Individuālo dziedniecisko kanālu iniciācija

(No arhīva)

15 03 27 03

14.03.26.

Mēs piesaucam Kosmisko Medicīnu, Ercenģeļus-dziedniekus un lūdzam tagad visai grupai iniciēt individuālos dziednieciskos kanālus, tos, kurus var pieņemt katrs cilvēks, pēc viņa īpatnībām, pēc viņa Dzimtas un pēc viņa misijas.

Mēs piesaucam visus Augstākos Es, Skolotājus, kuri strādā ar mums, lai viņi palīdzētu, pasekotu, iniciētu mums dziedināšanas enerģētiskos kanālus.

Pauze.

Un jau viss, sākās pieņemšana. Paskatieties, rokas sākušas strādāt, kājas sākušas strādāt. Kādam varbūt tagad kaut ko iztīrīs, izdedzinās – to, kas traucē enerģiju labai plūšanai. Katram būs sava paša darbs.

Kam jau ir savi paša kanāli, tad tie vienkārši tiks pastiprināti un tiks pievienotas kaut kādas augstākas dimensijas. Visiem tie būs ugunīgie kanāli. No ugunīgajiem Augstākajiem plāniem ir atnākušas Būtības.

Mēs atveram sirdis, pateicoties un pieņemot, atļaujam, ļaujam, pat lūdzam dot mums šīs iesvētīšanas.

Mēs pieņemam dziednieciskās enerģijas sev, saviem radiniekiem un tiem, kas palūgs jūs izdziedināt viņu.

Kamēr mums norit iniciācija, nedaudz paskaidrošu. Varbūt kāds vēl nezina, kurš pagaidām neārstē. Pirmais – tā ir dziedināšanas ētika: nedrīkst savus pakalpojumus nevienam piedāvāt. Tas ir karmisko līgumu pārkāpums. Tas ir pats pirmais bauslis: nelūdz – nelien.

Otrkārt, ne vienmēr un ne visas slimības var un vajag ārstēt. Slimība cilvēkam kaut kādu iemeslu dēļ tiek dota. Un vienmēr vajag jautāt gan savam Augstākajam Es, gan viņa Augstākajam Es. Dažreiz nāk pilnīgs aizliegums ārstēšanai. Tas ir, nerunājiet pretī Dievišķajai dvēselei iegūt tās pieredzes, kuras viņa vēlas iegūt, lai cik nesaprotami un nevajadzīgi jums tas neliktos.

Un trešais – iemācieties aizsargāties enerģētiski, kad jūs ārstējat cilvēku. Piesauciet, teiksim, Dievmāti aizsardzībai un ietiniet sevi violetajā liesmā, baltajā liesmā, Rafaēla zaļajā liesmā. Var sevi ietīt trīskāršā liesmā. Jeb rozā, ceriņkrāsas, ultravioletā, lai nesaņemtu “dāvanu” no slimnieka.

Ceturtais – vienmēr uzskatiet, ka ārstējat nevis jūs, bet ārstē caur jums. Neārstējiet ar savu paša enerģiju. Jūs esat tikai pārvadītājs.

Kā šo enerģiju piesaukt? Jūs varat teikt: “Universālā dievišķā enerģija, dota man dziedināšanai, atnāc pie manis!” Un šī plūsma iniciēsies. Tas ir, tā ne vienmēr jūsos būs...

Skatieties, kāda spēcīga plūsma nāk, jūtat?

Ļoti stipra plūsma nāk, attīra visus jūsu kanālus, lai jūs būtu labi pārvadītāji. Pilnīgi atveriet sirds centru, kādam nav atvērts (man joprojām sirdī sāp).

Lūdzu, atveriet sirds centrus kā milzīgus lotosus. Jums, pirmkārt, kaut ko tur izdedzinās, notīrīs jūs, un, no otras puses, jūs citādi nepieņemsiet šīs enerģijas. Kā saka, pa ūsām tecēja, mutē netika. Lūk, lai tiktu, vajag pieņemt atvērtā sirdī. Citādi tas viss ir veltīgi.

Tādiem viļņiem nāk, jā? Sajūtiet savas robežas. Paskatieties, kādi Lieli jūs esat kļuvuši. Jūs visi šeit stāvat milzīgi...

Vēl pacelieties uz augšu, uz nākamo līmeni. Iedomājieties, ka rokās guļ liela, liela ugunīgas enerģijas lode. Tas ir jūsu Spēks, kurš jums tagad ir dots. Šī enerģija ienāk jūsos caur rokām, pakāpeniski iesūcas. Un viņai jāieiet sirdī. Un paskatieties, kā viņa iedzīvosies. Gribu izteikt vēl vienu piezīmi. Šim spēkam ir jāiedzīvojas. Viņš var jums izlēkt, ja kliegsiet, lamāsieties, dusmosieties. Viņš izlēks. Ugunīgajam ķermenim tādās vibrācijās nav iespējams atrasties. Tas ir, mums vienmēr ir jābūt harmonijā, gaismā, mīlestībā, mierā.

Esiet uzmanīgi, citādi mēs šo Spēku varam pazaudēt. Mīliet sevi un citus cilvēkus. Neļaujiet sev vairs nekādus izlēcienus. Nespiediet sevī negatīvu, bet vienmēr vienkārši darbojieties no mīlestības un domājiet no mīlestības. Tad jūs būsiet tieši tajās vibrācijās, kurās šis Spēks var eksistēt.

Viss, mēs pieņemam... Vēl nāk šīs enerģijas atlikumi. Mēs pateicamies Visiem, kuri mums tagad iedeva šos Spēkus. Tie ir mūsu Augstākie Es, Medicīnas Akadēmija – Eņģeliskā, Ercenģeliskā. Tie ir mūsu Ercenģeļi, kuri ir ar mums, tas ir Sanats Kumara, kurš iemieso mūsu Skolu.

Mēs visiem jums pateicamies!

 

Pievienots 27.03.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/initsiatsiya-individualnich-tselitelskich-kanalov

Tulkoja Jānis Oppe