Svētā Gara apkampieni

Lejupielādēt audio

Lai lejupielādētu audiomateriālu, nospiediet uz norādes ar peles labo pogu un izvēlieties:

“Saglabāt saiti kā” vai “Saglabāt kā”

15.01.02.

15 01 03

Pēdējā laikā liela uzmanība manā iekšienē ir vērsta uz zināšanām par Dievišķo Aizgādni – Lokālā Visuma Svēto Garu. Pēc tam es uztaisīšu izlasi no Urantijas Grāmatas, lai palīdzētu mums tikt skaidrībā, kas tas ir – Svētais Gars un kā Viņš ir pārstāvēts mūsu Visumā. Tagad es saprotu, ka manu interesi virzīja pati Dievišķā Aizgādne, Mihaēla-Radītāja Otrā Puse, kura pārstāv Svētā Gara Klātbūtni mūsu Lokālajā Visumā.

Jaungada brīvdienās pie mums sapulcējās draugi. Šeit ir dota otrā meditācijā šajā dienā – 2015. gada 2. janvārī. Pirmajā mūsu Dievišķā Aizgādne parādījās mums kā mūsu Mātišķā Enerģija, Māju enerģija. Mūs aicināja uztvert augstāku apziņas pakāpi un no turienes nokoriģēt sevi tā, kā mēs sevi redzam no augšas. Padomāt par savu tālāko ceļu, apzināties viņu un izšķirties par šo jauno zemes plāna ceļu.

Bet otrā grupveida meditācija sākās ar Debesu Tēva Klātbūtni. Teksts sākas ar viņa vārdiem. Pēc tam Viņš deva vārdu Dievišķajai Aizgādnei, un Viņa mūs iesvētīja.

Urantijas Grāmatas valodā šī iesvētīšana saucas Svētā Gara apkampieni. Mums katram skaidri parādījās jauns instruments – liela mirdzoša zvaigzne sirds centra iekšienē. Par viņas uzdevumu es pastāstīšu, kad pati sapratīšu, kā viņa darbojas.

Mihaēla vīrišķās enerģijas lokālajā visumā ir atdevušas vietu Dievišķās Aizgādnes sievišķajām enerģijām.

Tas ir ļoti augsts apziņas līmenis, daudz augstāks par Diženo Dievieti. Vismaz grandiozāks un spēcīgāks. Pamēģiniet izjust šo lielisko meditāciju. Ceru, tā jums patiks. Un pievērsiet uzmanību pēdējiem vārdiem...

 

Pievienots 03.01.2015

http://www.sanatkumara.ru/audiomeditatsii/obyatiya-svyatogo-ducha

Tulkoja Jānis Oppe