Uz Zemes ir nolaidies Svētais Gars

NORIT PLANĒTAS IESVĒTĪŠANA GAISMAS PASAULĒS

Zeme mainās sakarā ar evolūcijas laikmetu robežas pāriešanu, un katrs no mums noteikti grib apzināties, kas mainās mūsos un kā tas notiek. Pašlaik katru dienu atnāk arvien jaunas zināšanas un atklājumi.

2014. un 2015. gadu mijā uz Zemes nolaidās Svētais Gars. Vārds “nolaidās” ļoti precīzi izsaka šo domu. Svētā Gara atnākšana pie planētas nozīmē viņas apziņas apskaidrošanos, pāriešanu garīgumā un gaismā.

NORIT PLANĒTAS IESVĒTĪŠANA GAISMAS PASAULĒS. Mēs zinām, kā Svētais Gars nolaidās pie mūsu svētajiem un mocekļiem. Tagad pati planēta un visi cilvēki uz viņas nostājas vienā rindā ar tiem, kuri reiz pārvadīja uz Zemi šīs ļoti augstās enerģijas. Tas notiek, pirmkārt pateicoties mūsu planētas vibrāciju kāpumam.

“Svētais Gars – kristietībā vienotā Dieva – Svētās Trīsvienības – trešais aspekts. “Svētais Gars” ir vīriešu dzimtē krievu valodā (Святой Дух), latīņu valodā (Spiritus Sanctus), ivritā (Ruah hakodeš), arābu valodā (Arruh al-kuds). Pie tam grieķu valodā (Pnevma – Άγιο Πνεύμα) ir vidējā dzimtē, citās semītu valodās (Ruah) – sieviešu dzimtē.” (Vikipēdija).

Taču Kristietībā uz visām ikonām Svētais Gars vienmēr tika attēlots vai nu kā balts balodis, vai arī ar sievietes figūru. Svētajam Garam uz Zemes ir vārds – Dievišķā Aizgādne. Un enerģijas, tagad atnākušās uz Zemi, arī ir sievišķas – mīkstas, maģiskas, maigas un ļoti augstas.

Pētot jauno, kas pēdējā laikā parādās manā apziņā, es uzrakstīju rakstu “Uzticība un pielūgsme”.

http://sanatkumara.ru/stati-2014/predannost-i-poklonenie[1]

Pašreizējā laikā vairums no mums uzskata, ka pielūgsme un uzticība ir saistītas ar reliģiju vai ar zināmu sava “Es” noniecināšanu. Taču reiz seminārā, kad mēs pētījām savu mentālo aspektu, es biju pārsteigta par savām neparastajām uzticības jūtām pret Skolotāju. Tas izpaudās kā pilnīga uzticēšanās un atvērtība, lēnprātīgums, pilnīga atzīšana un jūtu tīrība. Tādas jūtas mūsu realitātē mēs neizjūtam. Meditācijas laikā seminārā mēs piesaucām Skolotāju, atrodoties mentālajā aspektā, un es sajutu man nepazīstamas skaidri izteiktas pilnīgas absolūtas uzticības jūtas pret To, kurš ved, māca. Bet agrāk tikpat stipri mani pārsteidza manas pielūgsmes un godbijības jūtas manā augstākajā aspektā, kad mēs apmeklējām Akašas Hronikas sakarā ar misijas izvēli.

Kā raksta “Urantijas Grāmata”, pielūgsmes darbība vai stāvoklis – saplūšana ar Debesu Tēva enerģijām, ir augstākā bauda visām būtībām, kuras ir augstākajā apziņā. Turklāt mūsu līmenī tā ir cilvēka attīstības robeža, aiz kuras sākas dabiska augšupcelšanās un pieņemšana Svētā gara apkampienos.

