Vebinārs “Saules Brālības Seanss”

Dārgie draugi!

Uzaicinu jūs uz otro vebināru “Saules Brālības kosmiskās enerģijas Seanss”.

Vebinārs notiks svētdien, 25. janvārī, 11 pēc Maskavas laika.

“Mēs, Saules Brālība, atnācām pie jums palīdzēt pārvarēt pārejas periodu uz planētas jauno formāciju viegli un ātri.

Mēs kopā ar jums būvējam ne tikai jaunas attiecības uz planētas, bet arī radām līdz šim laikam neredzētus cilvēka ķermeņus. Mēs uz jūsu ķermeņiem iedarbojamies ar augstu vibrāciju kosmosa enerģiju, kura jums palīdz dziedināties un augšupcelties.

Ir vesela brigāde būtņu, kuras ir apvienojušās, lai palīdzētu cilvēkiem. Tā ir radīta uz Saules Brālības bāzes. Tajā ir arī daudz palīgbūtību, kuras šos starus vāc īpašos kūļos. Ir skenējošas ierīces, kuras mums palīdz noteikt, ko cilvēkam vajag. Mēs šos kūļus piepildām ar savu mīlestību, viņas dzīvības kvalitāti, un viņa veicina šo mīlestības enerģiju atrašanu cilvēkā.

Bez mīlestības mūsu stari būtu vienkārši aukstas, svešas dabas plūsmas. Mīlestība atver šūniņas, šūniņas uzsūc šīs enerģijas un pārveidojas.”

 

Jūs varat uz vebināru pierakstīties pa e-pastu

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Maksa par seansu 1000 rbļ.

Ilgums 1.5 – 2 stundas.

Seansu apmaksa caur Сбербанк (vēstulē norādiet savas kartes 4 pēdējos ciparus vai citus rekvizītus).

Karte Nr. 4276 1600 1263 4789, kartes derīguma termiņš 11.15.

No ārzemēm apmaksa caur bankas pārvedumiem, piemēram, Vestern Junion, Golden crown utt.

Vebinārs notiks svētdien, 25. janvārī, 11 pēc Maskavas laika.

 


 

Atsauksmes par Saules Brālības Seansiem

 

Nākošais Saules Brālības vebinārs ieplānots 25. janvārī. Pierakstieties! Jūs varat aicināt pie saviem datoriem jūsu grupas.

 

Vebinārs 2015. gada 11. janvārī

15.01.12.

Ir pagājis Saules brālības enerģiju pirmais vebinārs 2015. gada 11. janvārī.

Nedaudz par seansu. Bija vairākas citai citu nomainošas enerģiju plūsmas. Piemēram, mums deva sudraba jonus, zelta jonus iekšā mūsu ķermeņa atomiem.

Notika darbs ar cilvēka kauliem ar zelta joniem.

Darbs no budhiālā plāna. Tas ir plāns, kurā atrodas ne tikai dvēseles zemes fragments, bet daudz dvēseles daļu, iemiesotu uz visām pārējām Saules sistēmas planētām. Mēs ar jums dzīvojam ne tikai uz blīvām planētām, bet arī uz gāzveida, uz astrālām, uz mentālām.

Vecas dvēseles ir klātesošas ne tikai uz visām pārējām Saules sistēmas planētām, bet arī Saules Brālībā.

Mūsu budhiālie aspekti seansā ar mums savienojās. Pie tam notika daudzdimensionālā tora apvalku spontāna atvēršanās.

Vēl mēs transformējām plūsmas un paši strādājām ar saviem augstākajiem un zemākajiem es. Saules Brālība visu laiku sekoja mūsu darbam.

Pie mums nāca Sanats Kumara, Lucifers un Mihaēls.

***

Lucifers: Sveicu mūsu tikšanās dalībniekus!

Mūsu eksperiments jūsu visumā nospēlēja lielu lomu. Tas bija izrāviens. Protams, tas mums devās smagi, un ir cietušie, bet tagad tas vairs nav svarīgi. Pēc šī eksperimenta visums pārgāja jaunā statusā. Visas hierarhijas ir nomainījušās, visas apziņas ir pacēlušās par vienu vai pat diviem plāniem.

