Metta (Galina Vetrova)

Gara vadībā

http://metta.ucoz.com/

Katram cilvēkam ir augstākie aspekti – Augstākais Es un Es Esmu Klātbūtne. Es Esmu Klātbūtne – tā ir monāde, Gars, Avota Dzirksts, katras būtnes kodols, viņas visaugstākais aspekts. Augstākais Es – tā ir cilvēka dvēsele, kura ceļo ar viņu visos iemiesojumos, starpposms starp personību un Garu.

Dvēsele ir nepilnīga, viņa evolucionē, un viņas attīstības līmenis ir atkarīgs no tā, kādu attīstības līmeni mēs sasniedzam mūsu iemiesojumos. Mūsu Gars ir dvēseles vadītājs, bet arī viņš evolucionē savā plānā.

Daudzi no mums lielāko dzīves daļu ir pavadījuši nepamodināti. Bet mūsu dvēsele klauvējās pie mums, mēs jutām, ka mēs esam vairāk kā cilvēks, mēs jutām, ka aiz materiālās pasaules ietvariem ir kaut kas liels un neizzināts. Atcerieties, kā notika jūsu pamošanās. Dažiem par grūdienu garīgai attīstībai kalpoja kāda smaga situācija, kādas lielas bēdas vai zaudējums. Citiem viss bija vairāk vai mazāk gludi. Bet vienā jaukā brīdī mums atvērās acis, un mēs ieraudzījām pasauli pavisam citādu. Un šī pasaule bija brīnišķīga. Mūsu dvēsele beidzot bija aizklauvējusies līdz mums, paņēma mūs aiz rokas un sāka vest pa apbrīnojama pasaules un sevis izzināšanas ceļojuma takām.

Kad mēs sākam garīgi attīstīties, mūsu augstākie aspekti rada mums apstākļus, palīdzot vai nu ar kādu informāciju, vai arī ar tikšanos ar interesantu cilvēku, grāmatu, filmu utt. Sākot tikt skaidrībā ar sevi, lasot grāmatas un čenelingus, mēs ieklausāmies tajā, kāda garīgā informācija pie mums nāk. Ir daudz avotu, un to parādās arvien vairāk, kuri konkurē pa garīguma ceļu ejošā uzmanības dēļ. Viena informācija var rezonēt, cita nē. Mums katram iekšienē, mūsu sirdī, ir patiesības vieta, kura palīdz atšķirt un izvēlēties to, kas veicina mūsu vislielāko labumu.

Daudzas Gaismas Būtības čenelingos piedāvā cilvēkiem savu palīdzību. “Piesauciet mūs – un mēs palīdzēsim,” – viņas saka. Jā, viņas patiešām var palīdzēt, un tādu palīdzību var izmantot. Bet daudzi aizmirst to, ka mūsu galvenais palīgs, kā arī pats galvenais vadītājs – tas ir mūsu Gars. Kad pie manis uz personīgajiem čenelingiem nāk cilvēki un lūdz veikt kādas Augstākās būtības čenelingu, es vienmēr jautāju: bet kāpēc ne jūsu Gara? Jo mūsu Gars taču – tā ir liela būtība, kura dzīvo blīvumos no 9 līdz 12 (atkarībā no evolūcijas līmeņa). Viņš ir mūsu dzimtais pats tuvākais aspekts, un mēs katrs – blīvumā nolaists sava lielā Gara pārstāvis uz Zemes. Tad kāpēc gan mums pēc jebkuras palīdzības nevērsties tieši pie viņa, mūsu Gara, nevis pie citām būtībām? Jo tieši mūsu Gars taču zina visu par mums, jo tieši viņš taču zina, kādā veidā mums attīstīties, kādas mācības mums vajag iziet. Kad mēs ejam pa garīguma ceļu, viņš ir ieinteresēts mūsos, tāpēc ka ne tikai mēs esam atkarīgi no viņa, bet arī viņa attīstība ir atkarīga no mums. Viņa evolūcija ir atkarīga no tā, kādu attīstību sasniedz mūsu dvēseles, bet mūsu dvēseles attīstība ir atkarīga no tā, kādu līmeni mēs kā personības sasniedzam mūsu materiālajos iemiesojumos.

