Metta (Galina Vetrova)

Enerģētiskās problēmas

http://metta.ucoz.com/

Es sāku publikāciju sēriju, veltītu enerģētiskām problēmām, ar kurām saduras mūsdienu cilvēks. To ir ļoti daudz, un cilvēki var pat nenojaust, ka tamlīdzīgas problēmas viņiem eksistē. Taču daudz kas dzīvē – veselība, emocijas, attiecības, sekmīgums un pat finanses tiešā veidā ir atkarīgas no enerģētikas un apziņas tīrības pakāpes, kā arī no prasmes pārvaldīt savas enerģijas.

Tā kā man ir sena prakse darbā ar cilvēkiem, es gribu padalīties ar savu redzējumu uz tām enerģētiskajām problēmām, ar kurām cilvēki atnāk uz manām konsultācijām un nodarbībām. Gribu uzsvērt, ka sakarā ar to, ka manai vietnei ir mērķauditorija, es faktiski strādāju TIKAI ar tiem cilvēkiem, kuri interesējas par ezotēriku. Pie manis nenāk cilvēki, tāli no ezotērikas. Tāpēc visas problēmas, par kurām es runāšu, piemīt visiem tiem cilvēkiem, kuri, kurš agrāk, kurš vēlāk, ir nostājušies uz garīgā ceļa.

Es ceru, ka šī rakstu izlase palīdzēs nopietnāk paraudzīties uz savām enerģētiskajām problēmām, iespējams, identificēt tās, lai pēc tam tās izdziedinātu. Ļoti daudzi cilvēki cieš no savas enerģētikas problēmām. Ļoti gribas palīdzēt viņiem to apzināties.

Būtības

Es sāku ar būtību tēmu, tāpēc ka tā, šķiet, ir viena no pašām smagākajām enerģētiskajām problēmām, kuras sastopamas cilvēkiem.

Būtības – tās ir dzīvas būtnes no citas dimensijas, kurām piemīt apziņa. Viņas var ieviesties cilvēka enerģētiskajā sistēmā un dzīvot tajā ļoti ilgi, barojoties ar viņa enerģijām.

Kāds kļūdaini var domāt, ka cilvēkiem, kuri interesējas par garīgo attīstību, iet uz Gaismu, būtību nemēdz būt. Mēdz būt. Nospiedošajam vairākumam cilvēku, vai viņi attīsta savu apziņu vai nē, būtības ir. Taču būtības mēdz būt dažādas. Ir ne pārāk bīstamas, un cilvēks var viņas vispār nejust, bet ir arī tik bīstamas, ka viņas izpauž sevi ļoti skaidri un iedarbojas uz cilvēku visai negatīvos veidos. Vajag saprast, ka vairums Gaismas Darbinieku lielāko daļu savas dzīves ir pavadījuši nepamodināti un viņiem ir palikušas tās būtības, kuras viņiem bija agrāk. Pie tam ļoti bieži būtības jau atnāk ar cilvēku šajā dzīvē, parādoties kā problēmas, radītas vēl pagājušajās dzīvēs. Būtības pašas neaiziet. Vienkārši sasitot plaukstas vai nolasot afirmāciju, vai palūdzot palīdzību saviem augstākajiem aspektiem, no viņām tikt vaļā nav iespējams. Viņas tā saaug ar cilvēku, ka pati iespēja šķirties no sava donora viņām liekas nereāla. Viņas ir saprātīgas būtnes un darīs visu, lai paliktu un turpinātu baroties ar viņa enerģiju. Viņas pat var traucēt cilvēkam apzināties savu problēmu un griezties pie dziednieka. Tādi gadījumi mēdz būt. Būtības izkropļo cilvēka domas, emocijas, pārvalda viņa uzvedību un rada negatīvu karmu.

