Cilvēka Dvēsele

15 01 18 01

Man šodien gribas dalīties savā zemes vēsturē, lai parādītu, kā mūsu dvēseles vāc zemes pieredzi uz planētas.

Vecā dvēsele daudz reižu ir inkarnējusies uz planētas. Viņa ir devusi priekšroku attīstīt sevi dažādās valstīs, dažādos kontinentos, dažādos ķermeņos un lomās. Es daudz reižu esmu iegājusi savās Hronikās un varu dalīties ar to, ko esmu uzzinājusi. Pēc šī piemēra arī jūs izdarīsiet secinājumus par sevi.

Nesaukšu atmiņā senās rases, kur es biju milzīgos ķermeņos, vēlāk redzēju sevi melnādainā lemūrieša ķermenī bez dalījuma dzimumā (vīr. vai siev.) un cilvēka ķermenī ar lauvas galvu... Pastāstīšu par mūsu tagadējo rasi.

Tātad, valstis, kurās ir inkarnējusies mana dvēsele:

Krievija (Krievzeme), Francija, Anglija, Grieķija, Spānija, Romas impērija, Polija, Indija, Ķīna, Indonēzija, Sīrija, Ēģipte, Maiju civilizācija, Baikāla ezera vietējās ciltis, Vidējie Austrumi, Ziemeļeiropa, Tuvie Austrumi... Nepilns saraksts, tā kā speciāli Akašas Hronikās neeju, bet tikai ar vajadzību.

 

«Сколько раз я жила?

Сколько весен ждала?

Сколько сыпалось снега в те зимы?

Нарисуйте мне карту,

Где я не была.

Покажите те земли,

где я не жила.

Поднесите мне воду,

что я не пила.

Не найдете таких и в помине.

Все я видела в этом миру.

Все любила и все горевала.

Не гуляла я в райском бору.

Все, что дорого, людям давала.

Не нашла я любови нигде.

Не увидела пламени чувства.

Снова здесь я в беде.

Я в прозрачной воде

Выпью жизни счастливой искусство».

“Cik reižu esmu dzīvojusi?

Cik pavasaru gaidījusi?

Cik sniega krita tajās ziemās?

Uzzīmējiet man karti,

Kur neesmu bijusi.

Parādiet tās zemes,

Kur neesmu dzīvojusi.

Pienesiet man ūdeni,

Kuru neesmu dzērusi.

Neatradīsiet tādus nekur.

Visu esmu redzējusi šajā pasaulē.

Visu mīlēju un visu sēroju.

Nestaigāju pa meža paradīzi.

Visu, kas dārgs, cilvēkiem devu.

Neatradu es mīlestību nekur.

Neieraudzīju jūtu liesmu.

Atkal šeit es esmu likstā.

Es dzidrā ūdenī

Izdzeršu laimīgas dzīves mākslu.”

 

To raksta meitenīte Aņa Karlova, pašlaik viņai ir 7 gadi, bet dzeju viņa raksta no 3 gadu vecuma. 4 gadu vecumā jau bija izdota viņas pirmā grāmatiņa. Lūk, viņas blogs.

Kādēļ mums vajag zināt šīs zemes dvēseles attīstības detaļas? Lai saprastu, kā viņa attīstās. Lai stādītos priekšā, ka viņa neaprobežojas ar vienu valsti vai vienu nacionalitāti. Dvēselei nav ne nacionalitātes, ne vecuma, ne dzimuma, ne pastāvīga talanta. Ja tu esi bijis talantīgs mākslinieks, nākošajā reizē tu vari atnākt kā zinātnieks vai karavīrs. Ja tu esi bijis baltais, citā reizē vari atnāk ar dzeltenu vai tumšu ādu. Tu biji budists, citā reizē atnāci kā kristietis.

Un tas pilnīgi nenozīmē, ka šajā dzīvē tu esi ierobežots ar vienu likteni, vienu profesiju vai vienu likteņa dzīvesbiedru. Tev nav paredzēts vienīgais variants, un zemes ceļa katrā punktā ir dažādas izejas uz dažādiem dzīves variantiem. Ar to ir nodrošināta gribas brīvība. Un neviens jūs uz Zemes nevadīs, skaidrojot, ar ko jums te labāk būtu nodarboties. Fiziskajam cilvēkam uz planētas ir izvēles brīvība, un viņš par to nes atbildību.

