Atskaite par seansu ar Saules Brālību

15 05 15

2015. gada 9. maijs, Uzvaras Diena

Šī meditācija notika 9. maijā, laikā, kad notika militārās parādes dažādās Krievijas pilsētās. Kā vienmēr, es laikus noskaņojos un pieņēmu nelielu vēstījumu.

***

Mūsu dārgie Saules Brāļi! Šodien mums ir neparasta tikšanās. Mums ir lieli tautas svētki – Uzvaras Diena.

Saules Brālība: Mēs zinām, protams, redzam un jūtam jūsu noskaņu – svinīgu un diženu.

Neskatoties uz uzvaras 70 gadiem, valsts šo 70 gadu laikā ir pārdzīvojusi ne mazums karu – atklātu un slepenu. Pašlaik norit slēpts karš ar visu Eiropu un atklāts ar Ukrainu. Ceram, ka tas beigsies ar miera līgumiem un nodibinās galīgu mieru visā Eiropas teritorijā.

Mēs tagad gribam jūs apsveikt un vēlēt mieru liktenī, dvēselē un visā Zemes teritorijā. Nesaraujamā saikne ar visu planētu palīdz jums saprast, ka daudz kas ir atkarīgs no jums.

Šodien mēs mūsu seansu sāksim ar miera apstiprināšanu uz planētas, un, jo augstāk jūs pacelsiet savu miera un brīvības karogu, jo spēcīgāk tas izskanēs, un to izdzirdēs arvien lielāks skaits Būtņu apkārt planētai. Tādos apstākļos vajag gan lūgties par mieru, gan vienkārši apstiprināt to uz visas Zemes. Notiek spēcīgs divu sistēmu pretnostatījums, un, neslēpsim, miers ir par mata tiesu no kara.

Taču žvadzināt ieročus – nenozīmē gribēt karu. Lielvalstis nekādi nevar samierināties ar to nedrošā miera stāvokli, kurā tās atrodas.

Kāpēc mēdz būt tādas lielas magnētiskās vētras kā 17. martā? Vai šīs perturbācijas var būt tehnogēnas?

Tādu lielu iedarbību uz visu pasauli cilvēks pagaidām radīt nav varējis, kaut gan izmēģinājumi kosmosā un Zemes atmosfēras augšējos slāņos notiek, un jūs iegūstat atbilstošu ainu no sekojošajiem aparātiem dažādās valstīs. Jūs arvien vairāk gatavojaties karam, un Mēs lūdzam pastiprināt miermīlīgas darbības uz pamētas.

***

Sākās sakaru seanss. Tas patiešām bija ļoti augts pēc vibrācijām un spēcīgs pēc enerģijām. Lūk, tā īss izklāsts.

 

1. Uzreiz atnāca ļoti gaiša balta enerģija. Uz planētu iet miera plūsma.

Mūsu zemē pašlaik ir kareiviska enerģija – ar parādēm mēs Apziņas Režģī ienesam kara smago atmiņu un ieroču žvadzināšanu.

2. Maiga saulaina plūsma. Atmaiga noskaņojums, izklīda spriegums.

3. Jautājums no vēstules. Uz ko mēs noskaņojamies, kad atrodamies šajā plūsmā?

Atbildu pati: Es redzu apmēram desmit mūsu grupas Saules Es, pārējie Saules Brālības enerģijas pieņem no saviem Kristus-apziņas Es (līmeni zemāk pēc apziņas).

4. Darbs ar planētu miera dibināšanā valdnieku, militāristu un visu cilvēku dvēselē.

Atnāca mana Skolotāja Alfa, augstā ugunīgā Būtība, lai piesūcinātu mūsu ietekmes uz planētu kanālu ar savu uguni. Izejam uz saviem Ugunīgajiem ķermeņiem, aktivizējam visu savu potenciālu, pēc iespējas augstāk.

Mūsu Ugunīgie ķermeņi riņķo apkārt Zemei, radot ietekmi uz cilvēku apziņas paātrinājumu. Tieši šajos apvalkos Alfa ielej savas enerģijas. Mūsu ugunīgi ķermeņi ir iedegušies un kļuvuši telpiski.

