Es gribu, lai logs būtu lielāks

 

14.12.02.

14 12 04 01

“Vai tad jums neliekas apbrīnojami, ka mēs vienmēr stāvam ar jums pastieptu roku, vienmēr gaidot tīru nodomu, jūsu brīvās gribas gaidās? Momentu, kad jūs teiksiet: “Es gribu, lai logs būtu lielāks. Un lai ar lielāku logu būtu vairāk informācijas, lai ar lielāku logu būtu vairāk iespēju un vairāk spēka, burtiski tam, lai radītu to, ko es gribu radīt.””

http://www.kryon.su/frm/viewtopic.php?f=2&t=1256

Krajons caur Lī Kerolu. “Sarežģītā dvēsele” 2013. gada 30. jūnijs, Montāna

Lieliski, ka mēs katrs varam tiekties palielināt logu caur aizsegu, lai brīvi sazinātos ar Krajonu, Mihaēlu un citām iemīļotām Būtībām. Aizsegs patiešām kļūst plānāks, taču drīzāk mēs vienkārši sākam iet cauri aizsegam, saplūstot ar mūsu Augstākajiem Es, atnesot arvien vairāk ziņu NO TURIENES. Taču tas jādara prasmīgi, atbilstoši Radītāja Likumiem, atbilstoši savai daudzdimensionālajai uzbūvei un apziņas attīstītībai, tāpēc ka eksistē reālas grūtības un pat bīstamība, kuras es dažreiz sastopu savās konsultācijās. Par to tad man arī gribētos šodien parunāt.

Aizsegs... kā tas mums traucē! Kā gribētos to ātrāk pārraut un aiztiekties pretim savai daudzdimensionalitātei. Kādēļ ir vajadzīgs aizsegs? Kas to ir radījis? – tādas neērtības mums...

Šis svētīgais aizsegs palīdz mums palikt savā vibrāciju plānā, tur, kur, dzīvo fiziskais ķermenis un darbojas trīsdimensiju prāts. Kad ir pārrauts aizsegs starp cilvēku un viņa augstākajiem vai zemākajiem es, tad cilvēkam kļūst ļoti slikti. Fiziski slikti. Un, pats galvenais, neviens ārsts jums nepateiks, kas notiek.

Piemēram, ir pārrauts aizsegs starp apakšējiem es un jums. Tas izskatās kā saplēsta aura zem kājām un liels kanāls (“liels logs”) uz apakšējo es. Redzama tieša satiksme starp apakšējā astrāla un fizisko aspektiem. Tādā gadījumā naktis pārvēršas par uzbrukumu naktīm, cilvēku grauž, un viņa enerģiju atsūknē tās būtnes, kuras, viņām dzīvojot aiz aizsega savā pasaulē, spēj pašas sevi uzturēt. Bet, izrāvušās “logā”, viņas kļūst par vampīriem. Un var pat jūsos palikt, kad iestājas diena.

Vēl līdz galam nezinu, kāda iemesla dēļ šie “logi” atveras, taču tādi gadījumi ir sastopami.

Šodien lasīju Krajonu un pašlaik atrodos viņa vibrāciju iedarbībā.

Krajon, vai Tu nevarētu komentēt šos gadījumus?

Krajons: Tāpat kā katrai būtnei uz planētas, jūsu daudzdimensionalitāte sakārtojas pakāpeniski, un mēdz būt traucējumi – kā aizsegā, tā arī dievišķās olas veseluma aizsardzībā. Domāju, ka tos cilvēkus, kurus traucē nakts viesi, ar tumsu saista kaut kas kopīgs, piemēram, tumšās maģijas iedarbošanās uz viņiem, burvestība, Sātana pielūgšana vienā no dzīvēm.

Vai mēs varam palīdzēt aizvākt šos uzbrukumus no cilvēka tumšās daļas? Kas priekš tā ir jāizdara?

Krajons: Priekš tā vajag izmantot Akašas Hronikas. Bet ne tikai izmainīt tās dzīves, kurās bija gaismas nomaiņa uz tumsu, bet arī pieķert tās būtības, kuras tajā dzīvē kalpoja cilvēkam.

Tās ir viņas, kuras pārrauj aizsegu?

Ne gluži tā. Tādas būtības veicina cilvēka aptumšošanu šeit.

Viņas uztur cilvēka saikni ar tumšo pasauli un pat traucē viņa apskaidrošanos. Viss, kas ir ārpus paša aizsegam, rada jums problēmas. Es arī sāku ar to, ka savienoju/atjaunoju visus aizsegus atbilstoši Radītāja Plānam. Izdarīju tā, lai jūs viņu savienošanos varētu just tikai tad, kad tas atbilst jūsu vibrācijām. Jūsu grūtību, saistītu ar aizsega pārraušanu, būtība ir pārāk zemās vai pārāk augstās vibrācijās, nesavienojamās ar cilvēka fizisko ķermeni.

Vai vajag aizvērt aizsegu, kad aiziet klaidoņi? Jeb to dara kāds cits, piemēram, mans Augstākais Es? Vakar sadūros ar to, ka daļa cilvēka-klaidoņa apvalka aizgāja uz pazemes pasauli, bet viņa gaišā daļa – uz augstāko pasauli. Kas tas bija?

Cilvēks ir daudzdimensionāls, un droši vien tas cilvēks sevī nesa dvēseles divas daļas – gaišo un tumšo. Abas daļas savienojās ar saviem vibrāciju plāniem.

Aizsegu aizver tas, kurš atver. Tātad, pastrādāji – novāc aiz sevis.

Kādi vēl noteikumi jāzina daudzdimensionālajā darbā?

Kā likums... kā likums, bet ne vienmēr, var palīdzēt. Piesauc tos, kuri tevi pavada tavos daudzdimensionālajos darbos, un viņi tev uzreiz pateiks, ko var izdarīt atbilstoši karmiskajiem uzdevumiem un kas vēl ir pāragri. Tu vari atrast cēloni, kāpēc pāragri, un tā būs daudz vērtīgāka palīdzība, nekā vienkārši aizvērt apakšējās vibrācijas. Jo kaut kā taču tās tika pārrautas? Un reizēm vienkārši tās aizvērt, bez cēloņa neapzināšanās, dažreiz nedrīst.

2. noteikums. Nedari muļķības. Nebāzies turp, kurp ved “logs”. Citādi arī vari ciest.

3. noteikums. Skaties paralēlajās dzīvēs un tur arī ievies kārtību, citādi mehānisms atkal izlauzīsies. Tas darbojas vēl arī paralēlajās dzīvēs.

Kā paskatīties paralēlās dzīves, iemāci, lūdzu!

Vienkārši izej hronikās un jautā – kur paralēlajās dzīvēs vai citās inkarnācijās ir tādas pašas izlaušanās? Un tev visu parādīs.

Esi uzmanīga un piesardzīga, nenodari kaitējumu nevienam, mainot (izmainot) dzīves, un, pats galvenais, vienmēr klausies sevi – kādas tev ir sajūtas no konkrētās dzīves enerģijas vispār? Ja konkrētā dzīve ir bijusi negatīva, tad, kā likums, tā ir atstrādāta, ja cilvēks iet garīgo ceļu. Ja nav atstrādāta, tad šai dvēselei vajadzīga atstrādāšana pēc pozitīva.

Kas tas ir?

Aizvērt ar labiem darbiem, cēlu rīcību, palīdzību cilvēkiem.

Interesanti, kad cilvēks saka, ka jūt vajadzību palīdzēt cilvēkiem, tas taču neliecina par to, ka viņš kaut kādā savā daļā ir bijis negatīvs?

Bet tad kādēļ viņam palīdzēt? Viņa palīdzība ir viņa glābiņš. Tā viņš ļoti ātri attīrīsies un nostāsies uz garīgā ceļa.

Taču daudzi no tiem, kuri jau lieliski mirdz, arī jūt vajadzību palīdzēt.

Tā ir karma. Karma ir cilvēka uzdevums izdarīt visu iespējamo, lai cilvēce kļūtu apskaidrotāka un tīrāka, un katrs cilvēks iemācītos mīlēt visus citus.

Katrā apziņas attīstības etapā ir sava karma, tu taču to zini. Un katrs cilvēks var sekot savai apzinātībai pēc tās vajadzības kalpot, kāda viņā ir attīstīta. Tumša cilvēka karma – palīdzēt citiem izķepuroties no netīrumiem, apgūt pasauli bez kara, bet gaiša cilvēka karma – iemācīt cilvēkiem mīlēt un piedot. Katrai dvēselei ir jākalpo kopējam. Tikko kā cilvēks ir stājies kalpot, viņš ir sācis saredzēt savu nepieciešamību Veselajā, savu piederību Veselajam. Un tas jau ir Veselais, kas viņu redz. Ne savādāk.

Attiecībā uz pārrāvumiem uz Augstākajiem aspektiem – ko Tu vari teikt?

Cilvēka nepacietīgums! Steidzaties arvien... ak, labi, Es saprotu jūs. Logus atvērt... nav vērts steigties savienoties ar Augstāko Es, un viss atnāks vajadzīgajā un tikai nepieciešamajā veidā. Jo saprāts taču jums ir dots? Lūk, tad arī domājiet!

