Lasot Krajonu

14 12 05 01

14.12.04.

Kad lasi mūsdienu autoru čenelingus, ļoti brīnies par to, cik maz mēs zinām un cik daudz jautājumu uzreiz rodas. Pārsteidz cilvēki, kuriem jādiktē jautājumi Augstākajam Es (tā mēdz būt semināros – nezina, ko pajautāt!). Rodas vienkārši jūra jautājumu, tik tikko apvaldies, lai atrautu sevi no datora. Lūk, arī tagad esmu sagatavojusi virkni citātu no Krajona čenelingiem (Lī Kerols), kuri pārvērtās par jautājumiem maniem Skolotājiem. Sākšu ar Krajonu.

1. Citāts. “Tas jaunais starojums, kuram tuvojas jūsu Saules sistēma, paredzēts jūsu DNS iespēju paplašināšanai. Tā ir paātrinoša sistēma jūsu Cilvēku civilizācijai.”

“Jūsu magnētiskais lauks priekš jums izpilda vairākas svarīgas lietas. Tas aizsargā jūs no tām lietām, kuras izlaiž Saule un kuras var būt priekš jums postošas. Taču papildus pie tā tas vēl veic arī komunikācijas procesu ar jūsu DNS un pārnes visus nepieciešamos heliosfēras kvantu aspektus tieši uz Cilvēka ķermeni caur jūsu DNS kolektīvo lauku.”

Dārgais Krajon, lūdzu tevi detalizētāk apgaismot šo jautājumu par Saules magnētiskā lauka komunikācijas ar Zemes un cilvēka magnētiskā lauka procesu.

Kā zināms, DNS lauku struktūra ir kristāliska un magnētiska. Tās ir divas līnijas ietekmē uz cilvēku un planētu. Pirmkārt, magnētiskais lauks rada aizsardzības spilvenu un aizsegu, otrkārt, ietekmē kā planētas, tā arī cilvēces apziņu. Kādā veidā tas ietekmē apziņu? Šī ietekme ir ļoti vidējota, tas ir, tai nav vadošu funkciju, taču tā stipri ietekmē vidi, kura ietver apziņu. Nešaubies, ka citā vidē arī tava apziņa būs citāda. Mainot vidi, jūs sākat pārbīdīt pašu cilvēces apziņu, bet cilvēce ietekmē arī planētas kolektīvo apziņu kopumā.

DNS kristāliskā sistēma – Planētas Merkabas – ir ļoti noturīga. Tas ir Gaismas Ķermenis, un Gaisma pirmām kārtām ir struktūra, iepakota mēros un formās. Otrkārt, šī gaismas struktūra pašlaik mainās uz Zemi nākošo augsto enerģiju ietekmē. Zemei sākas jauna Dzīve, un viņas ķermenis pārveidojas, Saules sistēmas apstarošanas un visu struktūru, kuras apdzīvo Zemi un ir atbildīgas par planētas gaismas un skaņas piepildījumu, darba ietekmē.

Šīs Gaismas būtnes piepilda planētu un viņas Režģus – Kristāliskos un Magnētiskos – ar plazmas plūsmām. Plazma ierosina daudzdimensionālā cilvēka augstākos ugunīgos apvalkus, un cilvēks augstākajos apziņas līmeņos sāk mijiedarboties ar Mums, lai kopā izpildītu to funkciju, ar kuru viņš atnāca uz Zemi.

Kā cilvēka DNS ir saistīta ar planētas DNS?

Tas ir viens un tas pats. Cilvēce ir planēta augstākajos līmeņos, tur, kur planētas DNS vienkārši saplūst ar cilvēka augstākajiem ķermeņiem.

Pašlaik ir misiju izpildīšanas, misionāra vairākuma pamošanās laiks un cilvēces pāriešanas Jaunajā Gaismā sākums.

Tu vari jautāt: kāpēc tu runā tā “vispār”, mūs interesē visas detaļas! Atbildēšu – detaļas radi tu – cilvēks. Mēs tikai pieklausāmies tavai maz izšķiramajai balsij, maz izsakošajai un atspertai pret savu realitāti. Tikai kāpēcīši arvien uzdod un uzdod savus jautājumus, un visu tad viņiem vajag zināt!

