Dažādi autori - Jūsu atsauksmes uz rakstu “Kā krievi karo” un meditācija “Es mīlu manu planētu”

14.10.21.

N.K.: Mani dārgie lasītāji un draugi! Šeit ir jūsu atsauksmes bez izgriezumiem un labojumiem. Kā ir.

Kā jūs saprotat, nav iespējams dzīvot pasaulē un neatsaukties uz mūsu pašām galvenajām sāpēm – naidu Ģimenē. Klusēt par Ukrainu nav iespējams. Gan negatīvās, gan pozitīvās vēstules – atspoguļo mūs Šeit un Tagad. Tas ir mūsu laikmeta atveidojums.

Man tagad arī nav viegli atrast vārdus, kuri atspoguļotu tā sāpes un absurdu, kas notiek starp brāļiem un māsām. Mēs visi brīnāmies, kad dzimtie Ukrainas krievi saka saviem radiniekiem Krievijā pašus niknākos vārdus un izsaka ne no kurienes uzradušos naidu. Ko tad lai saka par pamatiedzīvotājiem ukraiņiem? Viņi vēl arvien prasa brīvību Ukrainai. Brīvību no kura? Tā taču ir neatkarīga valsts?

Man bija vēlēšanās, lai jūs, izlasījuši rakstu “Kā krievi karo...”, paši saprastu, ka Kijeva un citas pilsētas tiek pakļautas psihotronai iedarbībai, kā tas bija Tbilisi kara laikā, kā tas droši vien ir Ēģiptē, Sīrijā utt. Ne no kurienes uzradies naids mūsu jaukajiem radiniekiem un kolēģiem ir mākslīgs, ne tikai masu informācijas līdzekļu, bet arī īpašu ierīču uzpūsts... Ar to izskaidrojams gan naids, gan agresija, kurus uzpūš masu informācijas līdzekļi un iniciē tumšās enerģijas, kuras tiek translētas vajadzīgajā laikā... Vienkārši par to tiek klusēts.

Saka, ka esmu apvainojusies... Vai tad uz viņiem var apvainoties? Ir vienkārši līdzcietība un vēlēšanās, lai viss ātrāk beigtos...

***

14 10 27 01

Lauma Ivane

Sveicinātas, Mīļās Sievietes!

Esmu latviete, vecmāmiņa, 79 gadi, un, izlasījusi Jūsu vēstules vietnē http://www.sanatkumara.lv, esmu asarās! Mēs visas esam sievietes, mātes, māsas Dieva ģimenē! Atjēgsimies! Lūdzu, uzmanīgi izlasīsim Tēva Absolūta Vēstījumu 14.10.05. “В пути!” vietnē http://www.otkroveniya.ru/ un varam paskatīties vietnē http://spekavots.ucoz.ru/, nekas, ka latviešu valodā. Mēs esam izglītoti cilvēki, domājoši plašos apjomos! Kaut vai ieskatīsimies, lai ieraudzītu: http://spekavots.ucoz.ru/news/liela_dievkopiba_veche_mes_gatavi/2014-09-04-1200, un mums būs par ko aizdomāties: kur atrodamies, ko darām.

Lai Dievs piepilda mūsu sirdis ar bezgalīgu mīlestību! Paldies jums par dzīves pieredzes lāsīti. Vēlu laimi!

Ar cieņu un mīlestību, vecmāmiņa Lauma /2014.10.10 09:35/.

***

14 10 27 02

Igors Solņečnijs

Sveicināti, Natālija!!! Mani sauc Igors. Izlasīju jūsu rakstu “Krievi karo ar Ukrainu”. Ko var teikt šajā sakarā, šo sievieti var saprast. Viņa taču, kā, starp citu, arī Ukrainas iedzīvotāju nospiedošā daļa, ir ievilkta nacionālajā egregorā, uz kura parazitē apziņas prorietumnieciskais slānis. Un ja nu mēs visi smalkajā plānā esam nolēmuši ar vienotu nodomu iziet no šīs trīsdimensiju pasaules – un iziet ar veco trīsdimensiju enerģiju bagāžu neizdosies nevienam – tad tagad arī notiek šo veco šablonu izvilkšana, bet jau, lūk, caur tādām darbībām, starp citu, nevis krievi viņus sāka provocēt, bet maidans sākās dēļ lozungu “prom no valsts moskaļus” (krievus) skandināšanas, un mēs tos redzam (naids, niknums utt.). Paies kāds laiks, un viņi sapratīs, ka bez mums viņiem neizdzīvot, ka mēs esam vienoti garā, pamatā. Vienkārši nereaģēt uz tādiem izlēcieniem, nu ja var, tad vienkārši viņus pažēlot kā mazus bērnus, pakliegs un pārstās. Bet jums, un mums visiem arī, milzīgu pacietību un lielu mīlestību, lai to visu izturētu.

