Metta (Galina Vetrova)

Tuvojas Jaunais Gads

 

Tuvojas Jaunais Gads, vieni no pašiem gaišākajiem un visiem mīļākajiem svētkiem gadā.

Es apsveicu visus šajos brīnišķīgajos svētkos!

Daudziem no mums 2012. gads kļuva ļoti nozīmīgs. Vieniem notika svarīgas pārmaiņas dzīvē, par kurām viņi sen sapņoja, otri šķirās no daudzām ilūzijām, trešajiem bija maz ārēju pārmaiņu, toties nozīmīgas iekšējās. Katrs pagājušais gads diezgan stipri mūs maina, un ir ļoti labi, kad mēs šīs pārmaiņas varam formalizēt, ietērpt vārdos sev pašiem. Tie nav vienkārši ārēji sasniegumi (un pat vispār nav ārēji sasniegumi), tas ir tas, kas ir sasniegts kā rezultāts iekšējām izmaiņām, darbam ar sevi, kaut kādiem atklājumiem, kuri ietekmējuši pasaules un sevis uztveri.

Šajās Vecgada dienās pacentieties apjēgt tās iekšējās pārmaiņas, kuras ar jums ir notikušas. Tas ir vajadzīgs jums pašiem, lai jūs saprastu, cik lielā mērā jūs maināties. Tagad laiks ir ļoti sablīvējies, un laika vienībā notiek daudz vairāk notikumu nekā agrāk. Gan ārējās iedarbības, gan mūsu iekšējie procesi mūs stipri ietekmē. Mēs kļūstam viedāki, apzinātāki, harmoniskāki, mēs mācāmies pieņemt citus cilvēkus un sevi pašus un ar lielāku mīlestību attiekties gan pret viņiem, gan pret sevi. Mēs arvien vairāk iegūstam zināšanas un pieredzi, un mūsu ārējā dzīve arvien vairāk atspoguļo mūsu iekšējo būtību un tās pārmaiņas, kuras notiek ar mūsu apziņu.

Mums tagad ir ļoti svarīgs iemiesojums. Tagad patiešām ir diženi laiki, Pārejas laiki (un kā jūs saprotat, Pāreja – tas ir process, kurš ir sācies jau sen un ilgs vēl diezgan ilgi), un šajos neparastajos laikos mums ir iespēja sasniegt nebijušu mūsu attīstības līmeni, veikt patiesi kvantu lēcienu, ja strādāsim ar sevi, ieklausīsimies savā iekšējā viedumā, dzīvosim partnerībā ar savu Augstāko Es.

Un, protams, pastrādājiet ar nodomiem uz nākošo gadu. Jaunais gads – tas ir svarīgs portāls, un laiku, kad vecais gads nodod stafeti jaunajam, var izmantot, lai iezīmētu plānus un dot impulsu to realizēšanai.

Lai nākošais gads kļūst jums par jaunu soli ceļā uz virsotni!

 

Ar mīlestību.

Metta (Galina Vetrova)

Metta Tuvojas Jaunais Gads

Pievienots 29.12.2012

http://metta.ucoz.com/publ/priblizhaetsja_novyj_god/priblizhaetsja_novyj_god/98-1-0-701

Tulkoja Jānis Oppe