Jauni Saules Brālības seansi

14.11.18.

Dārgās Natālija un Ņina!

Ja atļausiet, piedāvāju nelielu atsauksmi uz rakstu “Par cilvēka un cilvēces Jauno Apziņu”.

Pirmām kārtām, par pavisam jauno informāciju par rezonanses frekvenču tālāko paplašināšanos. Tā ir ļoti vērtīga informācija. Kā es saprotu, ar to pašu Visums piešķir mums – zemiešiem jaunas iespējas pilnveidoties Pārejas gaitā. Personīgi es šo Pārejas fragmentu uzskatu par ļoti svarīgu tās liecību un principā iespējamu biofiziskai izpētei no zinātnisku institūtu puses, ja tas vēl nenotiek. Man par to pagaidām nav zināms, taču ļoti ceru, ka oficiālā zinātne drīz sasniegs “pamošanās” stadiju. Esmu ļoti pateicīgs cienītai N. Terehovai (jūsu rakstus lasu jau divus gadus) par publikāciju sēriju par sižeta ar fona frekvenci attīstīšanos. Ceru, ka šie novērojumu rezultāti un secinājumi jau ir tulkojumos citās valodās.

Ļoti izzinošs un dziļš ir tas, kas tiek vēstīts cienītās Natālijas rakstā. Taču abi šie salīdzinājumi ir pavisam nepietiekami, lai adekvāti aprakstītu to, ko viņa apraksta un ko viņai izdodas izjust. Es lasu visas viņas publikācijas, kuras pieejamas vietnē, un katru reizi saņemu tādu “daudzdimensionālu” apziņas sapurināšanu, ar kuru man pietiek uz ilgu laiku un paliek atmiņā uz visiem laikiem. Katru reizi jauna intriga un jauni neticami iespaidi. Protams, man ir arī zināmas bažas – vai Zemes cilvēka fizikai nav bīstamas tādas ugunīgās enerģijas no Saules Brālības. Un pats sev atbildu – droši vien pagaidām ir bīstamas visiem, izņemot izredzētos. Diemžēl man tas pagaidām nedraud, bet gribētos izmēģināt! Bet kas attiecas uz fona frekvenču spektra paplašināšanos, tad mani interesē, kā šo faktu varētu izmantot, piemēram, dziedināšanā, ja tas ir iespējams. Mīlestība un pateicība Jums par jūsu izglītojošo darbību.

Jūsu Ireks

 

14 11 21 01Natālija Koteļņikova atbild:

Dārgais Irek, esmu jums pateicīga par tādu lielisku atsauksmi. Drīz vietnē parādīsies raksts, kur būs uzrakstīts, ka tas ir droši visiem. Un es gribu internetā organizēt Saules Brālības seansus. Novadīšu Skolu Jekaterinburgā un pēc tam sākšu darboties internetā. Visdrīzāk to būs iespējams organizēt pa skaipu vai radīt grupu Guglē.

Ja kāds var man palīdzēt organizēt grupu Guglē, lūdzu, atsaucieties!

Pašlaik jau ir vienošanās ar Skolu “Душа Мира”, ar kuru mēs sākam sadarbību Jekaterinburgā, par seansu sarīkošanu priekš visiem. Sanata Kumaras Skolā Jekaterinburgā un semināros, kuri tuvākajā laikā būs Tjumeņā un Permā, mēs noteikti veiksim tādus seansus, par cik tie ļoti labvēlīgi ietekmē veselību. Domāju “inficēt” ar to visus mūsu lasītājus!

 

Pievienots 21.11.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/novie-seansi-solnechnogo-bratstva

Tulkoja Jānis Oppe