Metta (Galina Vetrova)

Saslimstību cēloņi

http://metta.ucoz.com/

Jūs droši vien esat lasījuši, ka slimībām ir savi cēloņi apziņā, ka negatīvas domas un emocijas rada negatīvas enerģijas blokus enerģētiskajā sistēmā un orgānos. Par šo tēmu ir uzrakstīts daudz grāmatu – par to ir rakstījuši Liza Burbo[1], Luīza Heija[2], Valērijs Siņeļņikovs[3] un citi autori. Liels paldies viņiem par darbu, viņi ir daudz darījuši, lai cilvēki apzinātos, ka viņu veselība daudzējādā ziņā ir atkarīga no viņiem pašiem.

Jā, patiešām, negatīvas domas un emocijas var radīt un patiešām rada cilvēka ķermeņa slimības. Taču tas nav vienīgais slimību iemesls. Ir arī citi iemesli, un tie ir karmiski. Slimība rodas kā karmiska, bet paša apziņas radītās negatīvās domas/emocijas/enerģijas jau pieliekas eksistējošajam iemeslam. Tīri somātisku traucējumu patiesībā nav daudz.

Kā rodas karmiska slimība? Iepriekšējos iemiesojumos ar kādiem saviem nodarījumiem mēs esam radījuši negatīvas enerģijas, radījuši karmu, kura ir atnākusi mums līdzi šajā iemiesojumā kā karmiski ieraksti mūsu enerģētiskajā sistēmā. Ja kāds uzskata, ka šie ieraksti aiziet samērā ar cilvēka apziņas izaugsmi, tad tas tā nav. Lai tos novāktu, ir vajadzīgs speciāls darbs. Un tā kā iemiesojumu mums ir bijis daudz, simtiem, un diezgan daudzi no mums ir bijuši tumšie, tad arī tādu ierakstu ir daudz. Un visi tie rada mums problēmas – vai nu ar situācijām un attiecībām, vai arī ar veselību. Ja kāds domā, ka viņam ir bijuši tikai gaiši iemiesojumi, tad tā ir liela maldīšanās. Jums ir stāstīts, ka jūs pagājušajos iemiesojumos esat bijuši dziednieki, priesteri, šamaņi. Jā, tas tā ir. Taču visi, kuri tagad interesējas par ezotēriku, ir bijuši arī melnie magi, melno kultu kalpotāji utt. Un tur nav nekā pārsteidzoša. Lai galu galā izvēlētos gaismu, mums tai skaitā bija nepieciešams izzināt arī Spēka tumšo pusi. Bez šīs pieredzes, kā jūs saprotat, mums nebūtu no kā izvēlēties. Un tikai izzinot gan to, gan otru pusi, iegremdējoties tumsā un iepazīstot gaismu, mēs spējām izdarīt izvēli. Bieži cilvēki nevis paši izvēlējās negatīvu pieredzi, bet kļuva par nelikumīgu iesakņojumu upuriem. Bet atkal taču tā bija apmācīšana un pieredze. Un nav neviena cilvēka (!), kam nebūtu bijis tumšu iemiesojumu, un to ir nepieciešams zināt tādēļ, lai tos izdziedinātu, tāpēc ka tie ietekmē mūs šeit un tagad.

Daži no tiem, kuri tagad nodarbojas ar garīgo attīstību, jūt, ka viņi patiesībā ir kas vairāk kā tie, kas viņi tagad ir, ka viņiem pagājušajās dzīvēs ir bijušas izcilas ekstrasensoras spējas un iespējas. Tā patiešām ir tā Spēka sajušana, kurš viņiem piemita agrāk. Bet pēc to dzīvju rezultātiem, kad viņi izmantoju šo Spēku ne labumam, šīs spējas viņiem tika noslēgtas pēc pavēlējuma no Augšas. Tagad, ja cilvēks attīsta savu apziņu un (un obligāti!) attīra negatīvo karmu, šīs spējas viņam atgriezīsies. Un tikai tajā gadījumā, ja viņš virzās uz Gaismu un strādā ar sevi.