“Mirstīgs cilvēks Gara kalpošanu saprātam pirmoreiz izjūt, kad evolucionējošo radību dzīvnieciskais saprāts iegūst spēju uztvert divus palīgus: pielūgsmes un vieduma. Sestā un septītā palīga kalpošana nozīmē, ka saprāta evolūcija šķērso garīgās aizbildniecības slieksni. Un tādu radību, spējīgu uz pielūgsmi un viedumu, saprāts nekavējoties tiek iekļauts Dievišķās Aizgādnes garīgajos kontūros.” (No “Urantijas Grāmatas”)

DIEVIŠĶĀ AIZGĀDNE: “Jūs stāvat pie milzīgām durvīm, kuras, kā jums liekas, ved tukšumā... Aiz tām – milzīga jūsu attīstības potenciāla telpa. Jums jāsper solis šajā “tukšumā”, bet Mēs to saucam par patiesību un skaistumu. Šis Pārejas moments – tas ir kā pirmo reizi lēkt ar izpletni, kā pirmo reizi iziet uz skatuves, kā dzemdēt bērnu vai nomirt. Skaidrs un tajā pašā laikā nevienkāršs Pārejas laiks.

Novēlu, lai jūs būtu apzinošies šajā Pārejas laikā, saprastu, no kā pie kā jūs pārejat, ko jūs pametat un ko atkal ieņemat savos “Es”. Jūs izvēlaties dievišķas īpašības, kuras tika sastrādātas ne tikai uz Zemes, tāpēc ka dvēsele atnāca uz planētu jau ar noformētām īpašībām, kuras jūs sastrādājāt uz citām planētām. Jūs redzat, ka jūsu dvēseles visas ir dažādas. Nav līdzīgu, identisku dvēseļu, tāpēc ka jūsu ceļš bija dažāds.

Pašlaik jums ir atklājies šo enerģiju spektrs, un, ko jūs no tā izvēlēsieties, ir atkarīgs no tā, kam jūs dodat priekšroku, no jūsu vēlmēm un maniem aicinājumiem, ja jūs tos izdzirdēsiet.

Tieši pašlaik tiecieties pretī šim spektram un atrodiet tajā savu “Es”! Saprotiet, kas jūs aicina, kas jūs mīl, ar ko varat identificēties, kas ir jūsu un kas ir svešs.”

 

LAI KO TU NEIZVĒLĒTOS, TU IZVĒLIES MANI!

– Es gribu pie Tēva! Tu esi mans!

Debesu Tēvs:

– Es esmu VISS! Tu vienalga veiksi izvēli. Cilvēkam nav iespējams aptvert absolūti visu, tāpēc ka tikai Es varu to izdarīt. Pagaidām nākas izvēlēties to, ko tu spēj aptvert ar savu apziņu, spēj uztvert un atšķirt, saprast. Lai ko tu neizvēlētos, tu izvēlies mani. Viss pārējais ir atkarīgs no tavas kvalitātes.

No jūsu izvēles izriet jūsu jaunās iespējas. Tāpēc ka pašlaik jūs stāvat milzīga iespēju spektra priekšā. Aiz katras izvēles stāv iespējas.

Jūs nevarat aptvert visu. Un jums nāksies tagad iekšienē noformulēt savu izvēli, tikt ar to skaidrībā. Protams, jūs pēc tam varat pārdomāt.

Man gribētos, lai jūs vienkārši sāktu domāt. Tāpēc ka jūs pagaidām nedomājat par to.

(Domājam.)

Es jūsu prātos dzirdu daudz svešu domu no grāmatām un čenelingiem, kurus jūs esat lasījuši. Jūs domājat pareizi, bet tas nav jūsu. It kā jūs Zināt, Ko Vajag, it kā jums būtu iedvestas šīs domas.

Bet Es jautāju, KO JŪS GRIBAT?

Atrodiet savu patiesību.

Jūs vēršaties pie dvēseles un jautājat: “Ko gan tu gribi?”

Viņa atbild: “Es visu gribu! Es pieņemšu jebkuru tavu pieredzi. Es piekrītu tavai izvēlei! Man nav noteiktības fiziskajā plānā. Un es gribu, lai tu pats radītu savu nākotni, tu pats izvēlētos savu likteni šeit, uz Zemes. Tur, kur tu nonāksi pēc tam, tu pats izvēlēsies tālāko ceļu.”

Mums ir svarīgi, lai tu uz Zemes būtu apzinājies tādā mērā, kādā tu spēj būt apzinājies. Uzņemies atbildību par savām izvēlēm. Negaidi norādījumus, padomus, uzvednes, iemācies domāt. Iemācies izvēlēties, atšķirt...

