Kas tas ir – „zelta apziņa”?

15.01.27.

15 01 30 01Dārgie Saules Brāļi! Pastāstiet par saules zelta apziņu, lūdzu. Un vai zelta daļiņu plūsmas jūsu staros ir ar viņu saistītas?

Nē, tādas plūsmas nav saistītas. Jūsu Saules Brālības apstarojumi ar zelta joniem ir saistīti ar jūsu šūnu apstarošanu ar zelta gāzes daļiņām, ja tā var izteikties. Tās vajadzīgas, lai apstarotu vielu, kura uzkrāj enerģiju un piesaista papildus gaismu jūsu šūnās (sāka nākt zelta plūsma).

Apraksti savu stāvokli.

Man patīk šī plūsma. Tā ir mīksta, it kā sastāv no sīciņām daļiņām, zelta atomiem, droši vien... Tā pēc enerģiju sastāva atgādina zelta tīklu, kurā mēs savācam savu nevajadzīgo enerģiju no organisma – būtības u.c. Taču daudz gaišāka un smalkāka.

Zelts piesaista gaišos spēkus un neļauj jums nolaist savas vibrācijas, tas ir, notur jūs tajā līmenī, uz kuru esat pacēlušies.

Tas neattiecas uz juvelierizstrādājumiem?

Kaut kādā mērā jā. Jo organisms taču saņem zelta jonus gan no jūsu auskariem, gan gredzeniem, taču niecīgus. Nenozīmīgs procents nāk no rotām, bet 99% – no mūsu stariem. Tātad, zelta plūsma sastrādā gaismu jūsu šūnās un notur viņu tajās.

Es jau pārvēršos zelta statujā!

Nebaidies, mēs taču redzam, cik tev šodien vajag. Ņem un ņem, neatsakies.

Man kļuva karsti, enerģija izstarojas no manis. Pateicos!

Bet, lūk, tagad var parunāt arī par zelta apziņu. Viņas kā tādas nav, tas ir zelta daļiņu, sakrātu no tādiem stariem, mirdzums. Tu ne tikai uzņemsi, bet arī izstarosi no sevis tādas plūsmas, kad savienosies ar savu Augstāko Es šajā līmenī.

Es tādas būtības ieraudzīju 7. dimensijas līmenī, ugunīgo būtību, kuras savienojušās kristus Režģī, pasaulēs. Es neko nejaucu, tā ir?

Tas gluži tā nav, jo mūsu Saules Augstākie Es nemīt gluži virs Zemes. Viņi nāk no Saules Brālības, lai kalpotu uz Zemes, taču viņu kopienu var ieraudzīt visā Galaktikā. Patiešām, daļa no mums tādā veidā kalpo planētai Zeme, daļa no mums ir savienojusies uz Sīriusa, daļa uz Venēras gatavo izlūkgājienu uz Sauli.

Vai tad Brālības pamats neatrodas uz Saules?

Mēs esam visur, un tikai daļa no mums ir uz Saules. Tas saistīts ar telpas neesamību jūsu izpratnē. Mēs esam visur, arī telpas nozīmē.

Tas man ir skaidrs. Esmu klātesoša ar savu apziņu milzīgā telpā, kuras katra daļiņa ir atvērta pasaule, portāls uz citām dimensijām vai ieeja uz iekšieni...

Jā, apmēram tā, tas ir, mēs varam vienlaicīgi atrasties dažādās vietās un pie tam apzināties un strādāt, kalpot un atpūsties vienlaicīgi. Vienlaicīgi dzīvot uz dažādām planētām un atbildēt kopienas priekšā par saviem veikumiem, rīcību un zināšanām.

Tā tad arī ir Zelta apziņa?

Zīm. 2.

Ne visiem, kuri piekopj tādu dzīvesveidu, ir tāda apziņa. „Zelta jaunatne”, tev ir pazīstams tāds teiciens? Tā jēgu tu saproti? Tad, lūk, lai piederētu šai kohortai, jūs tad arī atnācāt uz planētu un ejat augšupcelšanās ceļu. Pagaidām maz kas no jums ir gatavs augšupcelšanai pēc savas apziņas, kaut gan ir arī tādi. Šeit nav vajadzīgas īpašas zināšanas vai vibrāciju kalngals. Humānisms, tīrība un mīlestība ir svarīgāki.

Kā tu zini, jūsu zināšanas jums citā pasaulē nenoderēs. Tās attiecas tikai uz Zemi.

Vibrāciju kalngals – tas ir tikai fiziskajā ķermenī...

Savienojums ar augstākajām apziņām un īsta dievišķa mīlestība sirdī, viedums un „laime no sirds” nobriedušai dvēselei ir svarīgāki par visiem pasaules dārgumiem. Tad piepildieties ar dvēseles labākajām īpašībām, aktivizējiet saikni ar savām Zelta apziņām, izaudzējiet no sevis daudzdimensionālu dārgumu. Tas ir jūsu ceļš uz labāku pasauli.

 

Pievienots 30.01.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/chto-takoe-zolotoe-soznanie

Tulkoja Jānis Oppe