Светлана Туманова - Я БЛАГОДАРЮ МОЮ ВСЕЛЕННУЮ ЗА МОЁ БОЖЕСТВЕННОЕ ЗДОРОВЬЕ!!!

Svetlana Tumanova – ES PATEICOS MANAM VISUMAM PAR MANU DIEVIŠĶO VESELĪBU!!!

ES PATEICOS MANAM VISUMAM PAR MANU LIELISKO VESELĪBU, kura uzlabojas dienu pēc dienas! ES PATEICOS MANAM VISUMAM par to, ka LIELAIS Vissmalkākais Dievišķais Plāns vienmēr ir ar mani, tāpēc ka VIENMĒR IR MANĪ!

ES PATEICOS MANAM DĀRGAJAM VISUMAM par to, ka man netrūkst Enerģijas! Un muskuļi tā vien kūsā no kolosālās Enerģijas un stiprākās veselības! Man vienmēr pietiek laika sev un sava organisma attīstībai. Es vienmēr savu ķermeni uzturu vislabākajā fiziskajā formā. Es vienmēr atbalstu manus Smalkos materiālos Ķermeņus ar attīrīšanām un vislabākajā skatā. Visi mani Smalkie Ķermeņi Dzirkstī nebijušā Dievišķā Enerģijā un nebijušā Veselībā. PATEICOS! PATEICOS! PATEICOS MANAM DIEVIŠĶAJAM ORGANISMAM PAR DIEVIŠĶO KALPOŠANU MAN PAŠAI, MANAI DVĒSELEI UN DIEVIŠĶAJAM GARAM!

ES PATEICOS MANAM DĀRGAJAM VISUMAM par to, ka mana dzīve kārtojas Augšupcelti lieliskā veidā tieši tā, kā es zīmēju savos domtēlos, pastiprinot šos tēlus ar saviem Augšupcelti skaistajiem centieniem un vēlot visu pašu Labāko sev un visam manam Visumam!

ES PATEICOS MANAM DĀRGAJAM VISUMAM par manu stipro un lokano mugurkaulu un visiem kauliem, kuri Dievišķi uztur manu organismu! Mans organisms dziedinās ne pa dienām, bet pa stundām. Un pat ne stundas, bet minūtes un mani centieni ir PAŠI GALVENIE MANĀ VESELĪBĀ ŠEIT UN TAGAD. Man ir Burvīga fiziskā forma, un viss mans Smalkmateriālais karkass tā vien kūsā no stiprākās Veselības katru mirkli!

ES PATEICOS VISIEM DIEVIŠĶAJIEM SPĒKIEM par to, ka Viņi man dod tādu Viedu vadību katru mirkli manā dzīvē, un man viss izdodas vislabākajā veidā vienmēr! PATEICOS! PATEICOS! PATEICOS!

ES PATEICOS MANAM DIEVIŠĶAJAM VISUMAM par to, ka man ir Burvīga imunitāte, un mans organisms vienmēr tiek uzturēts vislabākajā veidā un vienmēr ir Vesels!!! PATEICOS! PATEICOS! PATEICOS!

ES PATEICOS MANAM DIEVIŠĶAJAM VISUMAM PAR DIEVIŠĶO MĪLESTĪBU, KURA VISPLAŠĀKAJĀ UN VISDZIĻĀKAJĀ PLŪSMĀ LEJAS MANĀ DIEVIŠĶAJĀ SIRDĪ, VISĀ MANĀ SKELETĀ, MANOS MUSKUĻOS UN VISĀ MANĀ ORGANISMĀ. PATEICOS! PATEICOS! PATEICOS!

Es dzīvoju skaistā Augšupceltā Pasakā, PATEICOTIES MANAI AUGŠUPCELTAJAI DOMĀŠANAI KATRU MIRKLI ŠEIT UN TAGAD!

Un pats galvenais, ka es nekad nepārstāju PATEIKTIES VISA VISUMA AUGSTĀKAJIEM DIEVIŠĶAJIEM SPĒKIEM par to, cik Burvīgi veidojas mana dzīve, un tā patiešām veidojas Burvīgi saskaņā ar manām Augšupceltajām domām, Centieniem un Dievišķajām Vēlmēm! Un Pateicos! Pateicos! Un Bezgalīgi Pateicos!!!

Mana burvīgā, Burvīgi acīgā redze un dievišķi smalkā dzirde uztver katru niansi, katru iezīmi manā Visumā, un nekas man nepaslīd darām. Es redzu un dzirdu visu, ko gribu ieraudzīt un izdzirdēt. Un bezgalīgi Pateicos manam jutīgajam Visumam par to, ka viņš atbalsta mani vislabākajā veidā! PATEICOS! PATEICOS! PATEICOS!

Mani iekšējās sekrēcijas dziedzeri nodrošina mana organisma Dievišķo darbību katru mirkli! Mans organisms un manas šūniņas pastāvīgi atjaunojas Dievišķā veidā! Un nepagurstu PATEIKTIES un PATEIKTIES MANAM DIEVIŠĶAJAM VISUMAM PAR TO, KA VISS MANĀ DZĪVĒ VEIDOJAS BURVĪGĀKAJĀ VEIDĀ! PATEICOS! PATEICOS! PATEICOS!

Mana galva lieliski domā, es vienmēr atceros, ko gribēju izdarīt, un daru to! Mana galva ar savām Dievišķajām šūniņām nokārto visu manu dzīvi, un mana Dievišķā Sirds manā dzīvē ielej Dievišķo Mīlestību un kolosālu spēcīgu Mīlestības Enerģiju!!! Pateicos! Pateicos! Pateicos!

Viss veidojas burvīgā un lieliskā veidā manā dzīvē. Viss atjaunojas samērā, kā es tērēju, un pat ar rezervi. Un viss nāk klāt samērā ar maniem tēriņiem. Es esmu piepildīta ar Dievišķo Vislielāko Prieku, un PATEICOS, PATEICOS un PATEICOS MANAM DIEVIŠĶAJAM VISUMAM PAR VISU, kas notiek manā dzīvē, un par to, kas nenotiek – arī. Tāpēc ka es zinu, ka Diženākais un Smalkākais Dievišķais Plāns vienmēr dara manā labā visu vislabākajā veidā tā, kā es gribu sev pati. Un tāpēc es tiecos domāt Augšupcelti un, lai man būtu vislabākie Centieni un Dievišķas Vēlēšanās!

UN PATEICOS! PATEICOS! PATEICOS MANAM DIEVIŠĶAJAM VISUMAM PAR TO, KA VISS MANĀ DZĪVĒ NOTIEK PAŠĀ LABĀKAJĀ VEIDĀ. UN MAN VIENMĒR IR ĻOTI DAUDZ SPĒKU UN STIPRĀKAIS ORGANISMS AR LIELISKI TAJĀ STRĀDĀJOŠIEM ORGĀNIEM UN SISTĒMĀM! ES DZIRKSTU DIEVIŠĶĀS ENERĢIJĀS UN DIEVIŠĶĀ VESELĪBĀ! UN TĀ VIENMĒR ARĪ IR.

                   PATEICOS! PATEICOS! PATEICOS!

2014.

 

Atsūtīts 07.02.2017

Tulkoja Jānis Oppe