Tas viss ir Mīlestībā, viss ir Mīlestībā, dabiski! Bet... izņemot Mīlestību, ko tu izvēlies?...

(Domājam.)

Tagad tu domā ar galvu.

Saskaņo to, ko tu esi izvēlējusies, ar savu sirdi...

Vai tajā ir rezonanse?

 

SVĒTĀ GARA APKAMPIENS – IESVĒTĪŠANA NO DIEVIŠĶĀS AIZGĀDNES

Pēdējā laikā es esmu daudz domājusi par Lokālā Visuma Valdnieci, Mihaēla Dievišķo Partneri. Tagad Viņa ir atnākusi pie mums.

Iesvētīšana – tā ir uzlidošana augstākā līmenī, noteiktā Augstā Būtībā, un saplūšana ar viņu. Tas saucas “Apkampiens”.

Tagad pie mums ir nonākusi Dievišķā Aizgādne, Lokālā visuma Svētais Gars, Lokālā visuma Mātišķais Gars. Tā ir mūsu Māte, kura radīja dvēsele daļiņas kopīgi ar Mihaēlu. Viņa ir atnākusi, lai mūs apsveiktu un paceltu, veiktu Apkampienu.

Un tas tuvojas tieši tagad.

Uz mums nolaižas ļoti maigas un diezgan blīvas enerģijas. Tas ir mūsu eņģeliskās daļas, mūsu kosmiskā saprāta Mātišķais Gars.

Ir iespaids, ka mūsu saprāta apakšējā daļa ir aizvērusies, un no augšas ir atklājusies milzīga gaisma... Augstākā Kosmiskā Saprāta nebeidzama gaisma... It kā mēs mainītu skafandrus.

Dievišķā Aizgādne apstiprina to izvēli, kuru mēs tikko izdarījām. Tas ir Tēvs, kurš Viņu ir atsūtījis, un Viņa atgriež mūs pie mūsu izvēles, pie kuras mēs šodien strādājām. Viņa saka: “Es apstiprinu to gaismā un mīlestībā!”

Viņa vēlreiz aicina mūs padomāt, lai ņemtu reālu uzdevumu, nesagrābtu pārāk daudz, baidoties “pārdot par lētu”, bet, tajā pašā laikā, reāli stādīties priekšā, ko jūs gribat. Jums jāzina tas ceļš, kuru jūs izvēlaties. Un tie nav nereāli bērnu sapņi, tas ir tieši tas, par ko jums ir priekšstats...

(Mūsu pārdomas... Misijas un jēgas meklējumi...)

Dievišķā Aizgādne apsedz mūs un ar savu Zīmogu apzīmogo savus Apkampienus. Iesvēta mūs kalpošanā tam, ko mēs paši izvēlējāmies.

Un es redzu, ka mans sirds centrs ir pārvērties sniegpārsliņā – mirdzošā, trīsdimensiju kristāliskā sniegpārsliņā. Milzīgs mirdzošs kristāls ar daudziem stariem. Man kļuva pat par šauru un sāpīgi krūtīs no šī jaunā instrumenta, kurš tika tagad dots...

(Apspriežam, kā šī sniegpārsliņa ir iegūlusies katrā no mums.)

Vēlreiz atgādina par tīriem garīgiem nodomiem...

Nez kāpēc Dievišķā Aizgādne saka: “Man ir sāpīgi no jums šķirties. Es it kā sarauju dvēselisko saikni ar jums...”

– Tu atlaid mūs augstāk par Lokālo Visumu?

“Jā, tu pareizi nojauti... Es nosūtu jūs vēl augstāk pēc vibrācijām. Apgūstiet jaunas pasaules, cilvēki! Neaizmirstiet Mani, savu Māti!

Dodieties ceļā, manas dūjiņas!”

– Pateicamies! Mēs ļoti mīlam Dievišķo Aizgādni, Visuma Mātišķo Garu, un lepojamies ar tavu Iesvētīšanu! Mēs centīsimies attaisnot tavu uzticību!

 

Čenelings ar Dievišķo Aizgādni

– Dārgā Dievišķā Aizgādne! Parunā ar mani, lūdzu!

