Cilvēces pārveidošanās jēga

15.06.09.

Dārgā Saules Brālība! Gaidu no jums vēsti.

Parunājam par tēmu: kas tas ir – sakaru kanāls? Kā viņš aug, kā funkcionē? Kādēļ viņš ir vajadzīgs un kādam nolūkam kalpo?

Sakaru kanāli ar Mums ir viscaur, bet viņu nav tik daudz, ne vairāk kā desmit.

Nepiekritu viņiem un sāku aplūkot šos kanālus. Uz planētas ir ļoti daudz gaišu staru, Zeme ir kā ezītis ar ugunīgām adatām. Kad atradu savu staru, viņš it kā sastāv no daudziem tādiem stariem, ir daudz reižu resnāks, augstāks par vairākiem stāviem, un viņam katrā stāvā ir paplašinājums, pēc tam atkal pārvēršas stariņā, un atkal katrā nākamajā stāvā paplašinās utt.

Vairumam čeneleru ir Augstākais Es, savienojies ar čeneleru, viņa staram (sakaru kanālam) ir vienkārša uzbūve, kanāls dažreiz ir ļoti neaugsts, dažreiz kanāla vietā ir redzamas Augstāko Es figūras.

Dārgie Brāļi, tiekam skaidrībā šajās struktūrās un jēdzienos.

Labi, tēma ir vajadzīga.

Čeneleriem eksistē dažādi uzdevumi. Viņu darbs ir vajadzīgs dažādos diapazonos, atbilstoši tai informācijai, kura viņiem jāsaņem. Ne visiem ir vajadzīgi augsti kanāli, tāpēc ka informācija eksistē dažādos līmeņos – gan astrālajā plānā, gan mentālajā, gan augstākajā Mentālā.

Ar ko atšķiras informācija dažādos plānos?

Tā vajadzīga dažādiem apziņu līmeņiem. Nav tik daudz to, kas atšķir un izmanto zināšanas mūsu līmenī. Tas vairumam cilvēku arī nav vajadzīgs. Bet eksistē grupa cilvēku, kuriem ir augstas apziņas, un viņiem ir vajadzīga mūsu informācija – par visuma uzbūvi, par stingru atbilstību Radītāja Plāniem, par iziešanu no Sansaras Riteņa.

Vai var teikt, ka jūs esat izgājuši no Sansaras Riteņa?

Mēs vairs nenolaidīsimies uz fizisko un mentālo plānu. Mēs esam izauguši no tāda veida praksēm, un tagad mums vajadzīga augstāka pieredze mūsu apziņai.

Vai jūs varat teikt, ka pieredze fiziskajos plānos bija jums noderīga?

Ne tikai noderīga, bet vienkārši nepieciešama. Katrai būtnei ir jāiziet visi apziņas plāni un jāapgūst visāda pieredze. Tagad mēs saprotam, kādēļ ir vajadzīgi dažādi apziņas slāņi un kādam nolūkam tie kalpo. Piemēram, ir cilvēki, kuri dod vienkāršotu informāciju, pietuvinātu vairākuma sapratnei. Viņiem apziņa vēl arvien balstās uz trīsdimensiju priekšstatiem, tajā skaitā arī par visumu. Viņu apziņas līmenī tas ir pieņemami un dod priekšstatu daudziem cilvēkiem, kā sākuma līmenī var saprast tās lietas, kuras principā ir nepieejamas cilvēka saprāta sapratnei.

Kaut kā taču cilvēkam ir jāsāk apzināties, kas viņš ir un kā viņš ir radīts, un kādam nolūkam.

Kāpēc eksistē dažādi uzskati par visuma uzbūvi?

Vienkāršoti uzskati cilvēkiem ir ērti. Kādēļ detaļas, kad visu var izklāstīt vienā rakstā? Patiešām, kādēļ vispār cilvēkiem zināt, kur viņi nenonāks un nekad neizmantos savas zemes zināšanas?

Tad var „vēstīt” visu ko vēlies...

Bet katrs čenelers pārvada zināšanas no saviem Skolotājiem. Un tam, ko Viņi viņam dod, ir jēga – viss iet to krājkasītē, kuri to lasa, un pamazām lasošo „smadzenes” iesilst... Mūsu uzdevums – iesildīt apziņu, ieliet viņā pietiekami informācijas, kā izdarīt pāriešanu un kā pieņemt jauno pasauli, kas tas ir – jaunā pasaule un kā var izmantot jaunās zināšanas. Tas ir, piesātināt cilvēkus ar informāciju, lai viņi sāktu orientēties, kas ir derīgs, un kas nav tā vērts...

Nedrīkst dot informāciju, ja cilvēku apziņa pagaidām nav gatava. Tā tiks atraidīta, vai to uztvers daži. Bet vajag, lai šie daži vēl to izlasītu. Tajā informācijas pārpilnībā, kura nāk no augšas, nav negatīva, un ir gaisma un mīlestība. Tas ir pats galvenais. Bet konkrētums atnāks tad, kad cilvēki šo informāciju apgūs, nevis vienkārši izlasīs un sapratīs, bet arī ieraudzīs caur saviem Augstākajiem Es. Kāpēc Mēs bieži lūdzam tev pašai aprakstīt, ko redzi? Tavā galvā dzimst augstāko plānu apraksts, nodots no taviem Augstākajiem Es, pārtulkots zemes skaņās, zemes tēlainībā, lai cilvēki to arī varētu uztvert un saprast. Bet patiesība viņu apziņā nostiprināsies tad, kad viņi paši ieraudzīs, uztvers un teiks: labāk vienu reizi ieraudzīt, nekā simts reizes izdzirdēt.

Nepārdzīvo tā dēļ, ka vienkāršojums aizstāj īpatnības un atklāsmes. Tā ir iekārtotas cilvēka smadzenes, ka viņš uztver 5% informācijas no Mūsu dotās atbilstoši tam apziņas līmenim, kurš ir izstrādāts kā cilvēkam. Čeneleri arī ir atkarīgi no savas attīstītības, un viņu informācijas pieņemšana ir ierobežota ar sapratni savā līmenī. Mums prieks par katru, kurš ar Mums kontaktēsies, tāpēc ka tas ir darbs cilvēces labā.

Kā tad ir iekārtoti sakaru kanāli, kā viņi aug un tiek izstrādāti?

Tādā veidā, kādā eksistē tavs kanāls, katrā līmenī ir vairāki informācijas pastiprinātāji, kuri saskalda informācijas staru un pastiprina viņu, lai uztveršana būtu vienkārša.

Tie ir mākslīgi pastiprinātāji vai būtības?

Tie ir mākslīgi pastiprinātāji, radīti tad, kad pienāca rinda veikt ar mums sakaru seansus. Vienā no seansiem mēs pastiprinājām tavu kanālu, lai viņš būtu informatīvāks. Bet tas nenozīmē, ka tā nerīkojāmies arī ar citiem klausītājiem. Savā laikā arī viņi spēs saprast, ka ar katru tiek veikts individuāls darbs, tajā skaitā arī informācijas pieņemšanas kanāla attīrīšanā un pastiprināšanā. Un mūsu seansos mēs strādājam arī ar cilvēka apziņu, jo no apziņas līmeņa taču ir atkarīga arī informācijas pieņemšana.

Pienāca informācija no cita čenelera, ka visi bioroboti ir aizgājuši no planētas? Vai tas ir tiesa?

Kādēļ vest cilvēkus projām no mājām? Visi cilvēki, kuriem ir tikai zemes dzīve un darbība, nevienam netraucē. Viņi pēc izskata nekādi neatšķiras no citiem cilvēkiem un ne ar ko nav sliktāki Zemei nekā tie, kam ir dvēseles. Viņi dara savu darba daļu, un viņiem ir savs uzdevums. Tas ir, kā ja teiktu, ka odi mums nav vajadzīgi, un mēs viņus aizvācam no planētas.

Nē, informācija ir izkropļota, un tai nav pietiekošas loģikas un jēgas.

Kas stāv aiz šīs dezinformācijas?

Mēs netaisāmies to izsekot. Balstieties uz savu paņēmienu uztvert un aiznest informāciju. Atceries, cik daudz „karstas” informācijas nāca pirms 2012. gada decembra. Un tev viss kļūs skaidrs.

Kanālu konstrukcijai ir dažādas daļas dažādos līmeņos. Dabiski, kanāls sastāv no tās enerģijas, kura eksistē tajos slāņos, caur kuriem iet kanāls. Viņu var uztvert kā staru, kā portālu, kā informācijas centru ar pieslēgumu dažādiem realitātes slāņiem un kā daudzdimensionālu sfēru. Kā redzi, kanālu nevar aprakstīt zemes tēlos, nav vienotas shēmas vai formas. Tieši tāpat nevar aprakstīti daudz sarežģītākas lietas, piemēram, Zemes vai Saules realitātes uzbūvi, nerunājot par visumu.

