Attīrām zemapziņu

Atskaite par vebināru 15.06.14

15 06 11 02

Vebinārā mēs atkal vācām prom no zemapziņas tumšās enerģijas, kuras mēs neapzināmies. Tas bija vairākos variantos.

Atslābināšanās.

Redzu, ka, jo vairāk mēs atslābināmies fiziskajā plānā, jo stiprāks kļūst daudzdimensionālais kanāls. Pie tam augstākajos plānos sāk pieaugt mūsu spēks. Lūk, kādēļ mēs atslābināmies pirms meditācijas.

1. Darbs ar pagājušajām dzīvēm. Ieejam jaunajās telepātiskajās Akašas Hronikās. Ēģiptes daļa mums jau ir kolapsēta.

Darbs ar civilizācijas Sīrijas daļu.

 

(Vikipēdija: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D1%80%D0%B8%D1%8F) Senā Sīrija

Sīrijas civilizācija vēsture, kā minimums, sākas 4. tūkstošgadē p.m.ē.

Ebliešu valoda ir senākā no zināmajām semītu valodām. Eblas bibliotēkā, kura tika uzieta 1975. gadā, ir atrasts vairāk nekā 17 tūkstoš māla plāksnīšu, kuras veltītas amatiem, lauksaimniecībai un mākslai. Starp Eblas vadošajiem amatiem ir koka, ziloņkaula, pērļu apstrāde. Pie citām zināmām laikmeta pilsētām pieder Mari, Ugarita un Dura-Europos.

XXIII gadsimtā p.m.ē. Eblu iekaroja Akads, bet galvaspilsēta tika pilnīgi sagrauta. Pēc tam Sīrijas teritorijā iebruka hanaānu ciltis, kuras izveidoja daudz sīku valstiņu. Periodā starp hanaānu cilšu iebrukumu un Sīrijas iekarošanu 64. g. p.m.ē. no Romas impērijas puses tās teritorija secīgi atradās hiksosu, hetu, ēģiptiešu, aramiešu, asīriešu, babiloniešu, persiešu, seno maķedoniešu, Selevkīdu hellēniskās lielvalsts, Tigrana II Lielā Armēņu impērijas varā.

No XVI gadsimta p.m.ē. Sīrijas dienvidos eksistē Damaskas pilsēta, sākotnēji pakļauta Ēģiptes faraoniem.

Plauka zinātne, maģija, medicīna, matemātika, astronomija, vēdiskās zinātnes. Bija saikne ar Plejādēm. Ļoti lieli aizliegumi, tabu, ierobežojumi. Daudz baiļu. Verdzība.

Sadedzinām šo Akašas lappusīti kā novecojušu, mūs bremzējošu.

2. Darbs ar negatīviem bērnības notikumiem, līdz šim laikam neatstrādātiem, neapzinātiem. „Uzkuļam bērnības duļķes no zemapziņas.” Saules Brāļi tās transmutē, palīdzot mums attīrīt pagātni.

Arhivējam negatīvo, bet priecīgo atstājam atmiņā un apzinātības virspusē.

3. Ar gaismu un mīlestību piepildām zemapziņas attīrītās daļiņas.

4. Atkal Akašas Hronikas. Demonstrē pagājušās dzīves, kuras vajag attīrīt. Palīdz attīrīt negatīvu, bailes, tumšās domas no pagājušajām dzīvēm. Katrs strādā ar sevi. Kopīga klusēšana.

„Mēs noņēmām no jūsu rokām ķēdes, ar kurām jūs bijāt piekalti pie Zemes.”

Pa kanāliem šīs enerģijas pacēla, iztīrīja, aizvāca.

5. Polu inversijas nebūs. Polu maiņa būs pakāpeniska/pa pakāpēm. Līdz ar lineārās dimensijas atnākšanu viss notiek lēnāk.

6. Mūsu uzdevums – radīt apkārt planētai aizsargslāni, lai zemiešiem radītu komfortablākus dzīves apstākļus.

Radām Zemes magnetosfēras aizsargslāņus. Mēs dodam atļauju un strādājam ar Zemes magnetosfēru no Saules Es apziņas. Ieslēdzam Saules Vienotības līmeņa apziņu. Katram no mums šeit piemīt spēcīga magnetosfēra un spēcīga radiolokācija. Mēs eksistējam kā Būtības, kurām nav vajadzīga ne dzīves vide, ne atmosfēra. Radiolokators nāk no Saules Es sirds.

