Atskaite par Saules Brālības seansu 15. februārī

15.02.17.

15 02 19 01

15. februārī noritēja kārtējais vebinārs Saules Brālības enerģiju Seanss. Dažus momentus no vebināra gribas atzīmēt.

1. Ievads. Eksistē vairākas atsevišķas piezemes sistēmas: skološanas (darbs ar apziņu un saprātu), tehnoloģiskā (Zemes iekārtošana), komunikatīvā (sakari ar citām Saules sistēmām), navigācijas (ceļojumi), enerģētiskā (iedarbošanās), fiziskā, Karmas nodaļa, Maģijas nodaļa u.c. Ir policijas nodaļa, saistīta ar Karmas nodaļu.

Eksistē milzīgs uzdevumu un manipulāciju (vadību) tīkls-sistēma, apgādāts ar enerģētisku rezervi darbībai ar instrumentu un manipulāciju metodēm un sistēmām.

Čenelingi tiek pieņemti no skološanas sistēmas (tā nāk no Debesu Tēva) un no tehnoloģiskās sistēmas (apziņas Režģi, enerģētiskās plūsmas, prakses). Kosmisko enerģiju seanss nāk no tehnoloģiskās sistēmas, kura iedarbojas uz mums, mūsu ķermeņa un apziņas šūnām ar enerģijām.

Ar ko skološanas sistēma atšķiras no tehnoloģiskās?

Skološanas sistēma – tā ir Gaisma un Mīlestība, tas, kas iedarbojas uz saprātu un apziņu. Mīlestība intelektu transformē viedumā, bet tās ir gan zināšanas, gan apskaidrība. Tas ir ceļš uz Tēvu.

Tehnoloģiskā sistēma var būt jebkurā plānā, jebkurā “krāsā”. Tās palīdz cilvēkam pāriet no viena plāna uz citu.

Visas sistēmas strādā kopā. Tā ir kopiena. Un viens un tas pats cilvēks var vienlaikus strādāt ar dažādām sistēmām, kā, piemēram, Krajons, Aštars, El-Morija, Sen-Žermens.

Un cilvēks arī strādā vairākās sistēmās uzreiz.

2. Attīrīšanās un testēšana. Blīvā enerģija ietin netīrumu daļiņas, pēc tam vieglā enerģija anihilēja blīvās netīrumu daļiņas. Aizvācam enerģētiskos blokus. Attīrām kanālus.

3. Atnāca medicīniskā sistēma. Darbs ar kauliem. Galvaskauss, mugurkauls, locītavas... Darbs ar to, kas konstatēts testēšanas periodā.

Kaulos atrodas atmiņa un attīstības programma. Mēģina DNS, atmiņas un magnētisko lauku līmenī atrisināt mugurkaula slimību problēmas.

Kosmiskie ārsti ir atnākuši ārstēt mūs.

Veikuši kaulu rentgenu (!). Ārstējam katrs savu – plecus, mugurkaulu, astes kaulus. Mediķi ir izsaukuši palīgus, viņu ir izrādījies pārāk maz(!) Daļu no mums (piecus cilvēkus) paņem uz kuģiem nopietnākai ārstēšanai. Pārējos ārstē mājās.

Ir kuģis (rāda): medicīniskā ātrā palīdzība.

Kādam vēl ārstē arī sirdi.

4. Atnāca Liels cilvēks, milzis. Tā ir Cilvēka Spēka Būtība, mums noritēja iesvētīšana Cilvēka Spēka Enerģijās.

Tas nav tikai fiziskais spēks, bet arī daudzdimensionālā cilvēka spēks, gara spēks, miesiskais spēks, elementālais spēks, vīrišķība, izturība, pacietība, izpratne un viedums. Šis Lielais cilvēks ir Cilvēka Spēka zemes egregors. Tas ir ļoti svarīgs spēks – mentālais Augstākais Spēks. Viņš mūsos ienāk pēc mūsu atļaujas. Brālība novērtē mūsu procesu.

Trīs reizes mums atgādina par šī procesa svarīguma apzināšanos un liek mums saprast, kas ar mums notiek: lemūriskā daļa savienojas ar atlantisko. Šīs daļas mentālajos ķermeņos savienojas ar mīlestības palīdzību, un tikai mīlestība var sastiprināt spēku un apziņu.

Uz šiem trīs pīlāriem – spēku, augstu apziņu un mīlestību, stāv mūsu Viena aspekts. Spēks ir saistīts ar vibrācijām, apziņa ar dievišķību, ar saprātu; mīlestība visu sastiprina, savieno un no augšas pārklāj ar kupolu, Vienotībā.

5. Iziešana uz Viena apziņu. Jo vairāk mēs ieejam šajā apziņā, jo vairāk piepildām šo apziņu ar sevi. Un būtu labi piepildīt ar spēku, augstu apziņu un mīlestību – kas piemīt Debesu Tēvam.

