Atskaite par vebināru ar Saules Brāļiem

2015. g. 28. jūnijs

15 07 01 03

15 07 01 04

Aplūkojam un apspriežam šos Saules sistēmas uzbūves attēlus. Tas ir mūsu Saules ķermeņa fragments.

Iepriekšēja noskaņošanās

Dārgie Saules Brāļi! Lūdzu noskaņojumus uz šodienu!

Mēs priecājamies dzirdēt un redzēt tevi. Noskaņojies uz mums!

Es šodienas savienojumu ar grupu redzu kā milzīgu plakanu margrietiņu, kuras lapiņu galiņos atrodas katrs cilvēks. Izskaidrojiet, lūdzu, kāpēc katru reizi mums ir dažādi grupveida savienojumi?

Mēs paši ieklausāmies un testējam dažādus paņēmienus, atkarībā no darba un noskaņojuma. Šodien noskaņojums mums ir pacelts, un Mēs esam jūs nostādījuši milzīgā, kā jūs teiktu, “sinhrofazatronā” (smiekli). Patiesībā tas ir daļiņu paātrinātājs, kurš jūsu plānā ir klātesošs, tikai viss tajā notiek citādi. Mums nav vajadzīgs ne spēks, ne īpaša enerģija, lai paātrinātu daļiņu plūsmu. Šīs daļiņas mums šodien ir vajadzīgas mūsu kopīgajam darbam. Jūs šodien būsiet eksperimenta peles, kuras pieņems daļiņu plūsmu, lai paātrinātu jūsu neitronus.

Mēģinot saprast, kādēļ mums ātrie neitroni, es pēc izskaidrojumiem vērsos pie interneta.

NEITRONU ĢENERATORS – iekārta augstas intensitātes neitronu kūļu iegūšanai, kura sastāv no lādētu daļiņu (protonu, deitronu, elektronu) stipras stāvas paātrinātāja un mērķa – konvertora. Neitronu intensīvas impulsu plūsmas iegūst ar protonu paātrinātāju – tā saukto mezonu fabriku – palīdzību, kurās neitroni tiešā veidā tiek izsisti no kodoliem ar protoniem. N.ģ. paredz izmantot materiālu izturības pret radiāciju pētīšanai, pētījumiem kodolfizikas un ķīmijas jomās. Tiek apspriestas to iespējas izmantot ar mērķiem no materiāliem, kuri dalās, lai iegūtu kodoldegvielu (239Pu, 233U) rūpnieciskos mērogos. Spēcīgus N.ģ. paredz izmantot arī, lai ilgdzīvojošus radionuklīdus, kurus satur kodolreaktoru “atkritumi”, pārvērstu īsdzīvojošos (t r a n s m u t ā c i j a), lai “sastrādātu” tritiju.

http://femto.com.ua/articles/part_2/2444.html

Vienīgais vārds, kurš man šeit ir saprotams – tā ir transmutācija. Kam kalpos šodienas eksperiments?

Mēs tevi esam stipri nobiedējuši. Mūsu eksperimentam ir miermīlīgs un kluss raksturs, un ar ātrajiem neitroniem mēs jūs neapstarosim. Mēs mēģinām paātrināt vajadzīgās informācijas iešanu apkārt Zemei. Šīs plūsmas tiks ģenerētas jūsu Saules ugunīgajos ķermeņos, kuri riņķo apkārt planētai. Jūsu daļas, kuras atrodas uz zemes, necietīs, bet Saules daļas sāks ātrāk mosties. Tu taču saproti, ka Mēs nevaram visu sabojāt, Mēs ļoti augstu vērtējam mūsu attiecības un saprotam, ka seansu skaits ir ierobežots (turpmākos seansus ir domāts veikt semināru laikā dažādos laukumos).

Mēs ļoti augstu vērtējam tieši mūsu vebinārus to praktiski pastāvīgā sastāva dēļ, un Mēs varam izsekot jūsu izmaiņām, transmutācijām un iziešanām ārpus Zemes sfēras.

Mūsu šodienas seanss kā vienmēr būs mierīgs un priecīgs, izņemot to tehnisko grupu, kura regulēs ierīci. Vēlam jums patīkami pavadīt laiku!

Īsa atskaite par vebināru

1. Atslābināšanās.

2. Piesaucam SB.

3. Vilnis uz augšu, ņem citas enerģijas, ne tādas kā parasti.

4. Maigas ceriņkrāsas plūsma. Nomierināšanās un attīrīšanās.

5. Skatāmies Zemi. Nolaižam mīlestību, uguni un gaismu uz Ukrainu, uz Kremli, uz Balto namu, sūtām protestu pret karu un aizliegumu karot. Cilvēces vārdā mēs aizliedzam karu uz Zemes. Šo objektu enerģijas izmainās.

6. Griežamies visās Galaktiskajās Padomēs, kuras mums var palīdzēt, ar lūgumu atbalstīt mūsu paziņojumus. Karmas galaktiskajā Padomē iesniedzam petīciju ar lūgumu likt šķēršļus karam un apturēt bruņošanās sacensību.

7. Galaktikas Karmas Padome: “Mēs bieži saņemam tādus lūgumus un petīcijas. Taču Zeme ir iegājusi savā atbildībā par savu nākotni. Mēs jūs atbalstām, taču neuzņemamies par jums atbildību. Kara iespēju Mēs rēķinām kā 25%. Tas nav augsts procents un ar katru gadu samazinās.”

8. Aizlidojam no planētas uz augsto plānu, uz saviem ugunīgajiem SB ķermeņiem, kuri riņķo ap planētu. Visi dalībnieki no SB ir izvietojušies šeit darbam, no viņiem nāk siltums un prieks.

9. Kopā ar SB ārstējam un apstarojam Zemi ar savu mīlestību un uguni. Cauraužam visu Zemes “burbuli”, analoģisku kā Saulei (attēlā) ar dievišķo mīlestību.

10. Mēģinām apzināties savu ugunīgo apziņu, notvert apziņu starpību.

Kāda šeit ir mūsu funkcija? Mēs radām apstākļus citu plānu un to apziņu darbībām. Mēs atrodamies Būtībā, nevis mentālā formā. Mēs esam visu cilvēces impulsu ģenerators... Vadām gan enerģijas, gan domas. Šeit ir savas zināšanas, sava valoda, fiziskie likumi...

11. Planētas apvalkam ugunīgajā plānā ir zobi, kuriem ir funkcionāla nozīme.

12. Ir ieslēgts “sinhrofazatrons” – ugunīgo ķermeņu paātrinātājs, mēģinājums iedarboties uz ugunīgo ķermeņu apziņu.

13. No augšas nāk “elektriska” plūsma, plūsmai ir staru kūļi. Mēģinām apzināties, kāda iedarbība notiek. Pakāpeniski plūsmas pastiprinās un ātrums paaugstinās.

14. SB visos līmeņos atseko plūsmu iedarbību uz tiem cilvēkiem, kuri pastāvīgi piedalās vebināros. Mēs atnācām uz Zemi noteiktā ugunīgo ķermeņu kvalitātē un izgājām uz Saules atlasi iemiesojumiem uz planētām pēc mūsu ugunīgo ķermeņu kvalitātes, lai atbilstu Saules sistēmai pēc parametriem. Tāpēc nāk kopēja plūsma uz visiem ugunīgajiem ķermeņiem, neatkarīgi no viņu izcelsmes.

15. Blīvākas enerģijas pa centrālo kanālu – sāk nākt serdeņa enerģija. Paaugstinās atomu ātrums ugunīgo ķermeņu iekšienē, tas iedarbojas uz visiem līmeņiem, līdz pat fiziskajam.

16. Sākas izvērsums pa vertikālo asi – pāriešana uz nākamo apakšplānu, tas notiek automātiski. Šis torsionu lauks pāriet uz citu apvalku. Sahasrāra ir pacēlusies uz nākamo čakru, atveras uz visām pusēm un nolaižas uz leju. SB: “Izvērsumi notika vairumam. Tas tad arī ir daļiņu paātrināšanas darbs. Jūs pārgājāt uz citu dimensiju, uz nākamo apakšplānu. Izvērsums – tas ir kvantu lēciena rezultāts.”

17. Viegla uguns staba veidā. Piepildāmies ar šo uguni. Fiziskā ķermeņa ēteriskais apvalks iedegās, iemirdzējās. Dzeram ūdeni, nostādinātu uz ugunīgajām vibrācijām. Mūsu ūdens arī “pāriet”. Tā ir ugunīga plūsma – informācija, jauni noskaņojumi.

18. Plūsmas paplašināšanās, un sāk nākt cita enerģijas kvalitāte. SB: “Jūsu ķermenis ir sācis reaģēt (mūsu ķermeņa ūdens ir sācis transmutēties, mainīties).” Viegla vibrācija visā ķermenī. No augšas nāk zelta krāsas uguns upes uz katru no mums. Mūsu savienojums grupā turklāt ir ļoti smalks un caurspīdīgs, kā gredzens apkārt un mazliet zemāk par “margrietiņu”.

19. Sākas otrais izvērsums. Paceļamies uz sava tora nākamo apvalku. Un šeit tiek likts priekšā paraudzīties apkārt.

20. Mēs jau esam izgājuši Saules Būtnē. Es jūtu, kā es ar pieri laužos cauri kosmiskajām plūsmām, kā attēlā. Iespējams, pirmais izvērsums notika uz heliosfēru, bet otrais – uz heliopauzi.

21. Mēs esam milzīgas kosmosa Būtnes, mēģinām apzināties un saistīt sevi ar cilvēka dzīvi. Nav iespējams tādu grandiozitāti un diženumu sasaistīt ar mūsu priekšstatiem.

Mums stāv priekšā šajā līmenī izteikt mērķi.

22. Galvenais mērķis – paplašināties un iziet no burbuļa. Ieejam savā centrā, un tur ir portāls un pāreja starp dimensijām. Vienu soli ieejam dziļāk savā centrā, tur ir smalkāka realitāte, un izklīstam pa atomiem šajā jaunajā realitātē.

23. Daudz saules sistēmu izklīst no centra, mūsu Saule aizlido kā maza lodīte, un mēs atrodamies Saules Logosā. Tās ir Saules sistēmas apziņas robežas.

24. Šī līmeņa apzināšanās.

Kā šajā līmenī manī izpaužas Dievišķā mīlestība? – Es izstaroju mīlestību, mīlestības avotu.

Tie, kas nes apziņu visumā, tie nes arī Tēva enerģiju. Mīlestība ir visuma Radošā enerģija. Šī enerģija piemīt tikai Radītājiem. “Mīlestība – tā ir degviela, kura baro mūsu paātrinošos kustību uz visām pusēm.”

25. Skatāmies savu formu – kur ir manas robežas? Kur ir mana uzmanība – iekšienē?

Mana Būtība īpaši nepievērš uzmanību tam, kas ir ārpusē. Viss ir iekšienē (uzskaitu). Es sastāvu no enerģijām, kuras mēs saucam par mīlestību. Tieši ar šīm enerģijām es tad arī jūtu savas robežas.

26. Ko es domāju par Dievu? Vai es zinu, kā un kas mani ir radījis?

27. Vai manī ir būtnes ārpus mīlestības?

28. Es esmu organisms dzīvnieka veidā, kā piepūsts balons. Manā iekšienē – pilnība. Ārpusē – cita pilnība. Tās pēc apziņas ir pilnīgi dažādas realitātes.

29. Ko es gribu? – mieru.

30. Es ietveru visu, kas ir manā iekšienē. Šis iekšējais saturs mani attīsta un satrauc, vāc manu pieredzi.

31. Ielidojam portālā no ugunīgās pasaules mentāli-fiziskajā un redzam mūsu pasauli. Daļu apziņas atstājam ugunīgajā plānā, bet daļu – fiz. plānā. Klātbūtne dažādās realitātēs mums ir ļoti sarežģīta. Atgriežamies ugunīgajā ķermenī.

32. Atgriežamies savā zemes realitātē, šeit ir daudz gaismas, salīdzinot ar to, kas bija Būtībā. Mēs esam iegājuši heliosfērā un redzam gaismu un uguni.

33. Skatāmies astrālās Saules sistēmas augstākās astrālās sfēras.

34. Lūdzam aizvest mūs uz vienu no augstākajām planētām. Mūsu mentālie ķermeņi tiek sapulcināti, un mums mūsu apziņai tiek translēta astrālā Zeme. Redzam dažādus kopienu segmentus – grieķu... atlantisko... jūras ceļotājus... hiperborejas... Skatāmies sevi šeit.

35. Satikšanās ar savu karmisko grupu. Dvēsele ir atslābinājusies, tapusi par bērnu... Mēs esam mājās. Aplūkojam savu grupu. Manu karmisko grupu, izrādās, vada Šri Juktešvars.

36. Pārejam uz gaišāku planētu salīdzinājumam. Tas ir tas, ko mēs radām savās mentālajās fantāzijās un nodomos. Tā ir tā nākotne, kurā mēs gribam nonākt. Iztēlojamies sev savu nākotni – ne izskatu un ne formas, bet dvēseles īpašības – savas un visu, kuri būs uz šīs planētas. Mēs varam pafantazēt gan ķermeņus, gan nodarbes, gan attiecības citam pret citu.

37. Uz šo planētu mierīgi nāk arī SB ugunīgās būtnes. Mēs ar viņiem esam gandrīz vienādā augumā. Tas liecina par mūsu augsto apziņu šajā plānā un uz šīs planētas. Viņi ir mūsu vecākie brāļi, mēs jūtam viņu autoritāti, un jūtam karstu mīlestību un cieņu pret mums.

38. Ir apzināts mūsu kopīgais uzdevums uz Zemes – atvest planētu pie augsta saprāta: no šejienes seko gan mīlestība pret planētu, gan izglītība, jauna zinātne un medicīna un tml. “Pagaidām mūsu plāni buksē, tāpēc jūs arī mēģina pastumt uz apziņas pacelšanu. Tad atrisinās visas jūsu zemes problēmas. Apzinieties, ka tieši tā dēļ jūs atnācāt uz planētu.”

Šis uzdevums stāv mūsu visu priekšā, tā dēļ mēs visi arī atnācām šurp. Mūsu mērķis – cilvēces apvienošana, balstoties uz augstu saprātu.

39. Pateicības...

15 07 01 05

15 07 01 06

 

Pievienots 01.07.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/otchet-ot-vebinare-s-solnechnimi-bratyami

Tulkoja Jānis Oppe