Daudzdimensionālā dziedniecība – 2

1. piemērs

Apbrīnojamus likteņus pārdzīvo dziedniecības laikā. Katrs cilvēks savā veidā ir vērtīgs un neatkārtojams. Un tu kopā ar viņu pārdzīvo viņa likteni.

Tatjana, vairākas reizes pāris gadu laikā vēršas pie manis ne tik daudz pēc konsultācijas, cik pēc vadības, lai darbotos un attīrītos. Viņa dzīvē pārdzīvojusi smagus momentus.

Vienā no konsultācijām noskaidrojās, ka Tatjanas Augstākais Es bija Merlins. Tatjana apstiprina, ka Merlins viņu vienmēr ir ļoti interesējis, un šīs vārds atsaucas ar vibrāciju sirdī. Tad es intervēju Merlinu. Lūk, 2014. gada 28. maijā.

14 11 05 01Dārgais Merlin, kas šodien notika?

Jūs vareni palīdzējāt man, kāds atvieglojums tagad...

Ko vēl var priekš tevis izdarīt, tu esi iestidzis?

Bloki mani nelaiž vaļā. Atgriezies budhiālajā plānā, ieraudzīju, ka esmu saradījis uz Zemes ne tikai labo, bet vairāk ļauno. Visiem maniem aspektiem tagad piemīt izcils spēks. Jūs šo spēku atbrīvojāt, un viņš iztaisnojas. Bet tagad šīs spēks tiks vērsts uz labvēlīgo pusi planētas labumam. Visas manas daļas tagad pārorientēsies un sāks darboties par labumu visiem.

Kā tu to izdarīsi?

Viņš pats pagriežas. Jūs atrisinājāt manas lietas ar Karmisko Padomi un Maģijas Padomi, kuru es reiz vadīju. Tagad pie stūres stāv citas Būtības, mani ienaidnieki. Taču tagad viņi ir neitrālā, un mūsu karma ir atsieta.

Uz kā rēķina tā atsējās?

Mēs nonullējām visus līgumus, un es pārstāju būt saistīts ar tumšo pasauli.

Ko tu vēl gribi pateikt?

Esmu pateicīgs jums par darbu. Visu labu!

Arī tev visu labu! Esi brīvs un laimīgs!

Šodien, 14.10.30. bija kārtējais seanss, kurš arī atnesa fantastiskus rezultātus. Tatjanai bija sūdzības, ka viņas apziņas celšanas darbā noslēdzas apakša ceļgalu rajonā un kanāla augša. Pie tam sāp galva un ceļgali. Tatjana to labi jūt.

Novēroju, ka aura beidzas mazliet zemāk par ceļgaliem. Tas nav labi, un viņu vajag nolaist. Bet augšā ir ļoti daudz gaismas, un tas ir astrālais Augstākais Es, kurš jau ir savienojies ar fizisko Tatjanu. Viņa to zina. Augšā nekāda šķēršļa astrālā Augstākā Es rajonā nav.

Iekšienē ir neliela būtība vēdera rajonā, un mēs viņu aizvācam. Aiz muguras ārpus auras stāv neliels velns ar nagiem un asti. Karmiskais izpildītājs? Sarunājos ar viņu un noskaidroju, ka viņš ir pielikts kārdināt un pavedināt. Taču viņam neizdodas. Noskaidrojas, ka nekādas pavedinājumus un kārdinājumus Tatjana nejūt. Lūdzam Karmisko padomi viņu aizvākt “zemas darba efektivitātes dēļ”. Aizvāc. Bet kurš tad noslēdz augšu un apakšu?

Vēršos pie astrālā aspekta, kurš ir stipri izbiedēts un saspringts. Viņš norāda uz apakšējo es, fizisko.

Apakšējā aurā vairs neviena nav klāt. Beidzot, aiz manas muguras (saimniecei priekšā) es konstatēju lielu pinkainu melnu pērtiķi, kura viena roka noslēdz telpu starp mentālo un astrālo Augstāko Es(!), bet otra ir kaut kur kāju rajonā, pie ceļgaliem. Viņš barojas ar Tatjanas gaismu un enerģiju. Pērtiķis ir viņas maģiskais Spēks, kurš viņai pieder no seniem laikiem. Šajā dzīvē Tatjana ar maģiju nenodarbojas, un tāpēc nabags ir spiests baroties ar saimnieces enerģiju, jo saimniece taču neaizsūtīja viņu atpakaļ, varbūt aizmirsa vai nepaspēja. Enerģija ienāk no augšas virs Tatjanas galvas pērtiķa rokā un pa viņa kanāliem iet uz leju, ienāk no Zemes un arī iet caur pērtiķi. Bet pašai saimniecei enerģijas deficīts kļūst stipri biežāks.

Lūk, viss nostājas savā vietā. Bet tā vienkārši viņu aizvākt nevar. Es to vienkārši zinu.

Vēršos pēc palīdzības un konsultācijas Maģijas Padomē. Noskaidrojas, ka vajag ieiet iepriekšējā dzīvē, kad būtība tika piesaistīta saimniecei, un tas aspekts zina, kā aizsūtīt prom būtību.

Pievēršu lasītāju uzmanību, ka ar maģiskajiem Spēkiem un īpaši ar maģiskām iedarbībām ir jābūt ļoti, ļoti akurātiem. Vienmēr jāstrādā Zemes Maģiskās Padomes uzraudzībā un konsultācijā, lai nepārvilktu maģiju uz sevi.

Griežamies Akašas Hronikās. Vienā no dzīvēm atrodam jaunu sievieti, skaistu un pilnu mīlestības, kura iztaisa stipras pieburamās zāles jaunam bagātam skaistam vīrietim, kuru viņa ļoti mīl. Pretī viņa pieņem šo Spēku (pērtiķi), ne visai saprotot, ko ar viņu iesākt. Un, lūk, viņai rokās ir buramvārdu grāmata, kuras vienā lappusē ir buramvārdi Spēka piesaistīšanai, otrā – kā viņu aizsūtīt prom.

“Neko neredzu, – saka Tatjana, – bet grāmatu redzu labi.” Pēc mana padoma viņa “izslēdz galvu” un sāk lasīt buramvārdus. Dzirdu kaut kādus nesaprotamus vārdus, taču tie iedarbojās. Sākas visa ķermeņa stipra vibrēšana.

Pēc tam Tatjana saka: es sapratu, ko teicu – ka eju gaismā un pieņemu savu gaismas kalpošanas misiju cilvēces labumam. Vārdi mulsina viņu ar savu diženumu. Atkal lūdzu izslēgt galvu un runāt tālāk.

Notiek iesvētīšana uz misiju. Ļoti stipras enerģijas iet caur mentālo un astrālo aspektu, caur fizisko aspektu, kurš ekrāna tajā pusē raud no stiprām enerģijām. Astrālais un mentālais aspekti iesvētīšanas laikā izstiepjas kā stīgas un pamirst, pieņemot misiju, enerģijas un citas iesvētīšanas.

Karmiskā Padome aplaudē un rāda, ka karmas ritenis ir pagriezies par 180°. Maģijas Padome apstiprina, ka mēs visu izdarījām pareizi, kļūdas nebija.

Es pievēršu Augstākā Budhiālā aspekta (Dvēseles – mūsu valodā) uzmanību uz notikušo ar apakšējo aspektu. Dvēsele sūta apsveikumu un ugunīgu virpuļviesuli Tatjanas kanālā, pabeidzot iesvētīšanu. (Parasti Dvēsele ne pārāk pievērš uzmanību tam, kas notiek apakšā.)

Runājam ar Tatjanu par misiju, par iespējamajiem variantiem kalpošanai visu cilvēku labumam.

Ārstēšanās procesā Tatjana gāja iekšā apakšējos Es, saknēs, un tīrīja viņas. Iesvētīšana pabeidza sakņu attīrīšanu – ar spēcīgu ugunīgu staru izdedzināja visas apakšas.

Mentālais Augstākais Es iegāja Tatjanā. Viņa pieņem savienošanos ar savu mentālo aspektu, tas ir iesvētīšanas rezultāts. Viņa ir gatava kalpošanai.

Man ir prieks par viņu, un es apsveicu viņu ar tādu lielu iesvētīšanu.

 

2. piemērs.

14 11 05 02

Natālija. Sūdzības par sliktu veselību, kura saļodzījusies pēdējā laikā, par naudas badu un par sliktām attiecībām ar meitu. Natālija ir garīgs cilvēks, kādu laiku viņa strādājusi ar grupu. Pēdējā laikā pametusi darbu dārziņā, jo ir vairākas radošas idejas, kuras viņa grib iemiesot dzīvē. Uz viņas pleciem ir divas meitas, kredīts par māju. Vīra nav.

Aura no apakšas atvērta, un, dabiski, lieli netīrumi kājās. Pati veic elementāru auras iezemēšanu un piepildīšanu ar gaismu, aizver viņu, un gaisma iekšā visu apgaismo. No tāda viegla vingrinājuma kļūst daudz vieglāk, mierīgāk un drošāk.

Draugi, tas ir pats pirmais vingrinājums pirmajā seminārā. Neaizmirstiet “tīrīt zobus”!

Pēc pirmās attīrīšanas no būtībām skatos auklas. Un, lūk, šajā momentā visu galvu pārklāj tumsa. Atgriežos aurā – viss ir tīrs un gaišs. Atkal skatos auklas – un atkal visa galva melnumā. Izrādās, tas ir tumšas būtības pieslēgums aiz galvas, kura burtiski ieaugusi viņā un kurai ir saknītes acīs, mutē, ausīs. Tas ir, pilnībā iedarbojas uz visiem uztveršanas receptoriem un izmaina reakciju uz dzīves uztveri.

Parastā veidā būtība neaizvācas. Vēršamies Karmiskajā Padomē un analizējam visus līgumus ar tumšajām pasaulēm. Piesaucam visus Palīgus darbam ar viņu. Strādāju arī pati. Vēršos pēc padoma Maģijas padomē.

Šī būtība dzīvo ar N. ne pirmo dzīvi. Akašas Hronikas mums rāda magu-burvju mākslinieku viduslaiku Vācijā, kurš, nebūdams kaut kāds ļauns vai agresīvs, vienkārši pētīja maģijas iespējas un uztaisīja buramvārdus “veiksmes un naudas piesaistīšanai”. Tam pa pēdām veiksme un nauda atnāca, bet atnāca arī izpildītājs – šī tumšā būtība, burtiski izmainījusi burvju mākslinieku un viņa realitāti.

Atkal piesaistām buramvārdu Grāmatu no tās dzīves, kuru N. labi redz. Viņa tajā atrod maģiskos buramvārdus, kuri nosūta būtību atpakaļ, un “lasa” tos. Mūsu acu priekšā būtība pakāpeniski pazūd uz turieni, no kurienes atnāca.

Darbs ilgst jau minūtes 30. Pakāpeniski, sakni pēc saknes, būtība izvelkas no galvas un smadzenēm.

Šajā laikā skatāmies uz astrālo un mentālo aspektu un strādājam arī ar viņiem. Pēc būtības atslēgšanās veicām Natālijas mentālā aspekta attīrīšanu. Viņš bija ietērpts “melnā apmetnī”. Zem apmetņa atradās ļoti gaiša būtne.

Būtība ar savu iedarbību atgrūda vīriešus, mēģinot saglabāt sev Saimnieci. Bezpalīdzības un sieviešu dabas nepareizas izpratnes programmas. Nepareizi meklē sabiedroto dzīvē. Meita atspoguļo šīs programmas, kuras uztvēra kā dzīves veidu no māmiņas.

Apzināmies pašas spēku un jaunās iespējas.

Ārstējam augoņus, izvelkam lielu pelējuma plāceni no aizkrūtes dziedzera.

Iztīrām sirds centru.

Iekšējo programmu un dzīves iespēju programmu apzināšanai arī veltām kādu laiku.

Iztīrām kanālu ar Augstāko Es.

Savienojamies ar Augstākajiem Aspektiem – astrālo un mentālo.

Atjaunoju sagrauto Sahasraru. Piesaucu Debesu Tēvu, un ar viņa palīdzību Sahasrara atkal piepildījās ar spēku un sāka mirdzēt.

Griežos Maģijas Padomē pēc precizējuma – vai mēs visu izdarījām pareizi un līdz galam? Nē. Palicis dzimtas lāsts. Atļauj novākt saviem Spēkiem, tātad tas jau praktiski ir pie beigām. Aizvācu, notīru, atdedzinu un atjaunoju.

Piesaucam Skolotāju. Viņš stāv aiz muguras – milzīgs Ercenģelis Gabriēls. Atstāju Natāliju sarunāties ar Gabriēlu. Pie tā mēs šķiramies.

Bet pati gribu pajautāt Gabriēlam.

Dārgais Tēv, vai mēs visu izdarījām tā, kā vajag?

Gabriēls: Jūs nogrūdāt bluķi, kurš viņai traucēja vest normālu dzīvesveidu un adekvāti vērtēt savus spēkus un spējas. Tu ielēji viņā aktivitāti un kustību. Ja viņa uzturēs ar mani kontaktu, tad Es varēšu viņai palīdzēt sasniegt tos augstumus, kuriem viņa ir paredzēta. Šie augstumi netiek doti sākotnēji. Tie vienmēr tiek sasniegti ar darbiem un nomodiem, ar apzināšanām un iekšēju darbu. Tā aug dvēsele, un tad šo ceļu dvēsele novērtē kā visas dzīves darbu, kā misiju un dzīves jēgu.

 

Pievienots 05.11.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/mnogomernoe-tselitelstvo-2

Tulkoja Jānis Oppe