Tagad būtību problēma ir saasinājusies. Vairums būtību ir astrāla, 4-tās dimensijas, iedzīvotāji. Astrāls tīrās, un viņām tagad ir ļoti nemājīgi superaugstfrekvences starojuma dēļ, kurš nāk no Kosmosa. Reāli ir palielinājusies to cilvēku plūsma, kuri vēršas ar šīm problēmām. Biežāki ir kļuvuši enerģētiskie uzbrukumi, īpaši pēdējos mēnešos. Ja atceraties, Lorēna Gorgo vienā no jūlija rakstiem pieminēja, ka kādu laiku tie nedeva viņai mieru. Starp citu, viņa pareizi atzīmēja, ka naktī ieslēgts televizors neatbaida būtības. Tikai nezinu, kāpēc viņai ienāca prātā atbaidīt būtības, ieslēdzot televizoru. Jo televizors, tāpat kā dators – ir tieši kanāli būtību iekļūšanai. Tā kā tādā veidā viņas var tikai piesaistīt, nevis atbaidīt. Un nakts – tas ir būtību aktivitātes laiks.

Un tā, atkārtoju, vairākumam cilvēku ir būtības. Kādas tad būtības ir sastopamas?

Viņas nosacīti var iedalīt divās kategorijās. Pirmā – tās ir būtības, paša cilvēka radītas, un otrā – iemitinājušās būtības.

Būtības, cilvēka radītas, var būt viņa izveidotas vai nu pašreizējā iemiesojumā, vai arī pagājušajās dzīvēs. Tās var būt naidīguma, cietsirdības, lepnības, nicinājuma, pašnoniecināšanas, apvainotības utt. būtības. Ja cilvēks iepriekšējos iemiesojumos ar kaut kādām savām domām, emocijām ir radījis negatīvas enerģijas/būtības, viņas varēja iemiesoties šajā dzīvē kopā ar viņu un tagad ir klātesošas viņa enerģētiskajā sistēmā. Otrs variants – tiem cilvēkiem, kuri tagad ar sevi strādā, kuriem norit intensīva attīrīšanās un izdziedināšanās, var izpausties būtības no iepriekšējām dzīvēm. Jūs droši vien esat lasījuši, ka tagad caur mums iet mūsu pagājušo iemiesojumu enerģijas. Tur taču bija dažādas enerģijas, kā pozitīvas, tā arī negatīvas. Pozitīvās mēs varam neievērot, bet, lūk, negatīvās rada lielas problēmas. Vienā jaukā dienā cilvēks var pamosties ar nepatīkamām sajūtām, pat fiziskām, un nenojaust (ja viņam nepiemīt skaidrredzēšana un skaidrzināšana), ka viņa enerģētiskajā sistēmā visu ir ietinusi kaut kāda enerģija/būtība, viņa paša radīta vienā no pagājušajiem iemiesojumiem, vai arī viņam ir izpaudies kaut kāds tumšais kanāls no pagājušajām dzīvēm. Tā kā mēs tagad virzāmies uz gaismu, un mūsu enerģētika attīrās un apgaismojas, tad mūsu frekvences vairs nerezonē ar šo būtību blīvajām zemfrekvences enerģijām, un viņas nāk ar vienu mērķi – lai mēs no viņām attīrītos.

Tas ir, tā teikt, pats “nevainīgākais” būtību veids. Par to, kā ar viņām strādāt, es stāstu manos semināros. Tāds darbs ir pieejams katram.

Iemitinājušos būtību gadījumā viss ir daudz sarežģītāk. Pie viņām pieder visas astrālās būtības, izmiesotās dvēseles, būtības no citām paralēlēm, citplanētu būtības utt. Tas ir, viņas nav paša cilvēka radītas, bet ir atnākušas no ārienes.

Mēdz būt, ka cilvēks pats pievelk tādas būtības ar savām negatīvajām domām un emocijām. Ja viņam aurā ir pārrāvumi (bet cilvēku ar pārrāvumiem ir ļoti daudz), tad pie negatīvu emociju uzliesmojuma būtība pievelkas viņam pēc līdzības principa, un viņai nav nekādu grūtību ieiet cilvēka laukā caur pārrāvumiem. Un viņa iekārtojas tajā un dzīvo ļoti pārtikušu dzīvi, barojoties ar cilvēka enerģijām, ietekmējot viņa psihi un pastiprinot negatīvās iezīmes, kā arī graujot viņa veselību.