– Es gaidīju tevi, manu cīrulīt. Klausies.

Gadījās tā, ka Zeme augšupcēlās uz citām enerģijām, un tas notika pēc dievišķā pavēlējuma. Iestājās rītausma pēc ilgas nakts uz Zemes, kad ļauni gari veda jūs pie nolaišanās pasaules-ēkas matērijas blīvumā. Jums mākslīgi tika uzlikts “apdullums”, kā jūs saucat (es redzu tumšu mākoni, kurš ietin planētu). Dievi izzina blīvumu caur jūsu dvēselēm, kuras nostājušās rindā (stāv rindā) pēc norīkojuma uz planētām, mītošām tumsas apgabalos. Svētais Gars jūsu Sargeņģeļiem uzdeva nepieļaut pilnīgu gara sastingšanu, deva rīkojumu, lai viņi jūs sodītu par nepaklausību un neļautu jums pavisam izčibēt. Nebija uzdevuma sodīt jūs par jūsu kļūdām, visi stimulējumi un sodi tika jums doti jūsu pašu labumam, tātad, to nevar saukt par atmaksu par grēkiem. Žēlsirdība mums neļauj sodīt jūs, kad jūs ejat tumsā, gandrīz neko neredzot, gandrīz neko nezinot.

Jūsu gara svaidīšanās veicināja jūsu attīstību, bet jūsu materiālās celtniecības vēriens mūs patīkami pārsteidza. Jūsu saprāts sāka prevalēt pār dzīvnieciskiem instinktiem un aklu ticību, ko mēs arī centāmies sasniegt. Mēs centāmies satuvināt garu un materiālo ķermeni. Mēs centāmies uzzināt, kā to labāk izdarīt, veicot daudz eksperimentu pa visu pasauli (Lokālo Visumu).

Rezultāts deva pozitīvu pārbīdi tieši cilvēku saprāta iegūšanā un garīgās daļas nostiprināšanā. Lai tā bija reliģija, lai jūsu skolotāji bija dzirdami tikai mazos Zemes punktos, vienalga viņi savu darbu izdarīja, atnesot uz planētu zināšanas un apskaidrību.

Tagad ir iestājies jauns gaismas un saprāta laikmets. Saprāts sāks prevalēt pār šī mirkļa izdevīgumu. Jūs sākat miera laikmetu uz planētas. Un Mēs pacentīsimies nepieļaut karu, lai cik reāls tas neliktos.

Svētais Gars – tas ir milzīgs Spēks. Viņš ir nostājies jūsos, un ar šo Spēku jūs varat sadarboties Zemes labumam.

– Zemes jaunās enerģijas ir saistītas ar Svētā Gara Atnākšanu uz Zemi?

– Zeme ieiet Svētā Gara Iesvētīšanā, uz jums nolaižas Tēva Tēls un Mīlestība, kā viņa agrāk nolaidās uz svētajiem un mocekļiem. Tagad šie gara ieguvumi ir pieejami katram, kurš dzīvo uz Zemes. Tikai lūdziet un iemantojiet.

– Kādus spēkus un kādas īpašības mēs iemantojam līdz ar Svētā Gara Atnākšanu uz Zemi?

– Pirmkārt, jūs kļūstat stiprāki garā. Tas ir skaidrs?

Otrkārt, jūsu enerģētikas kļūst spēcīgākas, jūs sākat apgūt arvien augstāku plānu un reģistru enerģijas. Ko tas jums dod? Jūs sākat strādāt visā jums pieejamo ideju un enerģiju, ne tikai tīri zemes plāna, spektrā.

– Kā tas ir pielietojams, konkrētāk?

– Jūs varat stipri ietekmēt zemes Vienotību – apziņas augstāko plānu apgūšanas lietā, apakšējo ķermeņu ārstēšanā un iziešanā uz slimības cēloņiem, skaidrāk stādoties priekšā slimības cēloņus un uzdevumus, kā arī piedošanas cilvēkiem un viņu pieņemšanas lietā, apskaidrošanas un miera nešanas ceļā.