***

14 10 27 03

Ļena un Emīls Kaus

Sveicināta, mūsu dārgā Nataša!

Ai, cik sasāpējusi ir šī Ukrainas tēma! Mūs arī aizskāra pilnā mērā. Es biju Doņeckā, rožu pilsētā, 80-jos gados, mana lidmašīna nosēdās tajā pašā lidlaukā, par kuru mēs katru dienu dzirdam jaunumos. Mana tuva bērnības draudzene savā laikā pārcēlās uz Zaporožji. Un kurš no mums, Padomju Savienības laimīgajiem bērniem, nav pabijis Krimā vai Azovas jūras krastā?

Jebkuru filmējumu var komentēt tādā vai citādā veidā, taču kadrā fiksētās cilvēku acis, neviltotās prieka asaras par atkalapvienošanos ar Krieviju piemānīt nevar. Mēs priecājāmies un raudājām kopā ar viņiem, krimiešiem. Un to mēs jūtam kā lielās atkalapvienošanās sākumu tam, kas ir pavēstījis par sevi kā par Krievu Pasauli.

Iet pāri malām mīļās ezotēriķes vēstulē, protams, gan lepnība, gan neizskaidrojams, nesaprotams niknums attiecībā pret visu KRIEVISKO. Tas diemžēl ir mūsu dzīvotā laika momenta raksturojums, un vēl – cilvēku NEADEKVĀTUMS visos sabiedrības slāņos. Droši vien vajadzētu būt nedaudz iecietīgākiem, saprotot, ka Ukrainas teritoriju “presē” ne tikai masu informācijas līdzekļi.

Taču rodas jautājums: bet kā tad ir ar mums, vai tad mēs esam nenormāli? Uz mums Vācijā ne mazāk melu līst caur masu informācijas līdzekļiem, un vēl no debesīm birdina visādu dranķību, indē produktus, ūdeni...

Bet mēs dzīvojam un elpojam... Mīlestību un Cerību, tāpēc ka mēs esam izturīgi un ar katru uzbrukumu uz mūsu (krievu) pusi stiprināmies Ticībā.

Melu informācija un naids pret mums, Krieviem, rietumos – tā ir īpaša tēma. Nedaudz no tā, ko paši šeit izjutām. Mums ir trīs bērni, un katrs no viņiem skolas 4. klasē no direktrises dzirdēju vienu un to pašu versiju par krievu pirmo lidojumu kosmosā: “Jā, krievi tur bija pirmie, bet viņi bija tik dumji, ka neatrada tur Dievu...”

Pavisam nesen filozofijas skolotājs ģimnāzijā, kur mācās meita, paziņo, ka Putins pat nepamanīs, kā amerikāņu karaspēks ieies Krievijā, ja viņš tā tālāk darbosies.

Otrai meitai bija sava veida krīze – mēs neesam tādi kā visi (kā bezpersoniskais, pašapmierinātais vācu mietpilsonis, kuram pa lielākai daļai ir absolūti viss vienalga, kas, kur un kā notiek, ja tas neskar viņa maku).

Tagad par pozitīvu. Liktenis lēmis, ka mums parādījušies jauni kaimiņi – jauni skolotāji. Pirmais, ko viņi mums pateica, bija tas, ka mēs neesam tādi, kā visi, tāpēc ka mēs neesam sašutuši par to, ka pirms iebrauktuves uz mūsu māju stāv kaudze mašīnu, un tāpēc mēs nevaram iebraukt (teorētiski), bet mēs vienkārši smaidām... (Tādus te sūta uz trakomāju(?))

Tālāk vēl interesantāk: jaunais cilvēks izrādījās politikas skolotājs ģimnāzijā un kādu laiku bija mūsu meitas skolotājs. Tā Kunga ceļi ir neizdibināmi... Zinot par mājas pārdošanu, es vēlējos skolotāju sev, bet dabūju... mācekli?! Pat nezinu, neatceros, kā mūsu ar viņu sarunas izgāja no “normālā” rāmjiem, taču viņš atsaucās, gāja internetā meklēt taisnību par Ukrainu un ATRADA!