Mēdz būt arī nelikumīgas iemitināšanās, un diezgan bieži. Tagad tās ir kļuvušas vēl biežākas. Cilvēks var būtību ne ar ko nepievilkt, taču, ja viņam ir vāja aura, ja tajā ir pārrāvumi, tad būtība var iesakņoties un iekārtoties uz dzīvi. Un pat tajā gadījumā, ja cilvēkam kopumā ir viengabalaina aura, ja nav spilgti izteiktu caursitumu, – pat tad būtība var ielidot caur “vājajām vietām” un “spraugām”. Tādas vājās vietas pirmkārt ir kakla 7-tā skriemeļa rajons, čakra galvaskausa pamatnē un apakšējās čakras. Tāpēc vajag ļoti nopietni strādāt ar savu enerģētiku, tīrīt, dziedināt un nostiprināt to, cenšoties, lai nepaliktu nekādu vārīgu vietu.

Būtības var cilvēkā iekļūt arī tad, kad viņš ir īpaši ievainojams – kad cilvēks pārdzīvo šoku vai traumu, dažādu avāriju un katastrofu laikā, pie liela asiņu zaudējuma, smagu slimību laikā, kad cilvēks ir ļoti novārdzis. Viņas var iekļūt arī operāciju zem vispārējās narkozes laikā, hipnozes seansu un citu stāvokļu laikā, kad ir traucēta aizsardzības mehānismu normāla darbība.

Tagad tamlīdzīgi ielaušanās gadījumi ir kļuvuši biežāki vēl arī tāpēc, ka daudz cilvēku aiziet un paliek daudz brīvu būtību, kuras meklē sev jaunus donorus.

Kā likums, būtības ir visiem alkoholiķiem, narkomāniem un smēķētājiem. Pie kam ļoti stipras un negatīvas būtības. Cilvēku var, cik vēlas, ārstēt ar dažādām metodēm no alkoholisma un narkomānijas, bet, ja pie tam neaizvāc būtības – tad tā, maigi izsakoties, ir bezjēdzīga lieta. Pēc ārstēšanas viņš kādu laiku var atturēties un neizpaust savas noslieces, taču būtības nedos viņam iespēju izveseļoties, un viss atkal atkārtosies. Smēķētāju būtības nav tik stipras, taču arī viņas neko derīgu cilvēkam nenes, un tieši viņas neļauj cilvēkiem atmest smēķēšanu. Jūs zināt, ka daudziem tas tā arī neizdodas, neraugoties uz visām pūlēm.

Būtībām piemīt spēja pāriet no cilvēka uz cilvēku. Ja ģimenē ir alkoholiķis vai narkomāns, tad visdrīzāk būtības būs visiem ģimenes locekļiem. Īpaši tas attiecas uz seksuālajiem partneriem. Tādā gadījumā vajag attīrīties visai ģimenei. Un, pat ja cilvēki vienkārši tuvu sazinās cits ar citu, bieži satiekas, pavada kopā daudz laika – tie var būt draugi, kolēģi, kaimiņi – tad arī mēdz būt būtību iekļūšanas gadījumi.

Būtības no pagājušajiem iemiesojumiem bieži ir saistītas ar karmiskajām problēmām, un tāpēc ir nepieciešama ne tikai atbrīvošana no būtībām, bet arī karmiska dziedināšana.

Būtības – tā ir dzīves patiesība, tāda, kāda tā ir. Var, protams, izlikties to neredzam, neticēt viņu eksistencei, bet tas taču neko nepalīdzēs un neatbrīvos no problēmām tos cilvēkus, kuriem viņas ir.

Kā tad būtības sevi izpauž? Viennozīmīgi dažādi. Viss ir atkarīgs no būtības izcelšanās, enerģētiskās frekvences un spēka. Jo zemāka ir būtības enerģētiskā frekvence, jo vairāk problēmu viņa rada. Un, kā likums, iemitinājušās būtības rada vairāk problēmu nekā savējās.