Tiem, kuri nepieņem dualitātes eksperimentu – kad mēs noenkurojām ļaunumu uz planētas un sākām to pētīt, ir vajadzīga piedošana šim eksperimentam. Vēl ir negatīvs kā pret Luciferu, tā pret pašu eksperimentu. Dabiski, ļaunums ir ļaunums, un mums ar jums ir izstrādājusies viennozīmīga attieksme pret ļaunumu. Es saprotu, ka līdz šim laikam tumšie spēki liek sprunguļus riteņos, kaitē jums. Taču jūs nevarat iedomāties, cik svarīgs bija mūsu eksperiments! Mēs priecājamies, ka jūs tikāt galā un ka viss tas notika!

Apsedziet ar savu mīlestību visu planētu, visus savus pārdzīvojumus, visas savas pagājušās dzīves, kurās jūs noteikti darbojāties gan ļaunā vārdā, gan labā vārdā, tāpēc ka jūs cīnījāties šahā gan melno, gan balto pusē. Un tie bija mūsu eksperimenta nosacījumi, ka katrs no jums izies tādu pieredzi.

Mēs aizveram durvis uz pagātni, lai nevilktu sev līdzi negatīvus pārdzīvojumus un pieredzi, lai atkal nokļūtu gaismā, septiņos vējos, un justos šeit lieliski – lidojumā, priekā, laimē. Sajūtiet savu daudzdimensionalitāti un iemācieties mīlēt gan apakšējās daļas – saknes, gan savu fizisko daļu.

(Jūtam, ka mums ir kļuvis viegli, parādījies mīlestības vilnis.)

(Smejos.) Tie, kuri tagad rakņājas pagātnē – rok vaļā kapus, pēta, uzšķērž mūmijas... nodarbojas ar to, kas savu laiku ir pārdzīvojis, it kā rakņājas samazgu bedrē, kur ir izmesti netīrumi, tas, kas vairs nebūs vajadzīgs. Tas ir izmantotais un nevajadzīgais. Labāk šīs enerģijas un laiku izmantot tam, lai virzītos uz priekšu un pētītu to, kas nāk uz planētu šajā brīdī – nāk kā lavīna.

Jūs vēl neesat atklājuši pat pusi procenta no tā, kas jau ir atnācis un ko jūs varat atklāt. Jūs neesat atklājuši pat trīs procentus no savas varenības, no tā, kas jums atnācis kā Veltes, kā Spēki... Jūs nevarat to izmantot, tāpēc ka tas jums jāatklāj pašiem. Lūk, kam tagad vajag tērēt savu laiku un enerģijas, lai pieņemtu tās iespējas, tos Spēkus, kuri jums doti pēc jūsu statusa, lai palīdzētu cilvēkiem no augstākajiem plāniem, nevis no fiziskā plāna.

Smalkajos plānos jums ir ļoti daudz Palīgu un Spēku, leģioni eņģeļu jums ir doti palīgā, un jūs varat tādas lietas, par kādām agrāk pat neesat dzirdējuši. Vienmēr tiecieties uz priekšu, nekad neskatieties atpakaļ!

Pašlaik daudz cilvēku nodarbojas ar slāvu sakņu atklāšanu. Bet... ne visiem jums ir slāvu saknes, draugi. Tas, ka jūs šajā dzīvē atnācāt uz Krieviju, nenozīmē, ka jūs neesat dzīvojuši Ķīnā, Amerikā, Āfrikā, Austrālijā, Eiropā... Ja jau reiz atklāt saknes, tad atklājiet tās Pangejā, Lemūrijā, Atlantīdā, Hiperborejā un citās Zemes civilizācijās, kur jums arī bija inkarnācijas.

Esiet zemieši, mīliet Zemi! Un tad jūs iemantojat savu statusu, līdz kuram jau esat pacēlušies – jūs ietilpstat planētas apziņu Vienotībā.

Vie-no-tī-ba – uzsver Lucifers. – Vienotībā nav robežu un nav nacionalitāšu un rasu. Vienotībā nav uzdevumu rasēm, ir uzdevumi cilvēcei kā Veselumam. Ja jūs ietilpstat Veseluma Apziņas Režģī, tad jūs arī esat šis Veselums. Un tikai mīlestība glābs jūs no sadalījuma, no separātiskām kustībām, no rasu pārākuma.

Es zinu, ka jums ļoti imponē, ka planēta orientēsies uz Krieviju. Lūk, tieši tāpēc jūs atnācāt šurp tagad, šajā momentā. Ja planēta orientētos uz Franciju, jūs atnāktu uz Franciju. Atkārtoju, ka Pāreja paliek planetāra akcija, nevis vienas valsts akcija. Mīliet Dzimteni, cieniet savus līdzpilsoņus, bet arī mīliet un cieniet visus pārējos!

