Daudzdimensionālā dziedniecība 3

Pirmais piemērs

15 02 23 01

Maskava. Jauna sieviete. Cietusi no lielām galvassāpēm. Izmeklējusies Burdenko (hospitālī – tulk. piezīme), atraduši čiekurveida dziedzera cistu un perēkļus smadzeņu labajā daivā.

Tikusi novērota turpat, Burdenko. Teikuši, ka operāciju taisīt nav jēgas, tāpēc ka dzīves kvalitāte pēc smadzeņu operācijas strauji pasliktināties. Viņa apraksta savas sūdzības: “Veselības pasliktināšanās, briesmīgas galvassāpes, čiekurveida dziedzera cista, neveiksmes visā, lai pie kā ķertos, nav veicies viss – gan darbs, gan dzīve, gan viss pārējais plus bailes.”

 

Konsultācija skaipā

Izejam pie cēloņa: jaunajā sievietē iekšā sēdēja mirušais vectētiņš, kuru viņa redzējusi dažas reizes dzīvē. Viens vectēvs miris viņas dzimšanas laikā, otrs dzīvojis tālu. Viņš nomiris un atradis patvērumu viņas ķermeņa iekšienē. Es nosūtīju viņu “uz vietu”, kur viņam stāv priekšā atjaunošanās un attīrīšanās. Turklāt bija vēl tumšas būtības sievietes iekšienē, viņas arī aizvācu un iemācīju vingrinājumus, lai viņas neatgrieztos.

Skaidri ieraudzīju: kaut kas ar viņu ir noticis līdz 3 gadu vecumam. Izskatās pēc liela izbīļa vai maģijas. Nosūtīju viņu pie maga – paskatīties, kas bija 3 gadu vecumā. Lūk, atbilde:

“Sveicināta Natālija! Es griezos pie maga, viņa man pateica, ka es vecumā līdz 3 gadiem esmu redzējusi bēres, un mani ir pacienājuši ar mirušā piemiņas baltmaizīti un konfekti, bet es it kā līdz galam neesmu apēdusi un tādā veidā paņēmusi tās mirušās sievietes vai meitenes dzīves daļu. Teica 40 dienas mazgāties ar svēto ūdeni. Bet jūs varat izlabot šo momentu?”

Es atbildēju: “Bet kādēļ vēl labot? Jo mazgāties ar svēto ūdeni taču ir tik vienkārši, un tas vispār uz jums iedarbojas attīroši, atbaida tumsu utt. Mazgājieties uz veselību. Nedomāju, ka līdz galam neapēsta baltmaizīte kaut kā ietekmē jūsu dzīvi, bet mazgāties svētajā ūdenī ir ļoti derīgi – no ļaunas acs, no maitāšanas utt.”

Tātad, viņa 40 dienas mazgājās svētajā ūdenī. Lūk, ko viņa atrakstīja 4. mazgāšanās dienā.

“Atvainojiet, ka es jūs traucēju, bet vaigi tā vien deg jau 4 dienas pēc kārtas, tieši 15:30 katru dienu, turklāt punktos uz labā vaiga plankums taisni dedzina, kreisajā pusē viss vaigs, bet nededzina, un visu to pavada šermuļi, pēc stundām 2 pāriet. Kas tas var būt?”

Atbildēju viņai: “Jūs mazgājāties svētajā ūdenī? Varbūt tāpēc vaigi deg? Un nepierasti tīrs ķermenis?”

Domāju, ka mēģināja izsisties cauri būtības.

Pagāja 3 nedēļas. Galvassāpes pilnībā pārgājušas. Dzīve sākusi sakārtoties. Viņa nosūtīja savu māmiņu pie manis uz konsultāciju.

Viņas māmiņas konsultācijā es viņu (meitiņu) pazīt nevarēju, kaut gan bija pagājušas tikai 3 nedēļas. Pirms tam viņa bija slima drūma būtne, bet tagad uz mani raudzījās vesela jauna stipra sieviete.