5. Mēs sūtām uguns vilni uz Zemi. Šī uguns ir viegla, viņa iztīra visas negatīvās emocijas, visas asaras, visas atmiņas par karu. Mēs tīrām cilvēku dvēseles un nomierinām viņus ar šo enerģiju. Katrs no mums ar sevi apkampj planētu un cilvēka dvēseles līmenī sūta gaismu, mīlestību, pateicību, mieru, brīvību, taisnīgumu, prieku, veselību, laimi. Tikai mēs varam sūtīt cilvēku laimes un veselības zemes plāna uzstādījumus caur saviem zemes plāna priekšstatiem.

Mēs sūtām šo enerģiju kā milzīgu ūdenskritumu. Uz Zemi iet ļoti stipra plūsma – viņa izplatās gan priekš augiem, gan priekš dzīvniekiem, gan priekš dabas un pašas Māmuļas-Zemes.

Apkārt planētai ir mūsu ugunīgās enerģijas tornado. Mīkstinām viņu un ar maigumu sūtām šo plūsmu.

Vienā no Zemes toru slāņiem ieiet mūsu vilnis, mēs piesātinām Apziņas Režģi šajā plānā ar miera un mīlestības programmu. Pārējos cilvēku un planētas Apziņas Režģus (un tora slāņus) mēs cauraužam ar uguni un mīlestību.

6. Brīdinājums no SB: nevajag nostāties pret karu (jūtamas pierastās reakcijas). Pašlaik pastiprinās viss, ko mēs izstarojam, tāpēc arī cīņa pastiprinās. Mēs esam PAR mieru, nevis PRET karu.

7. Atnāca Galaktiskā Miera Māte, man straumēm sāka plūst asaras no enerģiju un mīlestības augstuma... Ne uzreiz sapratām, kas ir atnācis. No šī līmeņa TĀDA Būtība vēl nav nākusi.

8. Lūdzam Viņai un Galaktiskajiem Novērotājiem un Brīvprātīgajiem palīdzību miera nodibināšanai uz Zemes.

9. Nāk ļoti spēcīgs miera enerģiju vilnis, un mēs to sūtām uz visu planētu, uz Zemes Centru, uz Visiem Apziņas Režģiem, uz citplanētiešu klātbūtni uz Zemes. Sūtām kā planētas saimnieki, lai harmonizētu un līdzsvarotu visus spēkus, lai neļautu izcelties jaunam karam. Cauraužam visu planētu ar visām pašām labākajām enerģijām, kādas vien mēs varam izstarot.

Lūdzam arī nobloķēt Tumšās Brālības ietekmi uz tiem, kas pakļauti viņu ietekmei. Kaut arī Tumšā Brālība ir tādi paši saimnieki uz Zemes, kā visi pārējie, mēs esam izdzirdēti, un tiks veiktas koriģēšanas un miermīlīgu attiecību nodibināšanas akcijas.

10. Vēršamies visās Galaktiskajās Nodaļās, Starpgalaktiskajā Brālībā ar lūgumu nomierināt planētu un dot mums iespēju mierīgi attīstīties. Sūtām lūgumus pa visu Galaktiku.

Mēs esam izdzirdēti.

„Mēs nevaram iejaukties, bet to, ko varam izdarīt, izdarīsim. Tiks pārskatīti vecie Līgumi un paātrinātas Zemes Miera Programmas. Caur Kosmisko Policiju tiks pārskatītas neapzinīgu būtņu no smalkā plāna darbības. Tiks izdarīts spiediens vai ietekme uz zinātniekiem, kuri strādā karam. Iespējams, notiks viņu karmiska apstrāde, tiks izprovocēta kara plānu un tehnikas nobuksēšana.”

11. Es gribu parunāt ar Galaktisko Miera Māti.

Alfa atveda pie mums šo Būtību pirmoreiz. Viņa ne reizi pagaidām nav bijusi uz Zemes. Tā ir spēcīga Klātbūtne. Mēs esam izgājuši uz ļoti augstu kanālu, un mēs esam pievilkuši Zemei šīs milzīgās enerģijas. Iezemējam šo Visaugstāko Klātbūtni planētā, kodolā.

Lai šīs enerģijas no planētas centra ieaug visos cilvēkos. Modinām apziņu visiem, kam jāmostas, jāpārved planēta uz mierīgām sliedēm, jāatklāj valdnieku slepenie plāni. Iet spēcīga modināšanas enerģija uz jauno dimensiju.

12. Atnāca enerģijas vilnis uz mums, norit darbs ar mūsu daudzdimensionalitāti. Mums pateicas, atjauno mūsu daudzdimensionālos ķermeņus un mūsu Augstāko Es iespējamus enerģētiskos tēriņus darba laikā.