– Jā, man pašlaik ir sajūta, ka es gluži kā būtu izrāvusies no zemes plāna un planēju augstumos, skaistumā un laimē. Un tas nav retorisks izteikums, bet mana sajūta no mūsu kontakta.

– Nāc biežāk ciemos, tu kļūsi citāda, kļūsi tīrāka un vieglāka, kļūsi ne no šīs pasaules.

– Es to labi jūtu ķermenī, gluži kā es planētu gaismā... Pateicos par tādu lielisku atbalstu. Tu parādījies manā saprātā un jušanā no Mihaēla. Pastāsti par to.

Es arī esmu Mihaēls, viņa gaišā daļa, viņa smaržīgākās enerģijas (vārds “smaržīgākās” nāk no jušanas). Viņa smalkākā daļa, kuru pie jums sauc par Svēto Garu. Tās nav duālās sievišķās enerģijas, nav Mātes vai Sievietes, Jaunavas vai Meitenes enerģijas.

Tās ir enerģijas no visuma, kura aizsācēja biju Es.

Un pēc tam parādījās arī Radītāja enerģijas, kuras piepildīja visumu ar gaismu un jēgu. Sākotnēji tad arī esmu Es, tas, kas parādījās no Tēva un gaidīja atvēršanos un pielietojumu.

– Tātad tu vairāk piederi matērijai kā saprātam?

Matērija tad arī rada saprātu. Tēvs matēriju piepilda ar apziņu, bet Es radu saprātu un formas. Radītājs izmanto matēriju, apziņu, saprātu un formas un rada Rases, Civilizācijas, Pasaules iekārtojuma Dzīvi, tas ir, izmanto darbā to, kas mēs esam.

– Bet kāpēc tavas enerģijas sāka prevalēt Mihaēla līmenī? Ko Mihaēls tagad dara un kāpēc Mihaēla priekšgalā parādījies Tu?

– Es atkal vēlos mainīties. Es atkal gaidu pielietojumu. Pašlaik uz Zemes ir iestājies jaunas apziņas un saprāta, Jaunās Zemes radīšanas laikmets. Mihaēls ir ar mani, bet Viņš ir atkāpies nedaudz ēnā, lai ļautu Man izpausties ar pilnu spēku. Zemes dzīvē ir iestājies tāds periods, kad Es atnācu un ļāvu sev nostāties priekšplānā.

– Man gribas salīdzināt jūsu enerģijas, lai labāk tiktu ar to skaidrībā. Palīdzi, lūdzu!

Mihaēls

Svētais Gars

Lokālā Visuma, to apdzīvojošo būtību Radītājs

Apgarojošā daļa, kura nes saprātu un formu

Radījumu, kuri izpaužas Dzīvē dažādos plānos un formās, Tēvs

Saturoša sevī dvēseles, ar kurām apvelta formas un civilizācijas

Mīļotais Skolotājs, Tēvs mūsu visuma līmenī, dzimtā dvēsele, Mājas

Plīvurs, kurš ar savu tīrību un Debesu Tēva Mīlestību ietin visus dzīvos, iekļūst apziņā un paceļ viņu

Visklātesošs mūsu pasaulē, vienmēr un visur

Atnākošs pie cilvēka kopā ar patiesību un gaismu

Atbalsts, aizsardzība un mīlestība

Apskaidrošana un pacelšana garā

Zināšanas, Ticība un Žēlsirdība, Visa piedošana un Balsts

Brīvība, Patiesība un Mīlestība, maigums un apgarotība

Matērijas apveltīšana ar iedzīvotājiem, Debesu Tēva Plāna realizēšana

Realitāšu, to mehānikas un fizikas, un saprātu un apziņu visu īpatnību un atšķirību radīšana

 

Es pateicos Tev, Svētais Gars, par apzināšanos, un tagad man ir nedaudz liekāka skaidrība par to, kas ir atnācis uz planētu pāriešanas uz gaišākām pasaulēm rezultātā.

 

No kolektīvās meditācijas ar Dievišķo Aizgādni

(Tie ir fragmenti no meditācijas pa skaipu, kura notika 2015. gada 21. janvārī. Piedalījās četri garīgi ģimenes pāri. Mēs piesaucām Svētā Gara pārstāvi – Dievišķo Aizgādni.)