Un ir atšķirības šo formu uztveršanā no katra apziņas līmeņa. Neiesaku tev līst šajās augstajās realitātēs bez pienācīgas sagatavošanās, tāpēc ka tad tu atkal visu vienkāršosi, ko tev nevajag. Savienojies ar vienu no Ercenģeļiem, un no tā skata punkta tu varēsi trāpīt desmitniekā – no viņu redzes viedokļa aprakstīt tās realitātes, caur kurām iet tavs sakaru kanāls.

Cilvēkam ir jāapgūst informācija par VISU, KAS IR, bet ir jāsaprot, ka, piemēram, akmens no sava apziņas līmeņa nevar uztvert visu trīsdimensiju pasaules realitāti un to aprakstīt, tieši tāpat jūsu apziņa nevarēs pati aprakstīt dažādu radošu Vienību un Radītāju pasauļu un visumu visu lielo daudzveidību.

Vai mūsu visumam ir vienota forma?

Katra apziņa visumu uztver caur saviem atšķiršanas parametriem. Cilvēka visums – tie ir izvērsumi un nestabilitāte, tā ir ugunīgo plānu apzināšanās savā attīstības līmenī, tā ir neatkarība no formas un satura. Pēdējo cilvēkam ir grūti uztvert, tāpēc ka trīsdimensionalitātes uztveres jēga ir forma un saturs. Visuma attīstības un eksistences jēga – sevis apzināšanās dažādās formās un bez formas, ar dažādu saturu un bez satura, tas ir, bezjēdzība pēc cilvēka saprašanas.

Eksistē dažādi saturi un uzdevumi, ne visiem tiem ir jēga no cilvēka un viņa dzīves, viņa eksistenciālisma[1] redzes viedokļa. Katrai būtnei ir uzdevums un jēga nevis no cilvēka redzes viedokļa, bet no viņas Radītāja redzes viedokļa.

Jā, kaut arī mēs nepiekrītam ļaunumam, tas eksistē, un ne mēs to radījām. Mēs vienkārši realizējam to dzīvē, ļauni rīkojamies un dzemdinām ļaunas domas. Tāpēc ka mēs pētām, kas ir ļaunums attiecībā pret cilvēku civilizāciju, tā?

Ne gluži tā. Ļaunums eksistē ilgi pirms cilvēka un eksistēs kā dotums. Cilvēks meklē paņēmienu iegrožot ļaunumu jeb tumsu kā tādu. Viņš meklē, kā jūs sakāt, konsensu[2] tajā dotumā, uz kādu viņš ir atnācis. Cilvēks vispār ir spējīgs iegrožot visus spēkus, un meklē savu visuma radītāja un varoņa potenciālu.

Kādā nozīmē „visuma varoņa”?

Viņš atnāca izmainīt visumu kā tādu, un sākums jau ir ielikts. Pašlaik daudzas pasaules pārveidojas tādu rasu kā jūs darbības rezultātā. Jūs no iekšienes izmaināt visumu, pagaidām īpaši nesaprotot, kā. Jūs jūtat to, ko nav spējīgas just daudzas iepriekšējās rases, balstītas uz saprātu.

Tādas darbības piemērs – kā baktērijas izmaina cilvēka organismu. Viņas spēj viņu kā nogalināt, tā arī atgriezt dzīvē, un veicināt viņa veselību vai slimību. Jūs taču nedomājat, ka baktērijas var saprast savu pienākumu vai misiju? Viņas vienkārši eksistē, un daba veicina viņu harmonizāciju, no iekšienes vadot viņu darbību – vai viņas izdzīvo, vai iet bojā. Tāpat arī cilvēce.

Cilvēks arī var vadīt baktēriju darbību, par sliktu vai par labu sev.

Cilvēks mācās vadīt savu darbību par labu sev un visumam. Ierobežojumus uzliek pati cilvēka eksistences daba.