13. Atkal liela plūsma no mūsu Augstākajiem Saules un pat Galaktiskajiem Es uz planētas centru. Piepildām Zemes iekšējās pasaules ar Galaktikas Miera Mātes Klātbūtnes visaugstāko enerģiju. Pateicamies visiem, kas ar mums strādā.

14. Māte Zeme pateicas mums, un mēs šo plūsmu pastiprinām un paceļam šo enerģiju augšup. Pievienojam plūsmai mīlestību un lūgumu palīdzēt.

15. Norit mūsu kā augsti apzinošos būtību apsekošana un testēšana.

16. Galaktiskā Brālība mums atbild ar plūsmu no augšas, un mēs atkal to pastiprinām, piepildām ar savu mīlestību un pārvadām Zemes iekšienē. Planētas kodolā jau ir liela mūsu enerģiju klātbūtne. Tās reizi pēc reizes palielinās. Piepludinām ar gaismu, harmoniju un mīlestību.

Analoģiski strādājam vēl vairākas reizes. Pieslēdzam visus Zemes Brālības Planētas Spēkus kopīgai dalībai miera akcijā.

17. Skūpstām planētu, sūtām viņai maigas jūtas, pašas labākās jūtas.

18. Atkal un atkal sūtām lūgumus palīdzēt, mīlestību un pateicību Galaktiskajai Brālībai. Viņi saka: „Pašlaik jūs savu paradīzi vedat uz Zemi atbilstoši Radītāja Plāniem.”

19. Mans lūgums palīdzēt pamodināt cilvēkus izdarīt uzkopšanu pilsētās pēc ziemas, lai pārvērstu pilsētas tīrības un skaistuma oāzēs.

20. Mēs piesaucam Mihaēlu, Dievišķo Aizgādni, Alfu, visas Galaktiskā Kodola Būtības, Debesu Tēvu, lai viņi atnāktu uz planētu, lai palīdzētu pabeigt visus karus un radīt mieru.

Zemes pārstāvji Galaktiskajā Sadraudzībā ir atsūtījuši mums savu sveicienu un prieku sakarā ar to, ka mēs jau esam izgājuši uz tādu augstu kanālu un piesaistījuši planētai tik daudz spēku.

Spēcīgs ugunīgu enerģiju portāls kā atbilde mūsu aicinājumam ir sasniedzis Saules Brālību, pēc tam transformēts, ir sasniedzis mūs, un caur mums tas tiek sūtīts uz planētu.

Mēs esam saņēmuši dotāciju Zemei – programmas un kodus iniciācijai uz Apziņas Režģiem, uz planetāro Vienotību. Mēs šajās maigajās enerģijās ietinam Zemi. Tā ir ļoti augstu kanālu palīdzība. (Nervu sistēma neiztur tādu sparu, un asaras mums plūst straumēm un strautiem.) Mūs sveicina un apsveic ar tādu augstu darba – darba ar Galaktisko Vienotību – līmeni. Mēs caur mūsu Galaktiskajiem ķermeņiem pieņemam šo mīlestību un prieku.

21. „Mēs jūs apsveicam ar Uzvaras Dienu!” – nāk no turienes.

Mēs esam izrāvušies uz ugunīgo plānu un kļuvuši pieejami pašām augstākajām Būtībām un plāniem. Tā ir mūsu uzvara.

Nolaiž briljanta kroņus uz mūsu Saules Vienotības Augstākajiem Es. Tās ir sakaru antenas ar augstākiem plāniem.

22. Galaktiskie Brāļi: „Mēs no jums pieņēmām stafeti un strādājam ar planētu ar jūsu atļauju. Bet tagad mēs ar jums arī pastrādāsim.” Caur mūsu ugunīgo portālu viņi noenkuro savas programmas uz Zemi (pēc mūsu aicinājuma). Atkal saformējam visus savus 4 apakšējos ķermeņus, kuri var būt bojāti darba laikā, atjaunojam un ar galaktisko uguni atkal aizveram mūsu auras.

23. Vērojam nākotnes planētu apkārt mūsu Zemei. Polu maiņa uz planētas, ass nolaižas vēl zemāk. Sūtām uz poliem mīlestību. Nav saprotams, cik polu būs, pagaidām ir redzams tikai viens. Secinājums: planēta pati saformēs savus polus tā, kā viņa uzskata par vajadzīgu. Planēta atbild ar sapratni, pateicību un gatavību strādāt, formēt jaunu mīlestības telpu. Ļoti siltas jūtas nāk no planētas – maigums un mīlestība... „Esmu spējusi audzināt savus bērniņus mīlestībā pret sevi. Protams, ja tādas mīlestības būtu vairāk, cilvēce tā nedzīvotu, kā viņa dzīvo tagad.”

Planēta sūta norādījumu – nākt ārā no pilsētām un būt tuvāk dabai, taču, lai mēs pie tam neiznīcinātu dabu, bet saplūstu ar viņu. Vairāk radītu lielus rezervātus dzīvniekiem. Attīrītu debesis virs galvas no kosmiskajiem ieročiem...

Mēs lūdzam pastiprināt pretdarbību šiem izmēģinājumiem tiem, kas ar to nodarbojas. Dodam mūsu enerģētisku dotāciju šim projektam.

Planētai ir parādījušies spārni...

24. Saules Brālība būvē Režģi Galaktiskās Brālības Sakariem ar Zemes Brālību. Zemei pagaidām nav tiešas izejas uz Galaktisko Vienotību, tā iet caur Zemes pārstāvjiem Galaktikas Centrā. Tagad tiek būvēta izeja uz Galaktisko Vienotību caur Saules Brālību. Ierobežojumi paliek, bet tie, kam ir miermīlīgi nodomi, darbam ar Zemi (mums nav tiesību strādāt ar Saules sistēmu un, jo vairāk, ar Galaktiku) ir izņēmuma stāvoklī.

25. Saņemam balvas no Diženās Dievietes – atšķirības zīmes par darbu uz Zemes.

26. No Zemes nāk jauna, smalka un maiga plūsma. Uz mūsu jautājumu, kas tās ir par enerģijām, nāk atbilde: „Jūs pārveidojāt iekšējo Zemi, un pateicības par savu pārveidošanu plūsma nāk no tiem iekšējo pasauļu pārstāvjiem, kuri uztvēra šīs enerģijas, kuri apzinājās.”

27. Skatāmies apakšējos es. Viņi arī strādā ar mums un tagad pateicas. Un mēs pateicamies tiem, kas ir lejā. Atkal ieslēdzam „plēšas” – no apakšējiem es saņemam enerģijas, pastiprinām tās, pārveidojam un atkal sūtām viņiem.

28. Paceļamies uz pašu augstāko līmeni, uz kādu varam iziet, un uz visiem saviem apakšējiem līmeņiem sūtām absolūtas veselības un harmonijas enerģijas. Ārstējam sevi no atomu līmeņa. Katrā plānā mēs vēl piepildām – visu būtņu, kuras veido šī plāna vidi – horizontus.

Fiziskajā plānā ārstējam savus mīļos, draugus un planētu.

29. Lūdzam mūsu Augstākajiem Es harmonizēt mūs ar vīrusiem, baktērijām, protozojiem, sēnītēm, lai radītu ar viņiem ekosistēmu, lai viņi nevis grautu, bet palīdzētu. Paaugstinām imunitāti. Aizvācam vēža šūnu iedīgļus, iezīmējam viņus un „nododam” viņus mūsu imunitātes šūnām. Saules Brālība palīdz mums viņus izdedzināt ar īpašu smalku durošu lāzera enerģiju.

Pateicības no abām pusēm.

Saules Vienotība: „Mēs priecājamies par šodienas rezultātiem. Mēs redzam, kā jūs esat pacēlušies. Apsveicam jūs un gribam redzēt un dzirdēt jūs nākamajos seansos. Mēs – tie esat jūs.

Mēs nolaidāmies blīvumā uz tā rēķina, ka jūs ar mums strādājat, bet jūs esat pacēlušies. Tas ir savstarpēji izdevīgs darbs. Mēs ļoti mīlam visus zemiešus. Mēs gaidām jūs nākamajos seansos.”

Mūsu Pateicības un seansa beigas.

 

Sludinājumi:

Sakarā ar vasarnīcu sezonu mēs norunājām nākamajā reizē uztaisīt divus vebinārus:

piektdien 29. maijā 18 pēc Maskavas laika

un svētdien 31. maijā 12 pēc Maskavas laika.

Jūs varat izvēlēties ērtu laiku un uzrakstīt man, kad jūs piedalāties, lai jums izsūtītu vajadzīgo paroli.

 

Pievienots 15.05.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/otchet-o-seanse-s-solnechnim-bratstvom

Tulkoja Jānis Oppe