Jekaterinburga, pirmais grupveida seanss

Jekaterinburga, noskaņošanās uz Saules Vienotību pirmais grupveida seanss

audioieraksts

Dārgais Lucifer, gribētos šodien parunāt par to, kādus spēkus mēs vakar saņēmām un kā viņus izmantot.

Lucifers: Nu kā, jums patika? Šie spēki no seniem laikiem pieder jums katram, bet tos aktivizēt varēja tikai tagad. Jūs paši izaudzinājāt viņus, un viņi sen jums pieder, tā kā katrs saņēma SAVU PAŠA SPĒKU. Bet tikai jūs to izdarījāt, vēršoties pie Saules Brālības.

Kā viņus var izmantot?

Bet ko tu šorīt jau sadedzināji?

Es pamodos, un pirmais, kas man ienāca prātā – cilvēku čipošana piespiedu kārtā. Es šo programmu atradu blakus Zemei, jo es tagad varu arī programmas dedzināt, un pacentos likvidēt gan pašu programmu, gan slepenās laboratorijas. Varbūt par to nevajag runāt?

Tu domā, ka tu viena cīnies ar to? Dabiski, eksistē kā čipošanas laboratorijas, tā arī grupas, kas tam pretojas. Tu vienkārši pielēji ugunij eļļu. Lai spožāk deg!

Ar ko vēl var pastrādāt, lai tas būtu efektīvi?

Ar uzskaņojumiem uz pasauli. Tā, protams, atkal ir pretošanās uzskaņojumiem uz karu, taču pie tiem uzskaņojumiem uz karu sen ir laiks pielikt pūles to likvidēšanā. Taču izdarīt to var ļoti smalki, lai nesaņemtu “atteikumu”. Mēs kopā ar tevi sāksim tādu darbu.

Šeit vajadzīga pārliecināšana un viltība, vienu parametru nomaiņa uz citiem kā kompensācija utt. Spēks, ar kuru strādāsim, tevi pārsteigs. Taču visu var atrisināt miermīlīgi, tici.

Labi, bet ko var teikt tiem cilvēkiem, kuri ar mums saņēma šos milzīgos Spēkus?

Viņi būs gatavi tos pielietot saskaņā ar saviem varas parametriem un spēka pazīmēm. Lai nodarbojas ar to, kas ietilpst viņu kompetencē. Viņu Augstākie Es atkal un atkal uzstās uz spēka pielietošanu cilvēku labumam.

Kas pašlaik ir labums cilvēkiem?

Izglītība.

Audzināšana jaunajā garā.

Garīgā izglītība.

Izdziedināšanās pēc visiem parametriem.

Attīrīšanās karmas un dvēseles līmenī (atgādināšu, ka cilvēka karma atrodas dvēseles līmenī).

Savienošanās ar Augstāko Es augstākām pakāpēm.

Tās ir arī Garīgās skolas, grupas, individuālas nodarbības un konsultācijas.

Tas ir darbs ar planētu.

Vai var mūsu nodarbību izlikt internetā? Vai tā nebūs kaitīga vai pārāk smaga? (Pēc nodarbības man bija pārslogojums, bet tas ātri pārgāja.)

Tas nav pārslogojums, bet vienkārši ne uzreiz visas enerģijas tevī stabilizējās.

Var izlikt audioierakstu cilvēku piesaistīšanai mūsu seansiem.

Mēs vakar bijām piepildīti “līdz ausīm un augstāk”. Droši vien tāda koncentrācija ir vietā?

Vakar bija cilvēki, kuri spēja to pieņemt.

Vai tādos gadījumos ir derīga silta vanna?

Var iet vannā, vai neiet, pēc stāvokļa.

Jūs pakāpeniski pieradīsiet pie milzīgā potenciāla, kurš tiks “nolikts jums pie kājām”. Pieņemt to vai noraidīt – jūsu izvēle. Jūs varat virzīties maziem soļiem, bet var arī ar pilnu spēku.

Tie jau ir uzskaņojumi Saules Dievu līmenī... Jūs to saucat par Brālību, bet tur ietilpst visi jūsu “DIEVI”, ar kuriem jūs ilgu laiku kontaktējāties, pielūdzāt, mācījāties no viņiem, lūdzāt aizsardzību. Viņi jums palīdzēja, apmācīja, pamācīja, iesvētīja. Jūsu dzīvju rezultāts – savienošanās ar saviem Skolotājiem Vienotībā. Protams, tā nav īsta pilnīga Vienotība, jo jūs taču visi vēl esat uz Zemes. Taču jūs vienmēr varat vērsties un saņemt to, ko vēlēsieties – spēkus, norādījumus, palīdzību.

Protams, tie ir tikai gaiši uzskaņojumi visu cilvēku labumam. Neko personīgu – labklājību, naudu, panākumus, bagātību, varu mēs jums nedodam. Tas nav vajadzīgs cilvēkiem, kuri nodarbojas ar apskaidrošanu. Toties jūs varat konsultēties ar mums attiecībā uz jūsu savstarpējām attiecībām, piedošanu, attīrīšanos un citām jums nepieciešamām lietām.

 

Zvejošana ar dzīvu ēsmu

Nevaru nepateikt, ka pašlaik “uz dzīvu ēsmu tiek zvejoti” cilvēki, kuri nodarbojas ar vienu vai otru zināšanu. Piemēram, man atsūtīja atklāti rasistisku lapu no Мидгард-инфо vietnes, kura parazitē uz slāvu zināšanām un pārvada vienkāršu fašismu Krievijā. Kā tur “smird” pēc rasisma, kukluksklana! Viņi visas Zemes pamata rases uzskata par zemākajām un iznīcināšanas vērtām.