Karmiskie ieraksti, mūsu nodarījumu radīti, eksistē negatīvu enerģētisku struktūru veidā mūsu orgānos un sistēmās. Un jau uz šīs struktūrām uzklājas mūsu pašu negatīvās enerģijas, kuras mēs radām ar savām domām un emocijām. Un lai kā mēs nedziedinātu savu apziņu, lai kā izvairāmies no bailēm, nepieņemšanas, aizturētām dusmām un visa pārējā negatīva, kurš nogulsnējas orgānos tumšu enerģiju veidā, mēs nespēsim izdziedināties, kamēr netiks aizvāktas karmiskās struktūras, kuras tad arī kļuva par pirmcēloni orgānu slimībai. Šīs struktūras, kā jau ir ticis teikts, tiek aizvāktas tikai ar speciālu darbu ar karmu.

Tagad ir kļuvis moderni teikt, ka karma ir atcelta. Diemžēl tas tā nav, un īsti skaidredzošie to zina, tāpēc ka viņi redz karmiskos ierakstus, kuri nekur nav pazuduši. Un cilvēki turpina slimot un mirt. Lūk, ja karmas nebūtu, tad visi jau būtu pilnīgi veseli un laimīgi, un viņiem nebūtu NEKĀDU problēmu.

Pie kam slimo un mirst cilvēki, kuri nodarbojas ar garīgo attīstību. Pēc manas atmiņas pēdējo dažu gadu laikā ir aizgājuši brīnišķīgi gaiši cilvēki vecumā no 37 līdz 57 gadiem, kuri aktīvi nodarbojās ar pašattīstību un kuriem bija potenciāls sasniegt vēl augstāku apziņu. Diemžēl garīgs cilvēks netiek atbrīvots no iepriekšējo iemiesojumu karmas, tā viņu ietekmē tāpat kā visus pārējos bez izņēmuma. Viņa vienīgā priekšrocība – ja viņš nav noticējis pasakām, ka karmas nav, tad viņš var šo karmu izdziedināt, ja pats apgūs spējas un speciālas zināšanas, un iemaņas karmas noņemšanai vai arī vērsīsies pie karmiskā dziednieka. Tā kā tā ir katra paša izvēle – vai nu nēsāt rozā brilles un ticēt karmas neesamībai, un tai pat laikā ciest no saslimšanām un neatrisinātām situācijām un attiecībām, vai arī dziedināt karmu, dziedināties no slimībām un harmonizēt savas attiecības un situācijas.

Ne visi skaidrredzošie un dziednieki redz karmiskās struktūras. Tieši tāpat, kā ne visi redz būtības. Un bieži uz manām konsultācijām atnāk cilvēki, kurus ir ārstējuši no visa, ko vēlies, tikai ne no tā, kas ir īstenībā. Un, protams, viņiem tāda ārstēšana nav palīdzējusi. Lai strādātu ar karmu, vajag būt ar ļoti labu skaidrredzēšanu un vēl labāku skaidrzināšanu, ar zināšanām un darba iemaņām ar karmu un kontaktu ar Augstākajiem Plāniem. Un ārstēt fiziku, kā dara vairums dziednieku, bez saslimšanas, un tieši karmas, iemesla dziedināšanas, ir bezjēdzīgi. Šajā gadījumā dziednieks cilvēka karmu ņem uz sevi. Bet slimība pie cilvēka atgriezīsies. Vajag saprast, ka, lai notiktu īsta izdziedināšana, cilvēkam ir jāapzinās, ar ko tieši, ar kādiem saviem pagātnes nodarījumiem viņš ir radījis šo karmu, tāpēc karmisko dziedināšanu vislabāk veikt, apzināti piedaloties pašam cilvēkam. Tad tas ir efektīvi.

Es pati ne tuvu uzreiz iemācījos redzēt un atšķirt karmiskās struktūras. To ievadīja ļoti nopietna darba ar sevi gadi un pašas spēju no iepriekšējiem iemiesojumiem atdzimšana un attīstība.

Ja cilvēkam ir smaga karma, tad tas izpaužas jau pašā agrīnā vecumā. Jūs zināt, ka dzimst bērni ar iedzimtiem defektiem, ka mazi bērni slimo, bet reizēm arī mirst no neizārstējām saslimšanām. Lai cik tas nebūtu bēdīgi, pašreizējā personība atbild par pagājušās personības nodarījumiem, kaut arī neko par to nezina un neatceras savus iepriekšējos iemiesojumus. Pilnīgi saprotams, ka tādas bērnu saslimstības nevar pieskaitīt somātiskām. Mazi bērni vēl nav paspējuši sakrāt tik daudz negatīva ar savām domām un emocijām.

Kaut kādas karmiskās slimības izpaužas bērnībā, kaut kādas jaunībā, kaut kādas vēlāk. Bet apmēram ap 50 gadiem izpaužas jau vesela buķete saslimstību, kuru, protams, pastiprina paša psihosomātika, paša personīgās uzkrātās negatīvās emocijas un domas.

Un ļoti lielu lomu spēlē arī dzimtas karma. Slimību, saistītu ar dzimtas karmu, cilvēkiem bieži nav mazāk, bet vairāk nekā ar personīgo karmu saistītajām. Melnā maģija, dzimtas nolādējumi, senču asiņaini darbi ietekmē viņu pēctečus līdz 7. augumam un rada viņiem dzīves problēmas un slimības. Ja jums atkārtojas kaut kādas jūsu vecāku, vecmāmiņu un vectētiņu slimības – tā ir dzimtas karmas izpausme. Negatīvas tieksmes – alkoholisms un narkomānija, īpaši izsekojami virknē paaudžu, arī bieži ir dzimtas karmas izpausme. Kaulu slimības, kaulu sistēmas traumas – visbiežāk ir dzimtas karma.

Jebkura nopietna saslimšana, kā likums, ir saistīta nevis ar vienu, bet ar vairākām karmiskām epizodēm. Tās iemesls bieži ir vienlaicīgi gan dzimtas karma, gan personīgā. Un kamēr neizdziedināsies visi šie iemesli, izveseļošanos gaidīt nav vērts. Ārstēšana ar tradicionālās un netradicionālās medicīnas metodēm, kā likums, sniedz zināmu atvieglojumu, taču slimība pilnībā nepāriet un periodiski saasinās. Un tas ir dabiski, tāpēc ka karmiskās struktūras turpina ietekmēt orgānus, un orgāns nekad nebūs vesels, ja tās neaizvāc. Reti mēdz būt, ka slimība pāriet pilnīgi un vairs nesagādā recidīvus. Tas notiek tajā gadījumā, ja cilvēks konkrēto karmu jau ir atstrādājis un izdziedinājis savu apziņu no paša negatīvajām domām un emocijām, kuras komplicē konkrēto saslimšanu. Šajā gadījumā slimība var pilnībā neaiziet, bet apdzist un apgrūtināt ne tik stipri kā agrāk.

Tas nenozīmē, ka vispār nevajag ārstēties. Vajag. Taču ārstēšanai ir jābūt kompleksai – vajag gan dziedināt karmu, gan ārstēt fizisko ķermeni (labāk, protams, ar netradicionālās medicīnas metodēm), gan dziedināt un tīrīt enerģētisko sistēmu, gan strādāt ar savu apziņu, ar savām domām un emocijām. Nepieciešams ar jebkuriem iespējamiem paņēmieniem palīdzēt sev dziedināties.

Psihes traucējumi arī pieder pie karmiskajām saslimšanām. Tās var būt gan personīgās, gan dzimtas karmas sekas.

