? Protams, ka nē. Kamēr jūs nepārtrauksiet graut dzīvību un nesāksiet viņu visos veidos atbalstīt, neredzēt jums augstas sfēras uz planētas. Jūsu ambīcijas pagaidām kaitē jums kā Būtībām, taču palīdz izkārpīties no grunts.

Mēs izskatāmies kā mēslu vaboles?

Nē, ne to es gribēju izteikt. Jūs varat iziet no “alām”, kuras esat uzcēluši no “grunts”. Jūs varat būt neatkarīgi no ārējas iedarbības, turklāt saglabājot savu attīstību, savu civilizāciju, ja pārstāsiet karot un noklusēt atklājumus. Milzīgs potenciāls gaida savu atklāšanu. Jums pat sapņos nav rādījušās jūsu jaunās iespējas.

Bet visam ir savs laiks. Laiks ir pienācis, taču pagaidām nevienu nav atradis...

15 07 18 03

 

Pievienots 18.07.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/suschestvuet-vnutrenniy-filtr

Tulkoja Jānis Oppe