Cilvēks meklē jēgu visā. Kāpēc viņš tā ir iekārtots? Ja viņš neatrod jēgu, var pat izdarīt pašnāvību, tik stipra ir šī programma viņā. Parunāsim par to. Jo, kā mēs jau teicām, ir iracionāla eksistenciāla eksistēšana, kura nepakļaujas pamatošanai un izskaidrošanai no cilvēka redzes viedokļa.

Pie kāda secinājuma tu nonāc?

Ka pasaule ir neapjēdzama, un mēs nespējam pagaidām saprast visuma eksistēšanas jēgu no viņa Radītāja redzes viedokļa.

Šeit galvenie vārdi ir „pagaidām saprast”, tāpēc ka cilvēks tad arī ir radīts izaugt un nobriest tādā mērā, lai pats kļūtu par Radītāju un līdz galam saprastu un SASKATĪTU visas jēgas, uz kādām viņš ir spējīgs. Tā tieši ir tā programma, kura neļauj cilvēkam mierīgi dzīvot. Viņš tā izpauž radītāja uzstādījumus.

SASKATĪTU jūs izcēlāt, kādu jēgu jūs ielikāt šajā vārdā?

Malacis, saprati, ka šeit ir cilvēkam neparasta jēga. Mēs ar to domājam, ka cilvēks ir spējīgs SASKATĪT[3], tas ir, nevis ieraudzīt, bet atskārst[4], apgūt Esamības visas iedomājamās nozīmes, saredzēt visas jēgas, lai sāktu radīt savas paša eksistēšanas jēgas, padziļinātu un pārnoformētu visumu.

Pārnoformētu – radītu citādas eksistences formas?

Tieši tā! Radīt gan jaunas jēgas, gan jaunus izteiksmes paņēmienus, gan jaunas eksistences. Tad arī visuma forma būs citāda nekā tagad. Tas ir, Mēs nonācām pie secinājuma, ka forma ir atkarīga no uzdevuma un apziņas, kura uztver un rada šo uzdevumu. Tātad, no uzdevuma ir atkarīga gan forma, gan jēga tam radījumam, kurš tiek radīts.

Kā es zinu, uztvere augstākajos plānos ir arī radīšana vienlaicīgi?

Ne gluži tā. Jūs esat piepildīti ar uzdevumu, sapratni un uztveri vienlaicīgi. Jūs uztverot koriģējat un pārnoformējat. Tā tad arī ir radīšana. Bet pirms tam jums jāsaprot daudz dziļāk nekā tagad katras būtnes nozīme, viņas uzdevums un viņas eksistences jēga.

Visums – tā arī ir Būtne, tā ir mūsu Dievišķā Aizgādne. Mēs ar Viņu sarunājamies. Tātad, mēs arī šajā līmenī varam reiz eksistēt un radīt?

Neraudzīsimies tik tālu. Ir svarīgi, ka mēs parunājām par jēgām un formām.

Sākām mēs ar kanāliem, un šī tēma nav atklāta.

Labi, pabeidzam arī šo svarīgo tēmu. Mēs parunājām par to, ka kanāla forma ir atkarīga no apziņas un vibrācijām. Tagad mēs piebildīsim, ka vibrāciju līmenis ir nevis svarīgs pats par sevi, bet tas veicina tā dziļāku izprati, ko tu raksti, palīdz ieraudzīt vairākas jēgas tajā, ko tu raksti, un pamēģināt tās saprast.

Pēc tam, kanāls ir atkarīgs no tēmas. Tēma var tikt atklāta visos apziņas līmeņos. Dažas tēmas ir sapratnei salīdzinoši vienkāršas, un mūsu līmenī tās izteikt nav vajadzīgs. Vienkāršāk ir šos jautājumus izvirzīt zemākos plānos. Tas attiecas uz zemes dzīvi. To tad arī dara citi kanāli.

Mūsu plānos izvirzās dziļāki cilvēces eksistences jautājumi. Šeit tiek aplūkotas plašas tēmas par uzdevumiem (svarīga tēma eksistences izpratnei vispār), par veselību visos līmeņos, šeit vairs nav formu kā tādu, bet ir dziļi pārveidojumi apziņas un vielas līmenī.

Kvantu pārveidojumi?

Jā, gan kvantu, gan ugunīgie.

Kā jūs attiecaties pret to, ko pārdzīvo planēta? Ko jūs varat teikt par to, kas pie mums notiek?