 

Otrais piemērs

15 02 23 02

Sanktpēterburga. Jauna sieviete, iet garīgo ceļu, apmeklē seminārus, apmācās, lasa, praktizē. Sākusi praktizēt Kala-čakru, uz kuru viņai ir iesvētīšana no indiešu Meistara, taču sapratusi, ka paliek tikai sliktāk. Rezultātā visa grupa, kura pieņēma iesvētīšanu, atteikusies no prakses, kura sākusi viņus graut vai vienkārši visiem kļuvis sliktāk.

Sieviete atcerējās, ka kopš bērnības nekad nav varējusi just parastu prieku, laimi, priecīgumu, labvēlību... Visam ir bijusi nevis jūtu, bet domu nokrāsa, viņa nav jutusi kā visi, bet sapratusi.

Pret mani viņai bija kaut kāds iekšējs protests. Tagad mēs sapratīsim, no kurienes tas nāk.

Sākušās galvassāpes un depresijas stāvoklis. Tomēr, pārvarot sevi, “pēc gribas impulsa” viņa atbrauc uz Almati, kur man ir daudz draugu. Viņa izlaiž manu semināru, bet atlido uz Augšupcelšanās Krēslu. Pirmajā Krēslā viņa ir kā novērotājs. Pēc Krēsla redzēju viņu uz ielas – visa pelēka, saliekusies, galva sāp, garastāvoklis slikts.

Pēc tam viņa nākamajā dienā izgāja Augšupcelšanās Krēslu. Es virs viņas ieraudzīju milzīgu tumšu astrāli-mentālu būtni kā apsēstību. Piesaucu visus savus spēkus un pati pastrādāju ar attīrīšanu. Viņai kļuva daudz labāk. Es viņai paskaidroju, ka ir izdarīta tikai daļa darba, jo vajag uzzināt mūsu darba likumību (cēloņa un seku likums, kontrakti, karma u.c.), lai viss neatgrieztos atpakaļ.

Konsultācija. Viņas dvēsele teica, ka šī tumšā un augstā kosmiskā būtne ir noslēgusi kontraktu ar zemes dvēseli, ir dzimusi šajā ķermenī likumīgi. Parasti cilvēkam atsevišķi ir astrālais Augstākais Es, atsevišķi mentālais Augstākais Es. Šī būtne ir ļoti augsta, liela, astrāli-mentāla, taču tumša un nemīloša. Viņa krāj zemes pieredzi. Tas ir normāls eksperiments un eksperimentālas planētas.

 

Visu cieņu jaunajai sievietei – viņas prātam un attīstītībai. Viņa ir ieguvusi izglītību dažādās valstīs, apprecējusies un neatlaidīgi nodarbojusies ar garīgo ceļu. Taču garīgais ceļš ir saistīts ar apskaidrošanos, bet tumšās būtnes enerģijas slikti ir pieņēmušas šo gaismu. Viņa mēģināja aizvest sievieti no turienes, kur viņa varētu tikt atklāta un aizvākta. Viņa protestēja pret gaismas praksēm.

Tātad, konsultācijās mēs dzēšam kontraktus ar tumšajiem spēkiem.

Ejam uz Karmas Padomi, pēc tam uz Hronikām, pēc tam atkal uz Karmas Padomi ar sūdzību, ka Augstākā Es vibrācijas neatbilst fiziskā cilvēka attīstībai un gaismai. Brīvās gribas apstākļos ir pārkāptas tiesības izvēlēties un attīstīties.

Visbeidzot mūs nosūtīja uz Galaktisko Padomi(!). Kamēr es domāju, ko un kā man tur vajadzēs pierādīt, kā atrast vajadzīgo instanci, noskaidrojās, ka mums ir iedevuši “pavadošo zīmi”. Es uzreiz nonāku vajadzīgajā vietā un iesniedzu petīciju. Un Galaktiskā Padome nolēma šo Būtību (Augstāko Es) paturēt savā tuvumā līdz lēmumam, ko ar viņu darīt tālāk, un ATBRĪVOJA NO AUGSTĀKĀ ES manu aizstāvamo.

