Divi čenelingi no Saules

Zemes iniciācija no Saules

14.10.26.

Mēs ar Jekaterinburgas ezotēriķiem, ar maniem mīļajiem draugiem sapulcējāmies uz tikšanos, tik sen nebijām redzējušies. Un, protams, uz meditāciju. Atnāca grupu vadītāji un vienkārši garīgi noskaņoti cilvēki. Kamēr mēs katrs par sevi stāstījām, mums iekšienē notika noskaņošanās, un sākās iekšējais darbs.

Kā vienmēr, mēs piesaucām Skolotājus un mūsu Augstākos Es, Debesu Tēvu... Mūs sen gaidīja, un bez priekšvārdiem uzreiz sākās darbs ar planētu...

Noskaņojamies uz Kristus Apziņu, uz mentālo slāni. Mēs sev priekšā labi redzam planētu...

Es redzu tumšu būtību tieši tajā līmenī, kur mēs ar jums tagad atrodamies. Tā ir citplanētas dvēsele, viņa ir atnākusi pēc tumšu cilvēku aicinājuma, kuri pašreiz nevar izlēkt gaismā, kuriem ir lieli karmiskie parādi... Šī būtība atgādina melnu putnu. Kādēļ viņa ir atnākusi?

(Pie griestiem atskanēja grabināšana, it kā jumts būtu kļuvis caurs, un sācies lietus.)

– Kas tu esi? Ko tev vajag?

– Es gribu šos cilvēkus paņemt pie sevis, piebaroties no viņiem.

Kāds ir mūsu lēmums? No mums kaut kas tiek prasīts? Skolotāji, kādēļ mums to rāda?

Mums viņa jāapgaismo (ja kāds redz šo tumšo). Vēršam gaismu un mīlestību uz viņu, izgaismojam, apgaismojam. Mēs arī ar mīlestību strādājam.

Planētas mērogos ir ļoti liela būtība, viņa tagad ir labi redzama un atgādina lielu melnu pūci. Mūsu staru gaismā viņa ir sākusi nedaudz apgaismoties. Tā, redzams, ir dēmoniska būtība.

Tagad mēs viņu apklājam ar briljanta uguni (es redzu, kā mana Būtība apklāj viņu ar briljanta uguni), pārraujam saikni ar Zemi, melno stariņu uz leju, kurš tiecas uz kara vietām uz Sīrijas, Irākas valstīm, kur notiek karš. Viņa piebarojas ar viņu bailēm, agresiju, lai nāves rezultātā savāktu. Stariņu pārraujam, var pat spoguli nolikt... Un enerģētiskā briljanta kapsulā nododam Ercenģeļiem un lūdzam nosūtīt būtību turp, kurp vajag, ārpus Zemes ietvariem.

– Aizgāja vai nē?

– Aizgāja.

Skatāmies uz Zemi – ko tur vajag notīrīt, pievienot, apsvētīt. Es pašlaik redzu lielu budistu meditāciju, man ir fotogrāfija, kur viņu ir ļoti daudz pulcējies, viņi sēž rindās. Pašlaik, redzams, notiek tāda meditācija.

14 11 01 01

 

14 11 01 02

Vai notiek, vai ir bijusi, tāpēc ka viņi mums tagad sūta lielu mīlestības staru Kristus Režģī. Un mēs tagad sadalīsim šo enerģiju Zemes bērniem kā pašam dārgākajam, kas ir uz planētas. Gan savu mīlestību, gan visuma mīlestību, kuru viņi sūta, sadalīsim bērniem. Mēs ieliekam šīs gaismas un mīlestības enerģijas planētas nākotnē.

14 11 01 03

Un tagad mums sākas Saules iniciācija.

Ir atnākuši milzīgi Saules cilvēki. Šīs būtnes es jau vairākas reizes esmu redzējusi, tajā skaitā, mēs ar Vladimiru strādājām Elistē, Centrālajā budistu templī Kalmikijā. Tagad šie milži ir šeit. Viņi sastāv no mirdzošas zelta uguns. Viņi stāv aplī un tur rokās mirdzošu drānu, kura atgādina Sauli. Es tagad redzu, ka mēs uz šo drānu lecam visi kopā kā uz batutu. Mēs ieejam Saulē. Kāpēc rāda tieši tā, nevaru pateikt.

Svetlana Pogudina:

– Tāpēc ka mēs esam Saule. Mēs atveramies un ar savām saules, dvēseliskajām, centra enerģijām savienojamies ar bērnu enerģiju un bagātinām zemes dvēseles vidējo līmeni. Savienojam pagātni un nākotni ar tagadni un paplašinām tā saprašanas un pieņemšanas iespējas, kas ir un kas var būt.

Vienkārši sakot, mēs paceļam planētas apziņas līmeni caur bērniem.

– Saule – tas ir vienots lauks.

Tas ir Vienots Saprāta Lauks. Skatieties, tas nav lauks, uz leju iet piltuve, un tā, izrādās, ir sutratma, un viņa savieno Zemi un Sauli.

Interesants moments norit. Lūk, piltuve, mums šī piltuve ir jāatver un jāuzvelk Zemei, jāizstiepj (rādu). Kā mēs skolā taisām auras atvēršanu. Tas ir, mēs ar Zemes sutratmas enerģiju piepildām visu Zemes lauku. Tā ir ugunīga dabiska Saules enerģija, nevis kaut kāda mākslīga... Mēs bagātinām Zemes lauku.

Un apakšā savelkam kopā, tur arī ir sutratma, kura turpinās tālāk uz leju.

No šīs pašas piltuves, no šī paša cauruma tagad ir redzams nākošais tora līmenis. Redzam vēl vienu iekšēju piltuvīti. Un mēs viņu atkal no augšas uzstiepjam Zemei. Pastrādāsim pagaidām tā, kā es redzu.

Kurš vēl ko redz?

– Tā ir mūsu iespēju, garīgas un gaišas mīlestības, gaišākas un tīrākas, atklāšanās.

Jā, neaizmirsīsim, ka mēs tad arī esam Zeme. Principā, darbs notiek mūsu iekšienē. Mūsu iekšējās Zemes un Saules iekšienē.

Tagad šie Lielie Cilvēki ir uztvēruši Zemi tieši pa šo sutratmu, un viņi nosūta viņu augšup, redzams, tuvāk Saulei.

– Viņi paceļ viņu uz augstāku vibrāciju līmeni, pie tam paliekot uz Zemes. Nevajag atrauties no Zemes. Mēs esam Zeme.

Notiek planētas transformācija no Saules. Tā norit caur jums. Skatieties, zelta pārklājs ir sācis uz mums nolaisties! Mani visu apklāj ar siltu caurspīdīgu zeltu. Tas ir tas, kas tagad notiek uz planētas. Tā nav ne balta gaisma, ne zelta gaisma, tās ir Saules uguns, plazmas, ugunīgās enerģijas.

– Tas liecina par to, ka jebkurā sekundē, tikko kā mēs noskaņosimies uz mīlestību, mēs vienmēr varam tajā nonākt, tāpēc ka mēs viņā esam, šajā mīlestībā.

Tagad Zeme no iekšienes tajā vietā, kur iet sutratma, atveras ziemeļpolā kā liels pumpurs.

– Tā notiek apziņas transformācija, kura veicina skaidras saprašanas par to, kas ar mums notiek, atvēršanos.

Zeme sāk taisīt izvērsumu. Ir atvēries Zemes kodols, un dienvidpols ir sācis arvien augstāk un augstāk pacelties, it kā izvērsumā.

Anna Jurdaļa:

– Man tagad rāda grupu. Tāds pats process notiek katram mums individuāli.

Mēs esam planēta, mēs jau šajā līmenī atrodamies. To, kas notiek ar planētu, es vienkārši neredzu, nevis mēs fiziskie darām, bet mūsu Augstākie Es.

– Pats galvenais – uzticēties tam, ka mēs tad arī esam planētas iespējas. Uzticēties tam.

Ir iespaids, ka pirmā čakra paceļas, par cik tas viss atveras. Ir noticis izvērsums, un apakšā viss ir sakritis kopā ar rībienu. Mēs zinām, ka ir Zemes iekšējās pasaules, 5-7 dimensijas. Šķiet, ka tās ir nostājušās Zemes ārpusē, uz šīs aktivizācijas rēķina izgājušas telpā virs Zemes ar tādiem pašiem mēriem, ar kādiem tās atradās tur.

– Mēs esam kļuvuši brīvi. Mums ir parādījušās izvēles tiesības būt savās mājās vienlaicīgi ne tikai zemes mājās, bet arī citu visumu un pasauļu mājās.

Vajag vairākas reizes ieelpot un izelpot, palīdzēt aktivizācijai.

– Izvērsums, kurš pašlaik notiek, tas nav momentāns process. Tas tika gatavots sen, un tagad tas turpināsies. Tas kalpo iespējai vairāk garīgās būtības ietilpināt savā fiziskajā ķermenī.

Ļoti svarīgs process. No augšas sākuši nākt Skolotāji, daudz, daudz gaismas, gaismas lavīna ir sākusi iet uz planētas centru, tur, kur viss atvērās. Viņi ar sevi, savu gaismu un enerģijām piepilda planētas centru.

– Ir apvienojusies mūsu saikne ar garīgajiem vecākiem. Skolotāji – tā ir mūsu Es aspektu daļa, mūsu garīgo iespēju pastiprinājums.

– Man sākotnēji nāca Koka tēls. Piltuve, kuru mēs stiepām un vērām ciet, iekšā pārvērtās Kokā, un mēs stiepām pāri šim Koka vainagam.

– Ir svarīga savas plašās būtības, citu pasauļu iespējas dāvāt uz zemes atzīšana...

Skatieties, tagad no šī redzes punkta, cik nesvarīga liekas vēsture. Tāpēc ka mēs atrodamies bezlaikā, dzīvē šeit un tagad. Nav ne vēstures, ne nākotnes... Paskatieties uz mūsu vēsturnieku pētījumiem .

– Tā ir šūnu uzbūves daļa, kā enerģētisks karkass, bez kura nevar.

Skatieties, Skolotāji vai gaišās Būtības ir iegājušas Zemē, un tagad Saule iet iekšā Zemē. Kāds milzīgs spīdeklis nolaižas, daudz reižu lielāks par Zemi! Zeme, salīdzinot ar viņu, ir tumša, kā no akmens. Spīdeklis tuvojas Zemei, un Zeme ieiet viņā iekšā. Sākumā mēs viņu apklājām ar ugunīgu apvalku, bet tagad viņa ir iegājusi Saules iekšienē.

– Mēs sākam just vienotību ar visām Zemes struktūrām – ar akmeni, augu pasauli, ar dzīvniekiem. Tā ir planētas vienotā sirds un vienotais organisms. Lielāka tuvība ar visām planētas stihijām.

– Pa radio pārraidīja, ka nupat uz Saules atrāvusies milzīga plazmas struktūra, pēc lieluma salīdzināma ar 2008. gadu, ar pašu lielāko tādu veidojumu, un tas ir atnācis uz Zemi. Saules vējš nes.

Mums piedāvā radīt. Mums pašlaik piemīt milzīgā Saules enerģija, kura pie mums atnāca.

Tatjana Kačkova:

– Mēs tagad esam savienojuši visus sevis paša un Zemes aspektus. Un šajā līmenī var radīt.

Un tiek piedāvāts tagad radīt. Bet pirms tam vajag saprast, kas mums ir jārada. Piesauksim Sanatu Kumaru. Jautājam: mēs tagad esam saņēmuši ļoti daudz enerģiju. Vai vajag kaut ko izdarīt?

Sanats Kumara: Izmantojiet šo enerģiju sev, par cik jūs esat Zeme.

– Tā ir kā svētība uz vēlēšanos radīt planētu ar sevi. Ja tu vēli dēlam siltumu, tātad, tu vēli pasaulei siltumu. Iemācīties vēlēt pasaulei un saprast, ka tā ir vienotība.

Mums ir atnākusi varenība. Šī enerģija ir varenības enerģija. Cik lielā mērā jāsaprot, jābūt saprātīgiem, lai izmantotu viņu, kam paredzēts. Pašreiz novērotāji mūs uzmana, kur mēs to liksim, kā mēs to izmantosim. Par cik grupa ir ļoti augsti garīga, daudz novērotāju skatās, cik lielā mērā ir attīstīts mūsu saprāts, ko mēs ar to spēsim izdarīt.

Es uzskatu, ka mums vajag vienkārši ieplūst šajā kopībā, ieiet tajā un kļūt par to...

– Mums vajag izšķīst, vajag just sevi kā spēku. Šis spēks tad arī ir serdenis, kurš tur šo pasauli.

Vajag sajust, ka mēs esam gan šī spēka, šīs lodes iekšpusē, gan ārpusē. Mēs neizšķīstam, mēs esam šī lode. Tas ir jauns vienotības līmenis Zemei, cilvēcei. Saules Vienotība, ne zemes.

Visi, kuri paceļas augstu, jau ietilpst Saules dievos. Mēs par to daudz reižu esam runājuši, ka mēs jau esam Saules dievi. Un mēs tagad vēlreiz esam iegājuši varenajā Saules dvēseļu savienojumā, kurā ietilpst arī visu zemju senie dievi, kurus reiz pielūdza cilvēki, tajā skaitā arī Hiperborejas dievi šajā līmenī.

Tagad mēs atgriežamies uz Zemi, lūk, tādi lieli. Mēs atkal lidojam uz planētu. Mēs atkal redzam planētu no mentāla līmeņa, tas ir, no Kristus-apziņas režģa līmeņa. Un mēs ienesam Kristus Režģī šīs enerģijas. Piepildām viņu ar milzīgu daudzumu Saules dievu spēka, varenības, slavas. Jūtat, ko mēs atnesām uz Zemi? Faktiski mēs tagad stāvam to dievu vietā, kurus reiz pielūdza cilvēki. Un man nāk, ka viņi strādāja tieši no šī līmeņa – tie ir gan grieķu, gan ēģiptiešu, gan slāvu dievi. Viņi atradās šeit, kur mēs tagad. Mēs ieņēmām šo vietu.

– Bet man nāk, ka mēs neatgriežamies uz Zemi, bet paplašinām sevi līdz Saules apjomam.

Droši vien tas ir viens un tas pats. Un tagad mums katram ir piedāvāts izjust, kas jūs tagad esat. Tās nav vienkārši mentālās enerģijas. Tas nav vienkārši enerģētisks karkass vai kaut kas ugunīgs. Tas ir jūsu Spēks, ar kuru jūs varat strādāt gan uz Zemes, gan ar cilvēkiem, gan ar planētu, gan ar sevi.

Mēs jums tagad iedevām ļoti daudz Spēka. Un katram būs vēl vairāk savā laikā, kad jums individuāli dos vēl un vēl, tāpat, kā dod tagad.

Tā ir kolektīva meditācija, un tagad ir atnākušas ļoti lielas enerģijas.

Man lika priekšā, lai mēs pieceļamies.

– Pastiprināt transformāciju ķermenī un atveseļošanai.

Sajūtiet iekšienē tādu blīvu ugunīgu serdeni.

Atveriet sirdi pateicībai un pieņemiet visu, kas jums nāk, taisni šajā sirdī.

(Novelkam apavus, pārāk lielas enerģijas. Flora nostājās apļa centrā.)

Deja notiek, griešanās... Gribas pakustēties.

Caur Floru nāk stari visos mūs.

Norit telpas strukturizēšana.

– Pārvadām saules stihiju, tas ir viens no uzdevumiem.

Aiz mugurām nav Skolotāju un Augstāko Es.

Mēs stāvam tik lieli, ka aiz mums vairs neviens nestāv. Ir Augstākie Es virs mums, un, ja atceraties, tādās meditācijās vienmēr A. Es stāvēja aiz muguras.

Tagad mums tiek piedāvāts paskatīties sev apkārt, lai noteiktu, ko var izdarīt Zemes iekšienē. Katrs skatās iekšienē sevi-zemi. Un, lūk, es jau redzu iekšēju melnu telpu, it kā lūzumu planētas iekšienē. Tiek likts priekšā šo enerģiju, kuru mums tagad iedeva, laist darbā planētas izdziedināšanai sevis iekšienē. Tā vienlaicīgi ir fiziskā ķermeņa un fiziskās planētas ārstēšana.

(liela pauze)

Šis dobums ir aizaudzis ar tādu “cukuru”, it kā tie būtu kvarca kristāli.

– Cits dzimtas iekārtojums nāk. Krūmains, nevis koks. Visi mēs esam viena krūma vienotība.

Un tagad S.K. ir pāri mums, pāri Režģim nostājies. Tā ir S.K. Būtība, kura ir mūs apklājusi no augšas. Mēs esam viņa iekšienē un ap viņu. No mūsu trešās acs viņa trešajā acī iet sakaru stari.

– Mēs visi esam zem vienas pajumtes, asinsradinieki. Jauna pajumte, jaunas asinis[1], jauna radniecība. Un mēs visi ārstējam Zemes centru. No mums stari atkal aizgāja uz leju.

Bet kas ir tur centrā? Kāpēc mēs ārstējam Zemes centru?

Mēs iniciējam planētu, noenkurojot viņā šīs enerģijas planētas ķermeņa centrā.

– Mēs priecājamies, uzsūcam, baudām, plaukstam.

Caur mums planēta tagad iniciējas, un turp ieiet tieši augsto dimensiju enerģijas, piepildot visus tukšumus...

Planēta sāk atbildēt. Kāda plūsma no viņas sāka nākt! Pateicība, gaisma, tāda liela, ka nes prom... Lieliski!

– Es to jūtu kā ārējo un iekšējo robežu savienošanos. Viņa ceļas savā spēkā.

Ļoti daudz gaismas nāk no Zemes iekšienes... tāda straume... ugunīga...

Norit Iekšējās Zemes civilizācijas iziešana. Norit Iekšējās Zemes augšupcelšanās.

Mēs vai nu palīdzam viņiem, vai vienkārši vērojam šo procesu. Tāpēc ka viss bija atvērts, uzbūvēts Saules portāls un no iekšpuses viss piepildīts ar gaismu. Iekšējās Zemes civilizācija iznāk no šī dobuma...

Mēs apsveicam jūs ar sekmīgu darbu. Pateicamies.

Es arī visiem pateicos. Darbs droši vien vēl turpināsies...

14 11 01 04

 

 

Dvēseles atbrīvošanās Jaunais Ceļš

 

14.10.27. Darba turpinājums nākošajā dienā. Vladimirs un Natālija.

Mēs piesaucam Saules hierarhiju, mūsu Saules kolēģus un tos, kuri viņus virza. Mēs esam gatavi darbam.

Nāk ļoti liela Saules plūsma. Piesātināšanās ar plazmu. Mums ir jāiegūst Saules veselums, jāpaceļas Saules vienotībā uz jaunu līmeni. (Skatos): Mēs vibrējam augstāk nekā agrāk.

No mūsu “personīgās ugunīgās planētas”, zemeslodes, uz kuras mēs tagad stāvam, iet stari vēl uz trīs lodēm. Mūsu lode ir augstāk, apakšā pa labi un pa kreisi ir vēl divas gaišas lodes, un zem mums zemāk ir tumša planetāra lode, kura tika radīta 11.11.11. Mūsu Zeme baro šīs trīs lodes, tāpēc ka ir tieši saistīta ar Saules Vienotību. Mūsu lode ir ar ugunīgajām vibrācijām, divas lodes ir vienkārši gaišas, un apakšējā lode ir tumša. Mūsu lode – tā ir ugunīga planēta, pacelta augstu uz Sauli, divas planētas pa labi un pa kreisi mirdz. Tumšā planēta ir ēnā.

Mūsu Ugunīgā Zeme pieņem ugunīgus starus no Saules – visu dažādu kosmisku un ģeofizisku ietekmju un apstarojumu daudzveidību, tālāk notiek sadalīšana: viņa nodot transmutētas enerģijas uz gaišo planētu, kas pa kreisi no manis, un tālāk uz tumšo planētu, un, no tumšās izejot, enerģija, jau pārveidota, iet uz labās puses gaišo planētu. Šeit ķēde pārtrūkst. Labās puses planēta ar Sauli ir saistīta tikai ar trīs iepriekšējo planētu – gaismas un tumsas savienojuma – starpniecību. Un labās puses (pēdējā) planēta tieši arī ir Gaismas un Tumsas Apvienotā Cilvēce. Barošana iet caur šiem trīs pārraidītājiem.

Vai tagad vajag atjaunot ceturtās planētas saikni ar pirmo?

Nē, nevajag.

Šķiet, mums vienkārši parādīja, kā notiek gaismas savienošana ar tumsu uz Zemes. Tā ir shēma, un ceturtā planēta ir tiem, kuri ir savienojuši gaismu un tumsu. Ir vieta tumšajiem, ir vieta gaišajiem, ir vieta ugunīgajām vibrācijām. Ugunīgās vibrācijas traansmutē enerģijas un savieno gaismu un tumsu, un, apvienojot gaismu un tumsu, rada jaunu cilvēci, un viņa ir daudz lielāka pēc garuma. Paši cilvēki šeit ir divas reizes garāki. Priekš manis tas ir augstas apziņas simbols.

Tā ir nākotne, un šurp nāk cilvēki, kuri jau ir savienojuši šīs apziņas. Šeit arī pašreizējā momentā eksistē cilvēki, bet nākotnē šeit būs arvien vairāk cilvēku, kuri apvienojuši gaismu ar tumsu.

Tas ir mūsu eksperimenta rezultāts, tas ir tas, kādēļ tas tika izdarīts, tas, kādēļ mēs to izgājām. Tie ir cilvēki, kuri pilnībā ir savienojuši visas savas daudzdimensionalitātes enerģijas – augstāko mentālu ar zemāko mentālu.

Tādu cilvēku pagaidām nav daudz, taču tā ir cilvēces nākotne. Un mēs gribam to pavēstīt jums, ka Zemes uzdevums ir nevis vienkārši apskaidrošanās un iziešana caur augstāko mentālu pie dvēseles atbrīvošanās, bet arī gaismas un tumsas savienošanas ceļš. Un šeit nāksies vēl ilgi strādāt, lai sakoncentrētu šos spēkus, savāktu viņus kopā, nedalāmi, lai viņi harmoniski kalpotu cilvēkam, lai viņi nevestu pie iekšējas cīņas un dalīšanas labajā un sliktajā, bet lai cilvēks būtu viengabalains, savienojis sevī tumšās un gaišās pasaules.

Protams, tumšās pasaules tiks transformētas, lai saderētu ar gaismu, kas nav iespējams tādā veidā, kādā viņas tagad eksistē. Pagaidām viņu klātbūtne cilvēkā grauj viņa psihi, viņa fizisko un smalkos ķermeņus. Dabiski, gaismas iedarbībā tumšs ķermenis transformējas, ja cilvēks uz to iziet, piekrīt un strādā ar to. Un tad viņš iziet uz šo trešo pozīciju, kur viņš nav gaišs un nav tumšs, viņš ir neitrāls. Un tas ir ceļš Visam, Kas Ir.

Un, protams, šeit, tādā pozīcijā, tādā vibrāciju plānā nav iespējamas ne dēmoniskas netīras vibrācijas, ne daiļrunīgas gaišas saulainas gribu degradējošas vibrācijas.

Šeit dūrē ir savākti spēja, varenība, griba, spēks, gaisma, mīlestība, labklājība. Šeit ir jauna cilvēce pilnīgi jaunā interpretācijā. Tā nav ne gaišo interpretācija, ne tumšo interpretācija. Tā ir cilvēce, kura ir izkalta gaišo un tumšo spēku cīņā un savienota kopā kā cirvis un cirvja kāts, kā tas, kas rada un kalpo, un tas, kas grauj.

Tas ir Brahma, Šiva un Višnu vienotībā.

Tā ir gaisma, mīlestība un varenība vienotībā.

Tas ir saprāts, griba un mīlestība, savākti Vienā Cilvēkā.

Kādu lomu šeit spēlē tumšais spēks? Mēs vienmēr pierasti šos trīs aspektus (saprātu, gribu un mīlestību) atdodam gaišajiem spēkiem. Ja tas būtu tā, tad gaišie spēki nesāktu nolaisties tumšajā planetārajā telpā un iet mācībās pie tumšajiem spēkiem, transformēt sevi, ģērbt jaunus apvalkus. Mēs zinām, no kurienes mēs atnācām, ko mēs šeit darām, un zinām, ka tas bija nepieciešams.

Bija vajadzīga cīņa, tāpēc ka gaismas un tumsas cīņā tika kalts viņu apvienojums. Cīņa ir bezgalīga, ja aizstāv savas pozīcijas un neiet viens otram pretī, konfrontē visu mūžu.

Tieši gaišā un tumšā transformācija trešajā spēkā, milzīgā trešajā spēkā bija vajadzīga Radītājām. Rezultātā Būtnes, kuras radīja eņģeļus, sāka radīt pasaules, ar spēcīgu enerģētiku, blīvākas, un sāka radīt materiālo Visumu.

Materiālo visumu radītājiem bija jāiegūst pieredze materiālos visumos, pieredze matērijā, lai no iekšpuses saprastu visas komponentes, visus attīstības vektorus – uz leju, uz augšu, pa labi, pa kreisi, uz iekšu. Un, tikai ņemot vērā visus šos spēku virzienus, radītājs var radīt pilnvērtīgu radījumu.

Mūsu meditācijas mērķis – parādīt nākotni, uz ko tiecas cilvēce. Parādīt to faktoru, kurš ir pats svarīgākais gara tapšanas ceļā, cilvēka iziešanas no karmiskajām attiecībām un no materiālajām telpām ceļā.

TAS IR DVĒSELES ATBRĪVOŠANĀS JAUNS CEĻŠ. Vecās shēmas tagad ir likvidētas, notiek kolektīvās pieredzes jauna uzkrāšana caur Jaunās Zemes radīšanu, uz kuras būs tās pašas būtības, cilvēki, dvēseles, dvēseles, kuras jau ir spējušas savienot sevī gaismu un tumsu un sākušas ieņemt vairāk vai mazāk neitrālu pozīciju.

Mēs aicinām arī jūs un visus pārējos kļūt tādiem, savienojot sevī gaismu un tumsu kristāliskā tīrībā.

Kas priekš mums ir kristāliska tīrība, kad mēs runājam par gaismu un tumsu?

Pretnostatījuma spēks, pārvērsts neitrālā potenciālā.

Griba, vērsta nevis uz kaut kādu nekrietnību vai postījumu radīšanu, bet griba radīt pasauli. Kad viens spēks attīra, graujot radīto, to, kas nokalpojis, bet otrs liek šajā pašā vietā jaunas attiecības, jaunu ticību, jaunas civilizācijas, jaunas rases, jaunu cilvēku.

Dievišķajā Radītājā šie spēki ir tik līdzsvaroti, cik tas vajadzīgs. Ne obligāti vienlīdzīgi, taču viņi papildina viens otru un darbojas vienotībā.

Tas ir cilvēkiem ar augstu apziņu. Augstāk par Kristus Apziņu, augstāk par mentālo plānu. Kad jūs paceļaties augstāk par mentālo plānu, jūs savienojat gan tumšās, gan gaišās telpas savā iekšienē un kļūstat VISS, KAS IR savā mazajā pasaulē budhiālajā plānā. Jūsu dvēsele sevī ietver ļoti daudz dvēseles fragmentu, kuri iegūst pieredzi visos apakšējos plānos, gan tumšajā, gan gaišajā telpā. Un dvēsele savieno visas šīs pieredzes sevī, organizējot Saprātu Vienotības Tīrībā.

Kas tas ir – Vienotības Tīrība? Man ir svarīgi to saprast.

Vienotības Tīrība – tā ir dievišķība, tas ir Dievišķais Plāns. Kā jūs sakāt, devītās dimensijas Plāns, kad tu atrodies vienā būtnē. Tevī ir sakoncentrēti visi Spēki, kuri ir uz Zemes. Tu esi ne tikai planēta un visi cilvēki, bet Saules sistēma, Saules Vienotība. Un šeit prioritātes ir pavisam citādas. Tu vari pati šīs prioritātes no sevis “izvilkt”.

Es pašlaik atrodos Vienotībā ar Hēliju, Apolonu, citiem maniem dārgajiem, paziņām un draugiem, ar Augšupceltajiem Valdniekiem, ar dievišķajām būtnēm, kuras mēs saucam par dievietēm. Viņi visi pašlaik ir sakoncentrēti Saules telpā. Šeit pilnīgi nav negatīvu lietu. Nevar teikt, ka cīņa ar tumsu ir šo spēku prioritāte, tāpēc ka šeit nav cīņas. Bet ir radošums, ievirze uz Augstākajām apziņām, uz Rītausmu, uz vēl lielāku apskaidrību. Es neteiktu, ka šeit ir kaut kāds “uzsvars” uz mīlestību, tāpēc ka mīlestība šeit ir pilnīgi izlieta. Mēs atrodamies izlietas mīlestības telpā, un šeit nav mīlestības prioritāšu.

Prioritāte radošumā, radīšanā, jaunradē, visu spēku sevis iekšienē saskaņošanā. Prioritāte tajā, lai viss, kas atrodas iekšienē – apziņas, telpas, kopienas, planētas, – visas viņas būtu harmonijā. Kā cilvēkam uz Zemes ir ļoti daudz aspektu, kuriem visiem ir jākalpo cilvēkam, nevis jāgrauj viņš, tā arī šeit prioritārais moments ir visu frekvenču, visu pozīciju, visu plānu, visu apziņu, visu saprātu, fizisko plānu saskaņošana vienotībā, lai tā būtu sistēma.

Tieši sistēmiskums ir Saules dievu prioritāte.

Šeit vairs nav atsevišķā mazā es.

Šeit vairs nav pretnostatījuma es un jūs.

Ir varenie MĒS. Tāpēc ka katrs, kurš ietilpst šajā saskaņojumā, ir Mēs, nevis es.

Un individualitātes, tādas kā Natālija Koteļņikova, šeit vairs nav. Es šeit nejūtu sevi kā atsevišķu būtni. Es jūtu sevi saplūdušu ar visām šīm būtnēm. Jā, mēs varam sarunāties kā Natālija un Apolons, kā Natālija un Vladimirs vai vēl kāds. Individualitāte šeit pazūd, un paliek tikai dievišķā Personība, kurai ir pavisam cits Vārds. Šī Personība ir saistīta ar fizisko plānu tiešā veidā, tāpēc notiek tieša saruna ar pārējiem. Taču, kad izej uz šo līmeni, Natālija paliek tur, lejā, nav tā, ka es zaudēju ar viņu saikni, taču es esmu pilnīgi cita būtne.

Mēs nupat parunājām par Saules būtņu prioritātēm, bet tagad mēs parunāsim par uzdevumiem un tā radīšanu, kas tagad notiek Saules sistēmā, kas tagad tiek radīts, pie kā jūs esat nonākuši rezultātā. Bez tā, ka tiek radīta jauna cilvēce uz šīs ceturtās planētas, ir vēl ļoti daudz radīšanu, kuras notiek šajā momentā.

Tā ir arī jaunas rases radīšana, tā būs rase, kura ir apzinātāka, mobilāka un spējīgāka savienoties ar saviem Augstākajiem es un, tai pat laikā, eksistēt fiziskajā plānā pilnā apziņas apjomā, rase, kura vēl vairāk būs saistīta ne tikai ar Augstākajiem, bet arī ar apakšējiem es. Mēs uzreiz cenšamies padarīt šo rasi ar daudzdimensionālu apziņu, lai būtu tādas spējas, kuras uzreiz spilgti izpaustos. Cilvēks tad uzreiz kļūst apzinošāks un garīgāks. Viņš ātrāk iziet visus karmiskos mezglus, visus savus radīšanas uzdevumus, visas apzināšanās, un ātrāk apmācās saprātā.

Tātad, lai kas tur nebūtu uz Zemes, šeit, Saules telpā, viņu sāk apgūt cilvēciskais saprāts. Un tur jums palīdzēs jūsu tā dēvētie dievi – Saules dievi, Augšupceltie Valdnieki, jūsu Ģimeņu daļas – Ēģiptes, Grieķijas, Hiperborejas dievi. Jūsu uzdevums – pēc iespējas vairāk ar viņiem savienoties, sarunāties šajā telpā, lai šeit aprastu. Sajustu sevi kā vienlīdzīgus. Nebaidītos. Un sāktu radīšanu.

Ar to mēs no jums atvadāmies. Līdz jaunai tikšanās reizei.

14 11 01 05

 

Pievienots 01.11.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/dva-chennelinga-iz-solntsa

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Netulkojama vārdu spēle: кров – pajumte, кровь – asinis. (Tulk. piezīme)