Sanats Kumara: Atceries!

NATĀLIJA KOTEĻŅIKOVA:

Sanat Kumara, es šodien pamodos, kad kārtējo reizi kādam centos pierādīt, ka mēs neesam atnākuši vienkārši tā dzīvot kā parasts cilvēks – strādāt, ēst un gulēt. Un šī iekšējā misijas apzināšanās miegā bija ļoti labi sajūtama. Tā sadala parastos cilvēkus un mūs. Tajā apziņā mēs to lieliski zinām, un mums to bieži atgādina.

Gribētos ar tevi parunāt par šo tēmu.

 

Sanats Kumara:

Jā, mans draugs, ir cilvēki un cilvēki. No vienas puses, pasaulē mēs tieši tāpat strādājam, guļam un ēdam, kā tu saki. Bet ir kaut kas, kas mūs atdala no visiem pārējiem un piešķir mūsu dzīvei īpašu jēgu. Šī dzīves jēga ir “kosmiskā nodarbe”, šī senā īpaša uzdevuma sajūta, kura dienas dzīvē “aizsmērējas”, taču mēs neļaujam jums to aizmirst, visu laiku atgādinot un noskaņojot jūsu saprātu īpašā veidā. Tāpēc ka galaktiskā misija nedrīkst jums aizmirsties un nodzist pavisam, lai kā jums to negribētos. No vienas puses, tā nedrīkst spiest uz apziņu. No otras puses, tā klusi skan dziļajā atmiņā kā zvaniņš, atgādinot, ka vēl daudz kas ir priekšā, ka tikai aizsākas tas, kādēļ jūs visi šurp atnācāt, ka, lūk, tagad gan jūs ķersieties pie lielās “darīšanas”, kurai jūs visi esat paredzēti.

Pareizi jūtat, ka esat neparasti cilvēki. Jūs esat cilvēku “ādā”, jūs esat starp viņiem, lai no iekšienes zinātu visu, ko jūt parasts cilvēks. Taču jums ir vēl viena sajūta, kuras nav citiem – galaktiskā pilsonība, Radītāja atbildība, tā to var nosaukt. Jūsu galaktiskā daļa ir “dzīvāka” par visām pārējām daļām, tajā skaitā arī cilvēcisko. Viņa neguļ, nepastaigājas, neēd, un visu laiku novēro jūs. Jūs miegā tagad jau atrodaties tikai viņā. Jūs izdarāt noteiktas darbības, apmācāties, risināt zemes problēmas no jūsu Augstāko “Es” redzes viedokļa. Pēc tam jūs mēģināt to apzināties ar dienas prātu, taču nav pietiekamas saiknes, un pārāk dažādas saprāta formas ir šajos punktos, lai tiešā veidā izdarītu to, par ko jūs sapņojat Salvingtonā (lokālā visuma galvaspilsētā).

Nu ko, tu centies, neguli un modini citus. Vēl nepietiek planetārās enerģijas tavu biedru lielākās daļas pamodināšanai. Tikai sargkareivji ir pamodušies un sāk bikstīt guļošos.

Sakiet, dārgie lasītāji, kādas sajūtas jūs tagad jūtat, lasot šo materiālu? Vai jums ir “šī sajūta”? Mēs to varam nosaukt par modinātāja zvanu.

Ir pienācis laiks saprast, ka uz Zemes mīt dažādu galaktisku rasu un dažādu attīstības līmeņu dvēseles. Vienas rases, mazāk attīstītas, pieņem stafeti no attīstītākām, kurām fiziskajā dimensijā ir liela pieredze. Dvēseles, kuras tikai aizsāk nolaisties fiziskajā plānā, pārdzīvo šeit ciešanas, ar kādām viņu dvēseles daļiņa nekad nav sadūrusies. Viņām ir mazāk izredžu izdzīvot, viņu dvēseles daļas “apkarina” sevi ar vainu un pārdarījumiem, viņas pastāvīgi meklē savu ciešanu cēloni. Vienīgais cēlonis – jauns dzīvesveids, neizzinātas jūtas un maza zemes pieredze. Liela atšķirība no tā, ko viņas “atceras” par “citu dzīvi”.

