Saules sistēma

15.07.05.

15 07 13 01

Kosmiskie aparāti Voyager ir atklājuši Saules sistēmu ietverošā gāzes mākoņa eksistēšanas noslēpumu.

Avots: http://profismart.org/web/ps102018.php

Saules sistēmu no visām pusēm ietver starpzvaigžņu gāzes mākonis, un līdz šim laikam zinātnieki nezināja cēloņus, kuri šo mākoni attur no izklīšanas. Kosmiskie aparāti Voyager, jau praktiski nokļuvuši līdz heliosfēras robežām, ir konstatējuši stipru magnētisku lauku, kurš ir klātesošs tikai aiz heliosfēras robežām un ir faktors, kurš notur šo gāzes mākoni un nodrošina spiedienu tā iekšienē.

Astronomi šo gāzes mākoni sauc par Lokālo Starpzvaigžņu Mākoni (Local Interstellar Cloud), tā platums ir apmēram 30 gaismas gadu, un tas sastāv no ūdeņraža un hēlija atomu maisījuma, kuram ir ārkārtīgi augsta temperatūra ar kārtu 6000 C. Pēc zinātnieku domām, šis mākonis ir rezultāts supernovu zvaigžņu grupas sprādzienam, kurš noticis apmēram pirms 10 miljoniem gadu un radījis telpā gāzes “burbuli” ar vairāku miljonu grādu temperatūru. Šī burbuļa augstā magnetizācija ir novedusi pie stabila starpzvaigžņu gāzes mākoņa formēšanās.

Starpzvaigžņu gāzes mākoni aiz Saules sistēmas robežām notur Saules magnētiskais lauks un Saules vējš, kuri apkārt sistēmai ir radījuši burbuli apmēram 10 miljardu kilometru diametrā. Šis magnētiskais burbulis, saukts par heliosfēru, kā vairogs aizsargā Saules sistēmu no kosmiskajiem stariem no starpzvaigžņu telpas un no starpzvaigžņu mākoņa vielas iekļūšanas Saules sistēmas telpā. Heliosfēras izmēru nosaka divu faktoru līdzsvars: Saules vēja spiediens no Saules sistēmas puses un starpzvaigžņu mākoņa vielas spiediens, vērts uz pretējo pusi.

NASA kosmiskie aparāti Voyager-1 un Voyager-2 atrodas kosmosā jau apmēram 30 gadu, pa šo laiku tie jau ir izgājuši aiz Plutona orbītas un atrodas starpzvaigžņu telpas malā, uz pašas heliosfēras robežas. Tikai atrodoties šajā punktā, kosmisko aparātu devēji spēja izdarīt mērījumus, kuri apgaismoja Saules sistēmu ietverošā gāzes mākoņa eksistēšanas noslēpumu.

15 07 13 02

NASA: zonde Voyager-1 ir pametusi Saules sistēmu. skuky.net

Dārgais Sanat Kumaras! Lūdzu, parunā ar mani par šo tēmu. Šis jauna magnētiska lauka atklājums ir ļoti svarīgs, un vai viss ir tā, kā raksta?

Mana dārgā, Zemes zinātnieki ne pārāk pagaidām pārzina smalkos plānus un pašu Saules sistēmu. Viņi ir nolēmuši, ka Saules sistēma – tā ir Saule ar heliosfēru, visas planētas un spīdekļa magnētiskie lauki. Daudz ko viņi pagaidām nezina.

Kas tas ir par “magnētisko lauku, kurš ir klātesošs tikai aiz heliosfēras robežām un ir faktors, kurš notur šo gāzes mākoni un nodrošina spiedienu tā iekšienē?”

Rāda man, ka šis magnētiskais lauks patiesībā ir heliosfēras iekšienē (mēs zinām, ka iziešana uz smalko plānu ir saistīta ar telpas izvērsumu). Tas tā ir? Tas ir iekšienē un blīvāks nekā mūsu iekšējā (zinātniski ārējā) magnetosfēra apkārt heliosfērai?

Jā, tas jums ir sarežģīti, bet tu jau mierīgi attiecies pret tādiem apgrieztiem attēliem. Patiesībā tikko atklātais lauks, kurš notur dzīvību iekšienē, notur jūs no saspiešanās, nevis no paplašināšanās. Viela tādā blīvumā tiecas saspiesties, nevis paplašināties, un šis magnētiskais laiks spiež no iekšienes uz āru, bet jums telpā-laikā tas ir no ārpuses. Starp citu, šis priekšstats maz ko maina.

Vai tiesa, ka magnētiskais lauks aiz heliosfēras robežām ir sakarsēts līdz temperatūrai ar kārtu līdz 6000 C?

Jā, tas ir karsts, bet ne tādā mērā. Dažādiem slāņiem un dažādām realitātēm ir dažādas uzbūves, kā magnētiskā, tā arī gravitācijas. Vēl ir spiediena spēki, par kuriem jūs pagaidām nezināt. Tie tad arī sakarsē Saules magnētiskos laukus. Kā mēs jau esam teikuši, fiziskie likumi dažādās realitātēs nav vienādi. Un tāpēc arī telpas sakaršana ir dažāda. Tas attiecas tikai uz realitātēm līdz mentālajam slānim. Pēc tam telpa kolapsējas, un tur jau ir pavisam cita fizika. Jau mentālajā slānī ārpuszemes fiziskie likumi un temperatūrām ķermeņiem neko nenozīmē.

Jā, mēs ceļojam apziņā un redzam, ka var pārvietoties bez kosmosa kuģiem. Vai tas patiesi tā ir?

Tu taču zini, ka ķermeni nav obligāti visur stiept sev līdzi. Viņš ir vajadzīgs tikai kā pārstāvnieciska vienība. Kādēļ jums ķermenis, kad jums vajadzīga tikai informācija? Tā var nākt pa dažādiem ceļiem – vērsties pie Hronikām, Vadības Centrā, pabūt virtuāli. Pilnīgi nav obligāti ceļot ķermenī, kaut arī tas ir amizanti. Mēs vairs reti viņu izmantojam savām vajadzībām, tāpēc ka viņš bieži vienkārši nav vajadzīgs telepātiskos sakaros. Tas vienkārši ir mūsu apziņas glabātājs.

Un apziņu var dalīt daudzās daļās un atrasties viņā ne tikai vienā vietā. Nākamajās attīstības pakāpēs jums tādas spējas piemitīs.

Mēs runājām par Saules sistēmu. Patiešām, viņu neierobežo heliosfēra. Heliosfēra – tas ir priekšpostenis kosmisko staru ceļā uz Zemi. Zemes atmosfēras iekšienē vēl ir pāris tādu aizsprostojuma tīklu, kuri filtrē starojumu un regulē planētas temperatūru. Tie ir neredzami, taču to iedarbību zinātnieki jau fiksē.

15 07 13 03

(Zīmējums no Vikipēdijas)

Kādos augstumos ir šie filtri?

Tie nav augstumos, bet smalkajā plānā. Taču šis plāns iedarbojas uz blīvo un vada daļiņu megatronu plūsmu.

Kas tā par plūsmu?

Kosmiskā starojuma plūsma.

Ko Tu vari teikt par magnētisko lauku vadību? Kas tos regulē, un vai ir Regulatori?

Tu vienu zini. Jūs viņu saucat par Krajonu. Citi Regulatori ieņem citus stāvokļus Zemes hierarhijā un palīdz vadīt laika apstākļus un vējus, plūsmas jonosfērā, negaisus un kopumā planētas elektrību utt. Viņi piedalās arī planētas apziņas formēšanā.

Kāda ir Zemes sfēras uzbūve astrālajā un mentālajā plānā?

Kā tu vari stādīties priekšā uz āru izvērstu telpu? Tā ir iekšpusē un ārpusē, caurauž ar sevi visu Zemes sfēru un nepakļaujas gravitācijas likumiem tik stipri kā fiziskajā plānā. Īpaši mentālajā plānā tas ir labi pamanāms.

Vai ir taisnība, ka Zeme fiziskajā slānī pakāpeniski pamirs un kļūs nedzīva kā Marss? Es tā reiz redzēju.

Tas būs vēl ne ātri, un jūs nepamanīsiet Pāreju. Jā, tas notiks kā sekas Zemes dzīves Pārejai uz citu dzīves sfēru. Šeit viela un apziņa ir citādas, šeit arī sabiedrības likumi kļūs citādi. Piemērs – pasauļu eksistēšana Zemes iekšienē. Jums grūti iedomāties ko tādu? Bet tas ir, un tieši tāda pati metamorfoze sagaida arī jūs.

Cik tālu izplatās Saules Logoss? Kur ir sistēmas robežas?

