Светлана Туманова - БЕЛОСНЕЖНЫЙ АНГЕЛ

Svetlana Tumanova – SNIEGBALTAIS EŅĢELIS

26. februāra rītā 5:17 es iegāju virtuvē un izbrīnījos, paskatoties pa logu: bira sīks, dzirkstošs sniedziņš!

Un tas piepildīja manu sirsniņu ar Prieku, piepildīja ar gavilēm! Ar burvīgu pagājušo Ziemassvētku sajūtu un Viņu Brīnuma paredzējumu!

Es atcerējos, kā 2016.11.02. jau sākās ziema, negaidīti sagāžot visu ar sniegu. Un tas bija tik lieliski! Sen Rīgā nebija tik daudz sniega! Balta, pūkaina Brīnuma no Brīnumiem, par kuru tik agri neviens pat nedomāja.

Sniegs sakrita pat uz tām palikušajām lapām, kuras vēl saglabāja daži koki, tā, lai no rudens apakšas uz mums raudzītos ziema. Bet toreiz viņš arī ātri nokusa, atstājot par sevi vienīgi atmiņas. Un jau decembra beigās atnāca īsta ziema ar salu.

Bet februāra sniegs aiz loga arvien krita un nepārstāja. Es tagad vienkārši jau esmu pilnīgi pārliecināta, ka arī martā būs tādi paši pasakaini momenti kā tagad.

Ar sniegbaltiem ziediem – sniegpārslām pārklājās visa zeme, lai drīz viss varētu nokust.

Ar tām ir nomierinoši - viegli! It kā Milzīgs Sniegbalts Eņģelis, tik liels kā Liels Mākonis no sniega, aizklājot mums visas debesis, būtu sabiris kā bezgalīgi daudz vissīkāko fejiņu - sniegpārsliņu, kuras rada daudz atnākošus brīnumus, kam īss mūžs.

Un pēc pusstundas sniegs jau pārstāja birt, it kā tikko nebūtu biris kā uzvilkts, nepārstājot... Nepagurstot kā baltas kūstošas Svētības Svētlaimes mūžīgas pilnības mūžīgs dzinējs.

Baltais sniega Eņģelis apciemoja mūs ziemas beigās, lai ienestu Dvēselē nomierināšanos un mieru. Un ielietu Dvēselē sniega Svētību. Un varbūt ne tikai sniega, ja kāds sajuta ko lielāku.

Paldies Tev, dārgais Eņģeli! Tik daudz Brīnumu apkārt mēs pat nemaz nenovērtējam, bet tie piepilda mūsu dzīvi ar dzirkstošiem Svētkiem, ja tos pamana.

Šodien, kalendārās ziemas pēdējā dienā, 28.02. viss jau ir nokusis. Nav brīnums, jo aiz loga ir +8 grādi. Zeme gaida pavasari. Taču Brīnums man Dvēselē palika, lai kaut vai kā atmiņa...

Milzīgais Baltais mirdzošais sniega Eņģelis, piepildīts ar sniegpārsliņām - fejiņām, pārlidoja pār Rīgu 2017. gada 26. februārī. Un izkusa, atstājot Rīgā pilnības mieru.

Uzdāvināja Nomierināšanos un Labsirdību...

Paldies Tev, Burvīgais Miera un Svētlaimes Eņģeli!!!

28.02.2017.

 

Atsūtīts 01.03.2017

Tulkoja Jānis Oppe