Gabriēls: Patiesības čakras iniciācija

(meditācija – dzīvais čenelings Augšupcelšanās Krēslā Maskavā)

Когда ж нас Вечности дыхание коснётся,

И Ритм Космический мы Сердцем ощутим,

В сознании Божественная Истина проснётся,

Час осознания придёт – неотвратим.

Un kad mūs Mūžības elpa skārs,

Un Ritmu Kosmisko mēs Sirdī jutīsim,

Dievišķā Patiesība apziņā modīsies,

Apzināšanās stunda nāks – nenovēršama.

Ņina Suhanova

Lejupielādēt audiovariantu

(....) Ercenģelis Gabriēls ir atnācis pie mums uz meditāciju. No viņa nāk daudz mazu stariņu pie katra no mums sirds un galvas čakrās, pa vienam stariņam katrā čakrā. Ercenģelis Gabriēls gandrīz nekad ar mums nestrādā, un es saprotu, ka tagad būs kaut kāds neparasts darbs. Parasti viņš dod tikai informāciju. Gabriēls tēlaini rāda man, kā iet šie stariņi – saiet kopā punktā ķermeņa priekšā, mazliet zemāk par zodu, tā priekšā. Šie stari aktivizē jaunu čakru – skolotāja čakru, caur kuru mēs runājam, caur kuru atnāk informācija.

Patiesības čakra – tā Gabriēls sauc šo astrālā ķermeņa čakru. Salīdzinājumā ar ēteriskā ķermeņa piekto čakru šī ir augstākās kārtas patiesības čakra. Mēs jau zinām blakus čakras – Kristus čakru, deguna čakru, kuras jau mūsos ir aktīvas. Jaunā čakra ir mazliet augstāk par kakla čakras līmeni. Ieklausieties sevī, un jūs spēsiet saprast, kur viņa atrodas, mums norāda uz viņu Gabriēla divi stariņi no kakla un sirds čakras.

Šai čakrai ir jābūt tieši saistītai ar Kristus čakru, lai viņa dotu informāciju, izlaistu caur Kristus čakru, informāciju no augstākajiem garīgajiem plāniem. Tagad nāk plūsma no Gabriēla, kurš ir uzstādījis sevi virs mums, caur Augstāko Es, no Sahasraras lejup, sirdī. Sajūtiet viņu: zeltaina, dzirkstoša, it kā elektriskā gaisma tieviņiem, tieviņiem stariņiem piepilda mūsu sirds čakru, caur viņu – Kristus čakru, un tālāk mēs apzināti vēršam šo plūsmu uz jauno patiesības čakru un aktivizējam viņu, piepildot ar dievišķo gaismu un mīlestību.

Sajūtiet, kā jaunā čakra sāk pulsēt, te palielinoties, te samazinoties, kā viņa ir sākusi elpot. Un viņā es redzu Gabriēla zīmi – baltu liliju. Viņš parādīja man šajā jaunajā pulsējošajā brīnumā savu simbolu un teica: tā ir mana čakra – patiesības čakra.

Kā zināms, Gabriēls baro visus čenelerus ar informāciju un viedumu... Ja viņi ir aizsniegušies līdz Gabriēlam, tad saņem zināšanas pa Gabriēla kanālu – patiesības kanālu. Viņš ir kurators daudzām grāmatām, kuras nāk uz Zemi ar jaunu ezotērisko informāciju. Un tagad – jūs jūtat Gabriēla enerģijas vēl labāk – baltas, ļoti maigas, stingras, viņas atšķiras no Mihaēla enerģijām ar savu smalkumu, māklsu. Mihaēlam enerģijas ir tādas ievērojamas, apjomīgas, lielas. Gabriēls mums drīzāk dod kvintesenci no savā enerģijām – kristāliskām, skaidrām, tīrām, piepildītām ar patiesību: skaistumu, gleznainumu, harmoniju. Mēs varam salīdzināt šīs enerģijas ar augstu mākslu. Ja Mihaēls dod Tēva – gādības, māju, mīlestības – enerģijas, tad šeit mēs jūtam augstas mākslas – nevis mākslīguma, bet tieši augsta skaistuma un patiesības enerģijas. Un tagad tieši šīs enerģijas piepilda mums tikko aktivizēto čakru.