Diemžēl New Age ne pārāk daudz uzmanības tiek veltīts tam, kā strādāt ar savu Garu. Bet mūsu Gars taču patiešām var palīdzēt mums visā. Pie viņa var vērsties jebkurā brīdī. Ja jums vajag notīrīt savus enerģētiskos laukus – var palūgt savam Garam atsūtīt attīrošu enerģiju. Ja jums vajag sabalansēties – lūdziet – un viņš palīdzēs. Viņam var lūgt palīdzēt, kad kaut kas nesokas, kad jūs esat depresijā. Viņam var lūgt transformēt gaismā kaut kādas emocijas, bailes, programmas utt., kā arī jebkuras neharmoniskas enerģijas mūsu aurā. Viņam var lūgt palīdzēt izstrādāt kaut kādas īpašības. Viņš vienmēr zina mūsu vajadzības. Var vienkārši ieiet meditācijā un palūgt savam Garam atsūtīt jums šajā brīdī vispiemērotāko enerģiju, un jūs saņemsiet tieši to, kura jums vajadzīga šajā brīdī. Var viņam lūgt parādīt jums izeju no kaut kādas sarežģītas situācijas. Mūsu Gars – tas ir mūsu augstākais vadītājs. Kad mēs strādājam ar kaut kādām būtībām, mēs sūtām enerģijas viņām. Bet kad mēs strādājam ar mūsu Garu, mēs sūtām enerģiju sev, tāpēc ka mūsu augstākie aspekti – tie esam mēs, bet tikai augstākā līmenī.

Ir cilvēki, kuri var dzirdēt savu Garu, sazināties ar viņu. Tādu nav daudz. Bet pat ja cilvēks pagaidām nespēj pieņemt vēstījumus no sava Gara, viņš var sākt sazināties ar viņu vienpusējā veidā, var lūgt Garam, lai viņš sniegtu vadību kaut kādos jautājumos, piemēram: ”Es lūdzu manam Garam parādīt man manus turpmākos soļus manā garīgajā attīstībā.” Un Gars palīdzēs. Viņš noteikti dos kaut kādu informāciju vai zīmi, aizvedīs pie kādas grāmatas vai garīgās attīstības sistēmas, jums vispiemērotākās. Ja vajadzīga kaut kāda informācija – vajag lūgt to Garam, un tāda informācija var nākt zīmju, simbolu, tēlu veidā. Varbūt ne uzreiz, bet pēc kāda laika, bet Gars noteikti dos zīmi, iespējams, caur izlasītu fragmentu grāmatā, nejauši izdzirdētu frāzi, ieraudzītu tēlu utt.

Ja palūdz: “Es lūdzu manam Augstākajam Es un manam Garam ik dienu un ik stundu vadīt manu dzīvi. Es pilnībā uzticos manam Garam,” tad augstākie aspekti aktīvāk strādās ar jums un vedīs jūs pa dzīves ceļiem.

Dažreiz pie manis uz konsultācijām atnāk cilvēki, vīlušies, ka Augstākie Spēki nepilda viņu lūgumus. Piemēram, cilvēks grib pārcelties uz citu pilsētu, izsaka nodomu, lūdz Augstākajiem palīdzēt – bet nekas nenotiek. Un pesimistiski paziņo: viņi mūs māna. Patiesībā, kad mēs katrs izejam savas mācības, kad mūsu augstākie aspekti grib mums kaut ko iemācīt, neviens, nekādas Augstākās Būtības neiejauksies un neatņems mums tās mācības, kuras mums ieplānojuši mūsu augstākie aspekti. Tāpēc nevajag lūgt kādam un nevajag sašust, kad neiznāk. Var lūgt tikai savam Augstākajam Es un Garam. Un pie tam vajag pilnībā uzticēties Garam. Uzticēties tam, ka viņš ved mūs pa mums pašu piemērotāko ceļu, lai mēs spētu iziet visas savas mācības un iemiesot tās īpašības, kuras mums nepieciešams iemiesot. Dažreiz dzīvē notiek negaidīti pavērsieni, un reizēm ne uzreiz var noteikt, kādēļ gan vajadzīga tā vai cita situācija. Bet Gars zina, ka tā mums ir vajadzīga, un pilnīga uzticēšanās vienmēr palīdz mums to iziet.