Labi, tevi interesē, kā magnētiskās struktūras tieši ietekmē vidi. Labprāt atbildēšu: tas ir ģeolauks. Magnētiskā vide rada ģeolauku, kurš tiek pakļauts strukturizētam apstarojumam, elektronu un protonu, un citu daļiņu, piemēram, nuklonu iedarbībai uz stratosfēru un uz Noosfēru kopumā, izmainot tās spriegumu, planētas nolieci, izlaužot caurumus apvalkā, lai ielaistu tur arvien jaunas un jaunas astrālās dzīves struktūras un izmērītu planētas potenciālu starpību.

Jūs redzat, kā acu priekšā mainās pasaule, ir sācies izrāviens vēstures zināšanās, ģeopolitikā, finansēs un veselībā. Drīz sāksies dzīves vadīšana sistēmiskā kārtībā, tas ir, jūsu zinātnieki arvien labāk sāks sekot kultūras un laika apstākļu, finanšu un veselības, zināšanu un laimes savstarpējai atkarībai. Tas ir, viss nostāsies beidzot savā vietā zemes dimensijā. Jūs kļūstat sistēmiski.

***

Citāts: “Jūs atrodaties pie vieduma barjeras un esat veikuši lielu izrāvienu.”

Pakomentē, lūdzu, šo izteikumu. Tas ir tik dziļš, kādā mērā es to varu saprast.

Jā, tu to zini ar to apziņas pusi, kura tev jau kaut kur jau blāvo pat šajā realitātē. Tu JŪTI... Ko tu JŪTI?

Es jūtu, ka jau esmu veikusi šo izrāvienu, bet nevaru akumulēt savu viedumu zemes plānā. Tas tā ir?

Ne gluži tā, jo tu taču esi planēta, un tavs viedums nerobežojas ar citiem cilvēkiem (netiek ierobežots), neapkampj viņus (saplūst ar viņiem). Bez cilvēkiem un sabiedrības jūsu viedumam nav jēgas, un tas piešķir tam kolektīvu raksturu. Tavs viedums ir tajā, cik stipri tu nostrādāsi tagad, gan rīt, gan parīt, lai tev nebūtu žēl un nekostu pirkstos PĒC TAM...

Jūsu izlaušanās cauri aizsegam nav fiziska izlaušanās, bet frekvenču saskaršanās, un katrā apziņas frekvencē ir jūsu jaunās iespējas. Vajag tās atrast un izvest dienas gaismā, tas ir, apzināties un sākt izmantot.

Šodienas sarunā ar Natāliju Romanovu mēs konstatējām, ka esam kļuvušas jutīgākas pret cilvēku laukiem, sākušas tos labāk nolasīt, just lauka līmenī. Ar ko tas ir saistīts?

Jā, tu saprati? Es gaidīju šo jautājumu kā jaunu gaismas frekvenču, uz kurām pāriet Zeme, apzināšanās sākumu. Sākas cilvēku vienotības pastiprināšanās. Viņu magnētiskās struktūras kļūst savstarpēji ieplūstošas, un drīz jūs vēl labāk palīdzēsiet cilvēkiem, atklājot agrīnā stadijā novirzes viņu struktūrās.

Kā ieraudzīt magnētisko struktūru un kādi tajā var būt traucējumi? Vispār, par ko atbild cilvēka magnētisms?

Magnētisms satur apziņas struktūru, viņas saprātīgumu vai nesaprātīgumu. No smalkajām magnētiskajām struktūrām ir atkarīgs cilvēka saprātīgums, viņa spēja domāt un spriest, analizēt un dzirdēt, redzēt gaismu un mīlēt.

Pat mīlēt?

Protams, jo mīlestība taču atnāk reizē ar saprātīgumu. Mīlestība un saprāts iet vienā iejūgā. Savvaļas cilvēks dzīvo no instinktiem, cilvēks saprātīgais sāk pārvaldīt augstās jūtas, kuras pēc tam, pārejot no instinktiem uz saprātu, kļūst saprāta vadāmas un sakārtojamas. Saprātīgie dzīvnieki uzvedas citādāk nekā primitīvie. Saprāts sāk augt no šūnas uz dzīvnieku un uz cilvēku. Dzīve iemin ceļu uz laimi caur saprātīgumu un kolektīva apziņu. Indivīds neredz laimi, tāpēc ka viņam vajag tajā dalīties ar kādu, salīdzināt savu laimi ar citu veiksmi un mīlestību, lai citi novērtētu un palielītu, apsveiktu un arī tiektos pēc tās. Viņš viens diez vai jutīs, ka ir laimīgs.

