Svetlana Tumanova - Kā es radu sev pozitīvu noskaņu

KĀ ES RADU SEV POZITĪVU NOSKAŅU UZ VISIEM LAIKIEM

Es šodien meditēju par šo tēmu, un, lūk, kas man atnāca:

1). Es ieskauju sevi ziedos, kuri man ļoti patīk un izraisa manu sajūsmu!

2). No rīta mostoties sākumā sazemējos un pēc tam, guļot gultā, izdaru dažus vingrinājumus mugurai, presei un kājām.

3). Noberžu ar aukstu dvieli visu ķermeni no rīta katru dienu.

 

4). Pielietoju ūdens procedūras, ja mājās, tad kontrastainu dušu vai vannu – vakarā, ja pie jūras, tad peldos un noteikti cenšos vismaz mazliet papeldēt.

5.) Atkārtoju manis izvēlēto pozitīvo afirmāciju izlasi daudz reižu dienā (ideāli – 200 reižu un vairāk, lai nostiprinātos apziņā un iekļūtu zemapziņā).

6). Ierakstīju diktofonā pozitīvas afirmācijas un klausos tās vismaz dažas reizes dienā.

7). Slavēju dzīvi jebkurās tās izpausmēs un rakstu par to dzeju.

8). Meklēju POZITĪVU absolūti visā, pa ja ir kaut kas vairs nelabojams (ja, piemēram, nāve). Ja miris, tātad var Priecāties, ka Dzimis no jauna Garīgajā pasaulē. Un tie taču ir SVĒTKI!

9). Kad es dzīvoklī esmu viena, tad dejoju nevis pēc noteikumiem, bet kā galvā iemaldīsies, smīdinu sevi un mīļi uzsmaidu sev spogulī.

10). Es nostājos spoguļa priekšā un aplūkoju katru savu manas sejas vaibstiņu, līniju vai grumbiņu. Priecājos par viņām visām! Un par katru līniju izdomāju kaut ko optimistisku, kādēļ viņa man ir! Bet visām grumbiņām dodu uzstādījumu izlīdzināties, tāpēc ka ES KĻŪSTU JAUNĀKA UN NOSTIPRINOS DIENU NO DIENAS! UN TAS TĀ ARĪ IR!

11). Es iepazīstos ar cilvēkiem pieturās, elektrovilcienā, kaut kādās nodarbībās un attiecos pret viņiem draudzīgi, un draugu man kļūst vairāk.

12). Es mācos no saviem papagailīšiem dziedāt! Un kaut arī es dziedu cilvēku dziesmiņas, taču TIKAI JAUTRAS UN NEBĒDNĪGAS, OPTIMISTISKAS!

UN MANA DZĪVE IR SĀKUSI NOKĀROTIES UN IR UZPLAUKUSI SPILGTĀS NEBĒDNĪGĀS KRĀSĀS!!!

 

Pievienots 13.07.2014

http://www.luciferslove.ru/stati/kak-ya-sozdayu-sebe-pozitivnyy-nastroy.html

Tulkoja Jānis Oppe