Jūs mīlošais Lucifers.

***

Es palūdzu vebināra dalībniekiem pastāstīt, ko viņi seansa laikā sajuta, lai saprastu, kas ar mums notiek. Zemāk publicēju visas atsauksmes un atbildu uz jautājumiem.

Bet vai es varu jeb vai es drīkstu pati piesaukt Saules brālību?

Protams, varat, gan individuāli, gan grupā. Un atsūtiet mums jūsu seansu ierakstus, mēs tos nopublicēsim.

Varu dalīties vēl vienā novērojumā: vebināra beigās pie visiem dalībniekiem stiepās stariņi no izejas punkta, bet mums ar Vladimiru stāvēja milzīgs ugunīgo enerģiju portāls. Tas ir, redzams, vēl atkarīgs no tā, kādā variantā jūs strādājat.

Man tagad ir Ugunīgs drakons. Kā ar viņu strādāt? Precīzāk, kad, kādiem uzdevumiem viņu var izmantot?

Mēs drakona spēku izmantojam svešu auru un čakru izdedzināšanai konsultējot un savai aurai – attīrīšanai no netīrumiem. Bez tam tīrīšana var būt arī fiziskajā plānā – telpas, kristālu, ēdiena utt. attīrīšanai. Domāju, ka tas nav vienīgais šī spēka pielietojums. Ja jums atklāsies vēl kaut kas – uzrakstiet mums!

Apzinieties šo seansu unikalitāti, to pilnīgo novitāti. Pagaidām neviens pasaulē nedod tādus seansus, un mēs ar jums esam šo enerģiju pirmatklājēji! Mēs priekš visiem ieminam ceļu uz nākotni. Mēs – pionieri atkal un vienmēr!

***

Dārgā Natālija, sirsnīgi pateicos par Saules brālības pirmo seansu! Es labi jutu enerģijas un tieši tā, kā Jūs runājāt. Visas enerģijas bija maigas un komfortablas. Nekādas sāpes es nejutu. Bet katru reizi, pirms nolaidās jauna enerģijas plūsma, vienmēr gāja plūsma no manis augšup. Redzams, pirms dot enerģiju, mani testēja. Beigās izjutu lielisku lūgšanas stāvokli, kurš turpinās līdz šim laikam. Ļoti gribu vēl tikties ar Jums un Saules Brālību! Bet vai es varu jeb vai es drīkstu pati piesaukt Saules brālību? Un vēl: es ierakstā noklausījos Saules brālības noskaņojumus, un man tagad ir Ugunīgs drakons. Kā ar viņu strādāt? Precīzāk, kad, kādiem uzdevumiem viņu var izmantot? Ar mīlestību un pateicību

Margarita Slinkina

Viss ir lieliski. Visu seansu nostāvēju. Likās par maz. Jaunās enerģijas ir pavisam citādas, pagaidām nesapratu, kādas. Starp rokām parādījās pavisam citāda enerģija. To es šajās dienās pamanīju. Agrāk stipra, smaga, bet tagad mīkstāka un šķiet, ka vājāka. Pat izbijos sākumā. Bet pēc tam domāju – vienkārši ļoti citāda enerģija.

Pateicos jums, draugi, par to, ka jūs esat.

Ntālija Fedorenko

Natālija un Vladimir, vēlreiz pateicos jums par veikto darbu ar mums.

Aprakstīšu sajūtas vebinārā. Vebināra sākumā, kad notika testēšana, es enerģijas nejutu, bet pēc testēšanas pāriešanu uz katru enerģiju pavadīja dziļas žāvas. Enerģijas bija sajūtamas dažādā veidā: tirpas, aukstums, siltums. Bija spiediens sirds čakrā, kakla čakrā, spārnos, plaukstās. Man ir pēdas, ceļgala trauma un problēma ar mazo pirkstiņu rokai – viss tas enerģiju pārvadīšanas laikā vebinārā atsaucās ar sāpēm, ceļgals sāka krakšķēt. Bet spārni līdz šim laikam spiež, it kā mugursoma būtu uz muguras, un plaukstiņu vidus deg.