Tad kas gan mūsos ir tāds “ne tāds”? Mūsos ir KRIEVU GARS, pie mums SMARŽO PĒC KRIEVZEMES! Šeit, Vācijā. Varbūt viss atgriežas pie ierastās kārtības?

Nesen Pīterā bija vīrabrālis. Tur pašreiz uzskata par labāku nerunāt par Ukrainu,.. nomierinājušies, ka “kara nebūs”.

Kādēļ mums tas viss? Mums, cilvēkiem šī vārda labākajā nozīmē? Mūs sit un sit jau kuru reizi... Un mēs nekādi nevaram saprast, bet mums vajag vienkārši sevi atcerēties, savu būtību – to, kas izpaužas cilvēkos, gatavos atdot, dot pajumti, apmīļot... Viss, kas notiek Ukrainā, – tas ir aicinājums mums, Krievu Pasaules pārstāvjiem, – MOSTIETIES! Simtā pērtiķa (cilvēka), kurš caur sāpēm un asinīm beidzot ir sapratis, ka tās tad arī ir visa cēlonis un sekas, efektam taču ir jānostrādā.

Ar Mīlestību Ļena un Emīls Kaus

***

14 10 27 04

Gaļina Barabaša

9. okt.

Sveicināti, dārgā Natālija! Izlasīju jūsu rakstiņu “Kā krievi karo ar Ukrainu”. Es dzīvoju Hmeļņickas apgabalā, Ukrainas Rietumos. Biju jūsu seminārā šī gada februārī Kijevā. Jā, daudz gaismnešu pa šo laiku ir atgājuši no Gaismas ceļa, īpaši Ukrainā. Bet ne visi. Pārbaudījumi ir diezgan smagi, jaunās enerģijas, atnākušas uz planētu, iztīra un izgaismo visu, kas neatbilst Dievišķajam līmenim. Kundze, kura uzrakstīja jums šo vēstuli, uzreiz redzams, ir ļoti satraukta (kļūdas gramatikā, milzums izsaukuma zīmju, no viņas izlauzās), un tātad norit emocionālā ķermeņa attīrīšanās. Viņai ir grūti, saprotams. Pie tam apzināšanās līmenis nav pietiekami augsts. Jums tika nezin kāpēc... Jeb tas ir arī jūsu pārbaudījums? Jo mācības (un eksāmenus) vēl neviens nav atcēlis... Nataša, jūs šo mācību neizgājāt. Jums arī ir emocionālā ķermeņa izlaušanās. Aizsargājieties labāk. Mierīgi, līdzsvaroti, rimti pieņemiet visu tā, kā ir ar jūsu draudzeni (jeb vairs ne draudzeni?) Situācijas nav vienkāršas, bet ar uguni Ukrainu vēl tīrīs, kamēr neiztīrīs līdz galam, jūs taču zināt, ar viņu sākās Augšupcelšanās. Bet kurš teica, ka būs viegli?.. Mierīgāk, piedodiet visiem, kuri neviļus ir jums nodarījuši pāri.

Mēs strādājam ar Ukrainu un planētu, pildot gaismas darbu. Mūsu uzdevums – TURĒT LĪDZSVARU. Ar tādu līmeni kā jums – tas ir vienkārši nepieciešams, citādi “savētrosies” jūsu dzimtā pilsēta, varbūt pat apgabals, nemaz nerunājot par Kijevu, kurā dzīvo šī kundze... Mierīgi! Elpojiet dziļāk un nepavedieties uz dažādām “muļķībām”. Cena ir ļoti augsta. Ar cieņu un mīlestību. Gaļina Barabaša.

***

14 10 27 05

Olga Seraja

Sveicināta, dārgā Nataša! Nupat izlasīju tavu pēdējo izsūtni: “Kā krievi karo ar Ukrainu”, un par cik tā man ir ļoti SĀPĪGA tēma, nolēmu atbildēt. Pati esmu dzimusi Ukrainā. Tur dzīvo mani vecāki, māsas. Man likās, ka starp mums nekad nevar būt nesaskaņu un, jo vairāk, ienaida. Mani vecāki (pedagogi no Dieva) ir mūsu draudzīgās ģimenes “kodols”. Mēs nekad neko un nevienu savā starpā nebijām dalījuši, sapratām cits citu no pusvārda... Mana māmiņa interesējās par garīgo literatūru. Visas grāmatas, kuras es lasīju, pēc tam pārsūtīju viņai... Tā bija... līdz “maidanam”.

