Meditācija ar Venēru

(Maskava, 2011. g.)

Lejupielādēt audioversiju

12 01 03Šī meditācija notika vienā no “Augšupcelšanās Krēsliem”. Man gribas jūs tuvāk iepazīstināt ar Venēru – brīnišķīgu un izsmalcinātu Dievieti. (...) Mēs paceļamies pēc iespējas augstāk pa kanālu, atverot kanālu plašāk, aizvācot no ceļa visu tumsu, tiecoties augstumā.

Mēs piesaucam Sanatu Kumaru un Venēru uz šodienas meditāciju (...)

Mēs sajūtam Venēras enerģijas – ļoti maigas, mirdzošas, siltas... Kā es saprotu, Venēra tagad ieiet katrā cilvēkā, sajūtiet, katrā ir izmaiņas – īpašā veidā deg seja, siltums iekšienē... katrs no jums tagad – Venēra. Galvenais darbs notiek ar saprātu, tāpēc ka Venēra ir zinātniece, kura strādā ar saprāta attīstību, ar apziņas pilnveidošanu un attīstību.

Mēs tagad lūdzam Venērai paārstēt mūsu actiņas, austiņas, kakliņu un deguntiņu. Venēra saka: “Nav nekā vienkāršāka”, un viņas siltā enerģija tieši tagad iet uz galvu. Vērsiet viņu speciāli uz acīm, ausīm, kakliņu (...)

Tagad atveras kaut kāda “spalvota” eja, kā mākonī, kā liela, liela aste, un mēs visi kā eņģeļi lidojam viņā iekšā, izejam caur mīkstu tuneli... enerģija tāda... it kā mēs caur spalviņām ejam. Tās mūs neaizskar, bet tai pat laikā mēs ar smalkajiem ķermeņiem tās jūtam... tāds maigums, liegums, dūnas... Venēra tā ir uzaicinājusi mūs uz savu mītni, uz savu “buduāru”.

Šeit enerģija ļoti atgādina gulbju enerģiju. Es tā viņu redzu un jūtu. Nāk prātā “Gulbju ezers” un viss, kas saistīts ar gulbjiem, ar šo putnu īpašībām, – uzticību, tīrību, cēlumu, godīgumu un lepnumu, visu, saistītu ar šo putnu īpašo stāvokli mūsu pasakās, vai nav tiesa? Venērai visas šīs īpašības ir, izņemot lepnumu.

Venēra saka: “Ar ko es te lepošos, ja es vienkārši tāda arī esmu?”

Mēs tagad jūtam enerģiju neparastu maigumu, un, protams, mēs gribētu tieši tādas pašas enerģijas sevis iekšienē. Mums tas ir mūsu sievišķās būtības piemērs. Viens no sievišķās būtības variantiem, kurš mums nekādi nenāks par ļaunu. Šeit šīs enerģijas ir novestas līdz īpašai pilnībai, šarmam, šikam... līdz ideālam!

Kāds jūtu maigums, smalkums, enerģiju gaisīgums...

Venēra saka: “Arī jūs varat attīstīties šajā virzienā, ņemiet no Manis piemēru un pilnveidojieties šajā virzienā. Ja jums ir iepaticies mans ideāls, mana pilnība, tad es piedāvāju jums iet manās pēdās, neatkārtot, bet vienkārši paņemt to, kas jau ir, kā labāko. Domāju, ka jūs pilnveidosiet to, pievienosiet, attīstīsiet un izdaiļosiet.”

Mēs iesūcinām šo enerģiju visās šūniņās, iegaumējam, fiksējam sevis iekšienē, kāda var būt sieviete sevis iekšienē silta, liega, maiga, uzticīga, pašpietiekama, neatkarīga, un tai pat laikā, bez jebkādas agresijas, pretošanās. Patiešām, ļoti skaistas un pilnīgas enerģijas.

Bet tagad it kā vēl viens koridoriņš atveras... no eņģeļiem... tik tas ir maigs, smalks, smalks, mirdzošs... Tur ieiet tikai pati pilnīgākā mūsu dvēseles daļa. Mēs it kā vēl kļūstam smalkāki... Novedam sevi līdz pilnībai, atstājot pašu rupjāko no palikušā apakšā un kļūstot par eņģeli... Tīru, klusu, maigu... un brīnišķīgu. Un katrs no mums it kā tiek iesūkts šajā kanāliņā, kurš nāk no augšas. Un mēs peldam pa viņu, izsūcoties cauri kaut kādiem ziediem, lapiņām, aromātiem, maigām krāsām... Varbūt mēs pat sajutīsim šo enerģiju garšu?

Venēra saka: “Tas ir mans Augstākais Es, protams, vēl augstāk pēc enerģijām, un jūs tagad ar Viņu iepazīsieties. Izjūtiet Viņu līdz galam. Jūs varat Viņu izjust tikai ar sirdi, ja viņa jums ir atvērta”...

Mēs esam izbaudījuši šīs smalkākās enerģijas un no šejienes varam paskatīties uz Zemi – no šī redzes viedokļa varam paskatīties un mūsu dzīves notikumiem, uz to, kas ir ap mums, ar Dievietes skatienu, kura netiesā, bet pieņem un piedod, kura ir žēlsirdīga... Viņa nekad nenosoda, neapsūdz, nevaino. Varbūt tam, kas nevar piedot, tas palīdzēs apzināties kaut kādas lietas... saprast...

Mēs skatāmies uz planētu Zeme un redzam cilvēci kopumā. Tur visi ir kā Viens.

Mēs saprotam, ka jebkurā nodarījumā vainīgi ir divi. Viens izprovocēja, bet otrs izdarīja. Taču kādēļ notika šīs incidents?

No jebkura stāvokļa jums ir jāiziet par galvastiesu augstākiem, stiprākiem, viedākiem. Jūs nedrīkstat uzvarēt kādu vai nolikt uz lāpstiņām, pierādot savu taisnību, jums jākļūst stiprākiem, jāpaceļas vēl par vienu pakāpi savā garīgajā ceļā, apzinoties, kādas ir šīs rīcības sekas? Pat nav svarīgi, kā tā tika veikta, svarīgi, kas seko no tā, kādēļ tā bija vajadzīga jūsu dzīvē? Tā ir atvedusi jūs uz baznīcu, pie Dieva, uz apskaidrības ceļu, pagrūdusi jūs turp, kurp jūs nespējāt iziet paši, palīdzējusi jums apzināties kaut kādas lietas sevī... pārtaisīt sevi, lai piedotu. Tieši no šejienes, no augstuma, mēs skatāmies uz mūsu dzīves peripetijām, pārvērtējot to nozīmi, un jums vainas un apsūdzības vietā parādīsies pateicības jūtas, no apziņas augstuma. Visām negatīvajām rīcībām jūsu dzīvē ir viens mērķis – pagrūst jūs uz garīgo ceļu, atvērt jūs, parādīt jums paša trūkumus, lai attīrītu jūs pirms augšupcelšanās gaismā.

Un tagad katrs no jums tiecas pie Debesu Tēva. Paplašinās jūsu apziņa, un jūs kļūstat Viss, tajā skaitā arī šie cilvēki... (....)

 

Pievienots 03.01.2012, atjaunots 26.10.2012

http://sanatkumara.ru/mir-meditiruy-so-mnoy/meditatsiya-s-veneroy

Tulkoja Jānis Oppe