Skatos, kas rezultātā ir iznācis. Sutratma no dvēseles iet gaiša un neapgrūtināta ne ar kādām savām daļām – ne astrālām, ne mentālām. Uzreiz savā fiziskajā ķermenī.

Piesaucu savus Spēkus astrālajā un mentālajā plānā, piesaucu visus, kuri var mums palīdzēt, un mēs uz sutratmas radām auras – astrālo un mentālo, kuras sāk spīdēt zelta saules gaismā. Tās izskatās kā tukšas matricas.

Novēroju, kā mans Augstākais mentālais Es aktivizēja radīšanas čakru, un sāka radīt Augstāko Es ķermeņu apvalkus auru iekšienē. Čakra bija sajūtama fiziski, un es vienkārši novēroju, kā mans Augstākais Es strādāja astrālajā un mentālajā plānā.

Tad es biju zaudējusi pašpaļāvību, bet tagad nākas atzīt, ka mans Augstākais Es ir sācis periodiski pieslēgties un radīt caur mani. Tā bija arī agrāk, bet tikai ārkārtējos darba ar planētu gadījumos.

Un kā gan ar pacienti? Pilnīga izdziedināšanās, galvassāpes pārgājušas, seja ieguvusi citu krāsu (kas praktiski mēdz būt vienmēr, kad aizvāc no cilvēka tumsu, īpaši, lielu tumsu). Garastāvoklis izlabojies, procesu, kurus tu pārdzīvo, izprašana, jau dziedina. Tagad viņai stāv priekšā piepildīt Augstāko Es ķermeņu apvalkus ar sevi, ar savām jūtām un domām, padarīt cilvēciskus un apgaismot.

 

Trešais piemērs

Konsultācija pa skaipu. Sievietei ir augsts garīgais statuss, sen pamodusies (ļoti agri), un tādēļ izgājusi vairākus pastiprinātus momentus. Tajā laikā tiem, kas bija “pamodušies”, nebija viegli. Parādījusies vainas un nepilnvērtības sajūta – ne tā eju, varbūt lepnība, varbūt neesmu cienīga (vai kaut kas no šī arsenāla). Uz laiku pametusi garīgo ceļu. Tagad atkal ir atgriezusies apskaidrošanās praksēs.

Viņai atgādina Skolotāji: “Tu esi unikāla. Kaut arī nezini, neapzinies. Tu iekļūsti katrā apziņā. Mīli. Dzirdi. Runā. Un pārliecini. Tu sevi pieņem kā Sasniegumu, un tas ir tas starpposms, tā pakāpe, kas jūs savieno ar Zelta Apziņu un ar jūsu Meistarību.”

 

“Tu redzi mērķi. Tu gribi par to būt. Bet tava Būtība – iziet un izpaust visu izmaiņu procesu, pārveidošanās ceļu. Tur ir galvenais strīds un tavas dvēseles un tava prāta nesaskaņa.

Jūs atjaunojat Viengabalainību, saglabājot sadalītības pieredzi. Un šīs iekšējās pretrunas, iekšējā cīņa pēc būtības ir jūsu atpazīšanas un izvēles instrumenti.

Tu mīli gaismu. Tu esi uzticīga Viņai. Bet sevi tu viņu nepieņem. Mēs pieejam tev gan tā, gan šitā. Paldies, ka sajuti mūsu pa-vēlējumu. Ka pārvācies, kaut arī ļoti negribēji, ka uzrakstīji (kam pretojies un raudāji kā bērns). Tā ir Dziedināšanās. Daudz brūču vēl ir iekšienē, tu tik dziļi tās esi novietojusi, ka arī pati noticēji, ka esi pieņēmusi... Piespiedi aizmirst... “Atļauj tevi mīlēt” – lūdza Debesu Tēvs. Mēs lūdzam:

Atļauj tev palīdzēt!”