Visas fiziskās un astrālās dzīves pieredzes uzkrājas cilvēka mentālajā aspektā. Viņš izskatās kā būtība, nevis kā cilvēks. Viņā ir sakoncentrēta tā gaisma vai tā tumsa, kura ir sastrādāta vai kura ir jums kāda uzspiesta. Bieži pēc tumšā aspekta attīrīšanas viņš sāk mirdzēt un spīdēt, ja tur bija, teiksim, būtība vai slimība.

Zemes dvēsele izskatās tā (sk. zīmējumu). Šeit jūs redzat zemes dvēseles fragmentu ar daudziem ķermeņiem, kuri vienlaicīgi dzīvo dažādās valstīs. Augšējās “vīnodziņas” – mentālās daļas, vidējās – astrālās daļas, zemāk “gurķīši” – fiziskie, zem tiem elementāļi un vēl zemāk minerāli. Zemāk par cilvēka viņa ķermeni – apakšējie Es, augstāk par cilvēku – viņa Augstākie Es. Acs – tas ir Dvēseles Zemes Būtības fragments, viņš izskatās kā liela ola, kuras iekšienē izvēršas drāma, kur spēlē dažādu laikmetu darbojošās personas. Apakšā apvalku vajag sakļaut, un būs ola.

15 01 18 02

Uz planētas patlaban ir milzīga citplanētu rasu daudzveidība. Daži bērni pirmoreiz dzimst uz Zemes, daži pirmoreiz materiālajā plānā. Daudz bērnu ir atnācis augstā apziņā, sakarā ar cilvēku vibrāciju un apziņas paaugstināšanos.

Citplanētu Augstākie Es ir pavisam citādi, un dažiem no tiem cilvēkiem, kurus esmu redzējusi, smalkajā plānā ir ne šīs pasaules uzbūve, kaut arī arēji viņi nekādi neatšķiras no zemiešiem. Norit liels rasu eksperiments. Ir ģenētiķi, ir tūristi no citām Galaktikas vietām, ir novērotāji, policisti, skolotāji utt.

Aņa Karlova: “Tad no kurienes es esmu? nezinu. Zinu, ka lidot ir vieglāk, kā staigāt, un ka mīlēt vajag tagad. Rītdienas nebūs. Tās ir rindiņas no manas pirmās vārsmas. Visi pūta un elsa, un meklēja, no kurienes es to varēju ņemt. Nu, kā viņiem saprast, ka es neņēmu, bet vienkārši zinu. Viņi taču nezina. Viņiem ir bail lidot. Bet man ir bail staigāt. Ko darīt? lūk, arī es nezinu. Viņi man māca staigāt, bet būtu pamēģinājuši paši palidot. Bet, ar vilkiem dzīvo... Ja reiz atnācu uz šejieni, nāksies staigāt.”

Dvēseles Saules aspekti iemiesojas uz visām Saules sistēmas planētām un mākslīgajām sfērām, kur ir dzīvība. Astrālajā plānā planētu ir ļoti daudz, un viņas riņķo ap Sauli tāpat kā fiziskās. Dvēseles Saules aspekti savā starpā savienojas Vienotībā. Tā tad arī ir Saules Brālība, kura eksistē dažādos apziņas līmeņos. Pēc savienošanās Saules Vienotībā dvēsele apmācās un briest, pēc tam jau var domāt par iziešanu uz Galaktisko Vienotību. Pie tam monādiskā personība nepazūd. Dvēsele – tā ir viena no monādes eksistences formām, viens no daudziem attīstības un pieredzes krāšanas ceļiem. Citas formas – Logoss-Radītājs, Viela – Zvaigzne. Gan gars, gan dvēsele, gan matērija – visas iemiesošanās formas ir piešķirtas Būtībai apmācībai un radīšanai. Personība – tā ir monādiskā atšķirība, radot monādi. Lai kādām formām un kādiem blīvumiem monāde nedodu priekšroku, viņas iekšienē vienmēr paliek Es, kurš vāc visu milzīgo pasaules-ēkas pieredzi.

Sīkāk par to es uzrakstīju grāmatā “Путь души” (“Dvēseles ceļš”).

Ceru, ka jūs varēsiet plaši palūkoties uz savu dvēseles dzīves ceļu un vienkārši lietpratīgāk spriest par aktuāliem sevis attīstības jautājumiem.

 

Pievienots 18.01.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/dusha-chelovecheskaya

Tulkoja Jānis Oppe