Metta (Galina Vetrova)

Enerģētiskās problēmas. 3. daļa

Es turpinu publikācijas par enerģētisko problēmu tēmu.

Šī gada martā es uzrakstīju rakstu “Reakcija uz enerģijām”

http://metta.ucoz.com/publ/reakcija_na_ehnergii/reakcija_na_ehnergii_9_marta_2011/68-1-0-470[1],

bet augustā, septembrī – pirmos divus rakstus par enerģētisko problēmu tēmu

“Enerģētiskās problēmas. Būtības”

http://metta.ucoz.com/publ/ehnergeticheskie_problemy_sushhnosti/ehnergeticheskie_problemy_sushhnosti/87-1-0-553[2]

“Enerģētiskās problēmas. 2. daļa”

http://metta.ucoz.com/publ/ehnergeticheskie_problemy_chast_2/ehnergeticheskie_problemy_chast_2/88-1-0-560[3]

Maz kas ir izmanījies pagājušajā laikā. Cilvēki turpina nākt uz manām konsultācijām ar savām problēmām, visdažādākajām, bet pēc tam izrādās, ka viņu problēmu avots bieži ir tas, par ko es rakstīju šajos rakstos – vājas caursistas auras, nobloķētas čakras un enerģētiskie kanāli, un būtības, kuras reizēm ķekariem karājas uz viņiem, barojas ar viņu enerģijām, noslēdz informācijas kanālus un vienkārši traucē dzīvot. Taču tā kā cilvēkiem nepiemīt skaidrredzēšana un skaidrzināšana, viņi paši nevar noteikt savu problēmu avotu. Bet daudzi droši vien, izlasot rakstus, domā: “Nē, tas nav par mani. Es esmu tik balts un pūkains, ka pie manis nekas slikts nepievelkas.” Bet informācijas kanālus viņiem ir noslēguši tie, kuri dzer viņu enerģiju, un cilvēki savas problēmas vienkārši neapzinās.

Daudzi nenodarbojas ar savu enerģētiku, nenostiprina, nesablīvē auru, neattīra viņu, neliek aizsardzību, bet vāja caursista deformēta aura – vienmēr ir ēsma būtībām. Tā ir kā atvērtas durvis – nāciet visi iekšā!

Pēdējā laikā es esmu pārliecinājusies, ka ezotēriķiem būtību ir pat vairāk nekā parastiem cilvēkiem. Kāpēc tā notiek? Daudzi pamodušies sāk iziet astrālā, bet, nezinot drošības tehniku, neliekot aizsardzību, viņiem pieķeras dažādi pieslēgumi. Citi veic dažādas meditācijas, domājot, ka viņi lido augstākajās dimensijās, bet patiesībā atrodas astrālā un pēc tam apmainās ar iespaidiem par to, ka skaistās meditācijas laikā pēkšņi ieraudzījuši “skorpionus”, “melnus putnus” utt. Trešie apmeklē dažādus masveida ezotēriskus pasākumus, kurp, protams, katrs atnāk ar saviem astrālajiem “draugiem”, kuriem nekas nav pretī iegūt vēl vairāk donoru. Taču pēc šiem pasākumiem jūt dīvainu nogurumu un enerģijas atplūšanu. Ceturtie sāk čenelēt ar dažādiem “radītājiem”, “pirmradītājiem”, “ercenģeļiem” utt., nenojaušot, ka astrālajām būtībām neko nemaksā nosaukt sevi par jebkuru, ka tik iegūt vēl vienu “bateriju”. Diemžēl tā ir dzīves patiesība. Un cilvēki gadiem staigā, apkārti ar būtībām, un nenojauš to.

Tagad daudz tiek runāts par jauno apziņu, par to, ka vajag būt atvērtiem jaunajam, paplašināt savu apziņu, paaugstināt savas vibrācijas utt. Tas tā arī ir, tas ir pareizi. Taču nav iespējams atvērties jaunajam, neattīroties no vecā. Nav iespējams traukā, piepildītā ar netīru šķidrumu, ieliet svaigu tīru ūdeni. Ir daudz slāņu, daudzu iemiesojumu sakrātu, un daudz problēmu, iegūtu šajā dzīvē. Gan enerģētikā, gan apziņā. Un tas viss vienkārši neaiziet pēc burvju nūjiņas mājiena, ar to vajag strādāt. Tāpēc attīrīšanās process ir ļoti svarīgs, bez tā nav iespējama tālāka attīstība.

Šajās dienās es vadīju jaunu vebināru “Attīrīšanās un izdziedināšanās”. Tas pagāja vienā elpas vilcienā. Bez iepazīšanās ar jaunām dziedināšanas metodēm, vebinārā katrs dalībnieks guva iespēju ieraudzīt, sajust savas enerģētiskās problēmas un problēmas apziņā. Tas ir, es nevis vienkārši stāstīju, kādas problēmas mēdz būt un kā no tām atbrīvoties, bet devu iespēju katram noteikt, saskatīt šīs problēmas, lai pārliecinātos par to esamību un pēc tam efektīvi ar tām stādāt.

Ļoti gribētos, lai visi iemācītos reāli vērtēt sevi, lai visi saprastu, ka bez apzināta darba ar sevi, ar savu apziņu, savu enerģētiku, savām īpašībām, pārliecībām, karmu nav iespējama tālāka attīstība. Nekrītot sava progresīvuma ilūzijā, kura ir kārs kumoss priekš ego, neuzskatot sevi jau par pilnīgi izdziedinātiem, apskaidrotiem un bez maz vai augšupceltiem. Šī ilūzija var ļoti dārgi maksāt, un cilvēks visu atlikušo dzīvi var nodzīvot šajā ilūzijā, ieaijāts ar astrāliem čeniem par to, ka “jums nevajag neko darīt, jūs jau esat gatavi dievi”, un tā arī neizdarot nekādus apzinātus soļus pa ceļu un neizejot uz jaunu augstāku attīstības līmeni šajā mums tiks svarīgajā iemiesojumā, kad patiešām ir iespējams izrāviens.

 

Pievienots 03.12.2011

http://metta.ucoz.com/publ/ehnergeticheskie_problemy_chast_3/ehnergeticheskie_problemy_chast_3/90-1-0-593

Tulkoja Jānis Oppe