Jāsaka, ka šīs Gabriēla enerģijas ir tikai priekš tiem, kuri jau ir pamodināti, kuri saprot savienojuma ar Augstāko Es un Skolotājiem vērtību, kuri mīl čenelingus, kuri paši grib pieņemt pa kanālu caur savu Augstāko Es. Gabriēls meklē mūsu vidū tādu pašu kanālu kā Volšs, kā Lī Kerols, kā Ramta, kuri varētu dot cilvēkiem arvien jaunas un jaunas zināšanas, kuras atkal un atkal varētu runāt saviem vārdiem to, kas jau ir citu “kanālu” nodots, apstiprinot šīs zināšanas, lai šīs zināšanas būtu nevis vienkārši minējumi vai atklāsmes, bet pārietu uz fundamentālo zināšanu apgabalu, lai mēs saprastu: kad viens cilvēks raksta par kaut ko – tas ir viens, bet kad simtiem cilvēku sāks apstiprināt šīs zināšanas, tad kļūst skaidrs, ka tas patiešām tā ir. Tas tad jau ieiet planētas apziņā kā postulāti, kā tas, kam nav vajadzīgi pierādījumi.

Katrs no jums tagad saprot, ka viņš var kļūt par tādu čeneleru, viņš var rakstīt grāmatas, čenelingus, ja viņš vēlēsies un paziņos par to tagad Gabriēlam. Tas, protams, ir darbs, nemierīgas naktis un dienas, tev jācenšas vienmēr būt saiknē ar Augstāko Es, ne vienu minūti nenolaist sevi zemās enerģijās, censties turēt sevi augstā līmenī. Saprast, ka, ja reiz tu esi iesvētītais, ja reiz tu esi ķēries pie tā, tad tev tas arī jādara. Un, lūk, tagad iestājas moments, kad jūs varat pieprasīt šo enerģiju un iet pa šo ceļu.

(Es apklusu, lai dotu iespēju padomāt un pieprasīt šo iniciāciju Gabriēlam).

Atveriet sirdi (ne visiem viņa ir atvērta), iesūciet sevī šīs burvīgās enerģijas...

Tagad mūsu šaurais kanāls sāks paplašināties. Mēs celsimies augstāk, augstāk... augstāk par Gabriēlu. Pacentieties aizsniegties līdz Radītājam, kļūstot par Visu, Kas Ir šajā ceļā, tāpēc ka tam, par ko mēs runāsim savos čenelingos, ir jābalstās uz personīgo pieredzi, sevis kā visuma, pasaules-ēkas, kaut vai galaktikas jušanu. Mūsu apziņai ir jāpaceļ mūs šajos augstumos, no kurienes skaidri redzama mūsu misija – modināt un modināt visus cilvēku visos veidos, kādi pieejami mums pašreizējā brīdī. Nav obligāti jāstāsta viņiem par augšupcelšanos, taču jāmodina uz garīgo ceļu, pat tie, kas tikko sāk uzdot jautājumus. Tieši jūs esat tādu cilvēku skolotāji, ja jūs, protams, jau nevadāt grupas un jums nav savu skolu. Visi pārējie – arī ir skolotāji – apzinieties to. Un gribu teikt, ka nav maza vai liela skolotāja, nav augsta un zema. Mēs esam viens. Vai nu mēs esam skolotāji, vai arī pelītes, paslēpušās aliņās, kuras baidās no pasaules un saka – bet ko es viens varu izdarīt? Bet tu neesi viens, mūsu ir daudz. Taču tikai nedaudzi no jums ir izšķīrušies jau paziņot, ka jūs esat gatavi.

Tagad jūs varat iet pie Tēva un teikt: es esmu gatavs, es varu sākt.

 

Pievienots 01.11.2011, atjaunots 26.10.2012

http://sanatkumara.ru/mir-meditiruy-so-mnoy/gavriil-initsiatsiya-chakri-istini

Tulkoja Jānis Oppe