Metta (Galina Vetrova)

Pateicība

Es gribu pateikties visiem dalībniekiem manos interneta semināros, kurus es vadu apmēram divus gadus, visiem tiem, ar kuriem esmu satikusies šajā laikā, ar kuriem ir nodibinājusies saikne no sirds uz sirdi.

Paldies jums, dārgie! Es jūs atceros, es jūs jūtu, man ir liels prieks, ka tas dzīvais kontakts, kuru nodibinām katra semināra laikā, nepārtraucas arī pēc tam, un daudzi raksta, daloties ar savām sekmēm un atklājumiem, stāsta, kā izmainījusies viņu dzīve.

Paldies jums par tiekšanos uz gaismu, pie zināšanām, paldies par jūsu ceļu, lai ne vienmēr gludu, taču tik brīnišķīgu! Paldies jums par to, ka jūs strādājat ar sevi un atklājat sevī vieduma un tīrības īstās pērles, par to, ka izmaināt savu dzīvi uz labo pusi!

Man bieži jautā, vai var iegādāties manu semināru ierakstus. Nē. Man ir ļoti svarīgs divpusējs kontakts, kurš nodibinās nepastarpināti ar katru dalībnieku dzīva semināra laikā. Tāda kontakta nav, klausoties ierakstu. Man ir ļoti svarīga atgriezeniskā saite, ir ļoti svarīgi zināt, ka katrs cilvēks ir sapratis un apzinājies absolūti visu, kas seminārā tika runāts, lai katrs varētu uzdot jautājumus, ja viņam kaut kas nav saprotams, dalīties savās sajūtās tajos enerģētiskajos darbos un meditācijās, kuras mēs veicam. Tādēļ dažreiz semināri ievelkas ilgāk nekā plānots, taču man ir ļoti svarīgi, lai dalībniekiem nepaliktu nekādu nenoskaidrotu jautājumu, lai visa seminārā dotā informācija iegultos un turpmāk varētu tikt pareizi izmantota.

Manu semināru tēmas pasaka man priekšā pati dzīve. Pareizāk, pasaka priekšā tie cilvēki, kuri nāk pie manis uz konsultācijām, personīgajiem čenelingiem un individuālajām nodarbībām. Redzot, ka nospiedošam vairākumam cilvēku eksistē problēmas ar enerģētiku (nobloķētas čakras un enerģētiskie kanāli, vāja aura), un šīs problēmas, dabiski, rada fiziskā ķermeņa problēmas, esmu izveidojusi seminārus “Darbs ar enerģētisko sistēmu” un “Čakras”. Šos seminārus es vadu jau pusotru gadu. Redzot, ka ne visi cilvēki apzinās savu garīgo struktūru un ka bez atbrīvošanās no piesaistēm, dvēseles integrācijas un veseluma iegūšanas turpmākā attīstība ir apgrūtināta, esmu radījusi semināru “Mēs – Dieva turpinājums”. Redzot, ka visiem nepieciešama palīdzība no sava Gara kā garīgajā attīstībā, tā arī dažādās dzīves situācijās, attīstībā un izdziedināšanā, esmu radījusi semināru “Partnerībā ar Dievu”. Redzot, cik bieži cilvēki jautā par savu uzdevumu šajā dzīvē, un būdama ar pašas pieredzi sava uzdevuma iemantošanā, esmu radījusi semināru “Misija” utt.

Visi mani semināri ir apmācoši un transformējoši. Tajos tiek dota informācija, kā strādāt ar dažādām problēmām, ja nepieciešams, tiek veiktas aktivizācijas, lai turpmāk katrs pats patstāvīgi izmantotu iedotos instrumentus darbā ar sevi.

Visa informācija, kura tiek dota semināros, balstās un manis saņemto čenelingu informāciju, uz manu personīgo pieredzi un to cilvēku pieredzi, kuri nāk uz manām konsultācijām un pēc tam pielieto tajās saņemtos instrumentus. Semināros es cenšos apgaismot dažādas puses mūsu garīgajam darbam, darbam ar nodomu, darbam ar apziņu, ar enerģētiku un fiziku, un ir liels prieks, ka apmeklējuši kaut kādu vienu semināru, to dalībnieku nospiedošs vairākums pēc tam iziet arī visus pārējos seminārus. Mūsu darba laikā dalībniekiem notiek insaiti, apzināšanās, kāds atceras pagājušās dzīves, kādam atveras dusošās spējas. Es vienmēr ar lielu saviļņojumu un sajūsmu lasu tos iespaidus par semināriem, kurus jūs rakstāt šeit vietnē un man vēstulēs. Tajās ir jūsu personīgā unikālā transformācijas pieredze.

Es noteikti zinu, ka uz maniem semināriem cilvēkus atved Gars, un pastāvīgi dzirdu no viņiem to pašu. Un ir lieks prieks redzēt, kā viņiem pēc tam notiek izmaiņas, kā viņi aug un pilnveidojas. Paldies jums! Jūsu sekmes mani ļoti iedvesmo!

Bet sekmes, dabiski, atnāk pie tiem, kuri nevis vienkārši noklausās semināru, bet arī strādā pēc tajā priekšā liktās programmas.

Un kad cilvēki pateicas man par to, ka pēc manu nodarbību un semināru apmeklēšanas un pēc iegūto zināšanu pielietošanas viņu dzīvēs notiek ievērojamas izmaiņas, es pretī saku: es jums dodu tikai grūdienu, dodu virzienu, es dalos zināšanās, bet tās pielietojat jūs, un tāpēc pateicieties sev; izmaiņas notiek, pateicoties jūsu tieksmei, jūsu pašu darbam un jūsu pašu Gara vešanai. Kā tas veicinātājam arī jādara, es parādu virzienu, bet ejat jūs paši, un jūsu turpmākās sekmes, protams, ir atkarīgas tikai no jums.

 

Mani semināri ir tiem, kuri grib uzlabot savu dzīvi visās nozīmēs – garīgajā, materiālajā sfērā, attiecību, veselības, veiksmīguma utt. sfērā.

Tuvākajā laikā es plānoju jaunu semināru organizēšanu. Centīšos pēc iespējas ātrāk iepazīstināt jūs ar jaunām tēmām, kuras, kā es ceru, būs interesantas un noderīgas. Gaidu tikšanos ar jauniem dalībniekiem.

 

Ar mīlestību.

Metta (Galina Vetrova).

 

Pievienots 17.07.2011

http://metta.ucoz.com/publ/blagodarnost/blagodarnost/83-1-0-537

Tulkoja Jānis Oppe