14 12 04 02

Gribu pastāstīt, kā jūtas cilvēks ar mākslīgi izplēstiem “logiem” uz Augstākajiem astrālo un mentālo aspektiem. Viņš nevar atgriezties ķermenī, ja meditācijā ir izgājis uz Augstāko Es, galva sāp un reibst, miegs ir ļoti apgrūtināts, bezmiegs, bālums un spēku zaudējums. Acis un seja deg no ultravioletajiem un, nedod Dievs, radioaktīvajiem augstāko enerģiju slāņiem, kuros tās ir dabiska lieta.

Mūsu Augstākie Es eksistē šajos enerģiju diapazonos, bet aizsegs aizsargā mūsu ķermeni no to ietekmēm. Tieši tāpat planetārais elektromagnētiskais vairogs sargā mūs no kosmiskās radiācijas iedarbības.

Kad es noslēdzu aizsegus starp visiem aspektiem un šo cilvēku, viss nostājās savā vietā.

Iziet uz Augstākajiem aspektiem vai zemākajiem es aicinu tikai stingri pa sutratmu, nekur uz sāniem, ne uzreiz augšup, nekad neejiet iekšā bildītē. Varat neatrast izeju atpakaļ uz mājām. Ir gadījumi...

Un tad jūs savu astrālo aspektu un mentālo aspektu apzināties caur savu šī plāna Augstāko Es, nevis ar trīsdimensiju apziņu. Ar laku jūs tur pakāpeniski iejutīsieties un sāksiet saprast informāciju, kura jums nāk tajos plānos.

Vēl viens aizrādījums. Kad jūs izejat uz saviem Augstākajiem Es, jūs nonākat savā šī plāna aspektā, kurš ir piemērots dzimtajiem augstajiem starojumiem. Bet jūsu fiziskais ķermenis paliek aiz aizsega.

Toties ceļojumos pie jūsu zemākajiem es tas nav vajadzīgs.

Bija amizants piemērs, ka kāds nolēma pažēlot un paaugstināt savus lieliskos zemākos es līdz pašam. Pacēla uz auru. Viņi cilvēkā no auras nekur taču nevar iziet... Šeit ir viņiem pārāk augstas enerģijas. Un tad viņi ir spiesti palikt kā enerģētiski parazīti cilvēka auras iekšienē.

Apakšējiem es ir nevis jāienāk caur aizsegu mūsu dimensijā, bet jāpiedzimst fiziskā ķermenī uz fiziskas planētas. Lūk, tad viņu augšupcelšanās arī notiks.

Krajon, kad mūsu Skolotāji uz laiku aiziet, un ar viņiem zūd saikne, viņi tajā laikā augšupceļas? Kā tas notiek?

Tu jautā par Sanatu Kumaru, Luciferu un citiem Augšupceltajiem Valdniekiem?

Jā, tieši tā.

Attiecībā uz viņiem varu teikt, ka tās ir augstākās cilvēciskās gaismas būtnes, un viņas izgāja transformāciju Galaktikas Kodolā: satikās ar Dibinātājiem un saviem Skolotājiem, izgāja metamorfozes procesu. Tāpēc viņi ne uzreiz sāka atbildēt uz jūsu aicinājumiem. Tauriņam ir jāizžūst pēc dzimšanas no kūniņas.

Vai tiešām tur arī eksistē iekūņošanās process?

Ne gluži tāds process, bet kaut ko līdzīgu arī jūs izejat pēc nāves. Jūs arī ne uzreiz kļūstat pieejami vispārējai dzīvei. Ar jums nodarbojas, atjauno, ārstē, dara jums zināmas izmaiņas tajā pasaulē, kur esat nokļuvuši, un faktiski apmāca jūs tām zināšanām, kuras jūs atkal esat atnesuši no planētas. Rāda jums jūsu dzīves, un jūs sākat apzināties to, kas ir noticis patiesībā.

Visam ir savs laiks un vieta. Mēs jums palīdzam paātrināties, izdarīt jūsu dzīves laikā maksimālo lēcienu. Bet jūs gan esiet uzmanīgi un septiņas reizes nomēriet...

Noslēgumā gribu apsveikt zemiešus ar pacelšanos uz augstākajiem enerģētiskajiem slāņiem. Aizsegs kļūst plānāks, un drīz sākies vispārēja cilvēku iešana uz Augstākajiem Es un Planetāro Vienotību. Mani darbi nav velti pagājuši priekš cilvēces. Viss notika tā, kā bija iecerēts, pat mazliet agrāk, kā tas bija ieplānots. Jūs patiešām steidzaties. Es esmu ar jums.

 

Pievienots 04.12.2014

http://sanatkumara.ru/stati-2014/ya-chochu-chtobi-okno-bilo-bolshe

Tulkoja Jānis Oppe