Tagad ļoti daudz cilvēku mirst no vēža. Jūs droši vien to zināt. Šī briesmīgā saslimšana ir rezultāts smagas personīgās un dzimtas karmas apvienojumam ar cilvēka paša negatīvajiem pārdzīvojumiem, kuri tad bieži arī iedarbina procesu. Un vēl – cilvēka Dvēsele piekrīt tādai pieredzei ar mērķi attīrīties, ja nav iespējas attīrīties citādā veidā, piemēram, izdziedinot karmu. Un tagad, Pārejas laikos, ļoti daudz dvēseļu izvēlas šo smago pieredzi ar mērķi attīrīties. Šajā gadījumā Dvēselei ir iespēja pēcnāvē aiziet uz augstākiem plāniem, nekā tie, no kuriem viņa atnāca. Un, atbilstoši, viņas nākošais iemiesojums būs veselīgāks un laimīgāks.

Bet ja cilvēks brīnumainā kārtā izdziedinās no vēža – tas notiek tad, kad viņš pilnībā izdziedina savu apziņu, atveras Visuma Mīlestībai un saņem savas Dvēseles un Augstāko Spēku atļauju izdziedināties fiziski.

Kādā veidā karmiskās enerģijas rada slimību? Ja cilvēks pagātnē ir veicis kādu nodarījumu, viņš ir radījis negatīvu enerģiju, kura ir atgriezusies pie viņa negatīva veidā viņa enerģētiskajā sistēmā. Un sekojošos iemiesojumus viņš jau iziet ar šo enerģētisko ierakstu. Tādas enerģijas atrodas enerģētiskajā ķermenī, un, kā mēs zinām, sākumā negatīvas izmaiņas notiek enerģētiskajos ķermeņos, bet pēc tam jau pāriet uz fiziku. Ja kaut kāda orgāna enerģētikā ir klātesošs kaut kas, kas traucē viņa pilnvērtīgai funkcionēšanai, noslēdz enerģijas plūsmu pie šūnām, tad, protams, lai ne uzreiz, taču orgāns saslimst. Un iedomājieties, ka katrā orgānā tāda struktūra nav viena, bet vairākas, un visas tās traucē viņam būt veselam. Un līdz ar vecumu izmaiņas padziļinās, un orgāni arvien vairāk saslimst. Cilvēki varētu dzīvot daudz ilgāk, ja nebūtu šo negatīvo karmisko ierakstu. Protams, ka karmu vajag sākt dziedināt pēc iespējas agrāk, nevis tad, kad slimība jau darbojas pilnā sparā, bet tikko kā ir sajūtama tās izpausme. Tāpēc ka pakāpeniski pieaug neatgriezeniskas izmaiņas fizikā, kuras pat pēc karmisko struktūru aizvākšanas pēc tam būs grūti izdziedināt.

Ļoti bieži tādos karmiskos ierakstos ir klātesoša maģija, un tad tos dziedināt ir īpaši smagi. Pagājušajos iemiesojumos uz cilvēkiem bieži taisīja dažādus maģiskus rituālus, īpaši tad, kad viņi paši nodarbojās ar melno maģiju, un tagad tie negatīvi ietekmē viņu veselību. Visbiežāk smagas saslimšanas ir saistītas ar tādām maģiskām enerģijām.

Strādāt ar karmu var tad, kad pats cilvēks ir gatavs tādam darbam. Vienkārši ceļot pa pagājušajiem iemiesojumiem ziņkārības dēļ, kā daži dara, nevajadzētu. Ja reiz mēs strādājam ar pagātni – tad ar kaut kādu mērķi, piemēram, lai izdziedinātos. Vienkārši nedomājot pārrakstīt pagātnes notikumus ir bezjēdzīgi. Tas neko nedod. Tur vajag dziedināt problēmas, bet tas ir nopietns skrupulozs darbs, kurš ietver sevī vairākus etapus un vienmēr tiek veikts individuāli atkarībā no situācijas. Taču tas maina ļoti daudz, tāpēc ka karmiskie ieraksti tiek dzēsti un, dziedinot pagātni, mēs dziedinām tagadni un nākotni. Un kā mainās cilvēku attieksme! Tie, kuri vēl vakar bija gatavi mesties viens otram virsū, pēc karmas izdziedināšanas kļūst absolūti neitrāli viens pret otru, bet var kļūt arī draugi.

