Galina Vetrova (Metta)

Karmas dziednieka dienasgrāmata

http://metta.ucoz.com/

 

Jau daudzus gadus es nodarbojos ar karmas dziedniecību. Cilvēki griežas ar dažādām problēmām, kuru saknes atrodas iepriekšējos iemiesojumos. Viņu dzīvesstāsti ir visdažādākie un, palaikam, visnegaidītākie. Es sen gribēju pierakstīt šos stāstus, lai tie nepazustu, tāpēc ka starp tiem ir tik nozīmīgi un pamācoši, ka tie var būt interesanti daudziem cilvēkiem. Vēlējos dažus no tiem pastāstīt, jo mēs taču varam sev daudz smelties, savas apziņas attīstībai, kad apzināmies, kur sākas tās problēmas, ar kurām mēs saduramies šodien.

Ir zināms, ka mūsu tuvinieki – tas ir mūsu karmisko saikņu pirmais aplis. Mēs ne nejauši iemiesojamies noteiktā ģimenē. Bieži vissmagākā karma cilvēkiem ir ar pašiem tuvākajiem un dārgākajiem – vecākiem, laulātajiem draugiem, bērniem, brāļiem un māsām. Tieši tāpēc daži gadiem nevar harmonizēt savas attiecības ar viņiem. (Par šo tēmu – mans raksts „Konflikta attiecības” http://metta.ucoz.com/publ/konfliktnye_otnoshenija/konfliktye_otnoshenija_avtor_ualina_vetrova_metta/109-1-0-893[1])

Apziņas īpašības – piemēram, zems pašnovērtējums, hipertrofēts ego, agresivitāte, nepieņemšana, vainas sajūta, sevis žēlošana un citas – arī ļoti bieži sakņojas iepriekšējos iemiesojumos, tāpēc tās šodien ir ļoti grūti izstrādāt bez iepriekšējo dzīvju izstrādāšanas un izdziedināšanas. Daudzos gadījumos bez tā iztikt praktiski nav iespējams, tāpēc ka pagājušās personības turpina ietekmēt cilvēku un radīt negatīvu.

Taču pretēji loģikai man gribētos sākt ar stāstu par pašreizējā iemiesojuma karmu. Pēdējā laikā šī tēma ir ļoti aktuāla. Pašlaik tā uzpeld arvien biežāk un biežāk. Ja cilvēkam vajag atbrīvoties no negatīva, ja viņš ir iecerējis šajā dzīvē iziet uz jaunu un ļoti augstu savas attīstības vijumu, tad viņu tajā skaitā spiedīs nodarboties arī ar pašreizējās dzīves karmu. Bet tādas karmas diemžēl nav maz. Jo vairums no mums taču pamodās un sāka kļūt apzinošies ne bērna un pat ne jaunieša vecumā, bet daudz vēlāk. Uz šo laiku jau bija pieļauts ne mazums kļūdu un ne mazums sastrādāts šīs pašas karmas. Un ļoti bieži tā bija karma ar mums pašiem tuvākajiem un dārgākajiem cilvēkiem.

Daži, starp citu, līdz šim laikam turpina sastrādāt tādu karmu. Tāpēc ka izteikumu „Tu – Dievs” viņi ir sapratuši pa savam, nostādot sevi augstāk par citiem, aizmirstot par Kaitējuma Nenodarīšanas Likumu un ļaujot savam ego mīdīt kājām pārējos cilvēkus. Es ar nožēlu to redzu visur – gan mūsdienu ezotēriķu saziņā citam ar citu, gan viņu saziņā ar sev tuviem cilvēkiem, kuri, pēc viņu domām, nav sasnieguši tādu „attīstītu” līmeni, kā viņi paši. Taču, kā likums, Dzīve un Augstākais Es tādus cilvēkus ļoti efektīvi māca un ārstē. Tāpēc dod Dievs viņiem patstāvīgi, līdz nevieglu mācību iziešanai, tikt skaidrībā ar sevi!

Pašreizējā iemiesojuma karma, tāpat kā iepriekšējo, var izpausties smagu situāciju, slimību, enerģētisku problēmu utt. veidā. Ļoti bieži cilvēks pat nenojauš, nevar atrast tādas karmas sākotnes, nevar saprast, atcerēties, ar ko gan viņš to ir radījis, kad gan viņš ir pārkāpis Kaitējuma Nenodarīšanas Likumu. Un dažreiz ir atrodamas pilnīgi negaidītas situācijas, kā jaunas sievietes Larisas dzīvē, kuras gadījumu es gribu pastāstīt.

Larisai ir laba ģimene – vīrs un divi bērniņi. Bērni – zēns un meitene ir jaunāko klašu skolnieki. Dēliņam ir problēma ar veselību. Viņš šajā dzīvē ir ienācis ar ļoti nopietnu karmu, kura izpaužas smagā slimībā. Viņam bieži izpaužas emocionāla nestabilitāte, un māmiņai ar viņu mēdz būt grūti. Pirms dažiem gadiem viņam taisīja smagu operāciju, un pašlaik viņam pastāvīgi jānovērojas pie ārstiem. Mēs ar Larisu strādājām ne reizi vien – sākumā ar viņas attiecībām ar dēlu, pēc tam ar viņas attiecībām ar meitu. Pēc iepriekšējo iemiesojumu ar dēlu karmas (un tur bija diezgan smaga karma) izstrādāšanas attiecības ar viņu manāmi uzlabojās. Bet, lūk, karma ar meitu pēc iepriekšējiem iemiesojumiem izrādījās nenozīmīga. Taču es ieraudzīju, ka eksistē karma, sastrādāta jau tagad, šajā dzīvē. Larisa stāstīja, ka attiecības ar meitiņu ir labas, stabilas. Bet es redzēju, ka ir kaut kas, kas stāv starp viņām, un meklēju šo cēloni. Es palūdzu Larisai atcerēties, kādu kaitējumu viņa varēja nodarīt savai meitai. Taču viņa, lai kā necenstos, absolūti neko nevarēja atcerēties.