Šīs problēmas var izpausties dažādos veidos. Bieži cilvēki vēstulēs raksta, ka, neskatoties uz to, ka viņi jau sen attīstās, meditē un apziņa it kā mainās, taču paliek daudz problēmu – gan ar emocionālu, gan mentālu raksturu, un ar veselību, un citās sfērās. Un seansa laikā viņiem tiek konstatētas būtības, par kuru klātbūtni viņi pat nenojauta.

Būtības bieži padara cilvēku agresīvu. Viņš var nevaldīt pār sevi un rīkoties tā, ka tas pēc tam viņam izsauc šoku. Būtība vada cilvēku, un viņš pat nezina, ka viņam nav savas gribas. Taču mēdz būt, ka tādi cilvēki tomēr ir informēti, ka viņiem ir būtības, un tiecas atbrīvoties no viņām. Bet būtības, kā es jau teicu, var burtiski neļaut šiem cilvēkiem atnākt pie dziednieka, radīt dažādas problēmas, līdz pat datora sabojāšanai, aizverot viņiem ceļus uz dziedināšanu.

Būtības var sevi izpaust dažādos neadekvātos emocionālos stāvokļos, piemēram, tādos kā depresijas, nekontrolējami emocionāli uzliesmojumi utt. Patoloģiska alkatība, cietsirdība, aizdomīgums, hipertrofēts ego – tās visas ir būtību esamības pazīmes. Būtības tiecas cilvēkā pastiprināt tās īpašības, pie kurām viņas pievilkās. Būtību iedarbībā var gadīties ģīboņi bez iemesla, dīvainas sāpes un tml.

Ne vienmēr būtības izpauž sevi tik pamanāmi. Taču, ja cilvēkam mēdz būt momenti, kad viņam ir grūti valdīt pār sevi – vai nu kaut kādu emocionālu uzliesmojumu laikā, kurus izsaukusi kādu citu cilvēku rīcība, vai arī depresīvu stāvokļu laikā – tā ir skaidra būtības esamības pazīme.

Kādā veidā būtība ietekmē cilvēka enerģētisko sistēmu? Iztēlojieties parazītu, kurš ir apvijis koku un barojas ar viņa sulām. Tā arī cilvēkā būtības var apvīt visu viņa enerģētisko sistēmu un baroties ar viņa dzīvības spēku. Un tātad – iedarboties uz viņa veselību, viņa attiecībām, viņa sekmīgumu dzīvē utt. Kad cilvēkam enerģētikā ir kaut kas svešs, kad tas apvij viņa čakras un kanālus, tad, dabiski, cilvēks nevar dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, bloki neļauj brīvi pārvietoties enerģijām, orgāni nesaņem pietiekošu barošanu, rodas nopietnas slimības. Būtība barojas ar viņa enerģiju, un cilvēkam nepietiek dzīvības enerģijas, lai dzīvotu, strādātu un gūtu sekmes visā. Īpaši, ja viņš nestrādā ar savu enerģētiku, ja viņam ir vāja aura, ir caursitumi un bloki čakrās un kanālos. Plus iedarbība uz emocijām, kas apdraud viņa attiecības ar apkārtējiem.

Tālu ne visi dziednieki redz un identificē būtības. Viņas var izskatīties dažādi. Bet paši cilvēki, kuriem nepiemīt skaidrredzēšana un skaidrzināšana, nevar viņas sev noteikt. Bez tam vēl ir arī cilvēciskais ego. Mums bieži saka, ka mēs esam Dievi. Jā, tā ir taisnība, katrā ir Dieva daļiņa. Taču diemžēl šie apgalvojumi dažām nenobriedušām dvēselēm kalpo kā viņu paša ego piebarošana, un viņi sāk sevi uzskatīt jau kā pilnīgi attīstītus, pilnīgi attīrītus un izdziedinātus. Un, protams, viņiem liekas, ka viņu realitātē būtības nevar eksistēt. Diemžēl to mūsdienu pazīstamo ezotērisko avotu vidū, kurus cilvēki tagad lasa, gandrīz nav tādu, kurās būtu sīki stāstīts par būtībām, tāpēc arī dažiem liekas, kas “tas nevar būt”. Paldies Drunvalo Melhisedekam, ka vismaz viņš kaut nedaudz ir apgaismojis šo problēmu.