Atbildu uz tavu jautājumu: kā tu vari izsekot cilvēka magnētismu?

14 12 05 02

Rāda man Pegijas Dubro elektromagnētisko lauku bildīti.

Tu to redzi?

Jā. Redzēju pie sevis un strādāju ar tiem. Taču nekad neesmu centusies to ieraudzīt citos.

Paskaties vīram.

Redzu viņam magnētiskās struktūras augšu veselu, bet apakša ir izvandīta. Apmēram no vidukļa šīs magnētiskās līnijas aiziet plašumā un rada izvandītu apakšas struktūru.

Kāpēc viņam tas tā ir?

Tāpēc ka pārāk lielu izmanību pievērš domām par dzimumattiecībām. Šīs domas rada sprādzienu struktūras magnētiskajos laukos un burtiski aicina tumšās būtības ciemos. Daudzi vīrieši, tēlaini sakot, dzīvo “zemāk par jostu”, un viņiem visiem ir tādas magnetosfēras. Aizver viņam!

Es savienoju magnētiskās struktūras apakšā, kā aizver auru. Tikai Krajoms man ieteica aizvērt lejā ar piecstaru zvaigzni, un jau pēc tam ar krustu aplī, kā es aizzīmogoju aizsegu starp dimensijām. Rīt paskatīsimies. Saka, ka vajag daudz reižu pastrādāt tamlīdzīgā veidā, lai struktūra kristalizētos.

Tātad, aizvērt auru – tas nav viss? Vajag vēl pastrādāt ar magnētiskajiem laukiem pēc Pegijas Dubro sistēmas?

Nav obligāti pēc šīs sistēmas. Piesauciet mani, un mēs jūsos radīsim ideālas jaunās magnetosfēras magnētiskās struktūras.

Vēl es gribētu zināt, kā klasificēt magnētisko lauku pārrāvumus un kā tos labot?

Tu tos tagad cilvēkos atsekosi, un sauc mani palīgā, diktēšu tev, ko izdarīt un kāpēc tas notika.

Pateicos! Pat nerēķinājos ar tādu lielisku palīdzību!

***

Tagad vēl viens svarīgs jautājums. Sanats Kumara man saka, ka nav stingru sadalījumu astrālajā un mentālajā realitātes plānos. Arī Saules Brālība ietver sevī astrāli-mentālus realitātes laukus. Lūk, arī tu saki:

Citāts: “Bet patiesība ir tāda: kad jūs izejat aiz četru dimensiju ietvariem, tad viss kļūst tāds, kas pastāvīgi mainās, nav lineārs un nevar tikt saskaitīts [jūs nevarat saskaitīt telpas dimensiju augstāk par tām četrām lineārajām, kuras jums ir]. Tā ir telpas enerģijas zupa, kura pastāvīgi mainās un interaktīvi mijiedarbojas pati ar sevi. Gala rezultātā jūs šīs enerģijas redzēsiet kā “kvantu struktūras-paternus”.” (Krajons caur Lī Kerolu).

Kā tikt skaidrībā ar šiem priekšstatiem? Mēs esam pieraduši skaitīt piekto dimensiju, septīto un tā tālāk.

Bet jums taču vajadzēja kaut kā ATŠĶIRT? Jūs tad arī mācījāties pēc saviem priekšstatiem, tādā veidā, kā tas ir pieņemts uz Zemes.

Kas ir “kvantu struktūras-paterni”? Tas ir veids kā domāt, tie ir priekšstatu šabloni – linearitāte, struktūrisms, sistēmiskums utt.

Tu vari man to PARĀDĪT? Bet es jau kaut kā aprakstīšu...

Es tev rādīšu, ņemot kā piemēru tieši magnētiskās struktūras, kaut gan ir gan gaisma, gan spēks, gan matērija, gan gravitācija, gan doma.