Bieži tādas dvēseles negrib šeit dzīvot, aizmirstot savu izlūkošanas misiju savai Ģimenei, kura tikko ir atnākusi uz šo pasauli un vienkārši pieņemas pieredzē caur sūtņiem fiziskajā pasaulē. Pat ja bērns ir nodzīvojis piecus-septiņus gadus, tad tā jau ir pieredze, kura ir nenovērtējama Kosmiskajai Ģimenei, atnākušai uz Zemi. Šis sūtnis jau ir pieskāries ar kājām virsmai, ieguvis zemes barības, ūdens, gaisa pieredzi. Viņš ir sajutis stihijas, ieguvis sajūtu orgānu pieredzi, sajutis “Aizsegu”... Tas maksā dārgi!

Tagad daudzām kosmiskām rasēm ir pieeja planetārās pasaules svētumam – dzimšanai caur fizisko dimensiju. Arvien vairāk un vairāk izlūku un sūtņu nāk uz Zemi. Katrs no viņiem savā imprintā nes kā zemes blīvuma apgūšanas uzdevumus, tā arī savus dzīves pamatus, ieradumus, kuri izveidojušies viņu Kosmiskajā Rasē. Norit apmaiņa ar kosmiskajām zemapziņām caur tiem, kas dzimuši zemes ģimenē. Visattīstītākie vecāki ir piekrituši audzināt citus cilvēkus.

Runājot par cilvēku ārējo līdzību dzīvniekiem (esmu sastapusies ar tādām atklāsmēm: cilvēki-čūskas, cilvēki-kaķi, Indijā – cilvēki-ziloņi utt.), jūs vienkārši ieraudzījāt Kosmiskas rases Dzimtas Iezīmes. Patiešām, ir tādas rases, jūs viņas pazīstat no sengrieķu freskām un Šumeru civilizācijas māla plāksnītēm, indiešu attēliem utt. Un tādas rases arī sāka ar to, ka iesūtīja savus pārstāvjus uz Zemi. Tās nav gēnu inženierijas kļūdas, tā ir vēl zināšanu par cilvēka DNS sistēmas nepietiekamība, pirmās savu DNS injekcijas cilvēku DNS, rasu sajaukšanās un vēlēšanās izcelties parastās cilvēces vidū, lai tavu “Es” nesajauktu ar parastu zemes cilvēku.

Visos laikos Kosmiskās Rases, vai nu apguva jauno uz Zemes, vai arī palīdzēja apturēt agresiju un piesātināt cilvēkus ar harmoniju un žēlsirdību; vai nu mācījās, vai arī mācīja.

Un tālāk jūsu ceļš iet caur jaunāko apmācīšanu un mācīšanos no vecajiem. To, kuri beidz savu zemes dzīvesveidu, tālākā ceļa būtība ir nevis atpūtā, bet rosīgā citu apmācības un pašmācības darbībā, pieredzes krāšanā Galaktikas karstajos punktos, atklātās apmācībās un praksēs citās dimensijās un rasēs.

Un jūs tieši tāpat pieņēmāties pieredzē uz citām planētām, citos ķermeņos, reizēm veltot ievērojamu savas Dzīves daļu vienam no jūsu Klātbūtnes punktiem tajā vai citā galaktikā. Nav nekāds brīnums, ka jūs viegli piemērojaties smagajai dzīvei uz Zemes, kur noteiktas rases karo. Jums tāda pieredze ir izieta – uz Zemes vai citās galaktikas vietās.

Jo ne katrs uz Zemes taču sniedzas pēc ieroča, un reizēm jums tāda primitīva attiecību noskaidrošana šķiet mežonīga. Atrodiet savā “Es” pārsteiguma sajūtu par tādu bērnišķīgu jautājumu risināšanu – kurš par kuru ir stiprāks. Šādu principu pauž primitīvas tautas, neattīstīta apziņa un sākotnējais saprāts, kuru klātbūtne uz planētas tiek konstatēta tādā veidā – viņi visu laiku grib būt stiprāki par citiem, un lai visi to zinātu.