Tieši ar viņu sākās nesaskaņas, nesapratnes utt. Es necentos pārliecināt, jo zināju, ka tas ir veltīgi. Es lūdzu atturēties no nosodījuma, apsūdzībām, līdz situācijas noskaidrošanai. Taču “jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas” – notikumi sakarsa, un kopā ar tiem auga naids pret visiem krieviem, tajā skaitā arī pret radiniekiem, dzīvojošiem Krievijā. Sāpes no tā ir nepanesamas. Sociālajos tīklos “risinājās kara kaujas”... Es aizvēru savu lappusīti “klasesbiedros” vēl maija mēnesī, tā kā uz maniem aicinājumiem uz atturēšanos, sapratni uz mani tika izlieta jūra “netīrumu”.

Vienīgie, kuri uzklausīja manus vārdus, ir mani vecāki. Es jutu un arī tagad jūtu, ka viņi nepieņem manu pozīciju, bet tomēr viņi nepauž savu sašutumu. Mēs vienkārši sarunās pārstājām skart šo tēmu. Tāpat kā agrāk es cenšos nodot māmiņai to informāciju, kura atnāk man no Augstākā “Es”. Viņa pateicas, bet, es jūtu, ka interese par to ir pazudusi... gribas ticēt, ka uz laiku. Ka “tumsa” izklīdīs un viss atgriezīsies pie ierastās kārtības.

Vēl šī gada februārī man atnāca informācija shēmas veidā par to, kas notiek pasaulē. Šo shēmu es uzzīmēju. Pacentīšos tev to nosūtīt (jau sen taisījos, bet nebija laika to aprakstīt). Bet pagājušajā nedēļā atnāca vēstījums “Par Krievijas VAIROGU”, par patriotismu.

Tai sievietei, kura tev uzrakstīja, atbildēt PAGAIDĀM nav vērts. Tas izraisīs vēl lielāku pretnostatījumu un atgrūšanu. Kā man ieteica no Augšas: “Rit pēdējā kauja! Tumsa ir mobilizējusi visus tai esošos spēkus cīņā ar Gaismas Spēkiem! Daudzas dvēseles nav izturējušas šo spiedienu – viņas ir tumsas gūstītas, viņām ir liegta piebarošana no augšas, musinot emocionālo un apakšējo mentālo slāni. Un tas lielākā mērā skar tās, kurām saikne ar A Es vēl ir nepastāvīga, nav stabila vai tās nav vispār. Daudzas no viņām ir tikko nostājušās uz “ceļa”, bet nav nostiprinājušās uz tā. Viņām tas ir pārbaudījums pāri spēkiem! Jo viņas ir tumsas epicentrā – teritorijā, kura pašlaik ir kaujas lauks... Gaismo! Mīli! Apgaismo ceļu! Izsaki PATIESĪBU! Lej Gaismu uz notiekošo, nevēršoties pie konkrēta cilvēka. Nemēģini pārliecināt, nelieto spēku. Gaismai nav vajadzīgs spēks, lai izkliedētu tumsu – PIETIEK VIŅU IESLĒGT! Kam ir ausis, tas lai dzird. Kam ir acis, tas lai redz.

Ar mīlestību. Olga

***

14 10 27 06

Jānis Oppe

Labrīt, dārgā Natālija! Ar skumjām izlasīju “Kā krievi karo ar Ukrainu”.

Natālija, lūdzu Jūs, neiesaistieties tajā. Man prātā iesēdusies doma no viena Jūsu raksta, ka katrs atrodas tur, kur pienākas būt. Uz Jums nešauj, Jūs neesat iesaistīta pasaules ķildās. Jums ir augstāks darbs virs tā.

Kas attiecas uz Ukrainu, tad šeit ir ļoti daudz slāņu. Un mūsu uztvere katrā šajā slānī ir dažāda. Man arī. Un mūs ļoti ietekmē masu informācijas līdzekļi.

Šī ļoti cienījamā Dvēsele Jekaterina tā tagad jūtas, un es ar dziļu līdzjūtību raugos uz viņu. Un uz visiem Slāviem, kuri dvēseles dziļumos ļoti smagi pārdzīvo savu iekšējo sadalītību.

Labi, ka ir pati galvenā sfēra, kur mēs visi esam VIENS.

Ar Mīlestību, dziļu līdzjūtību un sapratni

Jānis

P.S. Lūk, kā pēc noklusējuma pārlūkā atveras raksts “Kā krievi karo ar Ukrainu”

tekst

Word to apēda.