Es uzstādīju parasto auru struktūru – viena virs otras: fiziskā, virs tās – astrālā, vēl augstāk – mentālā. Bet blakus salīdzinājumam noliku magnētisko struktūru. Un ieraudzīju... eglīti.

Pirmā zaru rinda ir fiziskās auras līmenī, otrā – astrālajā “stāvā”, trešā rinda – mentālajā. “Eglītes” augša mirdz kā briljants, cukurs, bet zemāk ir tumšāk. Augša ir sīku kristālu veidā, bet apakša amorfa. Apakšā “zari” ir it kā no tumša silikona, mīksti pēc taustes, bet augšā sniegoti-kristāliski, mirdzoši.

Un tagad vari parādīt magnētisko lauku traucējumus un, kā tos novākt?

Noliec savu meitu.

Domās noliku, un viņas magnētiskā struktūra ir pavisam citāda – gluži kā gaiša glāze augumā līdz astrālajam aspektam, bet augša ir pavisam tumša.

Tas, ka augša ir tumša, tas ir normāli, jo viņa taču pagaidām nenodarbojas, un viņai pietiek ar astrālo Augstāko Es. Bet, lūk, mugura...

No muguras puses magnetosfēra ir pavisam saplēsta.

Kādi cēloņi ir tādam plīsumam?

Datora, telefonu un mikroviļņu krāsns iedarbība padara auras gandrīz visiem saplēstas. Tāpēc arī ir daudz slimību. Taču vēl darbojas pilsētas lauki – magnētiskie slazdi cilvēkam. Tās ir telefonu centrāles un raidītāji. Augsts spriegums elektriskajos vados arī ar saviem laukiem negatīvi iedarbojas uz cilvēka magnētiskajām struktūrām.

Kā gan ar to dzīvot?

Vajag sevi uzmanīt, citas izejas nav.

Tagad es ap tevi radīju lauku...

Es jūtu...

Tas ir aizsardzības lauks, aizsargā no “mīnām”.

Kā tas ir?

No nejaušām magnētu iedarbībām.

Redzu, ka šīs lauks ir izplatījies uz visiem trīs aspektiem, un mana “eglīte” ir nolaidusi zariņus un izlīdzinājusies augstumā.

Bet meitai tu iztaisīsi?

Viņas magnetosfēras slānis ir sablīvējies, un šīs sabiezinātais slānis ir “aizlīdis” atpakaļ, gluži kā ar vāku noslēdzis muguru.

Bet Vladimiram?

Skatos viņa lauku. Tas ir patumšs, viņš ir aizņemts savā darbā. No priekšas ir tumša garoziņa, bet mugura ir tukša, caurspīdīga. Atkal lūdzu Krajonam palīdzēt.

Ar prieku! Tā taču būs jauna cilvēku kultūra – magnētiskā izpratība!

Notiek analoģiska procedūra...

Un katru reizi man tevi jātraucē? Jeb es varu to patstāvīgi “labot”?

Nē, balodīt, patraucē gan! Nav tev pagaidām pa spēkam tikt galā gan ar to, gan ar šo. Tavi Spēki, protams, var arī ar to nodarboties, bet labāk jau gan nodarbojies ar apziņu un saprātu, bet šeit ir vajadzīgi citi speciālisti.

Tā kā gaidu uzaicinājumus! Un nesatraucies, ka tagad katrs lasītājs sāks mani saukt ciemos. Man taču to arī vajag! Sen ir laiks! Lūk, Krajonu ir privatizējuši, bet es sapņoju ar katru no jums personīgi iepazīties!

Vēl jautājums.

Citāts: “Tā ir telpas enerģijas zupa, kura pastāvīgi mainās un interaktīvi mijiedarbojas pati ar sevi.”

Es sevi lieliski atceros šajā “zupā”, kad es pie tevis mācījos Skolā. Ko tu vari man pavēstīt par viņu šajā apziņas līmenī?

Kādēļ tad šajā? Iesim uz to!

...Esmu maigi zaļa caurspīdīga neona ola, kura peld Krajona Skolas biezajā astrālajā buljonā. To es atceros. Reiz es pamodos šajā telpā, lai palūgtu Krajonu mani izdziedināt. Stipras enerģijas apņēma manas kājas, uzgāja augšā, un pēc minūtes es biju vesela.