Un tā, slimības rada karma, personīgā un dzimtas, bet mūsu apziņa tās pastiprina. Tāpēc, izdziedinot karmu, bet neatbrīvojoties no paša negatīvajām domām un emocijām, kuras arī bija konkrētās saslimšanas komponente, pilnīgi izdziedināties nav iespējams, un pilnīgai izdziedināšanai ir ļoti svarīgi strādāt ar savu šodienas apziņu, ar savām īpašībām un pašreizējiem uzdevumiem.

Samērā ar to, kā cilvēki aug garīgi, viņiem atnāk arvien vairāk patiesas informācijas un viņus ir arvien grūtāk piespiest noticēt pasakām. Samērā ar pašu apziņas attīstību viņi iegūst pieeju augstākiem informācijas plāniem, iegūst zināšanas, apmācās un var tās pielietot priekš sevis.

Tagad mums ir ļoti svarīgs iemiesojums. Mēs varam sasniegt nebijušu savas attīstības līmeni, ja izdziedināsim savu apziņu un savu karmu, ja attīrīsimies no visām negatīvajām pagātnes enerģijām. Tas ir svarīgs un nopietns darbs. Protams, ne katram ir tāds globāls uzdevums, kādam ir pieticīgāki uzdevumi, un tas ir piemēroti, tā kā katra dvēsele atrodas tajā līmenī, kurš jau ir sastrādāts. Ja cilvēks ir atnācis uz šo dzīvi nevis vienkārši paklausīties pasakas, bet lai sasniegtu augstu attīstības līmeni, tad viņam noteikti pienāks brīdis, kad nāksies tik skaidrībā ar paša karmu. Katram šis brīdis pienāk dažādā laikā. Kādu uz to pavirza slimība vai smaga situācija, kāds pats ar savu apziņu nonāk pie tā. Taču galu galā katrs saprot, ka virzīties tālāk bez tā nav iespējams, tāpat kā vienkārši dzīvot pilnvērtīgu veselīgu priecīgu dzīvi.

Mūsu Gars vienmēr ved mūs. Un mums ir jāsaprot, ka mēs virzāmies tā, kā mums ir nepieciešams un piemēroti, ja tikai neļaujam mūs vadīt mūsu ego, ja redzam visas viņa izpausmes, bieži visai aizplīvurotas. Jo tieši ego vienmēr meklē vieglus ceļus un spiež ticēt tam, ka nedarot neko, var sasniegt kaut kādu nozīmīgu rezultātu. Īpaši ego galīgi nav ieinteresēts, lai cilvēks attīstītos, attīrītos, tāpēc ka viņš šajā gadījumā zaudē pār cilvēku savu varu. Mūs nedrīkst biedēt grūtības. Mēs spējam daudz ko, un mums ir jāattīsta sevi un jāvēlas izmanīt sevi, neietekmējoties no ego. Attīroties no karmas, cilvēks ne tika uzlabo savu veselību, bet arī izdziedina savu apziņu. Pagājušo iemiesojumu enerģijas pārstāj viņu ietekmēt, un viņam ir daudz vieglāk būvēt savu dzīvi atbilstoši savam augstākajam labumam un radīt savu vislabāko realitāti, savas Debesis uz Zemes.

___________________________________________________________________

Kopējot rakstu, obligāti jāuzrāda autora vārds un norāde uz pirmavotu.

 

Pievienots 18.01.2014

http://metta.ucoz.com/publ/prichiny_zabolevanij/prichiny_zabolevanij_avtor_galina_vetrova_metta/106-1-0-855

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Liza Burbo”; “Lise Bourbeau”; Лиз Бурбо” (Tulk. piezīme)

[2] Skat. “Luīza Heija”; Louise Hay”; Луи́за Хей” (Tulk. piezīme)

[3] Skat. “Valērijs Siņeļņikovs”; “Валерий Синельников” (Tulk. piezīme)