Svetlana Romanjuga

Nataša, labdien! Steidzos uzrakstīt, kamēr atrodos semināra iespaidā! Skaidrredzēšana man nepiemīt, bet enerģijas jūtu ļoti labi un pat redzu tās! Tāpēc pēc seansa izsaucu Gabriēlu (strādāju ar viņu pašlaik) un palūdzu nokomentēt seansu.

Pajautāju: “Kas tika iedots?” “Tika iedots tik daudz, ka tu pagaidām nevari to apzināties, bet galvenais, ka tu pieņēmi, apzināšanās atnāks vēlāk. Viss atklāsies pakāpeniski – tās ir gan spējas jaunā veidā domāt, gan dziednieciskas iespējas. Vajag tikai nesēdēt un negaidīt, bet strādāt ar sevi.”

“Bet kā vajag strādāt?”

“Piesaukt dziednieciskas enerģijas un praktizēties, meditēt, novērot sevi (pierakstīt) IK DIENAS!”

Es domāju, ka tāda darba forma ir ērta tiem, kam ir problemātiski kaut kur braukt (pat iet) kaut kādu fizisku problēmu dēļ! Pateicos visiem, kuri piedalījās seansa organizēšanā!!

Ar cieņu un mīlestību

Tatjana Fedosejeva.

Dārgā Natālija un Vladimir!

Stāvoklis šodien pēc vebināra (sākumā, pēc beigām nedaudz pagulēju), pēc tam – tāds PRIECĪGI-MUNDRS... Pats Galvenais – tieši, kā sākās šī Sajūta vebināra beigās – TOTĀLS ŠŪNU PRIEKS NO PAŠAS SAJŪTAS – VIENKĀRŠI BŪT: ES ESMU TAS, KAS ES ESMU.

Šūniņas visas Smaidīja – kā bērni zīmē Smaidošu Saulīti.

Saules pinums – nu vispār: Prieks par Zelta SAULI PĒC SAULES.

LIELU LIELĀ PATEICĪBA: GRUPAI, JUMS AR VLADIMIRU, MŪSU KOSMISKĀS-SAULES-PLANETĀRĀS BRĀLĪBAS VIENOTĪBAI.

Dzīvot ir lieliski! Pieņemiet manas sirds glāstu.

Visspēcīgāk jutu Protonu Enerģiju, kā spieda iekšā krēslā.

Pēc tam bija vieglāk.

Es arī piecēlos, kājas plecu platumā, rokas – kausā. Tā ir daudz vieglāk.

Jā, darbaspējas šodien mani pašu pārsteidza – tik daudz lietu tika izdarīts, bet mums taču vēl ir polārās naktis.

Lai nu kam, bet nu ziemeļniekiem tāda kosmisko enerģiju ieliešana ir Vienkārši Ārkārtīgi nepieciešama.

Tagad uz tikšanos nākošajā vebinārā.

Pirmā pankūka – sanāca un izcepās... no ZELTA!!!

Tamāra Fedotova.

Sveicināti, Nataša un Vladimir!

Man palika labs iespaids pēc Kosmiskās Brālības enerģiju seansa. Enerģijas vienmērīgas (kā es jutu), ar augstām vibrācijām, bet nāca it kā no tālienes. Seansa laikā es uzturēju sakarus ar savu A. Es un manas šūnu struktūras apziņu. Mani interesēja zināt, kā viņas pret to attiecas, un viņu pašsajūta.

Bet es jutos normāli, pat palūdzu piemest “garu”, kad strādāja ar smalkajiem ķermeņiem. Protams, skaidrs, ka ar katru strādā individuāli un uzmanīgi. Atnāca Lucifers (tas ir, kad sāka strādāt ar fiziku) un sāka nākt karstas enerģijas, man pašā laikā, man patīk “degt”. Man ir grūti apzināties un saprast, kas notika ar mani “Lielo”. Ar fiziku viss ir normāli, pēc vebināra bija jūtama tīrība un vieglums.

Pašreiz rakstu un jūtu man apkārt enerģijas, kuras ar mums strādāja, Viņām ir interesanti...

Pateicos VISIEM, kas ar mums strādāja! Pateicos Jums – Nataša un Vladimir!

Tatjana Balcere.

Paldies par seansu, Lieliski!!! Es līdz galam noklausījos jau guļus, ļoti sagribējās gulēt. Mēs arī gribam VĒL! Es mani Eņģeļi!

Svetlana Tumanova.

Atsauksmes par agrākiem Saules Brālības Seansiem (audioierakstā)

Ludmila Kozlova.

14.12.30.