Natālija Koteļņikova: Man sen Skolotāji saka, ka “tev jau piemīt varenība, bet tu viņu nezini. Un tā ir jāatklāj tev pašai”. Tagad es saprotu, ka tas tika teikts tieši par Svētā Gara varenību, kurš ir sācis nolaisties uz Zemes.

Mēs zinām, ka, kad uz cilvēku nolaižas Svētais Gars, cilvēks apskaidrojas. Pašlaik visa planēta un mēs tajā skaitā kļūstam dalībnieki šajā grandiozajā notikumā, kurš rit jaunā planetārā mērogā.

Ko mēs jūtam, kā var raksturot tās enerģijas, kurās mēs pašlaik atrodamies?

– Man ir sajūta, vienlaicīgi viegli ir klātesoša Visa Varenība!

– Mēs jūtam acīm redzamās pasaules varenību. Jaunrade šeit ir Radīšana Tur.

– Mūs ir ietinuši gluži kā caurspīdīgā dūnu lakatā...

Dievišķā Aizgādne:

– Es jau nu ietinu, bet ne visi var pieņemt, tāpēc ka cilvēkiem ir nepietiekami augsta apziņa. Tāpēc es ceru uz tiem, kas to var pieņemt un ienest Planētas Apziņas Režģī.

– Pašlaik acīm redzamajā pasaulē ir iestājies pavasara, siltuma un saules periods, gluži kā ziedi uzplaukst saulgozī... Periods, lai acīm redzamajā pasaulē radītu labus darbus, rīkoties godīgi un pareizi...

(Nolēmām pastrādāt ar planētu. Vēršamies pie visiem, kuri ieiet Kristus Režģī, un lūdzam translēt uz Zemi Svēto Garu, uz visurieni, kur šie cilvēki dzīvo...)

– Bērnu režģis lūdz pieņemt Svēto Garu kopā ar mums...

Uz mums negaidīti nāk pateicības plūsma...

– Sajutu, ka it kā uz Zemes ir kļuvis vairāk svaiga gaisa, ir kļuvis vieglāk elpot no tā, ka Svētais Gars ir iegājis Zemē.

Planētas telpā tiek radīti apstākļi aktīvai cilvēku atmodai. Apzinošies cilvēki sāks transformēties, bet neapzinošies vienkārši veiks labus darbus. Konflikti sāks nogludināties, un notiks noregulēšana fiziskajā telpā.

Tuvākā gada laikā šīs enerģijas sāks paaugstināt un apskaidrot cilvēkus, pat dziedināt. Kurš tic, tas dziedināsies. Tā ir tāda dāvana Zemei, lai cilvēki sāktu vairāk vērsties pie Svētā Gara un kopumā pie garīgām praksēm. Kaut kādas neparastas enerģijas aktivizēsies šajā gadā.

– Mēs pateicamies par to, ka tas ir noticis... Mēs ļoti priecājamies un pateicamies...

Dievišķā Aizgādne tagad atlaiž mūs savas burvīgās enerģijas plūsmās, un mēs varam pa tām pacelties ļoti augstu... It kā tās būtu rokas, kuras mums tiek pastieptas mūsu garīgajam ceļam.

Viņa mani aicināja biežāk nākt viņas apkampienos, lai sāktu vairāk izmainīties garīgi.

Cilvēks sāks izmainīties fiziski. Ķermenis kļūs dzīvāks, veselāks, mēs varēsim vieglāk vadīt savu ķermeni.

...

Mēs jau izjutām šīs enerģijas. Mēs tās pieņēmām un sajūtām tās, kā svaigumu, kā vējiņa pūsmu. Kā iemācīties vadīt šīs enerģijas?

D.A.: Tikai caur Mani.

Redzat, mūs tiecas paaugstināt un pacelt līdz augstākajam līmenim. Un mums nāksies pacelties līdz tai apziņai, kur mēs spēsim viņu sadzirdēt.

Interesanti, agrāk mūs veda Ercenģeļi, aizveda līdz Diženajai Dievietei. Bet tagad mēs esam pacēlušies vēl augstāk – līdz Dievišķajai Aizgādnei. Turklāt Svētais Gars atnāca uz planētu pats, mēs pat nedomājām par viņu. Viņš nostājās manā priekšā, paziņoja, ka Viņš ir šeit, un nekur no tā nedēsies.

