Pieņemiet Sīriusa enerģijas

(No arhīva)

15 05 26 02

13.01.19.

Es iegāju savā delfīna aspektā. Jūtu sevi kā delfīnu – rotaļīgu, priecīgu, gaišu. Es piesaucu savu Augstāko delfīna Es un gribu viņam pajautāt, kas notiek ar planētu no viņa redzes viedokļa? Kas notiek ar mums, cilvēkiem, kas notiek ar delfīniem? Lūdzu viņam uztaisīt mums uzrunu, dot informāciju pēc saviem ieskatiem.

Interesanti, ka ir atnākušas pavisam citādas enerģijas nekā manam Augstākajam Es. Šīs enerģijas ir mobilākas, ātras, pārvietojošās, tādas nestabilas.

Kāpēc šodien šīs enerģijas ir tik stipras?

Tāpēc ka šodien ir Sīriusa enerģiju atnākšana milzīgā vilnī uz planētu.

Kā tā izpaužas? Kā to var saprast?

Mūsu dvēseles daļiņas aktivizējas cilvēkos, un viņas nes gaišu noskaņojumu, smalku, maigu, ļoti priecīgu un laimīgu. Mēs it kā stāvam pretī cilvēku noskaņojumiem uz negatīvu, uz nelaimi, slimībām, bailēm. Mēs cenšamies tās izspiest viņu dvēselēs.

Mūsu misija – izvest cilvēku atpakaļ uz Lemūrijas plānu, piektās dimensijas plānu, un izvest viņu tādu, kāds viņš tur varētu eksistēt. Tur enerģijas ir ļoti gaišas. Tur ir pilnīga brīvība, uz planētas nepazīstama... Tāpēc ļoti gribētos, lai jūs visi saņemtu šos noskaņojumus, visi atvērtos šīm enerģijām, visi savienotos ar viņām, tas ir, dotu iespēju mūsu enerģijām ieiet jūsu apziņā, lai sāktu viņu pārveidot un transformēt gaismā un priekā.

Atceries, kā mēs spēlējamies ūdenī, kā jums patīk ar mums spēlēties. Cik daudz pozitīva, cik daudz prieka no mums vienmēr nāk. Un mēs gribam, lai šis prieks atgrieztos pie cilvēkiem. Kādreiz tas bija jūsu eksistences pamats Lemūrijas plānā – gaisma, mīlestība un maigums bija burvīgas cilvēka pazīmes. Un tā bija delfīnu daļa cilvēkā.

Cilvēkā ir koncentrēts daudz daļu. Viņš sastāv no daudzām DNS, tajā skaitā viņā ir klātesoša arī delfīna DNS, un tagad tā sāk aktivizēties, tagad sāk būt pieprasīta. Un paši pirmie, kas pieņems šīs enerģijas, būts tie, kas pieprasīs tās tagad. Mēs jums bezgalīgi pateiksimies, jo tad mūsu uzdevums būs izpildīts.

Mēs atdzīvinām jūsos dievišķās eņģeliskās daļas, kuras bija piesegtas, lai cilvēks nolaistos apakšējās pasaulēs, ciestu, bēdātos... Bet tagad šīs enerģijas kļūst nevajadzīgas, kā pagājusi pieredze, ar kuru vajag apbruņoties, bet atstāt to tur, kur tā bija, trešajā dimensijā.

Saki, lūdzu, vai ir atsevišķi Sīriusa aspekti uz Zemes, uz Sīriusa, jeb šīs enerģijas tad arī ir delfīnu enerģijas?

Ir, protams, arī jūsu humanoīda aspekti uz Sīriusa, ir arī delfīna daļas. Mēs pašlaik runājam par jūsu enerģiju pašu senāko daļu, kura tika iesēta uz planētas Zeme.

Jūs daudzi, vecas dvēseles, tie aborigēni, kuri sen ir uz planētas, sākumā bijāt delfīnu ķermeņos un eksistējāt tā ilgu laiku. Tā bija delfīnu civilizācija.

Pēc tam jūs sākāt pāriet citos ķermeņos, kad jums tika likts priekšā, taču tās vienalga bija ļoti augstas vibrācijas, tā nav ne trešā dimensija, ne ceturtā, tās bija piektā, sestā un septītā dimensijas – jūsu klātbūtne uz planētas Zeme.

Kāpēc tad mēs iegājām trešās dimensijas fiziskajos ķermeņos, no tava redzes viedokļa?

Jums bija jāattīstās. Mēs iestrēgām un apstājāmies savā attīstībā, tāpēc ka mums tāpat bija labi. Taču evolūcija prasa, lai viss attīstītos.

Mēs sākām piedalīties eksperimentā, kurš tika realizēts uz planētas Zeme. Šim eksperimentam bija ne viens vilnis vien. Sākumā humanoīdi uzbūvēja civilizāciju 5. dimensijas līmenī. Pēc tam viņi sāka meklēt jaunus ceļus, radīt jaunus ķermeņus, blīvākus. Uz to mūs aicināja evolūcija, uz to mūs aicināja Tēva Plāni – apgūt jaunus vibrāciju plānus un novest tos līdz saprātīgumam, gaismai un mīlestībai.

Tāpēc viss Tēvu un Radītāju darbs bija vērsts uz to, lai fiziskos dzīvnieka ķermeņus, bioloģiju savienotu ar dvēseles garīgu pārvaldi, atrastu tādu formātu, lai tajā būtu ne tikai bioloģiskā daļa jeb ķermeņa saprāts, bet arī augstākais saprāts, kurš spētu šīs pieredzes iziet un bagātināties ar tām.