NATAŠEŅKA, SVEICINĀTA! Tikko kā noklausījos jūsu ierakstīto dziedināšanas seansu no Saules Brālības! Brīnišķīgi!

Par cik šonakt man gadījās aritmijas lēkme, es sākumā sēdēju, nekur neiedziļinoties, lai lieku reizi pārāk nesaspringtu, Uzstādījums bija – vienkārši paklausīšos, Natālijai vienmēr kaut kas ir priekš manis labs un noderīgs. BET! Tālāk viss notika pašā labākajā veidā!

Sekundi pirms tam, kā tu pateici, ka no sirds iziet stars, un kāds tur tev atbildēja, ka arī viņu jūt, tālāk pieslēdzās Vladimirs – šajā brīdī es jau redzēju ainu: telpā apkārt sēž cilvēki, un es arī esmu tur, bet, tai pat laikā, vēroju ainu it kā no malas. Apļa vidū izveidojies kaut kas traukam līdzīgs, un no tā dažādos virzienos pa apli iet stari, un tie ieiet katrā dalībniekā it kā pa taisnu līniju.

Visa sistēma kļuva kā dzīva, tajā sākās šūpošanās no vienas puses uz otru, biežāk tā nobīdījās pa labi no manis, es sapratu, ka tur atrodies tu un Vladimirs. Kādu laiku sistēma “padejoja” un nomierinājās, it kā noskaņojās!

Bet tālāk notika kas interesantāks: visi stari izliecās lokā uz augšu, un iznāca it kā telts vai pussfēra, centrā – traukā, no augšas ienāca kaut kāda enerģija-stars, mūsu stari-loki pastiprinājās, un starp tiem parādījās viegla gaišzila enerģija, tādā veidā radot vienlaidu pussfēru. Pēc tam tu teici, ka ir atnākušas Erc. Mihaēla enerģijas!

RADĀS VIEGLA GRIEŠANĀS, UN NO CENTRA-TRAUKA IZŠĻĀCĀS ENERĢĒTISKA STRŪKLAKA, APBĀRSTOT VISU MŪSU PUSSFĒRU NO AUGŠAS, ietina grupu līdz tās pamatam, līdz pussfēras pamatam, un nolaidās zemāk un savienojās apakšā kā izpletņa stropes. Sajūtas grupā bija pirmklasīgas, bija viegli un mierīgi, nedaudz svinīgi. Es no augšas paskatījos, kurp tad iet mūsu izpletņa stropes, un man šķita, ka to gali ieiet Zemes centrā!

Un pēkšņi radās sajūta, ka visa mūsu konstrukcija aiz izpletņa stropēm tiek ievilkta iekšā kaut kam un pazūd iekšienē, bet pēc tam izraujas no otras puses un atkal savācas mūsu izpletnī, tikai vēl lielākā! Man tāda “vingrošana” ļoti patika! Sajūsma kā bērnam! No aritmijas ne pēdas nebija palicis!

Sirsnīgi un ar milzīgu mīlestību apsveicu tevi un Vladimiru ar tuvojošos Jauno 2015. gadu! Sūtu jums pašus vislabākos novēlējumus, cieši abus apkampju un ilgojos! Ludmila.

Irīna Taisina.

Natašeņka, noklausījos 28. decembra Saules Brālības seansu. Kādas lieliskas enerģijas es saņēmu! Mugura iztaisnojās un pa to skrēja enerģijas plūsmas. Siltums apņēma visu muguru. Esmu pateicīga Saules Brālībai par enerģijām, kuras viņa izstaro uz mums.

Pateicos tev, Natašeņka!

Tatjana Balcere.

Nataša, gribu dalīties pieredzē pēc Saules Brālības veiktās blīvo un smalko ķermeņu dziedināšanas seansa audioieraksta noklausīšanās. Skaidri bija jūtams darbs ar fiziku. Enerģijas plūsmas mainījās, man likās par maz, un es palūdzu plūsmu pastiprināt. Es negulēju līdz 4 no rīta, bija mundrums un vieglums. Redzams, nevajadzēja klausīties pirms gulētiešanas. Taču pamatā iespaids ir labs un pašsajūta arī.

Ar pateicību, Tatjana.

Nākošais Saules Brālības vebinārs ieplānots 25. janvārī. Pierakstieties!

Maksa 1000 rbļ.

 

Pievienots 13.01.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/vebinar-seans-solnechnogo-bratstva

Tulkoja Jānis Oppe