Tie aizsardzības paņēmieni pret enerģētiskiem uzbrukumiem, kuri reizēm tiek publicēti Internetā (piemēram: ietiniet sevi baltā gaismā), nepalīdz. Tas būtībām nav šķērslis. Tagad ļoti daudzas metodes ir pārstājušas palīdzēt vēl arī tādēļ, ka būtības tām ir piemērojušās. Bez tam astrāla stāvoklis tagad ir tāds, ka daudzas aizsardzības ļoti ātri izgaist. Vispār pats labākais paņēmiens aiziet no uzbrukuma – pacelt savu savākšanas punktu. Taču darīt to var tālu ne visi, bet tikai tie, kas nopietni nodarbojas ar enerģētiskām praksēm. Ir ļoti svarīgi, lai aura būtu viengabalaina, lai nebūtu nekādu pieeju pieslēgumiem. Viengabalainuma sasniegšana ir nopietns darbs, to dara tikai pats cilvēks. Ir svarīgi arī nepiesaistīt būtības ar savām negatīvajām emocijām, jo viņas ar tām barojas. Neiesaistīties konfliktos ar cilvēkiem (tāpēc ka pēc tam ļoti ātri var dabūt uzbrukumu no šo cilvēku būtībām).

Vispār ziniet: ja jūs kādu konkrēti, ar kuru jūs esat konfliktā, vainojat enerģētiskā uzbrukumā jums, – tad visdrīzāk nevis pats cilvēks, bet viņa agresīvās būtības ir atnākušas noskaidrot attiecības. Pats cilvēks to vispār var nezināt. Un, ja jūs esat viņu apsūdzējuši enerģētiskā uzbrukumā – viņš jūs nesapratīs, visu noliegs, un viņam būs taisnība. Tāpēc ka šis uzbrukums var noritēt bez viņa apzinātas dalības. Tāpēc nevajag nevienu vainot, tas var vēl vairāk padziļināt konfliktu. Centieties paši vienmēr būt harmonijā, attīrīties, pieaudzēt savu gaismu un ar mīlestību un pieņemšanu attiekties pret visiem cilvēkiem. Būtības pēc līdzības principa var pielipināties tikai tumšai enerģijai cilvēka iekšienē. Kad cilvēks ar sevi strādā, transformē savu apziņu, tīra un nostiprina savu enerģētisko sistēmu, strādā ar karmu utt., viņš kļūst mazāk ievainojams no jebkuriem enerģētiskiem uzbrukumiem.

Nedrīkst baidīties no būtībām vai neieredzēt viņas. Bailes un naids pret viņām arī var viņas pievilkt. Pret būtībām vajag attiekties mierīgi un neitrāli. Viņas ir tādas, kādas ir, un viņas tādas vajag pieņemt. Viņām ir tikpat dabisks eksistēšanas paņēmiens baroties ar cilvēku enerģijām, kā cilvēkiem ir dabiski baroties ar dzīvnieku gaļu un augiem. Viņas dzīvo citā dimensijā, un tur viņas ir dabiskas un derīgas kopumam, bet, lūk, mūsu pasaulē viņas cilvēkiem rada problēmas.

Ja cilvēkam ir būtības, viņam nekad nevajag sevi tajā vainot. Viņas varēja atnākt visdažādāko iemeslu dēļ, piemēram, no tēva-alkoholiķa. Nevajag sevi vainot, vajag vienkārši saprast, ka ir pienācis laiks no viņām atbrīvoties, jo cilvēks virzās uz gaismu, un tas, kas viņam tajā traucē, tas, kas ar viņu nerezonē, ir jālikvidē. Patstāvīgi mēģināt aizvākt iemitinājušās būtības nedrīkst, tas var būt bīstami kā pašam cilvēkam, tā arī apkārtējiem. Tajā var palīdzēt tikai speciālists.