Es ļoti dziļi izjutu viņas iekšējās pretrunas, augstās vibrācijas, savas apziņas ierobežojumu (kautrība, vaina, bailes paust lepnību...), iekšējās mocības un augsto uzdevumu. Ne vienmēr garīgais ceļš, īpaši “pionieriem”, mēdz būt gluds. Viņa vērsās pie Augstākā Es un nevarēja sevi tur atrast, nevarēja atrast balstu un atbalstu savām jūtām un domām. Turklāt Skolotāji vienmēr vērsa viņas uzmanību uz viņu pašu fiziskajā ķermenī.

Lūk, tā izpaužas pretruna starp augstām vibrācijām un bailēm iziet uz augstākajām apziņām. Vibrācijas ir augstas, apziņa atpaliek.

Kas aiz tā visa stāv?

Apbrīnojami, bet šajā gadījumā apakšējais aspekts, fiziskais cilvēks, izrādījās PATS ATTĪSTĪTĀKAIS no trīsvienības. Pati dziļākā cilvēka būtnes daļa izrādījās fiziskajā plānā!

Viņas astrālais Es – sprigana, acīga meitene, kura man tarkšķēja: “Nē, nu jūs paskatieties, cik glīta es esmu!” Viņa grozījās manā priekšā un bija ļoti apmierināta un priecīga, gaiša un laba. “Nē, nu jūs tikai paskatieties uz mani!” Viņa izstaro gaismu un prieku, viņas jaunība nav saistīta ar dziļām jūtām un vēlmēm.

Mentālais aspekts izrādījās aprobežots zēns, stiprs, labs, vienkāršs, bet ne pārāk vieds. Viņa vīrišķās iezīmes bija gluži kā kultūras neskartas, “neapdrāztas”.

Izdarām secinājumu, ka vajag PIEPILDĪT SAVUS AUGSTĀKOS ES AR SEVI, SAVU VIEDUMU, JŪTU DZIĻUMU, GARĪGUMU, DIEVIŠĶO MĪLESTĪBU.

Šeit vēlreiz apstiprinās, ka visi trīs aspekti zemes liktenī ir līdzvērtīgi. Bet mums stāstīja par Zelta Eņģeļiem, mītošiem mūsu Augstākajos Es. Ne vienmēr, un pat ne bieži.

Tātad manai aizbilstamajai stāv priekšā savas būtības slīpēšana “no apakšas uz augšu”. Skolotāji viņai saka (konsultācijā): ķerties pie pašaudzināšanas – dievišķās mīlestības un apskaidrības, vieduma un augstākā sapratīguma ienešanas savos Augstākajos Aspektos.

Mentālajai būtībai stāv priekšā dot zināmu izglītību, mīkstināt viņa stūrainību.

Tālāk stāv priekšā “visu savu daļu pievešana pie vienota parauga”, tas ir, visu ķermeņu, visu kā viena harmonizēšana.

Un pašu interesantāko es izdzirdēju beigās, kad budhiālajā plānā “apspriedos” ar zemes dvēseles fragmentu, ar to būtni, no kuras iziet visas viņas dvēseles sutratmas uz planētu. Viņa teica: ir iespēja pabeigt zemes inkarnācijas šajā dzīvē, ja viņa spēs visu to izdarīt – “pievest visas savas daļas pie vienota parauga”. UN TAD VIŅA IEKĀPS TIEŠI DVĒSELĒ, TAS IR, IEKŠ BUDHI. Un viņas sutratma uz visiem laikiem tiks ievilkta dvēseles aspektā (pārējās sutratmas kopā ar fiziskajām, astrālajām un mentālajām būtnēm uz tām noies savu ceļu savā laikā).