Mans jautājums: ar ko atšķiras mūsu pagājušā vešana no Ercenģeļu puses no pašreizējās?

D.A.: Es taču esmu Visums. Es strādāju šūnu līmenī – jūs pagaidām neesat aizgājuši līdz šai sapratnei. Jūs vairāk runājat par apziņu, bet Es strādāju ar vielu! Es transformēju atomus, šūnas un jūsu ķermeņus. Lūk, kas ienācis jūsu dzīvē.

Jūs nedomājiet, kas Es nesu tikai gaišas vibrācijas, jo Es taču esmu arī Visuma blīvās enerģijas, Es sevī ietveru dažāda blīvuma vielu.

...

Lūdzam sākt dziedināšanu. Negaidīti sevī konstatēju neticēšanas pilnīgai izdziedināšanai programmu, kaut arī pati esmu daudz nodarbojusies ar pašas dziedināšanos un konkrēti vācu prom arī šo programmu.

Katram no procesa ir sava attīrīšanās, enerģija ir caurspīdīga, gaišzilā un maigas ceriņkrāsas tonī. Es to sauktu par ultravioletu.

D.A. saka, ka šī enerģija transformē mūsu šūniņas, strādā ar mentālo programmu, ar katras šūnas uzstādījumiem “neticu, nevaru, neiespējami”, tāpēc ka apziņa ir nevis galvā, bet visā ķermenī. Mēs visas savas domas sūtām šūnās, tāpēc arī mūsu orgāni slimo. Pašlaik tiek grautas negatīvās programmas, kuras bojā fizisko ķermeni (tā saucamā psihosomātika).

D.A.: Tas darbojas apzinošos cilvēku labā. Mēs taču nevaram izmainīt jūsu domas. Ja jūs jau esat apzinājušies un ieraudzījuši to, kas jums traucē izdziedināties, tad tas arī tiek sasists. Mēs nevaram ar varu izdarīt to, ko jūs nelūdzat apzināti.

Rāda ainu: pļava ar augošiem ziediem. Līst lietutiņš. Tie ziedi, kuri vēl nav atvērti, pumpuros, nepieņem lietus lāsītes iekšā, tās notek pa zieda virspusi, bet tie, kuri ir atvērti, pieņem iekšā šos pilieniņus.

Darbs noritēja ar fizisko šūnu apziņu, pēc tam ar astrālo ķermeni, pēc tam ar mentālo ķermeni. Tiek izdedzinātas un izlīdzinātas fiziskā ķermeņa projekcijas astrālajā un mentālajā aspektā, lai “cēloņi” nenolaistos fiziskajā ķermenī, lai visi ķermeņi atbilstu cits citam. Tas ir jauns darba līmenis. Ir parādīts fiziskā ķermeņa svarīgums un vienlīdzība ar citiem ķermeņiem.

D.A.: Mēs tagad brīdinām un aicinām jūs uz jūsu domu tīrību. Tagad jūs saskaņojāt trīs ķermeņus – fizisko, astrālo un mentālo. Visi procesi noritēs ātrāk. Ir paātrinājies domu materializēšanās process. Esiet akurāti ar domām un vēlmēm. Radošā doma ir jums tuvinājusies. Radīšana sāk mobilizēties cilvēkā. Un Mēs iesakām jums pagaidām neko nevēlēties.

...

Mēs redzam četrus pārus, kuri mīl viens otru. Saskūpstieties!

Uz šīs lieliskās nots mēs pabeidzam mūsu meditāciju.

Mēs pateicamies Dievišķajai Aizgādnei un viņas Eņģeļiem par lielisko praktisko meditāciju.

Ceru, ka tajā ir daudz derīga mums visiem.

P.S. Tamlīdzīgu meditāciju audioierakstus un tekstu jūs varat noklausītie un izlasīt vietnē sanatkurama.ru.

 

No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2015., 2. numurs.

Žurnāla Interneta veikala adrese: http://world-channeling.com/

Žurnāla e-pasta adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe