Manas konsultācijas

Interesanti gadījumi, kuri palīdz mums apzināties sevi un savu problēmu cēloņus.

14 11 15 01

1. gadījums. Sieviete, pabijusi Augšupcelšanās Krēslā, atnāca vēl parunāties sīkāk. Pirmās sūdzības par nepilnvērtības kompleksu – līkas kājas.

Kājas patiesībā ir ļoti skaistas un slaidas. Sievietes figūra ir slaida, nedaudz pagarināta, āriene parasta, patīkama. Agrā bērnībā viņa ieraudzīja sevi spogulī un sāka kautrēties no savām kājām. Vīrs iesaka viņai ģērbt īsus svārkus, bet tas viņai nav iespējams. Strādājam ar kompleksu. Pēc darba iesaku viņai neatstāt sev izredzes uz atkāpšanos – veikalā nopirkt svārkus līdz ceļiem un uzreiz iziet tajos uz ielas.

Otrs jautājums – kāpēc man sirds centrā ir dimants (briljants)? Nekā apbrīnojama, es saku, man ir rubīns. Tas ir normāli.

Paskatījos uz Augstāko Es un vienkārši kļuvu mēma. Visu ko esmu redzējusi, bet ko tādu? Astrālajā plānā stāv ļoti augsta smalka mirdzoša figūra, ne cilvēciska. Kristālisks gaismas ķermenis ar izsmalcinātas piramīdas taisnām ģeometriskām figūrām. Izstaro vienmērīgus gaišus starus. Pēc apziņas ļoti augsta būtne.

Bet mentālajā plānā ir tāda pati līdzīga “piramīda”, tikai ļoti, ļoti augsta un tik caurspīdīga, ka ir tikko sajūtama. Ļoti caurspīdīgs dzidrs kristāls.

Sapratu kompleksa cēloni: jūs augstākajos plānos sastāvat no taisniem kristāliem, un jebkurš taisnuma traucējums – (dzīvas fiziskas kājas nevar būt absolūti taisnas) – mulsina bērnu, kurš vēl ir “tur”, vēl atrodas augstākajos plānos. Notiek sava fiziskā ķermeņa nepieņemšana, kurš liekas tik nepilnīgs!

Dimants krūtīs – centrālais gaismas kristāls, kurš ir daudziem cilvēkiem.

Faktiski viņš ir katram, taču daudziem aizmigušā, neizpaustā veidā. Tā ir gaismas bāka, uz kuru orientējas Skolotāji un Augstākie Es. Kad viņš uzliesmo, cilvēks kļūt par antenu, kura pievelk Gaismas Spēkus.

Saruna turpinās. Tas ir viens no pirmajiem šīs augstās civilizācijas mēģinājumiem iziet zemes plānu. Savākt ziņas, piemēroties, iedzīvoties. Viņiem ir grūti izlauzties līdz savienojumam ar fizisko es. Pārāk liela atšķirība.

Bet kā viņi uzzināja, ka mūsu vibrācijas tik krasi paaugstināsies, un laicīgi atnāca uz Zemi, lai izpaustos tieši tajā vecumā, kad gan cilvēks ir kļuvis gatavs, gan planētas vibrācijas veicina ļoti augstām apziņām kļūt pieejamām cilvēkam?

Sirds ir aizvērta, un mēs nodarbojamies ar sirds atvēršanas procesu.

Piesaucam astrālā un mentālā plāna augstākos aspektus. Parasti viņi kā kupols nolaižas uz cilvēku, bet šīs būtnes ienāk tikai centrā pa sutratmu, pa ugunīgo kanālu. Kanāls sāk darboties, un mūsu saruna ar Augstākajiem Es sākas.

Redzu vietu, no kurienes viņi ir atnākuši, uz debesu kosmiskās kartes. Man tas neko neizsaka.

Apmeklētāja paskaidro: “Viņi saka, ka no kosmosa. Es viņus labi dzirdu.”

Paskaidroju, ka viņi, pirmkārt, ir atnākuši pavērot mūs. Otrkārt, apgūt mūsu zināšanas. Un, treškārt – dot savas zināšanas mums. Jums stāv priekšā čenelings, visdrīzāk ikdienu.

Uzreiz nāk apstiprinājums no augšas, un sieviete saka, ka ar viņu savienosies pēc darba. “Es viņus dzirdu kā jūs!”

Būtnes pēta arī mani un pateicas. Viņu enerģija ir kristāliska un ļoti smalka.

Runājam par zināšanām un čenlingu. Lūdzu interesantus materiālus sūtīt mums uz vietni.

Apspriežam viņas sapni – radīt garīgu grupu. Apspriežam iespējas atbraukt ar bāzes semināru.

Pateicas, ka paklausījusi sev un atbraukusi pie tā, kas to visu ieraudzīja un saprata.

Smejos – bet viss sākās ar īsiem svārkiem!

2. gadījums.

N., sena paziņa, jau konsultējusies pa skaipu. Sūdzības par pastāvīgām grūtībām dzīvē, viņai nācies lūgties par radiniekiem. Personīgā dzīve nav izveidojusies. Pati pazaudējusi redzējumu u.c., u.c.

Neredzu auru. Pagriežu viņu un no sāna konstatēju, ka auru priekšā ir apēdusi liela tumša būtība, kura stāv cieši viņai klāt no priekšas un barojas uz viņas enerģijas rēķina. Saprotu, ka aizvākt – tas ir pārāk vienkārši, jāiziet uz cēloņiem.

Skatos Augstāko Es. Astrālajā gaišajā aspektā iekšā ir melna serde. Mentālajā tumšajā aspektā ir sapuvusi serde.

Sadarbībā ar Akašas Hronikām nācās izmainīt 4 dzīves.

1. Indiānis, dzimtas vadonis. Sāncensība ar brāli beidzas ar dzimtas sadalīšanos divās daļās. Puse dzimtas aiziet uz citu apvidu, un sākas cīņa ne uz dzīvību, bet uz nāvi. Pielieto maģiskus rituālus un pilnīgi iznīcina naidīgo brāļa dzimtu. N. ir redzējusi šo indiāni arī agrāk, zinājusi par viņu.

Izmainām situāciju. Viņš norok kara cirvi zemē, sasauc kaimiņus uz miera pīpi. Sākas atkalapvienošanās svētki, rituāls beidzas ļoti labi – dzimtas atkal apvienojas, un pēc svētkiem dzimst daudz bērnu.

2. Hronikas rāda vēl vienu dzīvi. Tas notiek Krievijas apvidū ziemā. Jauns cilvēks ir nozadzis līgavu. Viņa negribēja precēties ar viņu. Ir spiests nezināmu iemeslu dēļ viņu noslēpt, atstājot sasietu ratos. Meitene iet bojā, nosalst. Puisis bailēs ielavās vientuļnieka meža mītnē, taču vientuļnieks viņu nepieņem, bet puisis jau viņam visu ir pavēstījis. Viņš nogalina vientuļnieku, lai viņš nenodotu. Taču viņu neliek mierā sirdsapziņa, un rezultātā viņš atnāk pie cilvēkiem un padodas. Beidz dzīvi katorgā.

Izmainām situāciju. Puisis iet uz baznīcu, lai pieteiktu laulības. Garīdznieks viņam atver acis, viņš pieņem situāciju un atsakās no līgavas zagšanas. Aizbrauc uz citu pilsētu un tur nodibina ģimeni.

3. Astrologs un mags uz kādas Vidusjūras salas. Pareģo nelaimi salai un tās iedzīvotājiem, par to tiek sists krustā, apsūdzēts, ka ir piesaucis nelaimi, mēģinot pierādīt pareģojuma patiesumu, un salas iedzīvotāju nolādēts. (Redzam nākotnei arī citas iespējas, ne tik grūtas.)

Izmainām situāciju. Mags arī pats saprot, ka situāciju var pavērst. Viņš sapulcina laukumā visus salas iedzīvotājus un sarīko rituālas lūgšanas ar gaišo spēku piesaukšanu. Notikumi izmainās un notiek ar nelielām nelaimēm. Oriona spēks, ar kuru bija saistīts tas mags – tā arī ir tā tumšā būtība, kura stāv aurā, kuras dēļ cilvēks nav redzams. Viņa šajā momentā aiziet uz visiem laikiem. Aura apgaismojas.

4. Vajag izmainīt vēl vienu dzīvi, kuras atliekas vēl arvien darbojas. Viduslaiku Eiropa. Meitene ar zosi iet pie maga un pasūta pieburšanu ar upurēšanu uz mīļoto, kurš viņu atraida. Puisis negrib precēties, drīzumā saslimst un nomirst. Mags to paskaidro tā: maģija neiedarbojās, jo puisis saslima. Un meitene paliek neziņā, ka maģija ir viņa nāves cēlonis. Izmainām dzīvi. Meitene pieņem jaunā cilvēka atteikumu.

N. mentālajā aspektā bija izpuvusi serde – pašiznīcināšanās programma. Tagad droši iztīrām mentālo aspektu (tie ir mani Spēki, kuri strādā dzirdināšanai un atjaunošanai). Viņš apgaismojas un sāk izveseļoties.

Astrālais aspekts sāk lūgties par savām kļūdām.

Skatāmies bērna antipātiju un bailes no vecmāmiņas. Atstājam patstāvīgam darbam.

Vēl atstrādājam līdz galam situāciju ar brāli. Tur ir sens konflikts, un tagad brāļa Augstākais Es aicinu māsu palīgā. Tas ir cēlonis N. sirds slimībai fiziskajā plānā. Tiek likts priekša savienoties brāļa dzimšanas dienas laikā.

14 11 15 02

 

Pievienots 15.11.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/moi-konsultatsii

Tulkoja Jānis Oppe