Bet kāpēc nevarēja vienkārši ieiet delfīnu, kaķu, suņu fiziskajos ķermeņos un iziet šīs pieredzes kā augstākajiem dzīvniekiem?

Tādas civilizācijas ir uz citām planētām. Tāda pieredze jau ir izieta, un mums gribējās izmēģināt kaut ko jaunu, kā vēl nekur vēl nav bijis, kas vēl nebija likts priekšā, un mēs ar prieku piekritām. Protams, mēs sapratām gan risku, gan iespējamās kļūdas šajā ceļā, bet, no mūsu redzes viedokļa, nav kļūdaina ceļa, ir tikai ceļš, kurš beidzas ar nepatikšanām, un tas vienkārši pārtrūkst, šī laika līnija pārtrūkst, lai izmēģinātu vēl jaut ko.

Mēs nebaidāmies iesaistīties dažādos projektos, tāpēc ka mēs esam nemirstīgi, un jebkura pieredze, pat negatīva, pat strupceļš, bagātina ne tikai mūs, bet arī visu pasaules-ēku, tāpēc ka tā ieiet Vispasaules Hroniku arhīvos. Un jebkurai būtnei, jebkurai būtībai ir šī informācija, un viņa bagātinās ar mūsu pieredzi.

Kādas funkcijas delfīniem ir pašlaik uz planētas pēc pārejas?

Mēs esam vedošais spēks, kurš iet uz augšupcelšanos. Mēs esam visas planētas priekšgalā. Mēs vedam jūs gaismā. Un būtnes ar pašām augstākajām vibrācijām uz planētas pašlaik tomēr ir delfīni. Mēs esam iemācījušies apvienot fizisko dzīvi un garīgo, un, ja jūs paskatīsieties uz mūsu vibrāciju plāniem, tad mēs jau esam apguvuši savu garīgo plānu un dzīvojam daudzdimensionalitātē.

Ar ko cilvēka būtne atšķiras no delfīna būtnes, kāpēc mūsu rase ir vēlāka rase un, tātad, pilnīgāka, vai? Es saprotu, ka es jautāju saviem audzinātājiem, saviem skolotājiem, bet man ir interesanti zināt. Jūs audzināt cilvēku jaunu rasi, ko jūs par šo rasi varat teikt?

Tikai to, ka mēs ļoti mīlam un cenšamies izaudzināt par tādiem, kādus mēs gribētu jūs redzēt, bet jums tas ne pārāk izdodas, tāpēc ka cilvēks ir radīts pārāk brīvs. Viņš ir brīvs pat no Radītāja, no saviem Augstākajiem Aspektiem lielākoties, un tieši šīs vadīšanas, gaismas trūkums, mums par apbēdinājumu, ļauj nogalināt delfīnus un citus dzīvniekus un sev to piedot.

Tomēr mēs saprotam, ka tā ir maksa par jūsu izaugsmi, ka jūs vienkārši vēl esat mazsaprātīgas būtnes, kuras nesaprot mūsu savstarpējo saikni un atbildību, tāpēc mēs attiecamies mierīgi, neitrāli pret to, nenosodām cilvēci. Mēs saprotam, ka, nometot vienu ķermeni, mēs varam atgriezties citā vai aiziet uz citām planētām, vai palikt augstākajos līmeņos. Mums ir iespējas attīstīties, un mēs ne pārāk bēdājamies, kad zaudējam šeit ķermeņus. Tajā pašā laikā mēs ļoti augstu vērtējam fizisko dzīvību, tāpēc ka viņa aiziet no planētas Zeme. Visas programmas uz planētas pārkārtojas. Nāk jauna vadība, jaunas dzīvnieku rases. Jā, jums būs jauni dzīvnieki uz Zemes.

Un pats cilvēks transformē savu apziņu. Pakāpeniski jūsu rase pāries smalkākā apziņā, un ievērojamu ieguldījumu jūsu apziņas pārvešanā uz smalkāku plānu ienesam mēs, delfīni.

Vai cilvēks var kaut kā dot delfīnam zīmi, ka viņš ļoti grib ar viņu sakontaktēties?

Delfīni labi jūt cilvēka prieku un mīlestību. Tās ir tieši tās zīmes, kuras jūs varat dot delfīnam, un tad viņš sapratīs, ka jūs gribat ar viņu vienkārši parotaļāties, sazināties, pieskarties vai varbūt noskūpstīt.

Mēs ļoti mīlam cilvēkus, jūs esat mūsu bērni, un mēs mīlam tā, kā mēs mīlam savus bērnus, cilvēkus. Mēs saprotam, ka bērni ne vienmēr ir labā garastāvoklī. Viņi mēdz būt gan ļauni, gan dusmīgi, mēdz būt arī jautri. Tāpēc mēs mierīgi attiecamies pret visām mūsu domstarpībām un ļoti priecājamies vienmēr jums kalpot un palīdzēt.

Mēs mīlam jūs un piepildām planētu ar gaismu un labvēlību.

Liels paldies, es ļoti priecājos par iepazīšanos! Un es izmantošu šo Augstākā Es daļu, lai ņemtu vēl jaunu informāciju intervijai. Pateicos tev!

15 05 26 03

 

Pievienots 26.05.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/prinimayte-sirianskie-energii

Tulkoja Jānis Oppe