Man mati cēlās stāvus. Pie kam šo norādi man atsūtīja viens no mūsu skolotājiem.

Lūk, piemēram, ne pats briesmīgākais Midgarda paziņojums.

MĪTS PAR PUŠKINU. Nekādas nēģera sajaukšanās ar krievu sievieti nav bijis. Puškina vecvectēvs bija Abesīnijas ebrejs Ābrams Hanibāls, bet viņa vecvecmāmiņa – ebrejiete Kristiāna Šeberga. Un ko ģeniālu Puškins ir izdarījis priekš krievu tautas? Kaut kādus zinātniskus atklājumus? Kopā ar krievu tautu ir būvējis pilsētas, ceļus, apguvis jaunas zemes, ir bijis tautas, nevis no augšas uzspiests varonis? Nē. Viņš meklēja krievu valodas, krievu pasaku īsteno jēgu. Bezgalīgās mīlas dēkās un svinēšanās bojāja sievietes un parazitēja uz zemnieku mugurām.

Bet, lūk, daudz asāk:

KRISTIETĪBA IR ASIŅAINU UPURĒŠANU UN MŪŽĪGAS VERDZĪBAS RELIĢIJA.

 

Visu krievu cilvēku lepnumu – visus mākslas darbiniekus, visus svētos un garīgos cilvēkus, visu kultūru, visus karavadoņus, visus Krievzemes aizstāvjus var šeit ierakstīt un nosaukt vienkārši par ebrejiem, kurš pārbaudīs? Jo viņi “ar krievu tautu nav būvējuši pilsētas, ceļus, apguvuši jaunas zemes”... Droši vien tā ir pati galvenā lieta tiem, kuri pēc tam atnāks šurp – kultūru izdedzinās, tautu iznīcinās, bet ceļus un zemes atstās. Kam viņiem mūsu lepnums? Lai pēc iespējas zemāk nolaižas krievu dvēselīte, verdzībā pie jauniem iekarotājiem.

Vēl arī ar kļūdām uzrakstīts. Skaidrs, ka tiem, kuri neieredz Krieviju, ne īpaši rūp pareizrakstība, jo viņi taču ar sirdi dzīvo citā valstī un samaksu par savu darbību saņem no citas valsts. Pats galvenais, lai lauztu kaklu Iļjam Muromietim un nosauktu viņu par “Kristus ielikteni”.

Ukrainai jau ir salauzuši kaklu, tagad ir pienākusi kārta arī mums.

Mani lasītāji, esiet uzmanīgi un ATŠĶIRIET MĒSLUS NO ZINĀŠANĀM.

Lucifers: Nerūpējies par to. Gudrais sapratīs, bet kausli nepārliecināsi. Domāju, ka tava vietne – nav labākā vieta tādiem paziņojumiem.

Sirds sāp. Jo Midgards jau ir ielīdis daudzu mūsu cilvēku zemapziņā. Viņi ir sakampuši ēsmu un tagad traucas no kalna purvā taisni kukluksklanā.

Tas patiešām ir nopietni. Un tas ir turpinājums plāniem iznīcināt slāvus. Iedzīt viņus savu pašu ambīciju tīklos un ieaudzināt viņos nicinājumu pret savu paša valsti un aizvainoto, “Jēzus Kristus un Allāha terora upuru” pozīciju.

Bet mēs ar tevi nodarbosimies nevis ar cilvēku vājumu, bet spēku, neatkarīgi no piederības tai vai citai pamata rasei.

Mēs no Vienotības pozīcijas virzām ideju, ka katra dvēsele iemiesojas tajā tautā, tajā rasē, kur viņa var savākt maksimālo pieredzi un nest maksimālo labumu planētai.

Nodarbojamies ar pozitīvu. Man ir žēl tos cilvēkus, kuri jau ir lauzuši sev kaklu un kļuvuši par fašisma-rasisma ielikteņiem. Lai viņi turpmāk vienkārši neiedarbojas uz citiem, mēs noņemsim viņu garīgo spēku un neļausim tālāk attīstīties tādā ievirzē. Tāpēc ka viņu spēks bija paredzēts mīlestībai un priekam, Gaismas Spēku izmantošanai – mīlestības un pozitīva apmācīšanā. Un ja kāds to izmantos, lai kaitētu, tad tas izzudīs.

Dvēsele iemiesojas dažādās rasēs VIENLAICĪGI. Viņa neatšķir ādas krāsu un reliģiozitāti. Viņas uzdevums nav apzagt valsti vai izkastrēt tautu. Tā ir to spēku iedarbība, kuri tika sastrādāti planētas dzīves tumšajā periodā. Viņi aiziet, un nevajag viņiem pa pēdām atdot savus spēkus un laiku, enerģiju un dzīves. Burvestība nokritīs, un viss parādīsies un tiks nosaukts savos vārdos. Dualitāte pāries Vienotībā, un nebūs svarīgi, kāds tev šodien ir fiziskais apvalks – kāda krāsa, dzimums un valsts.

Svarīgi ir tikai, kas tev ir iekšienē – naids, nekrietnība vai laime un mīlestība. Tas ir viss.

 

Pievienots 22.11.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/ekaterinburg-perviy-gruppovoy-seans

Tulkoja Jānis Oppe