Mēģinu atkal noskaņoties. Krajons man palīdz. Pēkšņi es pārlecu uz citu apziņu un kļūstu par Visu, Kas Ir šajā līmenī, tas ir... par Krajonu.

Tā, tā! (Atbalsta).

Es turu planētu kā vilciņu uz sava pirksta...

Es visa iekšienē sastāvu no zālaina zaļgana tīkla. Pēc tam es ielieku planētu mutē... ieriju viņu sevī... uzsūcu... viņa manā iekšienē sāk mainīties. Kuņģī. Pēc tam iznāk no Sahasraras – balta, kristāliska un mirdzoša, kā ar “cukuru” pārklāti eglīšu rotājumi.

Tā ir nākotne. Pašreiz planēta pagaidām ir iekšienē, kā tu saki, “vēderā”.

Es jūtu viņas vēsumu kuņģī, viņa joprojām ir manā iekšienē! No viņas uz augšu jau ir uzbūvēts gaišs ceļš caur visu manu sutratmu, pie kam tas strauji paplašinās uz augšu, pie galvas. Galvā ir sīkkristāliskas enerģijas, kuras gaismā mirdz. Es pēc ieraduma taisu “auras atvēršanu”, un visa kļūstu “cukuraina”.

Krajons klusē.

Kā tu to izdarīji? Nu, parādi vēlreiz!

Es klusējot atveru sutratmu aurā (vingrinājums no skolas pirmās pakāpes, kuru man iedeva SK. Tas ir paņēmiens, kā attīrīt auru ar sutratmas uguni).

Malacis! Tu taču tagad pakļāvi planētas magnetosfēru!

Vai tiešām?

Nē, nopietni... vai tiešām tik vienkārši? Nu, vēlreiz!

(Paskaidroju jums, ka es atrodos Krajona ķermenī, un man iekšā ir planēta.)

Un ieeju Mihaēlā... (Vingrinājums no skolas.)

Jāāā... Nu, nodarbojamies tālāk! Nākošais, ko tu tagad vari izdarīt savas daudzdimensionālās magnētiskās struktūras atvēršanai – ieej manā saprātā.

(Nešauboties): Krajon, paņem mani, lūdzu, savā saprātā!

Nē, ne tā! Kolapsē struktūras!

Atkal taisu auras atvēršanu.

Lūk, tagad atveries no augšas uz leju.

Taisu “eglīti kājām gaisā”. Tas arī ir vingrinājums no skolas. Notiek maiga iedarbība atvērtās telpas iekšienē, gluži kā skenēšana. Pa to laiku, sev nepamanot, es visa pāreju Krajona apzinošajā daļā, gluži kā iesūcos. Šo vietu mēs saucam par Būtības Aci. Planēta ir palikusi “vēderā”. Nemanāmi viss manā iekšienē kļūst gaišs... Struktūras pakāpeniski gluži kā pielīst ar gaismu. Es vēl joprojām esmu eglīte “kājām gaisā” milzīgā mirdzošā laukā.

Viss! Paliec šeit. Uz visiem laikiem!

Kā man to apzināties?

Nevajag tev pagaidām neko apzināties. Sarežģīti tev. Bet paliec. Eksperimentēsim. Atnāc pie manis šonakt miegā.

Labi, atnākšu, mans mīļotais Krajon!

Pagaidām pietiks uz šodienu.

Man vēl ir citāts, kuram es lūdzu dot izskaidrojumu. Tas ir no mūsu “eparhijas”.

“Apziņas fizika: kad sapratīsiet, kā tā strādā, tās mehānismi, un to, kā tā tiek sadalīta un piegādāta pa spirāli, – tad jūs aizvērsiet durvis novecojušām enerģijām.”

Ā, saprotams... Kā apziņa tiek piegādāta pa spirāli... To citā reizē. Pašlaik tev vēl daudz lietu ir jāizdara!

Pateicos tev par ļoti interesanto stāstu! Esmu ļoti, ļoti pateicīga!

Vērsieties! Priecāšos!

 

Pievienots 05.12.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-2014/chitaya-krayona

Tulkoja Jānis Oppe