Svetlana Tumanova - Kāpēc tik svarīga pašlaik ir meditācija?

Sanata Kumaras vēstījums 2009.07.14, pieņēma Svetlana Tumanova.

Mani dārgie iemīļotie! Ārkārtīgi svarīga pašlaik ir uzmanība pret jūsu meditācijām, pret jūsu prasmi un, galvenais, pret jūsu vēlēšanos KLAUSĪTIES un DZIRDĒT KLUSĒŠANAS BALSI savā Sirdī. Dievs sarunājas ar jums caur meditācijām. JŪSU PRĀTA PILNĪGĀ KLUSUMĀ JŪS VARAT IZDZIRDĒT DIEVA BALSI. JŪSU PRĀTA PILNĪGĀ KLUSUMĀ JŪS SASNIEDZAT TĀS VIBRĀCIJAS, KURAS PAŠLAIK TIK IZMISĪGI IR VAJADZĪGAS JŪSU FIZISKAJAI PASAULEI, HRONISKI VAJADZĪGAS!

Tāpēc ļoti svarīgi Baltajai Brālībai pašlaik ir tieši tie darbinieki, kuri velta kaut vai 30 minūtes dienā, lai atraisītos no apkārtējās kņadas, sasniegtu Klusēšanu savā prātā un paklausītos DIEVA BALSI savā paša sirdī. Jūs varat darīt daudz labu darbu apkārtnē savā ikdienas kņadā, bet tā nebūs DIEVA GRIBAS pildīšana jūsu fiziskajā plānā, tā ir jūsu gribas, savu darīšanu saraustītā prāta, kurš nevēlas atrast laiku SAVAM AUGSTĀKAJAM „ES”, lai pamodinātu ĪSTENO DIEVU SEVĪ PAŠĀ, gribas pildīšana!

Lai Dievs ar jums runātu un pamostos jūsu Augstākais „Es”, jums nav jāraujas ārā no jūsu pilsētām, jums ir JĀRAUJAS ĀRĀ NO SAVAS KŅADAS SEVĪ PAŠĀ. No mazā, ar savām darīšanām mūžīgi aizņemtā cilvēka, kurš ir neticami saraustīts un tāpēc caur sevi nepārvada DIEVIŠĶĀS VIBRĀCIJAS. PILNĪGA MIERĪGUMA, PILNĪGAS MĪLESTĪBAS UN PILNĪGA APRIMUMA VIBRĀCIJAS. TIKAI DIEVIŠĶĀS VIBRĀCIJAS, KURAS CAUR JUMS IET UZ FIZISKO PLĀNU, SPĒJ IZMAINĪT JŪSU PASAULI, RADĪT DIEVIŠĶĀ CILVĒKA JAUNO PASAULI! Un tādēļ jums ir pilnīgi nepieciešams atklāties Dievam savā sirdī, radot KLUSUMU savā prātā. Prāts – tas ir kalps, kuram jāklausās savs dievišķais kungs – SIRDS cilvēka iekšienē. Neradot klusumu savā prātā caur meditāciju, jūs nevarat skaidri dzirdēt sava Augstākā „Es” balsi un vienkārši turpināt darboties no sevis, mazā cilvēka, kurš nemaz tādēļ ir atnācis uz fizisko plānu.

PĀRSTĀJIET BŪT MAZI! DIEVAM NAV JĀGAIDA, KAMĒR JŪS IZDARĪSIET VISUS SAVUS MAZĀ CILVĒKA „MAZOS” DARBUS, KURI KŅADĀ NEKAD NEBEIDZAS! Padomājiet, kādu NODOMU jūs radāt sev pašam sevī pašā. Ja jūs esat izvēlējušies sākumā izdarīt savus darbus priekš sevis mazā un tikai pēc tam meditēt un atklāties Dievam, tad tas nozīmē, ka jūs atsakāt Dievam piedalīties jūsu darbos, ATSAKĀTIES NO DIEVIŠĶĀS PASAULES un darāt savus darbus caur savu gribu! DIEVAM jūsos NAV JĀGAIDA, vēlreiz atkārtoju! Lai Lielā Baltā Brālība varētu caur jums darboties, JUMS IR JĀDZIRD UN JĀKLAUSĀS SAVA SIRDS SAVA PRĀTA KLUSUMĀ – MEDITĀCIJĀ – NO SĀKUMA – UN JAU PĒC TAM JĀDARA VISI APKĀRTĒJIE DARBI PĒC MEDITĀCIJAS, PĀRVADOT UZ PASAULI CAUR SEVI TĪRO DIEVIŠĶO VIBRĀCIJU! AR DIEVA PLĀNU DARBĪBĀM FIZISKAJĀ PLĀNĀ, nevis ar savu paša mazo plānu.

Lielā Baltā Brālība gaida tikai tādus darbiniekus, kuri ar visiem saviem spēkiem un visu savu tiekšanos uz Dievu vēlas darboties fiziskajā plānā. Tikai tā Mūsu plāni no Dievišķās Realitātes kļūst par jūsu plāniem un darbībām fiziskajā plānā, kas būvē JAUNO PASAULI, attīrot un aiznesot nebūtībā veco, nodzīvojušo pasauli, pilnu ar kņadu, nemieru un jucekli… Padomājiet par to un izvēlieties SAVU REALITĀTI DIEVIŠĶI PAREIZU! Laiks negaida.

Vienmēr jūsu, tas kurš sāk un pabeidz, Sanats Kumara.

 

Pievienots 17.03.2011

http://www.sanatkumara.ru/stati/pochemu-tak-vazhna-seychas-meditatsiya

Tulkoja Jānis Oppe