6. Sūtām mīlestību uz planētu un visiem cilvēkiem. Cilvēks, kurš stāv augšā, nedrīkst radīt graujošus momentus ne tikai visam kosmosam, bet arī tam, kurš viņu ir radījis – cilvēcei.

7. Jums ir ļoti šaurs priekšstats par daudzdimensionalitāti – “sutratma savieno Augstākos Es dažādos plānos”. Tā ir trīsdimensiju saprāta uztvere. Arī pa “horizontāli” eksistē daudz jūsu daļu-klātbūtņu. Tas pats attiecas uz citām asīm, bez vertikāles un horizontāles. Meklējam savas klātbūtnes punktus mentālajā plānā – un redzam, ka šī aina ir kā zvaigžņotās debess karte.

8. Iedarbošanās no augstākajiem plāniem uz savu apakšējo aspektu. Mīlestības plūsma uz sevi apakšējo. Sūtām no fiziskā plāna mīlestību saviem apakšējiem aspektiem. Priecājamies par savu daudzdimensionalitāti – tā ir palabota un attīrīta.

Pievienojam savas daudzdimensionalitātes “sānu daļas”.

9. Pastiepjam cits citam rokas, papildinām cits citu un izmantojam cits citu Augstākā Mentāla līmenī (dvēseļu klastera radīšana). Radīšana Viena Apziņas līmenī: vācam visas savas horizontālās daļas Viena Apziņas līmenī un nosūtām sevī apakšējā. Mīlestību kā savienojošo materiālu vēršam uz sevi apakšējo.

10. Salīdzinām sevi pirms vebināra un tagad.

11. Vēsās enerģijas apstrādāšana – onkoloģijas profilakse. Iešana cauri visiem skriemeļiem. Iekšienē kļuva svaigi un gaiši.

12. Uz nakti var lūgt S.B.: “Es piesaucu Saules Brālību un lūdzu man veikt individuālu seansu atbilstoši manai veselībai un manai apziņai. Es jums pateicos.” Seansu nebūs vairāk, kā jums vajadzīgs. Atbilstoši pieprasījuma spēkam nāk atbildes spēks (tiek domāta grupa vai individuāls seanss).

13. Pieceļos – visa pārpildīta ar enerģiju. Gribas dejot vai nodarboties ar kaut ko fizisku. Svaiguma, tīrības, klusa prieka sajūtas iekšienē.

14. Noslēgumā lūdzam caur Saules Brālību sazināties ar Debesu Tēvu un caur viņiem sajust Tēva enerģijas. (Tā bija mana izvēle. Pieprasījumu novērtēja augstu.) Savienojamies ar sirdīm ar savu Saules Brālības Augstāko Es vai ar jebkuru no viņiem.

15. Nonācām līdz Debesu Tēvam, uztvērām starus, bet apzināties nav ar ko. Tur ir cits saprāts, cita apziņa un pārāk stiprs S.B. filtrs...

Apziņa izplūda līdz Lokālajam visumam un kļuva par viņu. Visas pasaules ir mana ķermeņa šūniņas. Mēs savā iekšienē ietveram visas pasaules. Mēs esam visu būtņu iekšienē galvenā rezultējošā kolektīvā apziņa, un viņas visas attīstās vienlaicīgi, šajā mirklī. Tur mēs šajā līmenī pastāvīgi attīstāmies, maināmies, apzināmies visus procesus. Mūsu iekšienē norit milzīgi procesi (kā cilvēkā ar šūnām), bet mēs, atšķirībā no fiziskā saprāta, kontrolējam šīs procesu miriādes.

Kas augšā, tas arī apakšā, taču mēs cilvēka ķermenī neapzināmies procesus, bet tur mēs sekojam visām ietekmēm un kustībām, apzināmies un koriģējam. Strādājam tur kā radītājs.

17. “Tu saproti, kā dzīvo Tēvs? Viņš dzīvo rūpēs, ne tikai mīlestībā, kā jūs viņu uztverat. Ja nebūtu iekšējo procesu koriģēšanas ar to būtņu palīdzību, kuras pēc Tēva uzdevuma ar to nodarbojas, tad nebūtu arī mīlestības, tāpēc ka mīlestība izpaužas caur aktīvām darbībām – lai visiem būtu labi, lai pasaule būtu labklājīga un lai katra būtne varētu maksimāli saņemt to pieredzi, kura viņa vajadzīga, viņas dvēseles iecerēta. Un Tēvs visas pieredzes iegūst uzreiz.”

“Mums gribētos, lai jūs radītu savu Brālību uz Zemes. Tā ir ne tikai fiziskā ķermeņa dziedināšana, ne tikai apziņas attīstīšana, jaunas zināšanas, sajūtas, sapratnes. Pēc mūsu Brālības parauga mēs gribam pastumt jūs uz sapratni par Brālības uz Zemes svarīgumu. Mēs nolaižam mūsu Brālības projekciju uz planētu. Un mūsu seansi veicina, lai šī Brālība sāktu pulcēties, lai arī pa kripatām.

Palūkojieties, jums jau ir personālas saiknes ar Kristus-apziņu. Jūs nevis vairs vienkārši ieejat Kristus-apziņas Režģī, bet jums ir savs klasteris, - no tiem, kuri piedalās seansos, bet var arī patstāvīgi piesaukt mūs un strādāt grupā. Un tur būs savi klasteri. Tās ir kā šūniņas, kuras dzemdina jaunu miesu. Un šī miesa ir brālīgas attiecības uz Zemes.

Mēs pateicamies tiem, kuri piedalījās šajā seansā, un gaidīsim nākošo seansu.”

Arī mēs pateicamies visiem, kuri ar mums strādāja! Uz jaunu tikšanos!

Atgādinu, ka nākamais seanss ir ieplānots 11. martā pulksten 18 pēc Maskavas laika.

Speciāli, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu paklausīties seansu, maksa ir minimālā – 500 rbļ.

15 02 19 02

Es palūdzu man uzrakstīt, kā jums pagāja seanss. Lūk, jūsu atsauksmes.

Tatjana Balcera 15.02.15

15 02 19 03

Sveicināta Nataša un dārgie vebināra dalībnieki! Tik daudz jāapzinās pēc šī Seansa.

Ar kauliem strādāja nopietni, ar locītavām, mugurkaulu...

Jutu manas kosmiskās Ģimenes klātbūtni un mīlestību, viņi arī ar mani strādāja. Šķiet, ka es ne uz tā kuģa biju. Tik daudz tur bija prieka, gaismas un mīlestības! Kā Mājās būtu pabijusi.

Pieņēmu Spēku – augsta, mentāla Būtne, man nebūs par ļaunu gara spēks, gribasspēks, viedums, dvēseles miers, pieņemšana... Protams, šīs īpašības kaut kādā pakāpē manī ir, taču gribētos pastiprināt. Pēkšņi es izgāju uz Viena apziņu. Kāpēc? Nolaidos zemāk, kad Nataša paziņoja, ka esam izgājuši uz Viena apziņu.

Ļoti sajutu mīlestību, kuru es – Lielā, no augstas dimensijas, sūtīju pati sev – mazajai. Interesanta pieredze – sevis aplūkošana un savienošana sevī daudzdimensionālajā, augstās dimensijās, pa horizontāli.

Labi pieņēmu vieglo, vēso enerģiju. Tā strādāja ar visiem ķermeņiem, ar iekšējiem orgāniem šūnu līmenī. Man patika Brālības salīdzinājums, pēc šo enerģiju iedarbības: “Jūs tagad kā rozītes ar rasas pilītēm.”

Kad būvējām portālu pie Tēva, es nez kāpēc iegāju savā sakrālajā sirds telpā. Redzams, man tas ir pats īsākais ceļš pie Viņa uz šo brīdi.

Pateicos Natašai, Visiem, kuri ar mums strādāja, un sev.

********

Ļena

Natālija, labrīt, paldies Jums par lielisko vebināru.

Uz nakti es uzlūdzu Saules Brālību darbā un devu savu piekrišanu visam, ko viņi uzskata par vajadzīgu darīt: gan operācijām, gan būšanai uz kuģa, ja tas ir nepieciešams. Man uzreiz kā ar lentu apsēja sirdi (kreisajā pusē), un es pajautāju, vai viņi man taisīs sirds operāciju? Atbilde (iekšējais “svārsts”) nāca – jā. Nekādi sapņi nerādījās, taču pamodos tieši 5-cos no rīta ar sāpju sajūtu kā pēc operācijas. Un ka abas čakras pa labi un pa kreisi no aizkrūts dziedzera ir atvērtas (tā, kas labajā pusē, tika nejauši atvērta Dorinas Vjorčes (Doreen Virtue) seminārā “Eņģeliskā terapija” pagājušā gada septembrī). Nelielas sāpes bija jūtama arī galvā pa kreisi, tur, kur sirds.

Es iezemējos un atkal apgūlos. Darbs turpinājās visā ķermenī, sākumā skeletā, pēc tam kājās. Palūdzu pastrādāt ar manu trešo čakru, lai aizvāktu piesaistes, kuras traucē man attīstīt gribasspēku. Visus cilvēkus, kurus redzēju sapnī, laidu vaļā.

15 02 19 05

Daudz ko sapņoju, bet pamodos ar dziesmu “Pāvs ar zaļajām acīm” (Peacock blue eyes?). Tā skanēja angliski, jau aranžēta korim, un jauna meitene kā karaokē mēģināja to dziedāt krieviski (lai piedalītos kaut kādā konkursā).

Melodiju un harmoniju es uzreiz iegaumēju. Taču tas bija tikai piedziedājums. Mi mažorā.

Veselību un mīlestību, Ļena.

15 02 19 06

 

Pievienots 19.02.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/otchet-o-seanse-solnechnogo-bratstva-ot-15-fevralya

Tulkoja Jānis Oppe