Kopumā, kā mēs redzam, jūsu pasaule vēl atrodas sākumizglītības stadijā, kur iedzīvotāji tikko ir pienākuši pie Mīlestības atklāšanas. Pirms cik gadiem jūsu vecmāmiņas un vectētiņi ierunājās par Mīlestību?

Renesanses laikmets atmodināja ne tikai tehniskās un radošās zināšanas, bet arī ierunājās par mīlestību. Pēc tam gluži kā kāds aizkāra aizsegu jūtām. Un atkal divdesmitais gadsimts atcerējās, ka bez dzīvnieka vairošanās seksuālajiem instinktiem vēl ir jūtas, kuras atrodas krūtīs.

Pašlaik sāk blāvot vēl vienas – Beznosacījuma Mīlestības un pieņemšanas – jūtas. Jums stāv priekšā tās izaudzināt un sākt apmācīt tajās citus. Tā ir svarīga galaktiska misija. Vairums cilvēku no vecajām Ģimenēm ir atnākuši ar tādu misiju, lai pārvadītu cilvēku apziņu uz nākamo evolūcijas pakāpi caur Beznosacījuma Mīlestības attīstīšanu. Kad šīs jūtas sevī izaudzinās kaut vai 5% cilvēku, viņa sāks savu uzvaras gājienu pa planētu.

Tad citi cilvēki sāks mīlēt kā humanoīdi.

Tad viņi nekaros.

Tad visas rases uz Zemes sajauksies, un sāksies teritoriju pārdalīšana pēc konfesijām.

Tie, kuri piekops noteiktu dzīvesveidu, sāks apmesties blakus cits citam.

Tie, kuri apzināsies, ķersies pie tā, ko apzinās.

Pašlaik mēs jums palīdzam pamosties pilnīgi un saprast, ka jūs audzināt ne tikai zemes cilvēkus, bet arī daudzu citu rasu pārstāvjus, kuri pēdējos gadsimtos ir atnākuši uz šejieni, lai pamācītos – nevis prātu, bet tikai fizisko dimensiju un dzīvi blīvajā plānā.

Kāpēc tas kosmiskajām rasēm ir svarīgi? Šī zemes pieredze rada Cilvēku pilnā mērā. Cilvēks – tā ir Būtne, nevis ķermenis. Tas ir starpzvaigžņu gēnu inženierijas, jūsu pašu radošuma daudzdimensionāls produkts. Rases rodas un izzūd, ražojot pieredzi. Pieredze ir tas, kas paliek no rasu dzīves. Katrā dimensijā ir sava apziņa un sava nenovērtējama dvēseles augšanas pieredze.

Pieredze – tas ir tas, ko tu esi savākusi savās dzīvēs un kas ir tava “Es” raksturīga iezīme, atšķirība no daudziem citiem. Jūs visi netiecaties būt kā visi, bet atrodaties (esat klātesoši) dažādās valstīs, dažādos stāvokļos, dažādās grūtībās, dažādās kosmiskās rasēs, katru reizi iegūstot KOSMISKAS BŪTNES PIEREDZI.

Eksistē noteikta kvota starpzvaigžņu pieredzes krāšanā, zināms minimums, lai šķirtos no blīvuma un pārietu uz citu dimensiju šajā galaktikas daļā, šajā dvēseles fragmentā. Uz jūsu vietu momentāni atnāks tie, kas vēl nav sakrājuši šo pieredzi, kam nepieciešams šeit būt un kas turpinās cilvēku atbrīvošanu miermīlīgas kopienas, vērstas uz labāku likteni un skaistu dzīvi, veidošanu.

Ceru, tu to esi apzinājusies pilnā mērā, un vienkārši dari to, ko dari, bet ar lielāku centību. Jo ir taču jāpaspēj!

2014.12.11.

No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2015., 1. numurs.

Žurnāla Interneta veikala adrese: http://world-channeling.com/

Žurnāla e-pasta adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe