Metta (Galina Vetrova)

Par Pāreju

Janvārī es uzrakstīju rakstu “Mēs – tie, kurus mēs gaidījām” http://metta.ucoz.com/publ/quot_my_te_kogo_my_zhdali_quot/quot_my_te_kogo_my_zhdali_quot/67-1-0-459[1]

Tajā cita starpā tika runāts par to, ka nevajag gaidīt kaut ko īpašu no 2012. gada, ka nebūs nekādu trīs tumsas dienu un citu specefektu, ka pasaules momentāni neizmainīsies un cilvēki nesāks lidot ēteriskos ķermeņos, ka kataklizmas būs lokālas, kā tas notiek arī tagad, ka pāriešana būs plūstoša un diezgan ilga, ka pakāpeniski mainīsies politika, ekonomika, notiks zinātniski atklājumi, palielināsies dzīves ilgums utt. Nekas neizmainīsies vienā mirklī, un vajag to zināt, vajag iziet no ilūzijām un negaidīt, ka laipnie citplanētieši paņems mūs savos kosmiskajos kuģos vai uz Gaismas Pilsētām, vai arī uzreiz uzbūvēs zemiešiem debešķīgu dzīvi. Jauno dzīvi mums stāv priekšā būvēt pašiem, un pirmām kārtām ar mūsu jaunās apziņas palīdzību. Tie esam mēs, kuri ar savu apziņu izmainījām pāriešanas scenāriju, mēs turam gaismu uz planētas, un pateicoties tam, viss notiks pēc maigākā scenārija.

Šajās dienās parādījās Krajona jauna 2011. gada 2. aprīļa čenelinga “Rezultāti” tulojums. http://metta.ucoz.com/publ/blog/chennelingi/krajon_chenneling_quot_itogi_quot_2_aprelja_2011/79-1-0-505[2]

Tas, ko šajā čenelingā pasaka Krajons, pilnībā apstiprina manu pāriešanas redzējumu. Viņš saka, ka nebūs nekādu trīs tumsas dienu, citplanētiešu kuģu un kā cita. Viņš stāsta pār pārmaiņām, kuras notiks uz planētas, par pārmaiņām politikā, ekonomikā utt. Viņš saka, ka šīs pārmaiņas nenotiek un nenotiks ātri. Viņš saka, ka tās esam mēs, vecās dvēseles, kuras izmainīja pāriešanas scenāriju.

“Es raugos uz vecajām dvēselēm, drosmīgi atnākušām uz šo zemi, kuras sēž krēslos manā priekšā. Bija laiks, kad jūs domājāt, ka pat nenokļūsiet līdz 2011. gadam. Bet tā dēļ, ko jūs izpildījāt uz šīs planētas, jūs ne tikai vēl arvien esat šeit, bet arī pārvietojaties caur šo izmaiņu. Priekšā ir grūti laiki. Bet viss tas ir daļa no miera sēklu iedēstīšanas. Tas nebūs viegli. Tie ir lēni, lēni soļi pozitīvā virzienā. Jūsu mazbērni noraudzīsies uz jums, tie, kuri vēl nav pat dzimuši, kuri atrodas aizsega manā pusē, kuri tagad raugās uz jums. Viņi saka: “Turpiniet to! Par cik, kad mēs tur nonāksim, tā būs patiešām miermīlīga vieta.”

Par to, ka pāriešana būs plūstoša un ilga, runā arī viens no tīrākajiem kanāliem – Metatrons caur Tiberonu. Zelta Laikmets iestāsies pēc 150-200 gadiem, – viņš uzskata.

Tāpēc es domāju, ka tiem, kuri vēl arvien gaida “augšupcelšanos 2012. gadā”, ir laiks iziet no ilūzijām, lai nebūtu vilšanos 2012. gada decembrī, pēc tam, kad nekas nenotiks. Un ja kādos čenos jūs atkal lasīsiet par priekšā stāvošo pārpolēšanu, 3 tumsas dienām un vispār par augšupcelšanos 2012. gadā, ziniet, ka tie ir astrālie egregori, dēvējoši sevi par krajoniem, metatroniem, mihaēliem, ješua un citiem, ieraudzījuši, cik lielā mērā cilvēki ir uzsēdušies uz čeniem un augšupcelšanās tēmas, ar mērķi piebaroties no cilvēku enerģijas turpinās pārspīlēt šo tēmu. Ja vecos čenos jūs sastopat informāciju par pārpolēšanām u.c., tad tas bija piemēroti, tad vēl nebija tā potenciāla, kurš redzams tagad, tad bija iespējams cits scenārijs, taču pēc tam, kad mēs ar jums izmainījām pāriešanas scenāriju, mūsdienu čenelingos no īstām Augstākām būtībām jūs neko tādu vairs nesastapsiet. Ja šie astrālie spēki solīs vispārēju augšupcelšanos un ar “burkānu” vilinās, ka jums viss aktivizēsies automātiski un tāpēc neko darīt nevajag, nevajag ar sevi strādāt, tad tas arī tiek darīts ar mērķi piebaroties no enerģijas, radīt cilvēkiem virzības ilūziju un neļaut viņiem iziet uz jaunu līmeni.

Ja mēs patiešām gribam sasniegt kaut kādu būtisku garīgu virzību, tad vajag noskaņoties uz nopietnu darbu ar sevi, negaidot debesu mannu. Strādāt ar savu apziņu, ar enerģētisko sistēmu, ar karmu, ar fiziku utt. Tikai mūsu pašu apzināts darbs dos īstu rezultātu, un mēs spēsim iziet uz mūsu attīstības jaunu līmeni.

 

Pievienots 23.05.2011

http://metta.ucoz.com/publ/o_perekhode/o_perekhode/80-1-0-506

Tulkoja Jānis Oppe