Man tas bija jaunums. Mēs vienmēr esam uzskatījuši, ka augšupcelšanās ir pārlēkšana pāri astrālajam līmenim uz mentālo līmeni. Bet, izrādās, mēs zinām ne visu!

Un, ja labi padomā, tad astrālais plāns jau min mums uz papēžiem, drīz jau mēs dzīvosim astrālajā plānā. Tad pārlēkšana pāri plānam vairs nav mentāls, bet budhi!

Es nolēmu šo radušos augšupcelšanās versiju precizēt sarunas ar Valdnieci Mariju laikā.

 

Dārgā Valdniece Marija, pastāsti, cik lielā mērā ir atvērušās durvis caur aizsegu? Kas ir cilvēka augšupcelšanās pašreizējā laikā?

Valdniece Marija: Par agru vēl ir runāt par cilvēka augšupcelšanās pašiem augstākajiem līmeņiem. Tas viss ir tikai potenciālā, kuru jūs varat atklāt savā pašreizējā dzīvē. Jūs patiešām varat uzkāpt Zemes augstākajā līmenī, bet tikai tam ir vajadzīga īstena apskaidrība un liela velte planētai. Nedzenieties pēc līmeņa, meklējiet, ar ko jūs varēsiet atmaksāt Zemei par viņas viesmīlību. Nav lielu un mazu darbu, ir uzticība un cenšanās izdarīt visu, ko spēsi, labākajā veidā.

Tā kā uzdrīkstieties, un pēc jūsu darbiem jūs tiksiet tiesāti.

15 02 23 03

Kāpēc tu saki “tiesāti”?

Tāpēc ka jūs stāsieties Zemes un Saules sistēmas Karmas Padomes priekšā.

Bet es taču jau esmu Zemes Karmas Padomes loceklis...

Es zinu, un tas uzliek zināmu atbildību par tām lietām, kuras tu dari, un par domām, kuras tu sēj. Kā un cik lielā mērā, kas ir rezultātā un kāda ir cena...

Sakropļotas dvēseles vai dvēseles augšupcelšanās – tas viss ir uz taviem svariem, cilvēk...

Šeit guļ atbildība par jūsu mācībām, un zināšanas pārsver slavu un samaksu. Esiet modri un nekrītiet uz vieglu maizi!

Gribu jautāt, cik lielā mērā šis brīdinājums attiecas tieši uz mani?

Esi savu interešu sardzē un neļaujies provokācijām. Nes savas zināšanas tīras un nepiezemētas. Esi pati!

 

Jā, Skolotāji no augšas var mūs brīdināt, redzot priekšā briesmas vai kārdinājumu. Lai ņemam šos brīdinājumus sev “bruņojumā”. Domāju, mums katram tas ir vajadzīgs – padomāt, kā un kurp ejam, ko darām, kā un kurp vedam.

Nē, viņi negrib mūs apturēt. Viņi grib, lai mēs darbotos, turpinātu strādāt, gaismot, un mūs nebūtu iespējams nobremzēt.

Taču atšķirt, redzēt dažādas mācības, to sekas, to reālās, nevis reklamētās iespējas, un, pats galvenais, aiz jebkuras mācības vai praksēm redzēt mērķi, tas ir, pieiet lietai saprātīgi.

Daudz trokšņa – vēl nenozīmē daudz jēgas. Mācībai ir jāstrādā nevis ar galvu, bet ar sirdi. Tai ir jāved pie mīlestības un apskaidrības ne ar skaistiem vārdiem, ne ar solījumiem, ne ar brīkšķi un pūli, bet ar praksēm, apmācībām, pozitīvām ietekmēm uz sabiedrību un jaunatni.

 

Pievienots 23.02.2015, atjaunots 24.02.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/mnogomernoe-tselitelstvo-3

Tulkoja Jānis Oppe