Es ieraudzīju ainu: sieviete pieiet pie meitenes un taisa viņai iešļircinājumu.

– Jūs kaut kad meitai esat taisījusi iešļircinājumus? – es pajautāju.

– Nē, nekad, – atbildēja Larisa.

Ko gan es tad redzu? Taču aina nemainījās – sieviete taisa meitenei iešļircinājumu. Tātad, tas ir kāds cits, kurš taisa viņai iešļircinājumu – piemēram, medicīnas māsa.

Jautāju:

– Bet kāds cits pēc jūsu lūguma ir taisījis viņai iešļircinājumu?

– Jā. Es atcerējos. Pirms dēla operācijas no viņas ņēma muguras smadzenes pārstādīšanai dēlam.

– Kā?! No viņas ņēma muguras smadzenes pārstādīšanai dēlam?

– Jā, tas bija nepieciešams, citas izejas nebija. Izmeklēja gan mani, gan vīru – un nevienam mums nebija piemērotas asinis, tikai meitai. Nācās ņemt no viņas.

– Cik meitenei bija gadu?

– 4 gadi. Mēs viņai teicām, ka tas ir nepieciešams, pacentāmies paskaidrot.

– Tas tika darīts zem vispārējās narkozes, pareizi? Jūs taču zināt, ka, pēc ārstu vārdiem, vispārējā narkoze atņem vairākus dzīves gadus? Nu, un muguras smadzeņu daļas izņemšanas operācija, protams, nevarēja paiet bez pēdām mazajam organismam.

– Mums nebija citas izejas, – teica Larisa.

 

Jā, protams, viņiem nebija citas izejas. Taču bērnam tika nodarīts kaitējums, un tieši tas stāvēja starp viņām!

Un Larisai pat prātā nenāca, ka viņa tādā veidā ir radījusi meitai traumu, gan fiziskā, gan enerģētiskā, gan morālā plānā. Taču viņa bija spiesta iet uz to, lai glābtu dēlu. Citas izejas viņai patiešām nebija.

Par laimi, operācija noritēja sekmīgi, un dēls saņēma palīdzību. Zēns, pateicoties savai māsai, var teikt, iemantoja jaunu dzīvi. Taču brāļa un māsas attiecībās tas drīzāk bija upuris no viņas puses, nevis karmiska parāda atdošana, kā varētu padomāt. Viņi taču ne velti iemiesojās vienā ģimenē, starp viņiem arī ir klātesoša noteikta karma.

Meitenei tika nodarīts neapšaubāms kaitējums. Es aplūkoju operācijas pēdas smalkajā plānā. No meitenes paņēma viņas gabaliņu. Skaidrs, ka jebkura iejaukšanās nevar neatstāt pēdas un sekas cilvēka enerģētiskajā, fiziskajā ķermenī Dvēseles plānā.

Nu ko, to kas jau ir izdarīts – izmainīt nav iespējams, taču vajag pacensties, cik iespējams, izlabot kaitējumu, nodarītu Dvēselei, kura tika nobiedēta, nomākta un dezorientēta (bet vispārējās narkozes laikā Dvēsele tiek pakļauta ne pārāk viegliem pārbaudījumiem).

Mēs ar Larisu pastrādājām ar šo tēmu. Karmiskā dziedināšana tika veikta. Meitenes dvēsele izdziedinājās, un māmiņas un meitas attiecības kļuva vēl labākas.

Jā, tā bija situācija, kur patiešām pastāvēja jautājums par zēna dzīvību un nāvi. Un to varēja atrisināt tikai vienā veidā. Taču pēc tam vajadzēja izdziedināt meitas karmu. Diemžēl Larisa to toreiz nezināja, un pagāja vairāki gadi, pirms trauma tika izdziedināta un karma neitralizēta. Būtu bijis ievērojami labāk, ja tas būtu noticis ātrāk.

Tādā veidā atrisinājās pašreizējās dzīves karma, kura stāvēja starp viņām. Karma, par kuru pati Larisa pat nenojauta un kura, ja to nedziedinātu, varētu nodarīt neapšaubāmu kaitējumu un pēc tam pāriet uz viņas ar meitu nākošajiem iemiesojumiem, un liktu viņām tikties līdz tam laikam, kamēr nenotiks atstrādāšana vai izdziedināšana.

Tas, kurš nopietni nodarbojas ar karmas dziedniecību, un tas, kurš apzinās, kas ir karma, un redz tās izpausmes savā dzīvē, – tas zina, ka karma – tā ir bumba ar laika degli. Nekad nezini, kā viņa var sprāgt nākotnē. Vienā mirklī var sabrukt laimīgas ģimenes, partnerattiecības, draudzīgas attiecības, ja tāda karma pēkšņi aktivizējas. Tādu piemēru ir daudz. Tāpēc, neapšaubāmi, karmas dziedināšana ir nepieciešama, tai skaitā arī pašreizējā iemiesojuma karma.

___________________________________________________________________________

Kopējot rakstu, obligāti jāuzrāda autora vārds un norāde uz pirmavotu http://metta.ucoz.com

Ja raksts jums patika, padalieties tajā ar draugiem vai sociālajos tīklos. Iespējams, tas izrādīties noderīgs jūsu paziņām un draugiem.

 

Pievienots 23.01.2015

http://metta.ucoz.com/publ/dnevnik_karmicheskogo_celitelja/dnevnik_karmicheskogo_celitelja/111-1-0-964

Tulkoja Jānis Oppe