Fiziskās Saules sistēmas apjoms Saules Būtībā aizņem tikpat daudz vietas, cik jūsu smadzenes jūsu ķermenī.

Vēršos pie interneta. Kādu daļu cilvēka smadzenes aizņem ķermeņa tilpumā?

Cilvēka galvas smadzenes pēc tilpuma aizņem 2% no viņa ķermeņa.

(otvet.mail.ru – 45385840)

Paskatīsimies, kā ir ar smadzeņu masu.

Dažu dzīvnieku smadzeņu masas un ķermeņa kopējās masas procentuālā attiecība

(http://www.vseznayem.ru/pochemu-o-zemle-i-vselennoy/149-skolko-vesit-mozg)

Dzīvnieka nosaukums

Smadzeņu masa % no ķermeņa kopējās masas

Finvalis

0,0045

Zilonis (Indijas suga)

0,27

Mājas suns

0,22

Bite

0,5

Mājā dzīvojoša pele

3,0-3,2

Pērtiķis gorilla

0,16-0,2

Pērtiķis šimpanze

0,75-0,8

Cilvēks

2-2,5

 

Eksistē apgalvojums, ka šī attiecība vislielākā ir skudrai. 1:4.

Cilvēkam būtu jābūt 20 kg smadzenēm priekš tādas attiecības.

 

Kā redzams no tabulas no pirmās atbildes, tas ir 2 – 2.5 %.

Kā redzi, nedaudz. Un fiziskā sistēma sastāv gandrīz no Saules.

(Saule aizņem 99,8% no mūsu Saules sistēmas kopējās masas.)

15 07 13 04

Kādas ir Zeme un Saule mentālajā plānā?

Aplūkosim, nav šķēršļu tavai ziņkārei.

Nezinu, vai tas būtu fantāzijas auglis, vai tā arī ir, bet es ieraudzīju Logosu kā milzīgu ugunīgu ziedu, kurš atgādina liliju (vai ķirbja ziedu), bet perifērijā apkārt ziedam, aiz ziedlapām, apakšā, sešas saules. Turklāt 6. saule ir pacelta par vienu pakāpi, salīdzinot ar pārējām. Sestās saules priekšā spirālveida stars, kurš it kā ved augšup.

Tu pareizi saskatīji shēmu. Viss tā ir iekārtots, bet ne gluži.

Reiz mēs ar tevi rakstījām, ka saules ir trīs...

Tas bija astrāls, tagad ir mentāls. Šeit skaita ziņā vairāk ir visa, jo vecākas taču ir pasaules, kuras tu redzēji vīzijā.

Šeit ir trīs planētas-saules un trīs prototipi-kopijas. Visas pasaules dzima pēc plāna, plāns – tas ir melnraksta projekts. Tu taču nedzīvosi projektā. Pēc tām uzbūvēja pasaules un apveltīja ar dzīvību – ar dzīvniekiem, augiem un cilvēku. Šai dzīvei tika piešķirta jēga un “mācība”, tas ir, uzdevums – kā katram no dzīvajiem priekš visiem ir jācenšas. Gan katra maza radībiņa, gan cilvēks – vienu sistēmu praktizē, vienā apziņā dzīvo – tā ir planēta. Ods un zvērs – planēta, zāles stiebrs un zieds – planēta, cilvēks – sirmgalvis un mazulis – planēta. Iznīcinot un slēdzot Radītāja plānus – uzplaukt un izplesties, dari kaitējumu sev-planētai. Tev tas ir jāzina, “varoni”!

Kas ir aiz heliosfēras, tā gribas ieskatīties, kaut aci iemest!

Ha, ha, ha! Bet tu taču redzēji: pasaules un plūsmas, un dažādi visumi – Logosa “ķermeņa orgāni”.

Tātad viss, ko es redzēju, ir taisnība? (Es daudz reižu jau esmu rādījusi Saules Logosa attēlu.)

Cilvēka priekšstatā, jūsu apziņas un attīstītības līmenī – tā ir shēma, un tā ir pareiza.

15 07 13 05

Mēs jau teicām, ka zinātnieki aiz fiziskās sistēmas robežām paredz vēl lielākas telpas, kuras pieder Saulei.

15 07 13 06

Orta mākonis un Koipera Josla

www.astronet.ru

15 07 13 07

Orta mākonis un Koipera Josla

egofree.ru

15 07 13 08

Kad zinātnieki runā par novērojamo Saules sistēmu, viņi ar to domā apgabalu, kurš stiepjas no Saules līdz reģionam aiz Plutona, kuru sauc par Koipera joslu. Šī josla aizņem apgabalu no 30 astronomiskajām vienībām (ua) no Saules (Neptūna orbīta) līdz 55 ua. Uzreiz aiz Koipera joslas, apmēram 70 ua attālumā, sākas iekšējais Orta mākonis. Vēl lielākā attālumā, sākot apmēram no 5000 ua, Orta mākonis pieņem sfērisku formu un ietver ilga perioda komētas (apliec orbītu apkārt Saulei periodā, ilgākā par 200 gadiem.) www.pvsm.ru

15 07 13 09

Orta mākonis un Koipera Josla

jupiters.narod.ru

Vai tu vari komentēt Orta Mākoņa attēlu? Mēs ar tevi runājām, ka Saules Logosa nomalēs nav ledus, kā iedomājās zinātnieki, bet specifisks ūdens. Un tieši ūdens ir Logosa apziņas nesējs, tas ir, apvalks ir šīs Būtnes apziņas apgabals, tāpat kā membrāna dzīvai šūnai.

(“Šūnu virsmas ārējais slānis pirmkārt pilda dzīvnieku šūnu tiešu sakaru ar ārējo vidi, ar visām viņu aptverošajām vielām, funkciju.” https://otvet.mail.ru/question/45233471)

Vikipēdijā lasot par šūnas membrānu, atradu interesantu uzvedni: “Lipīdu molekulām ir hidrofīlā (“galviņa”) un hidrofobā (“aste”) daļas. Veidojoties membrānai, molekulu hidrofobie rajoni izrādās vērsti uz iekšu, bet hidrofīlie – uz āru.”

Iespējams, arī apziņa ir tā iekārtota?

Protams, Logosa apvalkā ir ļoti daudz slāņu, un viņiem ir dažāda funkcija. Un tieši tāpat kā šūnā, daļa viņa apziņas ir vērsta uz iekšu, bet daļa – uz āru. Ir vēl trešā apziņa atomu slānī – viņu var saukt „Tēva iekšienē”. Viņa atbild par attīstības Programmām un ieņem visa Radītāja-Tēva vietu, būdama ar viņu ciešos sakaros.

(Logosa attēlā jūs varat ieraudzīt tādu piemēru – lodīti (pa kreisi no centra-saulītes) ar punktu vidū – tas ir meitas Logoss. Atrodoties Tēvā, viņam ar Tēvu ir cieša apziņu saikne.)

Ko jaunu tu gribi piebilst šiem jēdzieniem?

Ugunīgs ūdens aptver Logosu. Viņš un viņa apziņa atrodas augstākajā slānī, monādiskajā, viņam ir arī apziņas visos pārējos slāņos. Tas ir, tā ir daudzdimensionāla Būtne, Lielais Cilvēks, kuram ir daudzapzināta pasaule un kurš pilda visu viņu piepildošo būtņu atmiņas un pieredzes nesēja funkciju.

Tomēr viņš ir ārpusē vai iekšpusē?

Tu esi savas šūnu apziņas ārpusē vai iekšpusē?

Gan tā, gan tā! Sapratu, viņš ir VISS, KAS IR Saules sistēmā!

Vēl viens jautājums. Aplūkojot Orta mākoņa otro attēlu, iekšienē redzu Saules dubulto magnētisko lauku. Bet zinātnieki heliosfēru zīmē kā burbuli.

Heliosfēra nav magnetosfēra. Viņa ir piepildīta ar Saules starojumiem un var tikt iztēlota kā burbulis. Bet magnetosfērai ir torsionu uzbūve. No šejienes dažādi attēli ap Sauli.

15 07 13 10

Heliosfēra ir līdzīga radziņam – nav astes un divi atzari uz sāniem.

Heliosfēra caur starpzvaigžņu telpu lido ar ātrumu 23 km/s.

test.scientificrussia.ru

15 07 13 11

Saulei ir daudz magnētisko polu eureka22.do.am (adrese na pieejama)

15 07 13 12

Saules magnetosfēra s2.fm-gc.com (adrese na pieejama)

15 07 13 13

Zemes magnetosfēru formē Saules magnētiskais lauks www.astronews.ru

Uz Zemes tiek reģistrēti četri Starpplanētu Magnētiskā Lauka sektori. Katrā sektorā ir sava polaritāte, tas ir, spēka līniju virziens. Izmaiņas Zemes magnētiskā lauka raksturojumos, mainot SML sektoru, ir ļoti mazas, taču daudzos eksperimentos viennozīmīgi apstiprinās bioloģisko vai fiziski-ķīmisko procesu sakars ar sektoru robežu pāriešanu. Šī sakara mehānisms paliek neizskaidrots, eksistē tikai hipotēzes, ka spēka līniju virziena maiņa ir atbildīga par virpuļa struktūras veidošanos uz robežām.

Avots: http://fiz.1september.ru/article.php?ID=200700509

15 07 13 14

Saules Starpplanētu Magnētiskā Lauka četri sektori

15 07 13 15

Saules magnetosfēra ir tikpat sens Simbols, cik veca ir Saule

new.funarchive.info (adrese na pieejama)

15 07 13 16

Heliosfēras pašreizējā slāņa mākslinieciska koncepcija fedpost.ru (adrese na pieejama)

 

Magnetosfēra ir telpas apgabals apkārt debesu ķermenim, kur šajā telpā ķermeni aptverošās plazmas darbību nosaka šī ķermeņa magnētiskais lauks.

Magnetosfēra ir telpas apgabals apkārt planētai vai citam magnetizētam debesu ķermenim, kur šī telpa izveidojas, kad lādētu daļiņu, piemēram, saules vēja, plūsma, novirzās no savas sākotnējās trajektorijas šī ķermeņa iekšējā magnētiskā lauka iedarbībā.

(Vikipēdija)

15 07 13 17

Saules magnetosfēras ietekme uz mūsu Planētu www.spaceweather.eu

 

 

Izmaiņas norit, turklāt ātri

15.06.19.

Dārgais Sanat Kumara. Man ir izmainījies redzējums, turklāt strauji. Tagad es visus cilvēkus neatkarīgi no viņu nodarbēm ar ezotēriku vai, ja tādu nav, redzu kā gaismas lodi ar sirds centru vidū. Tas ir, tā ir vienota čakra, kā es saprotu. Jeb es redzu to savienojumu ar astrālo ķermeni?

Aura vienmēr ir bijusi olveidīga, un es viņā skaidri redzēju vai jutu čakras kā centrus. Neapšaubāmi, centri ir palikuši, tāpēc ka šo centru problēmas ir palikušas, bet es spožā gaismā nevaru saskatīt čakras vai būtības, tikai AEs man saka priekšā, kas ir vai kā nav. Paskaidro, kas ir noticis? Viena lieta ir just sevi tādu un cilvēkus, kuri nodarbojas ar praksēm, bet, lūk, šodien es paskatījos meiteni, kura nenodarbojas ar praksēm, un viņā ir tas pats.

Protams. Man tas ir zināms. Gribu, lai tu pati ieraudzītu, ka izmaiņas norit, turklāt ātri. Tu redzi citus cilvēkus, viņu smalko pasauli caur citu prizmu. Tevī ir izmainījies pierastais redzējums, un tas nav ne slikti, ne labi. Vienkārši Es piedalos šajā procesā un lieku tev manīt, ka tu esi kļuvusi citāda.

Un kāda?

Pirmkārt, tavas nodarbības ar Saules Brālību ļoti paceļ psihi.

Varbūt enerģētiku?

Nē, dārgā, mainās tava atmiņa, tavs smalkā plāna redzējums, tavs enerģētiskais potenciāls, tavas iespējas. Tas ir psihisks stāvoklis, tas ir, orientēšanās realitātē – kā tu uztver pasauli.

Nu, ar to pagaidām problēmu nav.

Nu un lieliski. Tu esi izgājusi kārtējo eksperimentu, un viss ir beidzies normāli. Tagad tu uzskatāmi saproti, ka tu mainies.

Tu drīz pieradīsi pie jaunajiem apstākļiem un diagnosticēsi vēl labāk. Paies dažas dienas vai mēnesis, viss nokārtosies. Bet vecais nekad neatgriezīsies.

Kas vēl mainās?

Mainās realitāte. Apkārt kļūst daudz gaišāk. Gluži kā gaismas vilnis aptver pasauli.

Bet cilvēki negrib mainīties.

Visi caurumi aizvērsies, un iestāsies miers.

Tā arī būs.

15 07 13 18

Ar saulainu sveicienu! Māmuļa-Zeme

 

Pievienots 13.07.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/solnechnaya-sistema

Tulkoja Jānis Oppe