Katrs cilvēks pats par sevi ir kristāls

Vladimira un Natālijas meditācija

(No arhīva)

Šī meditācija noritēja Lielajā Utrišā 2014. g. jūlijā. Šeit runa iet par kristālu un cilvēku mijiedarbību. Vladimirs uzdod jautājumus. Mums atbild Sanats Kumara.

15 03 14 01

Kristāli (no grieķu κρύσταλλος, sākotnēji – ledus, pēc tam – kalnu kristāls, kristāls) – cieti ķermeņi, kuros atomi ir sakārtoti likumsakarīgi, veidojot trīsdimensiju periodisku telpisku sakārtojumu – kristālisko režģi.

Kristāli – tās ir cietas vielas, kurām ir dabiska ārēja regulāru simetrisku daudzskaldņu forma, kura balstās uz to iekšējo struktūru, tas ir, uz vienu no vairākiem noteiktiem vielu veidojošo daļiņu (atomu, molekulu, jonu) regulāriem izvietojumiem. Reāls kristāls ietver dažādus režģa iekšējās struktūras defektus, kropļojumus un nelīdzenumus uz skaldnēm, un tam ir daudzskaldņa pazemināta simetrija kā sekas augšanas apstākļu specifikai, barojošās vielas neviendabīgumam, bojājumiem un deformācijām. Reālam kristālam ne obligāti piemīt kristalogrāfiskas skaldnes un regulāra forma, taču tam saglabājas galvenā īpašība – likumsakarīgs atomu stāvoklis kristāliskajā režģī. (Vikipēdija)

 

Mēs uzdevām jautājumu – kādus kristālus ir vērts izmantot dziedniecībā? Kā izmantot kristāliskās akmens lodes, galvaskausus?

Kristāls pastiprina jūsu informāciju. Jūs dziedinot zināt informāciju, taču tā atrodas jūsu zemapziņā. Jūsu kristāls to pastiprina, un jums ir vieglāk to uztvert apzināti. Strādā pats gaišreģis, taču viņš sev netic. Kad viņš kontaktējas ar lodi, tad viņa zemapziņas impulsi pastiprinās, un viņš šo informāciju var intuitīvi nolasīt. Taču šim procesam ir jābūt atstrādātam, lai tas būtu bez pūlēm.

Tagad no akmens arvien biežāk tiek taisīti kausi. Kā tie iedarbojas?

Tu zini, ka skaņas ārstē, iedarbojoties uz čakrām un ķermeņa daļām. Labāk būtu sakārtot akmens kausus tajā tonalitātē, kāda vajadzīga ķermenim. Bet skaņas var arī vienkārši izdziedāt. Var izdziedāt domās, ne tikai fiziski.

Cilvēkiem, protams, ir saprotamāk, kad viņi dzird skaņas, tāpēc ka tad dziedināšanā piedalās paša dziedināmā apziņa, ne tikai viņa zemapziņa. Zemapziņa uztver nedzirdamās skaņas, bet apziņa – dzirdamās. Kad cilvēks dzird skaņas vai mūziku, viņš pats piedalās savā dziedināšanā, saprotot, kādā procesā viņš ir. Tas strādā kā placebo.

Bet kā kristāli strādā dziedniecībā?

(Sanats Kumara vērš uzmanību uz to kristālu, kuru mēs izmatojam Augšupcelšanās Krēslā.) Kristāls pastiprina informāciju, strādā kā pārvadītājs un pastiprinātājs. Šajā akmenī ir noenkurots augšupcelšanās stars, kurš pastiprinās. Kāpēc cilvēks katrā Ceremonijā „paceļas”? Tāpēc ka viņš uztver iedarbību no pastiprinātā augšupcelšanās stara, kuru jums sūta Skolotāji un Debesu Tēvs.

Akmeņi pastiprina jebkurus starus un enerģijas. Ja sūtām negatīvas enerģijas, tad pastiprinās negatīva iedarbība. Arī pozitīvas iedarbības pastiprinās.

Ja es izsaucu savu Kosmisko kanālu un nolieku blakus kristālu, tas strādās stiprāk?

Tam, kurš ar viņu strādā. Ja tu uztver enerģijas, ja kristāls ir tavās rokās, tad priekš tevis enerģijas pastiprināsies. Apmēram tā, kā darbojas kristāliska lode gaišredzībai. Kristāls nevar iedarboties uz zāli, viņam ir ļoti maza aura.

Bet uz mani var?

Viņš pastiprinās to enerģiju, kuru tu viņam sūti.