***

N.K. ne tikai to ir apēdis Words. Daži neredz šo rakstu vietnē internetā, tas nodrukāts ar kaut kādiem dīvainiem burtiem. Rit ne tikai psihotrons, bet arī elektronisks karš. Mēs ilgi nevarējām caur Google nosūtīt savas izsūtnes. Tagad nav zināms, kā tās nonāk līdz lasītājiem. Sankcijas ir visur.

Lūdzieties un meditējiet visi, lai tas drīzāk pārietu mierīgā fāzē, un mūsu vadītājiem pietiktu prāta vienoties. Noslēgumā Gaļinas Barabašas darbs miera un gaismas palielināšanai visā pasaulē.

***

 

Meditācija “Es mīlu mūsu planētu”

Autore Gaļina Barabaša

14 10 27 07

Es piesaucu Augstākos Es, Sargeņģeļus, atbalsta grupas, Skolotājus un Audzinātājus dalībai gaismas darbā.

Sāciet ar elpošanu. Ieelpa caur degunu, izelpa caur muti.

Aizveriet acis, nomieriniet apziņu.

Sakoncentrējiet savu apziņu punktā apmēram 30 cm virs galvas un sajūtiet, kā sāk pieaugt Kristus enerģijas pulsācijas. Viņa krājas līdz tam brīdim, kamēr neietin jūs pilnībā. Vizualizējiet šo enerģiju dzirkstošas zeltaini baltas gaismas veidā. Viņa ietin jūs, gluži kā kokons. Bet tagad sajūtiet, kā viņa ielīst jūsos caur kroņa čakru. Piepildiet ar enerģiju savu galvu divu ieelpu laikā. Piepildiet ar šo enerģiju krūtis, visu ķermeni trīs ieelpu laikā, piepildiet ar enerģiju rokas un kājas.

Sakoncentrējieties uz jūsu sirds sakrālo līmeni. Ieraugiet tur saulīti. Mirdzošu saulīti. Pievienojam galvas centru un saules pinuma centru. Saulīte ir izaugusi...

Vēl pievienojam sakrālo centru un “trešās acs” centru. Saulīte ir palielinājusies...

Pievienojam Saknes un Kroņa enerģētiskos centrus. Saulīte ir vēl vairāk palielinājusies...

Tagad pievienojam centru “Dvēseles Zvaigzne”, centru “Zemes Čakra”. Saulīte mirdz apžilbinoši. Un šī saulīte esat jūs. Veriet vaļā savu sakrālo sirds centru un radiet. Ieejot ieelpojat gaismas enerģiju, izelpojat – mīlestību. Iztēlojieties savus mīļos: radiniekus un tuviniekus, piepildiet viņus ar mīlestību. Iztēlojieties cilvēkus, kuri ar jums kopā strādā. Piepildiet viņus ar mīlestību.

Es piesaucu visus Gaismas Valdniekus un Valdnieces, visus Gaismas Skolotājus, visus Augstākos Gaismas spēkus un lūdzu pastrādāt ar mums. Sūtām savu mīlestību uz Zemes kristāla centru. Nostiprināmies tikai ar mīlestību. Sajūtiet planētas atsaukšanos. Viņa piepilda mūs ar savu Mīlestību. Sūtām savu mīlestību Radītājam. Viņš sūta mums savu mīlestību. Savienojam abas plūsmas savā sirdī. Palielinām savu garumu.

Paceļamies virs dzimtās pilsētas, piepildām ar mīlestību savu ielu, mājas, ceļus, skvērus un parkus. Elpojiet gaismu, izelpojiet mīlestību. Iztēlojieties Kijevu. Piepildiet pilsētu ar savu mīlestību...

Ielūkosimies Augstākajā Radā. Piepildīsim telpas un cilvēkus, kuri tur atrodas, ar mīlestību un gaismu. Lai cilvēku sirdis atveras, lai viņās uzplaukst rozes. Gara tumsība un bezjūtīgums neizmana pasauli, viņu izmaina Līdzcietība un Mīlestība. Paceļamies virs Ukrainas, izelpojam Mīlestību pār laukiem, mežiem, upēm, ezeriem, jūrām. Piepildām pilsētas, ciematus, ciemus. Ielūkojieties cilvēku priecīgajās sejās: radošs darbs nes labpatiku, ģimenēs padoms un mīlestība, aug veselīgi un jautri bērniņi. Visu to rada jūsu patiesā un tīrā mīlestība. Nežēlojiet savu mīlestību – šis avots ir neizsmeļams, kā neizsmeļama ir Radītāja mīlestība!

Pacelieties augstāk un apskatiet planētu kā rotējošu globusu. Izdariet Gaismas ieelpu un izelpojiet Mīlestību. Skatieties – Tā ir Krievija. Izelpojiet Mīlestību uz kalniem, ielejām, mežiem un jūrām, attīriet ar savu mīlestību no Pleskavas līdz Kamčatkai, no Severnajas Zemļas līdz Altajam.

Elpojiet Mīlestību uz milzīgo valsti. Vērīgi paraugieties uz pilsētām, ciemiem – miljoniem cilvēku: bērniņi, jaunatne, pieaugušie un sirmgalvji. Izelpojiet Mīlestību viņiem sirdīs. Lai sajūt beznosacījuma mīlestības pieskārienu. Lai iepazīst enerģiju, kura neko neprasa pretī, izpeldiniet viņus Mīlestībā. Paskatieties, kā iemirdzējās acis, nožuva asaras, aizgāja vilšanās un skumjas. Sirdis iedziedājās un kājas sāka griezties valsī. Harmonija un Draudzība, Žēlsirdība un Savstarpējā sapratne, Iedvesma un Radošums – lūk, īpašības, lielās tautas cienīgas.

Palūkojieties uz Baltkrieviju, šo zilacaino kautrīgo skaistuli. Izdariet Gaismas ieelpu un izelpojiet Mīlestību... Attīriet ar Mīlestību visas gāršas un ezerus, upes un avotiņus, pilsētas un apmetnes. Atveseļojiet ar savu elpu miljoniem cilvēku. Izdzirdiet, kā viņi dzied savas melodiskās dziesmas. Tā ir iedvesma, jūsu Mīlestības dzemdināta. Piedzimuši jauni zinātnieki, rakstnieki, dzejnieki, mākslinieki un amatnieki, kuri jebkuru darbu var pārvērst jaunradē.

Paskatieties tagad uz Eiropu. No Norvēģijas līdz Spānijai, no Lielbritānijas līdz Moldāvijai elpojiet mīlestību. Mīlestība attīrīs domas, jūtas, emocijas. Atnesīs tikai esamības prieku un laimi. Esiet laimīgi, eiropieši!

Tagad paskatieties uz arābu pasauli: no Turcijas līdz Saūda Arābijai, no Pakistānas līdz Marokai elpojiet mīlestību. Piepildiet ar mīlestību katru kišlaku, oāzi un aulu. Attīriet ar Mīlestību vīriešu un sieviešu attiecības. Lai dzīvo harmonija starp vīrišķo un sievišķo sākumu! Sievišķais un vīrišķais kā ārējā un iekšējā vienas delnas puses. Radīšana iespējama tikai apvienojoties. Iņ un Jaņ – tas nav vīrietis un sieviete – tās ir enerģijas, klātesošas jebkurā cilvēkā. Tikai viņu harmoniskā savienojumā iespējama personības pilnīga realizācija. Elpojiet Mīlestības gaismu gadsimtiem vecu maldu attīrīšanai. Lai iemirdzas brīnišķīgo sieviešu acis, lai noņem parandžu un kopā ar saviem mīļotajiem sāk jaunu dzīvi.

Paskatieties uz Indiju. Elpojiet mīlestību uz miljarda iedzīvotājiem. Mīlestība atceļ kastu atšķirības. Visi cilvēki ir vienlīdzīgi un Radītāja mīlēti. Visi ir izglītības, radoša darba, ģimenes laimes, labklājības cienīgi. Jo visi taču ir Dieva bērni, un šīs tiesības ir dotas no dzimšanas. Atmetiet dualitātes pasaules maldus. Drosmīgi uz Vienotības un Vienlīdzības pasauli!

Paskatīsimies uz Ķīnu, Mongoliju, Koreju. Ieelpojiet gaismu un izelpojiet Mīlestību. Miljardiem cilvēku, kalnus, upes, jūras, ielejas un mežus attīriet ar mīlestību. Apvienosim ar Mīlestību atdalītās ģimenes, noslaucīsim asaras un aizvāksim pārdarījumus. Lai sirdis piepildās ar prieku un pārliecību par rītdienu. Attīrām ar Mīlestību Japānu, Filipīnas, Indoķīnu. Ieskatieties bērniņu šaurajās actiņās, viņi jau draiskojas. Milzīgo Eirāzijas kontinentu, kurš cilvēcei devis lieliskus zinātniekus, filozofus, māksliniekus, rakstniekus, izgudrotājus, mēs attīrīsim ar savu Mīlestību!

Tagad mūs gaida Austrālija. Izdariet Gaismas ieelpu un izelpojiet Mīlestību. No Ziemeļiem uz Dienvidiem, no Rietumiem uz Austrumiem attīrīsim ar Mīlestību. Gan tuksnešus, gan upes, gan jūras, gan mežus, pilsētas un ciematus, visu attīrīsim ar Mīlestību. Mācieties. Radiet, iemīlieties, dzemdējiet bērnus, priecājieties par dzīvi.

Mūsu priekšā ir Indijas okeāns. Ieelpojiet Gaismu, izelpojiet Mīlestību. Attīriet ar Mīlestību visus jūras iemītniekus. Paskatieties, cik priecīgi delfīniņi izlec no ūdens, bet, lūk, garām aizpeld majestātiskais kašalots. Viņš sveic mūs ar strūklaku! Dzīvo vesels, milzi! Mēs ar Mīlestību sveicam tevi!

Un beidzot Āfrika! Ieelpojiet Gaismu, izelpojiet Mīlestību. No Alžīras līdz DĀR, no Senegālas līdz Somālijai elpojiet mīlestību. Miljardiem cilvēku un dzīvnieku. Attīrīsim ar Mīlestību upes, ezerus, jūras, tuksnešus un kalnus, savannas un džungļus. Uzelpojiet brīvi, ar pilnu krūti, dārgie, jūs mīl. Atveriet skolas, universitātes, būvējiet pilsētas, tiltus, strādājiet un priecājieties par sava darba augļiem. Dejojiet, dziediet, audziniet savus tumšādainos melnacainos bērniņus mīlestībā un saskaņā!

Mūsu priekšā ir Atlantija. No Grenlandes līdz Antarktīdai izelpojam mīlestību. Mūsu jūras iemītnieki, pieņemiet mūsu Mīlestību. No Amerikas līdz Āfrikai elpojam tikai beznosacījuma Mīlestību. Miljardi jūras iemītnieku, esiet uz planētas drošībā.

Amerika! Sākumā ejam uz Dienvidu daļu. Ieelpojam Gaismu un izelpojam Mīlestību. No Gvatemalas līdz Argentīnai, no Peru līdz Brazīlijas Austrumu piekrastei. Attīrām ar Mīlestību upes, jūras kalnus, ielejas, mežus un laukus. Piepildām ar Mīlestību cilvēku sirdis. No šī brīža Prieks, panākumi, radošums – tas ir jūsu. Un mēs ar jums papriecāsimies karnevālā un nodejosim Argentīnas tango.

Tātad, Ziemeļamerika. Ieelpojam Gaismu, izelpojam Mīlestību. No Meksikas līdz Aļaskai un no austrumiem uz rietumiem piepildām ar Mīlestību mežus un laukus, kanjonus un parkus, jūras un tuksnešus, kalnus un ielejas. Attīrām pilsētas un apmetnes no niknuma un skaudības, konkurences un agresijas, mantrausības un krāpšanas. Cilvēki – pasmaidiet, papriecājieties par saulīti, vējiņu, izdzirdiet putnu dziesmas. Apstājieties nepārtrauktajā skrējienā pēc materiālajiem labumiem. Vienkārši padejojiet, atslābinieties, sajūtiet, cik lieliska ir dzīve.

Tātad, Klusais okeāns. Elpojam mīlestību no ziemeļiem uz dienvidiem, no austrumiem uz rietumiem. Paskatieties, cik caurspīdīgs ir kļuvis ūdens. Salu pludmales tā vien velk izpeldēties. Okeāna viļņu strūklās spēlējas jūras dzīvnieki un zivis, visi jūras iemītnieki dzīvo miermīlīgu dzīvi, koraļļu rifā, saulītē laistoties dažādās krāsās, spēlējas zivtiņas. Neizmērojama, nesaprotama, neizzināta pasaule! Peldies mūsu mīlestībā!

Mūs gaida Antarktīda! Elpojam Mīlestību uz milzīgo, ar ledu pārklāto kontinentu. Sveiki, polārpētnieki! Panākumus jums un mīlestību. Pingvīniņi, polārpētnieku mīļie biedri, sveiki! Pieņemiet mūsu mīlestību.