Bieži cilvēkiem nepiemīt ne tikai redzēšana, bet arī enerģētiskais jutīgums, un tas ir vēl viens iemesls, kāpēc viņi paši nevar identificēt sev būtības. Jeb arī šis jutīgums ir ļoti vājš. Tas notiek tad, kad viņiem ir aizsērējušas čakras un enerģētiskie kanāli, kad enerģija nevar kustēties brīvi. Bet būtības taču var likt par sevi zināt ar spiedienu čakrās, nepatīkamām sajūtām dažādos ķermeņa rajonos, orgānos utt. Taču cilvēks ar vāju enerģētisko jutīgumu var arī nenojaust par viņu klātbūtni.

Ir vēl viena bīstamība, kurai ir pakļauti Gaismas Darbinieki, pēdējos gados sajutuši aicinājumu pamosties. Daudzos čenelingos tiek runāts par sazināšanos ar savu Augtāko Es, audzinātājiem un eņģeļiem. Un, lūk, bez pietiekamas pieredzes, nezinot drošības tehnikas, neprotot atšķirt Augstāko Būtību un astrālo būtību enerģētiskos parakstus, cilvēki sāk dzirdēt “balsis” un pieslēdzas dažādiem astrāliem kanāliem. Viņi domā, ka “nekas slikts pie viņiem nepievilksies”. Taču pievelkas, un reizēm tādi cilvēki ne tikai paši sāk “strādāt” astrālo egregoru labā, bet arī pieslēgt viņiem citus cilvēkus un pat var kļūt par rotaļlietu tālu ne gaišu būtību rokās. Un tad šīs būtības var aizklāt viņiem patieso informāciju, traucēt viņu attīstību un vienkārši zombēt viņus. Diemžēl tā gadās. Un arī ego var skandināt cilvēkam, ka, ja reiz viņš pieņem vēstījumus – tātad, viņš ir bez maz Dieva iesvaidītais, un viņš arī aizklāj cilvēkam informāciju par to, ar ko viņš sazinās patiesībā.

Bet jebkuram cilvēkam, kurš pieņem informāciju, galvenajam pirmkārt ir jābūt viņa paša attīstībai. Ja cilvēks nolemj, ka kaut kādas viņa spējas, piemēram, sazināšanās ar smalkajiem plāniem, nostāda viņu augstāk par citiem, ja viņš domā, kas tā jau ir kāda garīga progresīvuma pazīme, īpaši, kad apkārtējo nospiedošam vairākumam tādu spēju nav, viņš sāk audzēt savu garīgo ego, nesaprotot, ka tāda spēja pirmkārt paredz milzīgu atbildību. Atbildību par to, kādu informāciju viņš piedāvā cilvēkiem un vai tā atbilst visaugstākajam labumam. Tāpēc jebkuram, kurš pieņem vēstījumus, ir pienākums nevis mazāk, bet vairāk par citiem strādāt ar sevi, attīrīties, transformēt apziņu, audzēt savu gaismas koeficientu, lai kļūtu par patiešām tīru kanālu.

Kad cilvēks atbrīvojas no būtībām, viņa dzīve kardināli mainās. Viņš kļūst pozitīvāks, viņa veselība uzlabojas, emocijas harmonizējas, viņš vienkārši kļūst cits cilvēks. Bet pie tam viņam, dabiski, vajag turpināt strādāt ar sevi, pie kam vēl nopietnāk, lai turpmāk nepievilktu būtības, lai garīgi augtu un pilnveidotos.

 

Būtību tēmas turpinājums rakstā “Enerģētiskās problēmas. 2. daļa”

http://metta.ucoz.com/publ/ehnergeticheskie_problemy_chast_2/ehnergeticheskie_problemy_chast_2/88-1-0-560[1]

 

Pievienots 19.08.2011

http://metta.ucoz.com/publ/ehnergeticheskie_problemy_sushhnosti/ehnergeticheskie_problemy_sushhnosti/87-1-0-553

Tulkoja Jānis Oppe