Metta (Galina Vetrova)

Bijušās “pusītes”

http://metta.ucoz.com/

Mīlestība no pirmā acu uzmetiena... Kā tik nav mēģināts izskaidrot šo fenomenu! Ieraudzījis pirmo reizi, cilvēks iemīlējas bez prāta. Kā tā var notikt? Bieži diezgan saprātīgi cilvēki vienkārši pazaudē galvu no mīlestības no pirmā acu uzmetiena. Un tas mēdz būt gan jaunībā, gan brieduma gados.

Kas tad notiek tajā brīdī, kad satiekas divu acis un starp viņiem uzliesmo zināma dzirkstele? Patiesībā vairumā gadījumu tam ir sekojošs izskaidrojums: satiekas bijušās “pusītes”, tās, kuras iepriekšējās dzīvēs bija laulātie draugi, mīļākie vai kurām bija platoniskas attiecības. Kad divu cilvēku acis satiekas, aktivizējas tā pagājušo dzīvju enerģija, kura ierakstīta viņu enerģētiskajos laukos. Notiek “atpazīšana”.

Sākas attiecības. Diviem var rasties reāla gaumju sakrišana, domu saskaņa utt. Emociju virpulis uztver viņus un apreibina.

Šie divi šajā dzīvē agrāk nav bijuši pazīstami, bet par pagājušajām dzīvēm viņi var nezināt neko. Un viņiem liekas, ka šī tikšanās, kad viņi sajuta tādu vilkmi vienam pie otra, tāda neparasta tiekšanās ir likteņa pirksts.

Jā, protams, tāda tikšanās nav nejauša. Taču iemesli tai var būt visdažādākie. Iespējams, viņiem stāv priekšā kaut ko pabeigt, ko viņi nav pabeiguši iepriekšējā dzīvē. Iespējams, viņiem vajag kaut ko apzināties. Karmiskā enerģija var divus pievilkt, bet viņi to pat nenojauš. Un nemaz ne obligāti šajā iemiesojumā viņus sagaida laimīga mīlestība vai pat laulība. Ļoti bieži tādas tikšanās notiek tieši karmisku iemeslu dēļ.

Kad divi satiekas un notiek “atpazīšana” un viņiem liekas, ka viņiem ir tik daudz kopēja, ka viņus ir “savedis liktenis”, jāatceras, ka būdams ar iepriekšējo dzīvju atmiņu, kura katram ir zemapziņā, cilvēks sāk uzlikt partnerim zināmas gaidas, savas projekcijas u.c., sakarā ar tām īpašībām un apstākļiem, kuri eksistēja tad, tajā dzīvē. Bet tagad partneris – tā ir pavisam cita personība, kaut kur līdzīga tai, taču daudzējādā ziņā jauna, tā kā šajā brīdī būdami savu iepriekšējo iemiesojumu kvintesence, mēs tomēr nesam sevī daudzu, nevis viena konkrēta, iezīmes. Un šī cita personība (bet pareizāk, abas jaunās personības, stājušās attiecībās) pavisam citādi domā, jūt, rīkojas. Un pavisam ne obligāti attiecības no pagātnes var turpināties tagad. Pat ja ir bijusi mīlestība līdz kapa malai.

Saduroties ar īstenību, tādas attiecības bieži dziest. Spēcīgā tiekšanās izgaist, ielaužas sadzīve, pagājušā un pašreizējā realitātes saduras un konfliktē.

Ja cilvēki ir pietiekoši viedi, ja jūtas, kuras viņiem radušās, patiešām ir stipras un gaišas, viņi var atrast kopīgu valodu, uzbūvēt attiecības un, iespējams, kaut kur dziļā līmenī apzināties vai sajust iemeslu, kurš viņus saveda, un izstrādāt to. Un turpināt attiecības, brīvas no karmiskās atkarības.

Biežāk mēdz būt otrādi – cilvēki izšķiras. Karma paliek neatstrādāta un pāriet uz nākošo iemiesojumu.

Gadījumu, kad vīrieši nobriedušā vecumā “pazaudē galvu” no mīlestības un aiziet no ģimenes pie jaunām mīļākām, ir no tās pašas sērijas. Visbiežāk tā arī ir bijušo “pusīšu” tikšanās.

Pat ģimenēs, kur starp laulātajiem draugiem ir mīlestība, bet pastāvīgi rodas problēmas attiecībās, kad viens vai abi nekādi negrib saprast, pieņemt pašu tuvāko cilvēku, pastāvīgi parādās šķiršanās tēma.

Manā rakstā, veltītā pagājušajām dzīvēm

http://metta.ucoz.com/publ/proshlye_zhizni/proshlye_zhizni/93-1-0-645[1]

es rakstīju, ka, protams, ir ļoti viegli aiziet no problēmu attiecībām, izšķirties un aizmirst. Tā ir visvienkāršākā izeja, un diemžēl dažos New Age avotos iesaka darīt tieši tā: ja jums ir nekomfortablas kaut kādas attiecības, vienkārši saraujiet tās. Jā, tas ir visvieglāk, un daudzi tā arī rīkojas. Taču bez sapratnes, kāpēc tās ir nekomfortablas, bez apzināšanās, KO tieši mēs atstrādājam ar konkrēto cilvēku, bez karmas neitralizācijas un mācības apgūšanas tāda šķiršanās neaizvāks problēmu. Karma ar šo cilvēku tā arī paliks nenoregulēta un pārnesīsies uz nākošo iemiesojumu, vēstījums, kuru tā nes, netiks atšifrēts, un mācība nebūs izieta. Un netālā nākotnē jau pievilksies cits cilvēks no pagājušās dzīves ar to pašu vēstījumu un ar to pašu mācību, un viss sāksies no sākuma. Daudzi cilvēki visu dzīvi to tikai dara, kā bēg prom no savām mācībām un kāpj uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem.

Manās individuālajās konsultācijās man diezgan bieži nākas strādāt ar cilvēkiem, satikušiem savas pagājušās “pusītes”. Šeit nepieciešams nopietns darbs ar pagājušajiem iemiesojumiem. Mēs caurskatām pagātni un pētām iemeslu, kurš ir savedis viņus tagad. Mēs strādājam ar karmisko situāciju no pagātnes, un attiecības harmonizējas tagadnē. Viedums, apzinātība, prasme pieņemt otru tādu, kāds viņš ir, šajā gadījumā ļoti palīdz tiem, kas grib noregulēt attiecības ar savu pusīti. Un attiecības kļūst stabilas, harmoniskas, nesošas laimi, prieku un apmierinājumu.

 

Pievienots 02.09.2012

http://metta.ucoz.com/publ/byvshie_quot_polovinki_quot/byvshie_quot_polovinki_quot_2_sentjabrja_2012/94-1-0-667

Tulkoja Jānis Oppe