Daži baidās, ka Gars viņus neizdzirdēs. Nebaidieties, Gars dzird vienmēr. Ne vienmēr viņš uz lūgumiem atbild “jā”, par cik, kā jau tika teikts, ir mācības, kuras mums nepieciešamas iziet. Ja mēs izsakām kaut kādu nodomu un lūdzam Garam palīdzēt, vajag ņemt vērā, ka tagad mums iemiesojas tikai tie nodomi, kuri ir izlīdzināti ar mūsu dvēseles mērķi. Mums ne tuvu vienmēr ir redzama pilna aina, un tāpēc nav vērts pukoties, ka nodomi ne vienmēr iemiesojas.

Pastāv viedoklis, ka cilvēkam vispār vajag atteikties no kaut kādu nodomu izteikšanas un tikai sēdēt un gaidīt, kad kaut kas atnāks pie viņa pats. Domāju, ka tas tā nav. Dievam nav citu roku, izņemot mūsējās, un ne tādēļ mēs mācījāmies būt aktīviem radītājiem, lai pēc tam vienkārši pavadītu laiku, gaidot debesu mannu. Nodomus izteikt vajag, un pēc tam skatīties, kas iznāk. Ja nodoms iemiesojas viegli un ātri – tātad tas ir jūsu, tas kalpos jūsu visaugstākajam labumam. Drosmīgi ejiet iekšā iespējas atvērtajā logā, nešaubieties un darbojieties. Bet ja nodoms ilgi neizpildās – šajā gadījumā tas vai nu nerezonē ar jūsu dvēseles mērķi, vai mēs paši atgrūžam to no sevis ar savu pārliecības trūkumu sevī vai ar kaut kādām citām neizstrādātām īpašībām, vai arī tam vēl nav pienācis laiks.

Ir zināms, ka cilvēks, kurš iet pa garīgo ceļu, saņem enerģētiskas informācijas ielādes no saviem augstākajiem aspektiem. Ceļa sākumā viņš saņem ielādes no sava Augstākā Es, bet, sasniedzot augstāku līmeni, sāk saņemt ielādes no sava Gara. Bet diemžēl tikai daļu no šīm ielādēm mēs saņemam apzinātā līmenī. Tā ir iekārtotas mūsu smadzenes, mēs tagad nespējam atpakot absolūti visu, kas pie mums atnāk. Jaunajiem bērniem ir citādāk, viņiem ir vienkāršāk saņemt ielādes no saviem augstākajiem aspektiem. Mūsu smadzeņu paplašināšanās notiek pakāpeniski un ne tik ātri, kā mums gribētos. Un daudzas informācijas paketes tā arī guļ neatpakotas un gaida savu stundu. Bet šim procesam var palīdzēt un, ja ne paātrināt to, tad padarīt harmoniskāku. Var palūgt savam Garam radīt tādus apstākļus, lai ielādes no augstākajiem aspektiem (Augstākā Es un Gara) vispiemērotākajā veidā iznāktu apzinātajā plānā. Kā arī pašiem vairāk ieklausīties tajā, kas nāk pie mums – pie domām, sajūtām, emocijām utt. Ir ļoti iepriecinoši, ka tagad daudzi cilvēki cenšas vairāk klausīties sevi, savu dvēseli un meklēt atbildes sevī, nevis kaut kur ārpusē. Lai tad mums gaismo mūsu Gara gaisma un ved mūs pa pašatklāšanas ceļu!

Es novēlu mums visiem vieglumu ceļā un visharmoniskāko mūsu vieduma apjēgšanu mūsu Gara vadībā.

 

Pievienots 22.11.2010

http://metta.ucoz.com/publ/pod_voditelstvom_dukha/pod_voditelstvom_dukha/53-1-0-378

Tulkoja Jānis Oppe