Mēs varam tikai nopriecāties par jums. Mēs redzam dziļas izmaiņas apziņā un vielā. Mēs saprotam, ka grūtības ir neizbēgamas, taču jūs esat spējuši planētu pārveidot un modificējuši viņu, no mūsu redzes viedokļa. Tas izpaužas tā, ka arvien vairāk cilvēku iekļaujas kosmosa un neuzticības valdībai tēmās. Jūs sākat saprast, ka jūs esat manipulējami no masu informācijas līdzekļu un valdību puses. Jūs sākat uzticēties sev un savai intuīcijai. Intuīcijas ieslēgšana ir mūsu uzdevuma svarīga daļa. Tā tad arī ir Augstāko Es ietekmes pastiprināšanās pazīme. Tas tad arī ir sākums sakariem ar smalko pasauli. Nedomāju, ka pasaule tik ātri izmainīsies jūsu klātbūtnē, bet jūs vienkārši neievērojat lielāko daļu no tā, kas notiek. Mēs nesāksim uzskaitīt to, kas jau ir izmainījies, visi par to ir daudz rakstījuši.

Kurp iet cilvēce – uz astrālo vai mentālo plānu? Līdz kādam līmenim mēs esam pacēlušies?

Caur astrālu izies katrs no jums, taču neuzkavēsies. Šeit atrodas sadales stacijas. Tālāk jūsu ceļš ved turp, kur ir jūsu Ģimene. Atkalapvienošanās ar Ģimeni ir ceļa un savu uzdevumu un misiju apzināšanās svarīga daļa. Tālāk – turpmākā ceļa izvēle.

Šajā apziņā jums ir grūti pārvarēt tos domāšanas un pārliecību šablonus, kuri neļaus jums tagad daudz ko saprast. Citā apziņā jūs spēsiet pārvarēt vairumu problēmu un ierobežojumu, apziņas uzstādījumu un noteikumu, kuri tad arī dos jums tālākā ceļa priekšrocības.

Jūsu iekšienē briest pagaidām neapzināmas zināšanas un atšķiršanas, kuras neļaus jums kļūdīties un palīdz intuitīvi ļoti daudz ko saprast. Jūs varat uzticēties sev un jautāt mums. Mūsu padoms arī nav patiesība pēdējā instancē, bet jūs varat salīdzināt savas zināšanas un sapratnes un mūsu paskaidrojumus, lai tiktu skaidrībā ar apspriešanas priekšmetu.

Apkoposim sarunas rezultātus.

Labi. Mēs parunājām par to, ka augstākajos plānos nav formu un jēgu, kuras ieliktas cilvēka apziņā. Katrā apziņas līmenī ir sava pasaule un sava visuma izpratne.

Cilvēks ir radīts visu saprast un pārveidot, bet pirms tam viņam jāsaprot, ka tajā līmenī, kurā viņš pašlaik atrodas, viņa visuma procesu un sistēmas sapratne ir 5% līmenī no patiesības. Tas nenozīmē, ka cilvēks nespēj attīstīties un pārvarēt savus ierobežojumus. Viņam tas jāizdara Planetārās Vienotības līmenī, kļūstot par Pasaules-ēkas Saprāta jaunu Vienību.

 

Pievienots 09.06.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/smisl-prebrazheniya-chelovechestva

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Eksistenciālisms (franču existentialisme no latīņu existentia – eksistēšana), arī eksistēšanas filozofija – īpašs virziens XX gadsimta filozofijā, kurš savu uzmanību akcentē uz cilvēka esamības unikalitāti, pasludina to par iracionālu (Vikipēdija).

Ja vienkāršā valodā, tad tā ir „Esamība mana”. Dzīve – tā ir tāda mācība, kuru nevar iemācīties, bet var tikai nodzīvot. Tieši tas ir eksistenciālisms. (http://otvet.mail.ru/)

[2] Konsenss – Vārda plašā nozīmē – kopīga piekrišana, kad nav iebildumu būtiskos jautājumos (Vikipēdija).

[3] Saskatīt – saprast, konstatēt (Узреть - Усмотреть, понять, обнаружить) (http://xn----8sbauh0beb7ai9bh.xn--p1ai/)

[4] Atskārst – sākt saprast, apzināties kaut ko.(Прозреть - начать понимать, отдавать себе отчет в чем-нибудь либо).

Piemērs: Maldījās, bet tagad ir nācis pie saprašanas (http://xn----8sbauh0beb7ai9bh.xn--p1ai/)