Bet ja es ar savu auru iedarbojos uz zāli, kā tādā gadījumā?

Šī kristāla iedarbība būs piliens jūrā. Visi cilvēki ir kristāli, viņiem taču iekšā ir ūdens. Un kristāliskā daļa šīs enerģijas uztver, bez šī mazā kristāla. Un bez tam viņu atvērtie aktivizētie gaismas ķermeņi arī ir kristāliski. Fiziskie kristāli, salīdzinot ar kristāliskajiem gaismas ķermeņiem, var turēt vienu simto daļu no tās enerģijas, ko var turēt pats cilvēks ar saviem smalkajiem ķermeņiem, ja cilvēks viņus jau ir aktivizējis, un viņi jau ir darba stāvoklī.

Tas ir, kristālus izmanto tikai tie, kam nav uzbūvēti gaismas ķermeņi?

Un vai tad Taiberonam viņi nav uzbūvēti?

Tā pašlaik visdrīzāk ir nodeva maģijai, kura vienmēr ir strādājusi ar kristāliem – enerģijas pastiprinātājiem. Magi pēc vibrācijām strādāja līdz trešajai čakrai, viņiem pat sirds bija slēgta, par kādiem gaismas ķermeņiem varēja būt runa? Viņiem nebija šo ķermeņu.

15 03 14 02

Pašlaik jūs dažādās Zemes daļās aktivizējat savus gaismas kristālus (lemūriešu, atlantiskos), aktivizējat savus pašu smalkos ķermeņus, kuri ir kristāli. Pat zvaigžņu ķermeņi jums jau ir aktivizēti.

15 03 14 03

Nododiet sveicienus saviem pirmās dimensijas brāļiem – kristāliem. Viņiem ir tīra apziņa un tīra kristāliska forma. Tas ir supravadītājs. Viņi gan pārvada enerģiju, gan fiksē to kā ūdens: vari apvārdot ūdeni, bet vari arī kristālu. Spogulim arī ir kristāliska uzbūve, un magi arī to izmanto.

Kādu lomu spēlē galvaskausi?

Nav nozīmes, kāda forma ir kristālam.

Kāds kristāls ir tīrāks un pareizāks – apaļš vai galvaskausa veidā?

Kāds koks labāks – kurš aug ar saknēm zemē, vai nocirsts, un no viņa ir izgriezta statuete? Šeit ir tāda pati daba, jūs varat akmeni izmantot kā materiālu saviem izstrādājumiem. Viņa struktūra, protams, jau ir bojāta, bet vienalga, akmens paliek akmens, bet koks – koks. Kristāls saglabā savas funkcijas kā pārvadītājs, glabātājs un pastiprinātājs, bet, jo dzīvāks ir kristāls, jo labāk ar viņu kontaktēties.

15 03 14 04

Jautājam, vai dvēseles, kuras ieslēgtas maiju galvaskausos, ir atbrīvotas? Lūdzam mums parādīt Maksu. Iekšā deg gaisma, tātad, dvēsele tur ir klātesoša pagaidām (uz 2014. g. jūliju).

Šajos galvaskausos dvēseles guļ kā anabiozē. Laika tur nav, un viņas nesaprot, cik ilgi viņas tur ir nodzīvojušas. Tās ir ļoti lēnas stāvokļa enerģijas. Tādai dvēselei pēc atbrīvošanās ir jāaugšupceļas, jāatpūšas un jāatnāk atpakaļ uz Zemi pilnā apziņā, tikai tad viņa varēs pavēstīt mums tās zināšanas, kuras bija tādā veidā saglabātas. Pagaidām tas, redzams, nenotiek.

Atceramies, ka kontaktējāmies ar dvēselēm, piestiprinātām dolmeniem un akmens statujām. Pat divas dvēseles pēc viņu lūguma atbrīvojām.

Cilvēki caur kristāliem var sazināties ar saviem Augstākajiem Es, viņu atbildes pastiprināsies. Bet atbildes nāk nevis no kristāla, bet no viņiem pašiem.

15 03 14 05   15 03 14 06

Cueva de Espadas – ala ar pasaulē pašiem lielākajiem kristāliem

Chihuahua štatā ir vara šahta Naica, kuras dibenā 3 km dziļumā ir ala Cueva de Espadas ar pasaulē pašiem lielākajiem kristāliem – selenīta kristāliem, garumā līdz 30 m. Alu pirmoreiz atrada 1974. gadā Chihuahua City (Meksika) dienvidos.

 

Pievienots 14.03.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/kazhdiy-chelovek-sam-po-sebe-kristall

Tulkoja Jānis Oppe