Pietiek ar diviem cilvēkiem, lai apklātu planētu. Mūsu ir daudz, un mēs kā Būtības aizklājam planētu ar saviem radiolokācijas šķīvjiem, radām filtru enerģijām, kuras ienāk uz Zemi. Mēs kopējam uzstādīto ugunīgo tīklu, un Saules Valdnieki palīdz mums šo tīklu uzstādīt. Viņu slānis atrodas mūsu slāņa ārpusē.

Uzstādām nodomu, lai planētai sekmīgi paietu ugunīgās vētras. Vēlam planētai veselību un labklājību.

7. Sūtām no Saules aspektiem uz sevi fizisko dziedinošus starus. Pēc tam tīrām un ārstējam radiniekus. Tagad salīdzinām sevi un tos, kurus mēs ārstējam, un vēl apmazgājam viņus ar gaismu un mīlestību. Bet kosmoss pagaidīs.

8. Iedarbinām apvalku apkārt planētai ar ugunīgajiem spēkiem. Magnetosfēras jaunā griešanās ass ir 90° leņķī pret eksistējošo.

9. Garām planētai aizpeld liels melns mākonis – liela Būtība. Viņa ir ļoti stipra. Mēs ļoti laicīgi paspējām. Virs mūsu apvalkiem uzstādām aizsargmembrānu – mīkstu, baltu, kura atgādina smalku porainu apstrādātu ādu. Uzstādām uz to laiku, kamēr garām aizpeld Būtība, kura atgādina putekļu mākoni, bet smalkajā plānā.

10. Mēs palīdzējām Zemei tikt galā ar to, kas nāca mums virsū. Mēs izšmaucām – un mūs apsveic ar veiksmi. Mēs vēl strādāsim ar planētu, vēlāk.

Mēs nepaspējam iepriekš izrēķināt un ieraudzīt visas ķermeņu haotiskās pārvietošanās Saules sistēmā (ir izmainījusies kosmosa karte sakarā ar izmaiņām galaktikā, tā ir novecojusi, bet jauna pagaidām nav sastādīta). Turpmāki tamlīdzīgi darbi var būt mūsu Saules A Es līmenī, bet mums tagad vienkārši parādīja mūsu iespējas.

11. Dzīvnieka instinktus aplūkojam čakrā, kura atrodas augstāk par ceļgaliem un zemāk par pirmo čakru, un aizvācam agresijas, dzīvnieciska niknuma, dzīvniecisku baiļu tumšās enerģijas. Tur nav laika apziņas, nav pagātnes un nākotnes. Nav loģikas un spriešanas. Toties ir vētrains dzīves prieks, kad viss ir labi. Apspriežam savus dzīvnieka jūtu atklājumus. Atradām cieņu pret vecākajiem ģimenē (praidā, barā).

Aizvācam negatīvu instinktīvā līmenī, jo augstākajos plānos instinktiem būs liels spēks. Tas, kas sastrādāts zemes realitātē, būs vājāks, nekā dabas un Radītāja dotais instinktu līmenī.

12. Privātā daļa – atslābināmies mīlestības un maiguma plūsmās. Nolaižamies sirdī, atveramies un uzsūcam enerģiju.

13. Atjaunojam visu, kas tika bojāts darba ar SB laikā.

„Jūs strādājāt ar milzīgām enerģētiskām un magnētiskām plūsmām, kurās varēja būt kropļojums. Mēs atjaunojam jūsu enerģētisko statusu. Iztēlojieties, kas jūs esat atgriezušies no kaujas.”

14. Pateikšanās Saules brālības vārdā.

„Jūs pat nesaprotat, no kādām briesmām jūs aizklājāt Zemi. Tā bija ļoti liela Būtība, un viņai ir ļoti stiprs magnētiskais lauks. Tā bija magnetāra atlūza.

Jūs nesaprotat, cik tas ir nopietni. Tādas briesmas mēdz būt, taču pašlaik mēs nespējam sekot visām jaunā kosmosa kustībām.”

Nākamo seansu es nolēmu organizēt 22. jūnijā, pulksten 18 pēc Maskavas laika, saulgriežu enerģijās. Tā būs tikšanās ar Dievišķo Aizgādni.

Tikšanās ar Saules Brālību, kā vienmēr, būs pēc 3 nedēļām, tas ir, piektdien, 26. jūnijā, pulksten 18 pēc Maskavas laika, un 28. jūnijā, pulksten 12 pēc Maskavas laika.

 

Pievienots 15.06.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/ochischaem-podsoznanie

Tulkoja Jānis Oppe