Tagad Ziemeļu Ledus okeāns. Ieelpojiet Gaismu un izelpojiet mīlestību! Attīrīsim ar Mīlestību ledus masīvus. Tur dziļumā arī ir dzīvība. Viņiem arī vajadzīga mūsu mīlestība.

Lēna ieelpa, un ieelpā nosūtiet savu mīlestības gaismu uz Zemes Sirds kristālu, cauraužot Zemi. Nosūtiet gaismu, piepildot visu viņas miesu ar jūsu Mīlestību, izšķīdinot visas nogulsnes un visas viņas sāpes...

Nosūtiet gaismu, izšķīdinot visas jūsu negatīvās emocijas, kuras iestrēgušas viņas dzīlēs, viņas miesā. Nosūtiet gaismu uz Zemes formējošos kristālisko dimanta sfēru. Viņa lejas no jums... Viņa iziet cauri visiem zemes slāņiem un attīra, strukturizē visus Zemes ūdeņus... Mierīga ieelpa, un jūsu mīlestība rada brīnumus... Pa visu Zemi notīrās visi kropļojumu ieraksti, visi melnuma ieraksti no visa Zemes ūdens pamata... Pilnībā notīrās visi negatīvie ieraksti no visa Zemes emocionālā slāņa, no visa Zemes kauzālā slāņa... Zeme uzsūc un sadala, dziedē ar jūsu mīlestību, jūsu mīlestības gaismu izveidojušās plaisas tektoniskajās plātnēs. Viņa pati sadala jūsu gaismu, un, lūk, tā plūst un lejas Zemes miesā, aizvelkot viņas brūces, samazinot Zemes sāpes...

Ietiniet savā mīlestībā visu Zemi ļoti saudzīgi un maigi kā mazu bērnu, kā zīdaini... Mūsu ir ļoti daudz, visi saplūst vienotā Mīlestības plūsmā ar visu zemei palīdzēt nolaidušos Augstākās Gaismas Hierarhijas Valdnieku un Valdnieču Mīlestību... Mēs saplūstam ar šo mīlestību Vienotā veselā...

Bet tagad uz Zemi līst zelta gaismas plūsma no paša Radītāja, Visa un Visu Vissvētākā... Visa Zeme ietinas Viņa Mīlestības zeltaini-sudrabotās Gaismas Sfērā. Zeme sāk pārvēršanos... Piepildiet, radiet jaunas realitātes uz Zemes! Jūs esat jaunā laika radītāji. Jūs esat Jaunās Ēras radītāji! Jūs esat jaunās realitātes uz Zemes radītāji...

Un, lūk, Zeme ietinas kristāliski caurspīdīgā mīlestības gaismā. Viņa mirdz, viņa priecājas. Viņa pieņem mūsu mīlestību. Viņa mīl jūs... viņa pateicas jums. Mūsu darba noslēgumā nostiprinām visu ar mantru Izdziedināšana ar Mīlestību. Tā ir stiepta skaņa A-aaaaa. Kā šūpo mazuli, mierinot rokās, dziediet ar maigumu un mīlestību dziesmu, nostiprinot visu izdarīto.

Mūsu planēta Zeme, laimes, prieka un mīlestības planēta šeit, tagad un uz gadsimtiem nākošiem! – 3 r.

Lai Mīlestības gaisma apgaismo mūsu ceļu!

Iztēlosimies planētu Gaismas oreolā. Viņa mirdz, mūsu mīļotā Terra Zari Ana! Mēs tevi Mīlam, pieņem mūsu Mīlestību, dārgā, brīnišķīgā planēta! Kā tu mīli visus savu iemītniekus, tā arī mēs, vienotā cilvēce, mīlam tevi. Mums prieks par tavu Augšupcelšanos. Mēs esam ar tevi. Dziļi ieelpojiet. Samaziniet garumu, atgriezieties savā ķermenī, momentā šeit un tagad.

Atveriet acis. Paberzējiet ar plaukstiņām un “nomazgājiet” seju. Vēlu labu jums un Gaismu.

Es pateicos visiem Gaismas Valdniekiem un Valdniecēm, gaismas Skolotājiem, visiem augstākajiem Gaismas spēkiem, kuri strādāja ar mums, mūsu Augstākos Es, Sargeņģeļus, atbalsta grupas, kuras piedalījās mūsu kopīgajā darbā.

 

Pievienots 21.10.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/vashi-otzivi-na-statiu-kak-russkie-voiuiut-i-meditatsiya-ya-liubliu-moiu-planetu

Tulkoja Jānis Oppe